Elephant Home

★ 4.5 (7K+ beoordelingen) • 700+ geboekt
Overzicht
Wat te doen
Hotels

Elephant Home Tickets & Tours

Trunk & Soul Elephant Home Phuket Experience
Buiten- en sportactiviteiten • Phuket

Trunk & Soul Elephant Home Phuket Experience

Boek nu voor vandaag
Ochtendvertrek
Tot 3 uur
Gratis annuleren
Directe bevestiging
★ 5.0 (3)
Vanaf € 37.15
Samui Elephant Home Voederervaring
Buiten- en sportactiviteiten

Samui Elephant Home Voederervaring

Boek nu voor morgen
Tot 3 uur
Gratis annuleren
★ 4.8 (64) • 1K+ geboekt
€ 27.25
Samui Elephant Home Halve Dag Verzorgingservaring
Buiten- en sportactiviteiten • (Vanuit Ko Samui)

Samui Elephant Home Halve Dag Verzorgingservaring

Boek nu voor vandaag
Ochtendvertrek
Tot 3 uur
Gratis annuleren
★ 4.9 (70) • 1K+ geboekt
€ 71.35
SAMUI: Samui Elephant Home Sanctuary en Elephant Museum
Buiten- en sportactiviteiten • (Vanuit Ko Samui)

SAMUI: Samui Elephant Home Sanctuary en Elephant Museum

Ochtendvertrek
Gratis annuleren
€ 52.85
De Lake Phuket Olifanten Thuis Ervaring
Buiten- en sportactiviteiten • Phuket

De Lake Phuket Olifanten Thuis Ervaring

Ochtendvertrek
Tot 3 uur
Gratis annuleren
Directe bevestiging
Nieuwe activiteit
€ 76.65
Elephant Jungle Sanctuary Phuket Ervaring
Zomerdeal
Klook's choice
Buiten- en sportactiviteiten • Phuket

Elephant Jungle Sanctuary Phuket Ervaring

Boek nu voor vandaag
Ochtendvertrek
Gratis annuleren
Directe bevestiging
★ 4.8 (2,370) • 60K+ geboekt
Vanaf € 21.79
Phuket Olifantenreservaat Ervaring
Klook's choice
Buiten- en sportactiviteiten • Phuket

Phuket Olifantenreservaat Ervaring

Boek nu voor vandaag
Ochtendvertrek
Gratis annuleren
Directe bevestiging
★ 4.9 (103) • 2K+ geboekt
Vanaf € 51.70
Elephant Jungle Sanctuary Experience in Koh Samui
Buiten- en sportactiviteiten

Elephant Jungle Sanctuary Experience in Koh Samui

Boek nu voor vandaag
Gratis annuleren
Directe bevestiging
★ 4.7 (120) • 4K+ geboekt
Vanaf € 21.79
Hua Hin: Olifanten kijken in Kui Buri
Buiten- en sportactiviteiten • Sam Roi Yot (Vanuit Bangkok)

Hua Hin: Olifanten kijken in Kui Buri

Ochtendvertrek
Gratis annuleren
Directe bevestiging
★ 5.0 (9)
Vanaf € 118.89
Blue Elephant Thaise Kookcursus (Phuket)
Culturele ervaringen • Phuket

Blue Elephant Thaise Kookcursus (Phuket)

Boek nu voor morgen
Gratis annuleren
Directe bevestiging
★ 4.9 (123) • 1K+ geboekt
€ 121.75
Phuket/Krabi/Khao Lak: Privétour van een dag met raften, ATV en schildpadden
Tours • Vanuit Krabi provincie, Phuket

Phuket/Krabi/Khao Lak: Privétour van een dag met raften, ATV en schildpadden

Boek nu voor morgen
Privérondleiding
Privégroep
Gratis annuleren
Directe bevestiging
★ 5.0 (3)
Vanaf € 211.65
10 korting
Uitverkoop
Aqua Spa in The Haven Khao Lak Experience in Phang Nga
Massages • Phang Nga Province

Aqua Spa in The Haven Khao Lak Experience in Phang Nga

In-app reservering
Gratis annuleren
Directe bevestiging
Vanaf € 47.55

Waar te verblijven in Elephant Home

Bangsak Village - Adults Only
Hotels • Phang Nga Province

Bangsak Village - Adults Only

Directe bevestiging
★ 4.6 (175)
Vanaf € 36.64
La Vela Khao Lak
Hotels • Phang Nga Province

La Vela Khao Lak

Directe bevestiging
★ 4.6 (411)
Vanaf € 65.95
Avani+ Khao Lak Resort
Hotels • Phang Nga Province

Avani+ Khao Lak Resort

Directe bevestiging
★ 4.6 (28)
Vanaf € 84.99
€ 89.14
The Chu’s boutique hotel
Hotels • Phang Nga Province

The Chu’s boutique hotel

Directe bevestiging
★ 4.7 (26)
Vanaf € 20.00
La Flora Khao Lak
Hotels • Phang Nga Province

La Flora Khao Lak

Directe bevestiging
★ 4.7 (229)
Vanaf € 63.04
JW Marriott Khao Lak Resort and Spa
Hotels • Phang Nga Province

JW Marriott Khao Lak Resort and Spa

Directe bevestiging
★ 4.7 (670)
Uitverkocht
Devasom Khao Lak Beach Resort & Villas
Hotels • Phang Nga Province

Devasom Khao Lak Beach Resort & Villas

Directe bevestiging
★ 4.7 (112)
Vanaf € 133.23
La Solaya Khao Lak
Hotels • Phang Nga Province

La Solaya Khao Lak

Directe bevestiging
Vanaf € 81.49
The Haven Khao Lak
Hotels • Phang Nga Province

The Haven Khao Lak

Directe bevestiging
★ 4.5 (323)
Vanaf € 66.78
Hotel Rukcozy
Hotels • Phang Nga Province

Hotel Rukcozy

Directe bevestiging
Uitverkocht
Moracea by Khao Lak Resort
Hotels • Phang Nga Province

Moracea by Khao Lak Resort

Directe bevestiging
★ 4.5 (497)
Vanaf € 44.01
APSARA Beachfront Resort and Villa
Hotels • Phang Nga Province

APSARA Beachfront Resort and Villa

Directe bevestiging
★ 4.4 (412)
Vanaf € 53.54

Meer te ontdekken

Khao Lak Boxing Stadium Muay Thai Ticket
Evenementen en shows • Phang Nga Province

Khao Lak Boxing Stadium Muay Thai Ticket

Directe bevestiging
★ 4.7 (9) • 500+ geboekt
Vanaf € 25.89
€ 26.45
Khao Lak Beyond boksstadion
Evenementen en shows • Phang Nga Province

Khao Lak Beyond boksstadion

Boek nu voor morgen
Gratis annuleren
Directe bevestiging
100+ geboekt
Vanaf € 31.70

Populaire plaatsen in de buurt van Elephant Home

900+ bezoekers
50+ bezoekers
1K+ bezoekers
1K+ bezoekers

Veelgestelde vragen over Elephant Home

Wat is de beste tijd om Elephant Home Takua Pa te bezoeken?

Hoe kan ik bij Elephant Home Takua Pa komen?

Wat moet ik dragen en meenemen bij een bezoek aan Elephant Home Takua Pa?

Wat je moet weten over Elephant Home

Welkom bij Elephant Home Takua Pa, een sereen toevluchtsoord gelegen in de weelderige landschappen van Khao Lak. Opgericht in 2018 door Ching en een toegewijde mahout, is dit uitgestrekte toevluchtsoord van 900RAI (1.440.000m²) een bewijs van de toewijding aan het welzijn van olifanten. Hier leven olifanten met waardigheid en respect, vrij van de beperkingen van entertainmentactiviteiten. Dit reservaat biedt een vredige haven voor rehabilitatie en pensionering, waardoor bezoekers een unieke kans krijgen om met deze majestueuze wezens in contact te komen in een ethische en educatieve omgeving. Elephant Home Takua Pa is toegewijd aan ethisch wildlifetoerisme en stelt u in staat om olifanten in hun natuurlijke habitat te observeren terwijl u duurzaam toerisme en samenwerking met de gemeenschap ondersteunt. Of u nu een dierenliefhebber of een nieuwsgierige reiziger bent, dit reservaat belooft een onvergetelijke ervaring die het welzijn van olifanten en de schoonheid van de natuur bevordert.
Moo, Khuek Khak, Takua Pa District, Phang-nga 82220, Thailand

Opmerkelijke bezienswaardigheden en Must-Visit bezienswaardigheden

Olifant Baden

Maak je klaar voor een spetterend plezier met onze charmante baby-olifanten! Olifant Baden in Elephant Home Takua Pa is een onvergetelijke ervaring waar je met deze zachtaardige reuzen kunt deelnemen aan een verfrissend bad en modder-spa in de rivier. Het is een hartverwarmende activiteit die niet alleen de olifanten ondersteunt, maar je ook in staat stelt om op de meest heerlijke manier in contact te komen met de natuur. Duik in dit unieke avontuur en creëer herinneringen die een leven lang meegaan!

Khaolak Elephant Sanctuary Rondleiding

Stap in de wereld van olifanten met de Khaolak Elephant Sanctuary Rondleiding. Deze verrijkende ervaring stelt je in staat om deze majestueuze wezens te voeren en te fotograferen terwijl je leert over hun individuele verhalen. Terwijl je ze observeert in hun natuurlijke habitat, krijg je een diepere waardering voor hun welzijn en de inspanningen van het reservaat voor natuurbehoud. Het is een hands-off, maar toch zeer boeiende tour die onvergetelijke herinneringen en een hernieuwd respect voor deze ongelooflijke dieren belooft.

2-Uurs Elephant Sanctuary Eco-Wandeling

Begin aan een 2-Uurs Elephant Sanctuary Eco-Wandeling en dompel jezelf onder in de serene schoonheid van het reservaat. Deze begeleide wandeling biedt een unieke mogelijkheid om olifanten te voeren en te fotograferen terwijl ze vrij rondlopen, waardoor je een kijkje krijgt in hun dagelijks leven. Het is een intieme en educatieve ervaring die een echte verbinding bevordert met deze prachtige wezens, en tegelijkertijd hun natuurlijke gedrag en habitat bevordert. Ga met ons mee op een wandeling die zowel inspiratie als inzicht belooft!

Culturele en historische betekenis

Khao Lak Elephant Home is een schitterend voorbeeld van ethisch toerisme, toegewijd aan het behoud en de educatie van olifanten. Het belichaamt de toewijding van de regio aan het behoud van haar natuurlijk erfgoed en biedt bezoekers de kans om een dieper begrip te krijgen van deze majestueuze wezens.

Lokale keuken

Terwijl je Khao Lak verkent, trakteer je smaakpapillen op de levendige smaken van de Thaise keuken. Het gebied staat bekend om zijn pittige curries en verse zeevruchten, wat zorgt voor een heerlijke culinaire ervaring die perfect past bij je bezoek aan het Elephant Home.

Ethisch olifantentoerisme

Het reservaat is een pionier op het gebied van ethisch toerisme, gericht op het redden en rehabiliteren van olifanten die zijn uitgebuit. Bezoekers kunnen deze prachtige dieren van een respectvolle afstand observeren, hun welzijn waarborgen en verantwoordelijke toeristische praktijken bevorderen.

Ontmoet Onze Olifantenfamilie

De thuisbasis van zes opmerkelijke vrouwelijke olifanten, elk met een uniek verhaal van veerkracht, het reservaat biedt een veilige haven voor deze dieren. Van Boon-Song, die jarenlang in de houtkap heeft doorgebracht, tot Darlie, een voormalig circusartiest, deze olifanten gedijen nu in een vredige omgeving.

Samenwerking en Educatie met de Gemeenschap

Het reservaat werkt nauw samen met de lokale gemeenschap en biedt culturele activiteiten zoals bamboe raften en rondleidingen. Een interactief olifantenmuseum biedt educatieve inzichten in ethisch wildlife-toerisme, wat zowel de olifanten als de lokale economie ten goede komt.