The Art Institute of Chicago

★ 4.4 (277K+ beoordelingen) • 5K+ geboekt
Overzicht
Wat te doen
Hotels

The Art Institute of Chicago Tickets & Tours

Toegang tot het Art Institute of Chicago
Musea • Chicago

Toegang tot het Art Institute of Chicago

Boek nu voor vandaag
Directe bevestiging
4.8 / 5
(87) • 6K+ geboekt
Vanaf
Rp 583,660
Verkoopprijs: Rp 614,379
Chicago CityPASS
Attractiepassen • Chicago

Chicago CityPASS

Gratis annuleren
Directe bevestiging
4.8 / 5
(94) • 5K+ geboekt
Rp 2,604,528
Klook Pass Chicago
Attractiepassen • Chicago

Klook Pass Chicago

Gratis annuleren
Directe bevestiging
4.8 / 5
(64) • 3K+ geboekt
Rp 1,445,599
Verkoopprijs: Rp 1,816,756
Het Art Institute of Chicago Ticket met Rondleiding
Musea • Chicago

Het Art Institute of Chicago Ticket met Rondleiding

Boek nu voor vandaag
Gratis annuleren
Directe bevestiging
Vanaf
Rp 1,559,538
Verkoopprijs: Rp 1,628,106
Downtown Chicago TV & Film Locaties Tour
Tours • Chicago

Downtown Chicago TV & Film Locaties Tour

Gratis annuleren
Directe bevestiging
Rp 699,308
Chicago Architecture River Cruise Rondleiding met gids
Cruises • Chicago

Chicago Architecture River Cruise Rondleiding met gids

Boek nu voor vandaag
Gratis annuleren
Directe bevestiging
4.8 / 5
(133) • 9K+ geboekt
Vanaf
Rp 704,729
360 Chicago Observation Deck Ticket
Observatiedekken • Chicago

360 Chicago Observation Deck Ticket

Boek nu voor vandaag
Gratis annuleren
Directe bevestiging
4.6 / 5
(66) • 10K+ geboekt
Vanaf
Rp 486,963
Verkoopprijs: Rp 487,890
Skydeck Chicago toegangsticket
Observatiedekken • Chicago

Skydeck Chicago toegangsticket

Boek nu voor vandaag
Directe bevestiging
4.8 / 5
(40) • 2K+ geboekt
Rp 726,829
Verkoopprijs: Rp 765,083
Chicago River Architecture Tour
Klook's choice
Cruises • Chicago

Chicago River Architecture Tour

Boek nu voor vandaag
Gratis annuleren
Directe bevestiging
4.8 / 5
(5) • 300+ geboekt
Vanaf
Rp 813,149
Toegang tot het Field Museum of Natural History in Chicago
Musea • Chicago

Toegang tot het Field Museum of Natural History in Chicago

Boek nu voor vandaag
Gratis annuleren
Directe bevestiging
4.7 / 5
(58) • 5K+ geboekt
Vanaf
Rp 479,075
Verkoopprijs: Rp 522,267
Snelle Ontsnapping 45 Minuten Chicago River Architectuur Reis
Tours • Chicago

Snelle Ontsnapping 45 Minuten Chicago River Architectuur Reis

Boek nu voor vandaag
Gratis annuleren
Directe bevestiging
5.0 / 5
(6) • 1K+ geboekt
Vanaf
Rp 505,960
First Lady Sightseeing rivier- en boottocht op het meer in Chicago
Cruises • Chicago

First Lady Sightseeing rivier- en boottocht op het meer in Chicago

Boek nu voor vandaag
Tot 3 uur
Gratis annuleren
400+ geboekt
Vanaf
Rp 831,219

Waar te verblijven in The Art Institute of Chicago

Ohio House Motel
Hotels • Chicago

Ohio House Motel

Directe bevestiging
4.5 / 5
(1.2K)
Vanaf
Rp 1,981,957
Silversmith Hotel Chicago Downtown
Hotels • Chicago

Silversmith Hotel Chicago Downtown

Directe bevestiging
4.7 / 5
(2.3K)
Vanaf
Rp 2,265,222
Congress Plaza Hotel
Hotels • Chicago

Congress Plaza Hotel

Directe bevestiging
4.0 / 5
(10.2K)
Vanaf
Rp 2,060,987
Hyatt Place Chicago/River North
Hotels • Chicago

Hyatt Place Chicago/River North

Directe bevestiging
4.6 / 5
(1.9K)
Vanaf
Rp 2,619,796
Freehand Chicago
Hotels • Chicago

Freehand Chicago

Directe bevestiging
3.9 / 5
(3.3K)
Vanaf
Rp 2,258,970
The Royal Sonesta Chicago Downtown
Hotels • Chicago

The Royal Sonesta Chicago Downtown

Directe bevestiging
4.7 / 5
(3.6K)
Vanaf
Rp 2,534,891
Sentral Michigan Avenue
Hotels • Chicago

Sentral Michigan Avenue

Directe bevestiging
4.6 / 5
(1.2K)
Vanaf
Rp 2,338,860
Central Loop Hotel
Hotels • Chicago

Central Loop Hotel

Directe bevestiging
4.3 / 5
(2.3K)
Vanaf
Rp 2,154,335
The Chicago Hotel Collection - Magnificent Mile
Hotels • Chicago

The Chicago Hotel Collection - Magnificent Mile

Directe bevestiging
3.9 / 5
(1.9K)
Vanaf
Rp 2,740,555
Hilton Chicago
Hotels • Chicago

Hilton Chicago

Directe bevestiging
4.3 / 5
(3.0K)
Vanaf
Rp 2,136,776
Club Quarters Hotel, Central Loop, Chicago
Hotels • Chicago

Club Quarters Hotel, Central Loop, Chicago

Directe bevestiging
4.4 / 5
(3.6K)
Vanaf
Rp 2,256,461
AC Hotels by Marriott Chicago Downtown
Hotels • Chicago

AC Hotels by Marriott Chicago Downtown

Directe bevestiging
4.4 / 5
(1.0K)
Vanaf
Rp 2,453,727

Meer te ontdekken

Chicago Bears American footballwedstrijd in Soldier Field
Evenementen en shows • Chicago

Chicago Bears American footballwedstrijd in Soldier Field

Directe bevestiging
Vanaf
Rp 8,179,127
Verkoopprijs: Rp 8,609,607
Chicago|Chicago Meigs Airport Privé luchthaventransfer
Privé luchthaventransfers • Chicago

Chicago|Chicago Meigs Airport Privé luchthaventransfer

Bestseller
Directe bevestiging
Vanaf
Rp 1,512,606

The Art Institute of Chicago Beoordelingen

erickson ****
2026-05-17 16:03:55
Fantastisch 5.0
“An absolutely world-class museum with an incredible collection of art from different periods and cultures. The exhibits were beautifully curated, and the atmosphere was inspiring and relaxing at the same time. Seeing famous masterpieces in person was unforgettable. The staff were helpful, and the museum was clean and well organized. Definitely a must-visit when in Chicago.”
JS **
2026-05-05 21:29:11
Fantastisch 5.0
really easy to use, I just bought a day before and made reservation on the day itself. definitely recommended!
Klook User
2026-09-28 00:03:25
Fantastisch 5.0
Very insightful and interesting. The time flew by and we felt like we were getting VIP treatment at certain exhibits
TSAI *******
2026-10-13 07:54:29
Fantastisch 5.0
Een ontzettend boeiend museum. Het Field Museum of Natural History bezit een van de beste paleontologische en fossiele collecties ter wereld. Het museum is gevestigd in Grant Park. Hieronder volgen de absolute hoogtepunten en permanente tentoonstellingen die je niet mag missen: T-rex "Sue" (SUE the T. rex) Dit is niet alleen de absolute blikvanger van het museum, maar ook het grootste en best bewaarde tyrannosaurusfossiel ter wereld (met een skeletdat voor 90% compleet is). Ze bevindt zich in de 'Griffin Halls of Evolving Planet' op de tweede verdieping, waar speciale verlichting en multimedia-animaties ervoor zorgen dat je de indrukwekkende aanwezigheid van dit roofdier van 67 miljoen jaar oud optimaal ervaart.   Titanosauriër "Máximo" (Máximo the Titanosaur) Zodra je de hoge centrale hal van het museum binnenkomt, trekt dit enorme wezen meteen je aandacht. Máximo is de grootste dinosaurus die bij de mens bekend is (ongeveer 37 meter lang en woog zo'n 70 ton tijdens zijn leven). Dit afgietsel is zo groot dat bezoekers op de galerij van de tweede verdieping recht in de ogen kunnen kijken voor een foto.   Het geheimen van het Oude Egypte (Inside Ancient Egypt) Deze tentoonstelling is een nagebouwde tombe uit het Oude Egypte, waardoor je je een ontdekkingsreiziger voelt die afdaalt in een diepe graftombe. Er worden 23 echte menselijke mummies en meer dan 30 dierlijke mummies tentoongesteld. Het balsemings- en mificatieproces wordt in detail uitgelegd en de sfeer is uiterst meeslepend.   Griffin-zalen over de evolutie van de planeet (Griffin Halls of Evolving Planet) Naast Sue biedt deze grote zaal een volledig overzicht van de evolutie van het aardse leven, van eencellige organismen tot de voorouders van de mens. Onderweg zie je kostbare fossielen van tientallen prehistorische reuzen, zoals sabeltandtkatten, mammoeten en triceratopsen. Dit zorgt voor zowel een enorme hoeveelheid informatie als een visuele belevenis.
Kit **************
2026-07-31 07:09:47
Fantastisch 5.0
We gingen 's nachts en het uitzicht was spectaculair. We konden de wolkenkrabbers en Navy Pier bewonderen en genieten van het nachtelijke uitzicht op Chicago van bovenaf. De boeking was ook erg handig en gemakkelijk; we besloten om 20.00 uur te gaan en konden direct een toegangstijd van 21.30 uur boeken.
Leila *******
2026-10-05 06:21:17
Fantastisch 5.0
Een erg handige manier om de belangrijkste toeristische bezienswaardigheden van de stad te bekijken, omdat je niet hoeft na te denken over welke bus of trein je moet nemen; je zoekt gewoon de bushalte op en je bent vertrokken!
TSAI *******
2026-10-13 08:01:18
Fantastisch 5.0
Bezienswaardigheden die de moeite waard zijn. The Ledge (glazen uitkijkplatform): Dit is het grootste hoogtepunt van de Skydeck. Het observatiedek bevindt zich op de 103e verdieping en heeft een aantal volledig transparante glazen balkons die 1,2 meter naar buiten steken. Als je erop staat en naar beneden kijkt, hang je volledig in de lucht, wat zorgt voor een enorme visuele impact en spanning. Het is de beste plek om prachtige foto's te maken van de skyline van Chicago. Het hoogste observatiedek van de Verenigde Staten: De Willis Tower is momenteel het derde hoogste gebouw van Noord-Amerika. Bij helder weer reikt het zicht tot wel 80 kilometer en kun je in één oogopslag de grenzen van vier staten (Illinois, Indiana, Wisconsin en Michigan) oversteken, waarbij je een prachtig uitzicht hebt over het uitgestrekte Michiganmeer en de stedelijke skyline.
Albert *************
2026-08-11 04:40:33
Fantastisch 5.0
Het is absoluut noodzakelijk om dit te doen als je Chicago bezoekt! Geweldige ervaring, de uitzichten zijn fantastisch, de uitleg geweldig en je hebt alleen maar goed weer nodig om ervan te genieten. Je moet Engels verstaan, anders zal het moeilijk zijn om alle uitleg te begrijpen. Gemakkelijk toegankelijk en echt een aanrader.
Joel *******
2026-06-01 12:00:34
Fantastisch 5.0
De riviercruise van 45 minuten is een absolute aanrader voor uw reisroute in Chicago. Een gids zal bij elk belangrijk gebouw een hoogtepunt toelichten.

Populaire plaatsen in de buurt van The Art Institute of Chicago

40K+ bezoekers
40K+ bezoekers
40K+ bezoekers
40K+ bezoekers
40K+ bezoekers
40K+ bezoekers
50+ bezoekers

Veelgestelde vragen over The Art Institute of Chicago

Waar staat het Art Institute of Chicago om bekend?

Welke kunstenaars zijn er in het Art Institute Of Chicago?

Is het Art Institute Of Chicago gratis?

Wat is het meest bekende stuk in het Art Institute of Chicago?

Wat je moet weten over The Art Institute of Chicago

Het Art Institute of Chicago is een van de oudste en grootste kunstmusea in de VS, en als je van kunst houdt, mag je het niet missen. Het is gelegen aan Michigan Avenue, Illinois, Chicago en heeft de grootste collectie impressionistische en post-impressionistische kunst ter wereld, na het Louvre. Ze hebben meer dan 300.000 kunstwerken, waaronder enkele van de beroemdste werken ooit. Het museum heeft ook tal van speciale tentoonstellingen en leuke evenementen. Je krijgt allerlei soorten kunstwerken te zien, van schilderijen en beeldhouwwerken tot prenten en tekeningen die ver teruggaan in de tijd. Je ziet dingen als oude aardewerk, Griekse kunst en moderne stukken zoals Picasso's De Gitarist en Hoppers Nighthawks. Bovendien krijg je beroemde kunst te zien, zoals Gustave Caillebottes Paris Street; Rainy Day, Georges Seurats A Sunday on La Grande Jatte - 1884, Grant Woods American Gothic en Vincent van Goghs De Slaapkamer. Dit zijn slechts enkele van de geweldige stukken die je kunt bekijken in het Art Institute of Chicago.
The Art Institute of Chicago, 111, South Michigan Avenue, Printer's Row, Loop, Chicago, Cook County, Illinois, United States

Wat te zien in het Art Institute of Chicago, Il

Permanente Collectie

Ontdek de wonderen van de permanente collectie van het Art Institute of Chicago, waar kunst uit verschillende tijdperken en plaatsen samenkomt. Verken meer dan 260.000 kunstwerken en artefacten, waaronder meesterwerken van beroemde kunstenaars zoals Vincent van Gogh, Georges Seurat en Grant Wood. Of je nu houdt van kleurrijke impressionistische schilderijen of de frisse ideeën van moderne kunst, deze collectie neemt je mee op een opwindende reis door de tijd en culturen. Het is een fantastische stop voor iedereen die graag in de wereld van de kunstgeschiedenis duikt.

Speciale Tentoonstellingen

Verken de veranderende kunstscene in de speciale tentoonstellingen van het Art Institute of Chicago. Met ongeveer veertig shows per jaar is er altijd iets interessants te zien. Deze displays tonen moderne kunstenaars en speciale collecties en geven je nieuwe inzichten en ideeën over kunst. Of je nu een groot fan bent van kunst of net begint met ontdekken, deze tentoonstellingen laten je de nieuwste stijlen en ideeën in de kunstwereld zien. Zorg ervoor dat je de kans niet mist om te genieten van de afwisseling en opwinding die elk bezoek aan het museum tot een nieuwe reis maken.

Moderne Vleugel

Bekijk het nieuwste op het gebied van kunst en architectuur in de Modern Wing van het Chicago Art Institute. Dit gebied van 264.000 vierkante voet, ontworpen door de beroemde architect Renzo Piano, is gewijd aan moderne en hedendaagse kunst. De Modern Wing, gelanceerd in 2009, beschikt over geweldige fotografie, architectuur en design, samen met coole, milieuvriendelijke museumtechnologie. Het is waar kunst en milieuvriendelijkheid samenkomen en je een kijkje geven in de toekomst van kunst in een moderne omgeving. Of je nu een grote kunstliefhebber bent of gewoon geïnteresseerd, de Modern Wing biedt een leuk en leerzaam avontuur.

Hartwell Herdenkingsraam

Meer dan een eeuw geleden maakte Agnes F. Northrop het indrukwekkende Hartwell Memorial Window voor Tiffany Studios. Dit speciale project werd aangevraagd door Mary Hartwell ter ere van haar man, Frederick Hartwell. Het raam, bestaande uit 48 panelen en verschillende soorten glas, is geïnspireerd op het uitzicht nabij het ouderlijk huis van Frederick Hartwell bij Mt. Chocorua in New Hampshire. Het toont op prachtige wijze de vluchtige schoonheid van de natuur, met de zon die ondergaat boven een berg, stromend water en zonlicht dat door de bomen filtert, allemaal afgebeeld in levendig gekleurd glas in een gedetailleerd ontwerp.

Boeddha Shakyamuni Beeld

Dit Boeddhabeeld dateert uit de 12e eeuw en is afkomstig uit de kustplaats Nagapattinam in Zuid-India. Deze stad was een centrum voor boeddhistische kloosters die monniken van verre plaatsen aantrokken. Het beeld toont de Boeddha zittend in een meditatieve lotushouding, met handen en voeten zachtjes op elkaar gestapeld. Een uniek kenmerk is het teken op zijn voorhoofd, bekend als de urna, die de Boeddha symboliseert als een vereerde figuur.

Tips voor uw bezoek aan The Art Institute of Chicago

Wat is de beste tijd om het Art Institute of Chicago te bezoeken?

Voor een meer rustige ervaring in het Art Institute of Chicago kunt u overwegen om tijdens weekdagen of vroeg in de ochtend te bezoeken. Deze timing helpt u de grotere drukte te vermijden, zodat u de kunst in een meer serene omgeving volledig kunt waarderen. Als je meer tijd hebt, kun je ook nabijgelegen attracties bezoeken, waaronder Millennium Park, Thorn Miniature Rooms en Chicago Skyline.

Hoe kom je bij het Art Institute Of Chicago?

Het Art Institute of Chicago is gunstig gelegen in het hart van de stad en is gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer. U kunt bussen of treinen nemen om het museum en de kunstgalerie te bereiken, waardoor het een probleemloze reis is zonder dat u hoeft te parkeren.