Klias folyami ormányosmajom és szentjánosbogár hajóút (teljesen vezetett túra)

4.4 / 5
240 vélemény
3K+ foglalt
Klias folyó
Mentés a kívánságlistára
A könnyebb olvashatóság érdekében automatikusan lefordítva.Eredeti megjelenítése
  • Élvezze a legátfogóbb élményt egy minősített idegenvezetővel, aki a felvételtől a leadásig elkíséri Önt
  • Fedezze fel a Klias-mocsarakat és csodálja meg szépségét
  • Fedezze fel a lenyűgöző mangroveerdőket, és pillantson meg ormányos majmokat
  • Kóstolja meg a helyi konyhát a folyami hajóúton, miközben nézi, ahogy a nap lenyugszik a folyóba
  • Nézze meg, ahogy a szentjánosbogarak táncolnak az éjszakai égbolton a szentjánosbogár-túrán, mielőtt visszatér Kota Kinabaluba

Csomagopciók

Válasszon opciókat Összes törlése

Csomag típusa

Klias folyó szentjánosbogarai

Mennyiség

₫ 1,561,517

A folytatáshoz töltse ki az összes kötelező mezőt

Mire számíthat

A Klias Wetland egy mangrove erdőrezervátum és egy olyan úti cél, amely gyorsan népszerűvé válik a turisták körében. Látogassa meg, mielőtt turistaparadicsommá válna, és tapasztalja meg Kilas legjobbjait, amíg még csendes és érintetlen. Az egyik fő látványosság természetesen a ritka ormányos majmok megpillantásának lehetősége. A fán élő hírességek általában naplemente után jelennek meg, ezért figyeljen rájuk, miközben hajózik a folyón. Élvezni fogja a finom vacsorát a fedélzeten, és nézheti, ahogy a szentjánosbogarak táncolnak az éjszakai égbolton.

Klias folyó szentjánosbogár szafari
Nézze meg, ahogy szentjánosbogarak töltik meg az éjszakai égboltot a Klias folyó szentjánosbogár szafariján
egy majom a Klias folyónál
Pillantson meg a ritka ormányos majmokra
majom a fán a Klias folyó mentén
Nézze meg, ahogy az ormányos majmok játszanak a fákon, miközben hajózik a folyó partján.
Sabah Klias folyami hajóút
Menjen egy pihentető folyami hajóútra, ahol vacsorát szolgálnak fel a fedélzeten.
szentjánosbogár a Klias folyónál
Nézzen meg egy szentjánosbogár-show-t, miközben hajózik a folyón

Jó tudni

Belső tippek:

  • Rovarriasztó
  • Naptej
  • Napszemüveg
  • Esőkabát
  • Fényképezőgép
  • Kényelmes sétacipő
  • Extra készpénz (szükség esetén a szállodai fel- és leszállási felárhoz)

Értékelések

4.4 / 5
Nagyszerű
240 vélemény
Kínált szolgáltatások
4.7
Megéri az árát
4.6
A létesítmény minősége
4.7
Biztonsági intézkedések
4.8
Rendezés:
Szűrés:
Mind Fényképekkel Csak angol
Felülvizsgálat ehhez: Klias folyó szentjánosbogarai

the journey from my hotel to this place was almost 3 hours (one way) but if was worth it!!! I’ve been wanting to see the proboscis monkeys since my last visit to Sabah and I finally saw it in the wild. the guide was friendly and knowledgable as well. we were lucky to spot the silver langur too.

Segítőkész
Felülvizsgálat ehhez: Klias folyó szentjánosbogarai

Overall a fun and enjoy trip for us. Our tour guide is professional and the provided food is fine too. We spot 3 kinds of monkeys there and what surprised us the most was spoting a hornbill which my partner is a big fan of hornbill. Greatly recommand to bring a telescope or you can rent one there too.

Segítőkész
Felülvizsgálat ehhez: Klias folyó szentjánosbogarai

We are lucky to have bumped into 2 types of monkies, the long-tailed macaque and the proboscis, though the proboscis is a bit far from sight as they often climb up to the tree top. We are also lucky enough to see the baby crocodile, numerous bird species and even a monitor lizard lying on a coconut tree! The trip is amazing that we do not want to leave the boat! We wish to have more time on the river! Also hope that the raincoat could be included for the tour since when we arrive, it was pouring rain and we have to buy the raincoat from the local store. For other facilities like the toilet, it was better than expected. Food is not bad though not much variety. Tour guide is ok. Overall a good day spent in the countryside of Kota Kinabalu and would recommend to people who love to be in nature and wildlife.

Segítőkész
Felülvizsgálat ehhez: Klias folyó szentjánosbogarai

We had so much fun on this tour! We were so lucky to have spotted 3 diff monkey species, kingfishers, and a baby crocodile. The nighttime cruise with the fireflies was also so relaxing and so pretty. Dinner was also pretty good. Our guide Jumaliah is the best! Went above and beyond.

Segítőkész
Felülvizsgálat ehhez: Klias folyó szentjánosbogarai

導遊兼司機Sulani很用心介紹雨林中的幾種不同的猴子,也至少看到三種猴子。晚上河岸旁的火螢閃爍也是我們之前沒遇過的體驗!

Segítőkész
Felülvizsgálat ehhez: Klias folyó szentjánosbogarai

接送点对点。一路导游讲解风土人情与历史。看到了很多动物

Segítőkész
Felülvizsgálat ehhez: Klias folyó szentjánosbogarai

The ride to the jetty from kk city was long but it was comfortable (abit bumpy due to the road conditions). The river cruise was great. Get to see monkeys and even a large lizard. The guide and the boatman tried their best to spot wildlife. Get to see fireflies in the night even though it was very bright due to the full moon.

Segítőkész
Felülvizsgálat ehhez: Klias folyó szentjánosbogarai

This half day tour comes highly recommend by my friends in KK. The trip to Klias takes about 2 hours and you get to enjoy the scenery of the mountains along the way. Remember to bring along mosquito repellent, if not, you may have to buy it from the shop in Klias. Upon arrival, we had local snacks with coffee or tea, the food is surprisingly good and after our break, we head out to see the proboscis monkeys. The driver of our boat is really good in spotting the monkeys from a distance and our guide was really funny, cracking jokes along the way which makes it really fun. He said there are crocodiles in the river but not to worry, coz they are vegetarian 😂. We did not spot any vegetarian crocodiles but did come across one at night and to spot it, shine the light in the river and you if see 2 red dots, it is the eyes of the crocodile reflecting back so you can see them. We returned to the jetty after the tour to have our dinner and it was buffet style with a range of dishes from chicken, beef, eggs, vegetables, soup and fruits for dessert. My kids commented that this was the best meal they had in KK 😅. We waited until the sun was setting and we head back out to the river to catch a glimpse of the fireflies. It took some time for our eyes to adjust to the darkness and once it has, you can see the fireflies lighting up the tree like a Christmas tree. We have some fireflies flying into our boat and we could cup it in our hands to have a closer look. Kids will be really enthralled by this experience. A really good trip. Me and my family had a great time

Segítőkész
Felülvizsgálat ehhez: Klias folyó szentjánosbogarai

We decided to go for this tour at 10 am and was able to book it. The driver picked us up at the hotel on time and was friendly. The van was clean, comfortable, and air conditioned. The ride took 2 hours on bumpy roads. We were served some simple refreshments when we arrive. Afterward, we were on the boat with two other groups of people. There was no tour guide for us but there was one from the other group so we got some good information as well. The boat captain is very good at spotting wildlife and would stop the boat for us to take pictures. Overall experience is amazing! We couldn’t see the sunset but the sky was beautiful.

Segítőkész
Felülvizsgálat ehhez: Klias folyó szentjánosbogarai

雖然下著大雨並且開了2.5小時的車到這裡,感覺還是很值得,有點距離沒辦法很清楚的看到猴子的臉,可是看到他們在樹上盪來盪去真的很有趣,晚餐過後本來滂薄大雨大家都打算放棄看螢火蟲了,後來女士看雨小了點還是建議我們試試看,果然我們很幸運的看到不少螢火蟲唷!

Segítőkész

Kapcsolat

Kérdésed van ezzel a tevékenységgel kapcsolatban? Kérdezzen tőlünk az élő chaten!

Ez is érdekelhet:

Kota Kinabalu Sznorizás

Mengalum-szigeti sznorkelezés és tengeri kaland Kota Kinabaluból

Reggeli indulás
5-7 óra
Azonnali visszaigazolás
4.6 (390) 5K+ foglalt
₫ 2,089,849
10 kedvezmény
Akció
Kota Kinabalu Sznorizás

Sapi/Manukan/Mamutik szigetugrás idegenvezetővel

Foglaljon most a holnapra
Reggeli indulás
5-7 óra
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
4.4 (771) 10K+ foglalt
₫ 2,114,037
5 kedvezmény
Akció
Kota Belud Egynapos kirándulások

Kinabalu-hegy és Desa Farm egész napos túra

Foglaljon most a holnapra
Privát túra
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
4.6 (109) 1K+ foglalt
₫ 890,928
15 kedvezmény
Akció
Kota Belud Egynapos kirándulások

Kota Kinabalu Kinabalu Park és Poring Hot Spring egész napos túra

Foglaljon most a holnapra
Szállodai átvétel
Azonnali visszaigazolás
4.4 (985) 10K+ foglalt
₫ 1,483,535
Kota Belud Egynapos kirándulások

Kundasang legjobbja Sabahban

Foglaljon most a holnapra
Szállodai átvétel
Kis csoport
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
4.3 (91) 1K+ foglalt
₫ 1,683,490
10 kedvezmény
Akció
Kota Kinabalu Evezés

Napfelkelte és napnyugta Stand Up Paddle Boarding élmény transzferrel

Foglaljon most a holnapra
Reggeli indulás
Privát csoport
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
4.7 (197) 4K+ foglalt
₫ 507,949
10 kedvezmény
Akció
Kota Kinabalu Hajótúrák

Sznorizás és szigetlátogatás a Sapi és Manukan szigeteken Sabahban

Foglaljon most a holnapra
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
4.4 (83) 2K+ foglalt
₫ 1,080,400
Kota Kinabalu Egynapos kirándulások

Kokol Hill Elf Túra Kota Kinabaluban, transzferrel

Foglaljon most a holnapra
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
900+ foglalt
₫ 516,012
Kota Kinabalu Hajótúrák

Privát 5 csillagos prémium fehér homokos paradicsomi sziget túra

Foglaljon most a holnapra
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
4.6 (40) 700+ foglalt
₫ 2,545,746
8 kedvezmény
Akció

A kezelőről

Felkapott látnivalók