Paradise Cave

★ 5.0 (200+ vélemény) • 4K+ foglalt
Áttekintés
Teendők

Paradise Cave Jegyek és túrák

Paradicsom-barlang és Sötét-barlang egynapos túra
Túrák • Dong Hoi

Paradicsom-barlang és Sötét-barlang egynapos túra

Foglaljon most a mai napra
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
★ 4.8 (70) • 1K+ foglalt
€ 53.85
Egész napos kirándulás a Phong Nha-barlanghoz és a Paradicsom-barlanghoz
Túrák • Bo Trach

Egész napos kirándulás a Phong Nha-barlanghoz és a Paradicsom-barlanghoz

Foglaljon most a holnapra
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
★ 4.7 (15) • 50+ foglalt
€ 51.35
Vietnami UNESCO Világörökségi Helyszínek Egynapos Túra Több Célállomással
Túrák • Hanoi városából

Vietnami UNESCO Világörökségi Helyszínek Egynapos Túra Több Célállomással

Foglaljon most a holnapra
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
★ 4.8 (81) • 900+ foglalt
€ 16.99 ártól
15 kedvezmény
Akció
Dong Hoi és Phong Nha: Paradicsom-barlang és DMZ egésznapos túra
Bo Trach

Dong Hoi és Phong Nha: Paradicsom-barlang és DMZ egésznapos túra

Foglaljon most a holnapra
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
€ 59.85
Egynapos kirándulás Phong Nha-ból a Paradicsom-barlangba és a helyi faluba
Túrák • Bo Trach

Egynapos kirándulás Phong Nha-ból a Paradicsom-barlangba és a helyi faluba

Foglaljon most a holnapra
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
★ 4.5 (2)
€ 40.65
Huétól a történelemig és a természetig: DMZ és Phong Nha-barlang túra
Bo Trach

Huétól a történelemig és a természetig: DMZ és Phong Nha-barlang túra

Foglaljon most a holnapra
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
€ 59.85
Sena 2 napos 1 éjszakás hajóút: Ha Long-öböl és Lan Ha-öböl
Nyári ajánlat
Tengerjáratok • Hanoi városából

Sena 2 napos 1 éjszakás hajóút: Ha Long-öböl és Lan Ha-öböl

Foglaljon most a holnapra
Szállodai átvétel
Ingyenes lemondás
★ 4.6 (19) • 400+ foglalt
€ 116.09 ártól
15 kedvezmény
Akció
Elite of The Seas 2 napos 1 éjszakás hajóút: Ha Long-öböl és Lan Ha-öböl
Tengerjáratok • Hanoi városából

Elite of The Seas 2 napos 1 éjszakás hajóút: Ha Long-öböl és Lan Ha-öböl

Foglaljon most a holnapra
Szállodai átvétel
Ingyenes lemondás
★ 5.0 (12) • 100+ foglalt
€ 295.95 ártól
Paradise Elegance 2D1N hajóút: Ha Long-öböl a Sung Sot és a Ti Top szigetekkel
Tengerjáratok • Ha Long

Paradise Elegance 2D1N hajóút: Ha Long-öböl a Sung Sot és a Ti Top szigetekkel

Foglaljon most a holnapra
Ingyenes lemondás
★ 4.8 (31) • 700+ foglalt
€ 147.79 ártól
Paradicsom-barlang és Phong Nha-barlang egynapos túra
Klook's choice
Túrák • Dong Hoi

Paradicsom-barlang és Phong Nha-barlang egynapos túra

Foglaljon most a holnapra
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
★ 4.7 (191) • 2K+ foglalt
€ 44.25
Erina 2D1N Cruise: Ha Long-öböl és Lan Ha-öböl túra
Tengerjáratok • Ha Long

Erina 2D1N Cruise: Ha Long-öböl és Lan Ha-öböl túra

Foglaljon most a holnapra
Szállodai átvétel
★ 4.5 (54) • 600+ foglalt
€ 116.70 ártól
Lan Ha-öböl és Cat Ba-sziget a Sunlight Premium Cruise hajóval
Tengerjáratok • Haiphong

Lan Ha-öböl és Cat Ba-sziget a Sunlight Premium Cruise hajóval

Foglaljon most a holnapra
Ingyenes lemondás
★ 4.5 (99) • 1K+ foglalt
€ 114.89 ártól

Paradise Cave Értékelések

5.0 /5
200+ vélemény
Összes vélemény olvasása
Jo *******
7 márc
Kényelmesen elvittek a szállásom elől, és biztonságosan eljutottam a célállomásra. Érdemes egyszer ellátogatni ide. Kellemes utazást kívánok!
2+
Klook User
5 márc
A Sötét Barlangban élveztük a zipline-t, a barlang felfedezését, a sárfürdőt, a kajakozást, az úszást és a szórakoztató folyami tevékenységeket. Maga a barlang teljesen koromsötét, ami még izgalmasabbá teszi az élményt. Mentőmellényeket és sisakokat biztosítottak beépített zseblámpákkal, így biztonságos és könnyű volt a felfedezés. A víz kristálytiszta és lenyűgöző kék árnyalatú volt, ami hozzájárult a varázslatos hangulathoz. Idegenvezetőnk, Mr. King tájékozott és tapasztalt volt, így a kaland egyszerre volt biztonságos és izgalmas. Felfedeztük a Paradicsom Barlangot is, amely teljesen más módon, de ugyanolyan lélegzetelállító volt. A túra magában foglalt egy buggy-val való feljutást a hegy bejáratához, majd egy hihetetlen barlangfelfedezést. A hatalmas képződmények és a gyönyörűen megvilágított belső terek lenyűgözőek voltak. Idegenvezetőnk, Tuyen, más néven Chocolate, nagyszerű betekintést nyújtott a régióba, és még vonzóbbá tette az élményt. Az egész túrát zökkenőmentesen szervezte a Phong Nha Discovery Tours. Minden jól szervezett és professzionális volt.
2+
Utilisateur Klook
15 feb
Nagyon szép nap volt a Sötét-barlangban és a Phong Nha-barlangban. Megéri! Kiváló vietnámi vacsora. Andy, az idegenvezető nagyon kedves, vicces és érdekes volt. Köszönjük!
Klook-Nutzer
13 feb
Nagyon kellemes élményben volt részünk a két barlangban, már sok barlangot láttunk máshol is, de ez teljesen más volt, különösen a sötét barlang! Mivel mi magunk nem tudtunk képeket készíteni, idegenvezetőnk készített néhányat nekünk. Köszönjük Andynak ezt a nagyszerű napot és a segítséget a felvételben☺️
Utilisateur Klook
11 feb
Nagyon jó élmény volt! Idegenvezetőnk kedves és nagyon figyelmes volt, hogy jól megértsük az általa a barlangok történetéről adott információkat! Nem bántuk meg, hogy ezt a kirándulást választottuk!
紀美香 **
30 jan
A túra nagyon élvezetes volt. Az idegenvezető magyarázatai és útmutatásai rendkívül érthetőek és zökkenőmentesek voltak. Felszálláskor kaptunk egy üveg vizet. A barlangban fényképeket is készített nekünk, tényleg nagyon sokat segített. Csak ajánlani tudom.
1+
Klook会員
17 dec 2025
Az idegenvezető magyarázatai érdekesek voltak. Nagyon részletes tudással rendelkezett Vietnam természetéről és kultúrájáról, mind a barlangon belül, mind azon kívül, így szórakoztató volt tanulni. A Sötét Barlangban több fotót is készített rólunk, amelyek nagyon jól sikerültek.
클룩 회원
7 dec 2025
Költséghatékony és élvezetes barlangtúrázás volt. A felvétel pontosan megtörtént, és különösen a Klookon keresztül foglalt túra olcsóbb volt, mint a helyi túrák. A jövőben a Klookot fogom használni a túrákhoz.

Népszerű helyek a Paradise Cave közelében

800+ látogató
800+ látogató
3K+ látogató
1M+ látogató
278K+ látogató
2M+ látogató

GYIK a Paradise Cave témában

Mikor a legjobb meglátogatni a Bố Trạch járást?

Hogyan juthatok el a Thiên Đường barlangba?

Milyen közlekedési lehetőségek állnak rendelkezésre Bố Trạch kerületben?

Amit a következőről tudni kell: Paradise Cave

Üdvözöljük Bố Trạch kerületben, Quang Binh tartomány rejtett gyöngyszemében, Vietnamban, amely lenyűgöző természeti szépségéről és gazdag kulturális örökségéről ismert. Fedezze fel a Paradicsom-barlang csodáit, más néven Thiên Đường-barlangot, amely a Phong Nha-Kẻ Bàng Nemzeti Park szívében található, ami az UNESCO Világörökség része. Induljon el egy utazásra, hogy felfedezze a Paradicsom-barlang rejtett gyöngyszemét, ahol a természet szépsége találkozik a kulturális jelentőséggel.
Km 16 Đường Hồ Chí Minh, Nhánh Tây, Bố Trạch, Quảng Bình, Vietnam

Figyelemre Méltó Nevezetességek és Kihagyhatatlan Látnivalók

A Paradicsom Barlang Felfedezése

Vágjon bele egy utazásba, hogy felfedezze a Paradicsom Barlang fenséges földalatti palotáját, amely Ázsia egyik legszebb és leghosszabb száraz barlangja.

Kajakozás a Gyönyörű Folyón

Tapasztalja meg Phong Nha szépségét, miközben kajakozik a folyón, és tanúja lehet a napfelkeltének és napnyugtának ebben a festői környezetben.

Phong Nha és Hue Túra

Vegyen részt egy festői, 2 napos utazáson Vietnam gyönyörű tájain keresztül, Phong Nha-ból indulva és Hue-ban érve véget, hogy felfedezze a régió kulturális gazdagságát.

Kultúra és Történelem

Bố Trạch kerület kulturális és történelmi jelentőséggel bír, a régió múltját tükröző nevezetességekkel. Fedezze fel a legfontosabb történelmi eseményeket, és merüljön el a helyi szokásokban, hogy valóban megértse ennek a célpontnak az örökségét.

Helyi Konyha

Kényeztesse magát a népszerű helyi ételekkel, amelyek bemutatják a régió egyedi ízeit. Ne hagyja ki a kihagyhatatlan ételeket, amelyek elkápráztatják ízlelőbimbóit, és igazi ízelítőt adnak Bố Trạch kerületből.

Kulturális Jelentőség

A Thiên Đường Barlang történelmi jelentőséggel bír, mivel a British Cave Research Association kutatói felfedezték és feltárták annak 31 km-es hosszát, feltárva ezzel természetes csodáit a világ előtt.