It is with Field Hokkaido

★ 4.6 (8K+ beoordelingen) • 24K+ geboekt
Overzicht
Wat te doen
Hotels

It is with Field Hokkaido Tickets & Tours

Dagexcursie Lichtjestocht: Furano Ninguru Terras & Biei Aoi Ike & Shirogane Waterval
Furano (Vanuit Sapporo)

Dagexcursie Lichtjestocht: Furano Ninguru Terras & Biei Aoi Ike & Shirogane Waterval

Ochtendvertrek
7+ uur
Gratis annuleren
4.4 / 5
(897) • 10K+ geboekt
€ 42.89
Uitverkoop 30% korting
Dagtocht Furano & Biei Blue Pond & Shikisai-no-oka | Vertrek vanuit Sapporo
Herfstaanbieding
Klook's choice
Tours • Vanuit Sapporo

Dagtocht Furano & Biei Blue Pond & Shikisai-no-oka | Vertrek vanuit Sapporo

Boek nu voor morgen
Gratis annuleren
Directe bevestiging
4.8 / 5
(1.0K) • 10K+ geboekt
€ 41.65
Uitverkoop 30% korting
Dagtocht Boeddha met Groot Hoofd & Jozankei & Toya-meer & Noboribetsu: Vulkaan/meerzicht/wintersneeuwscooter (vertrek vanuit Sapporo)
Tours • Vanuit Sapporo

Dagtocht Boeddha met Groot Hoofd & Jozankei & Toya-meer & Noboribetsu: Vulkaan/meerzicht/wintersneeuwscooter (vertrek vanuit Sapporo)

Boek nu voor morgen
Gratis annuleren
Directe bevestiging
4.8 / 5
(110) • 900+ geboekt
€ 38.85
Farm Tomita, Shikisai-no-Oka, Aoi Pond: 1-daagse tour vanuit Sapporo naar Furano en Biei (optioneel: onbeperkt meloen eten)
Herfstaanbieding
Klook's choice
Tours • Vanuit Sapporo

Farm Tomita, Shikisai-no-Oka, Aoi Pond: 1-daagse tour vanuit Sapporo naar Furano en Biei (optioneel: onbeperkt meloen eten)

Boek nu voor morgen
Gratis annuleren
Directe bevestiging
4.7 / 5
(1.6K) • 10K+ geboekt
€ 37.49
15 korting
Uitverkoop 30% korting
Furano & Biei Dagtocht met seizoenshoogtepunten: Zomerse bloemenzee · Romantische winterverlichting
Tours • Vanuit Sapporo

Furano & Biei Dagtocht met seizoenshoogtepunten: Zomerse bloemenzee · Romantische winterverlichting

Boek nu voor morgen
Gratis annuleren
Directe bevestiging
4.8 / 5
(406) • 5K+ geboekt
€ 41.65
Hokkaido herfstspecial | Tomita Farm・Shikisai no Oka・Blauwe Vijver・Shirage Waterval dagtocht (vertrek vanuit Sapporo)
Klook's choice
Tours • Vanuit Sapporo

Hokkaido herfstspecial | Tomita Farm・Shikisai no Oka・Blauwe Vijver・Shirage Waterval dagtocht (vertrek vanuit Sapporo)

Boek nu voor morgen
Gratis annuleren
Directe bevestiging
4.8 / 5
(648) • 7K+ geboekt
€ 41.65
Uitverkoop 30% korting
【Hokkaido Bloemenzee Dubbele Route Dagtocht】Biei Blauwe Vijver × Furano × Shikisai-no-Oka (inclusief toegangsticket) | Panoramisch uitzicht op de Patchwork Road | Vertrek vanuit Sapporo
Herfstaanbieding
Klook's choice
€ 41.65
Uitverkoop 30% korting
Asahiyama Zoo & Furano & Biei & Bibai Snow Park (vertrek vanuit Sapporo)
Tours • Vanuit Sapporo

Asahiyama Zoo & Furano & Biei & Bibai Snow Park (vertrek vanuit Sapporo)

Gratis annuleren
Directe bevestiging
4.8 / 5
(37) • 400+ geboekt
€ 43.29
Uitverkoop 40% korting
Hokkaido Biei Winter Blauwe Vijver Verlichting & Shirahige Waterval & Furano Ningle Terrace & Kerstboom | Vertrek vanuit Sapporo
€ 57.75
Uitverkoop 20% korting
Sapporo Hoofd Boeddha Tempel & Takino Cosmos Kochia & Hakkensan Genghis Khan Barbecue & Jozankei Hoheikyo Herfstbladeren Dagtocht
€ 66.60
Uitverkoop 20% korting
Populaire dagtrip naar Noboribetsu, Hokkaido: Toyako Observatorium & Toyako Onsen Pier & Lake Hill Farm & Showa Shinzan Berenpark & Noboribetsu Jigokudani
Herfstaanbieding
€ 36.35
Uitverkoop 40% korting
Hokkaido Biei Furano dagtocht: Shikisai-no-oka, optioneel sneeuwscooteren in de winter, Shirohige-waterval, Ningle Terrace
Herfstaanbieding
Klook's choice
Tours • Vanuit Sapporo

Hokkaido Biei Furano dagtocht: Shikisai-no-oka, optioneel sneeuwscooteren in de winter, Shirohige-waterval, Ningle Terrace

Gratis annuleren
Directe bevestiging
4.7 / 5
(257) • 5K+ geboekt
€ 48.75
Uitverkoop 30% korting

Waar te verblijven in It is with Field Hokkaido

ES CON FIELD HOKKAIDO HOTEL Kitahiroshima Station
Hotels • Kitahiroshima

ES CON FIELD HOKKAIDO HOTEL Kitahiroshima Station

Directe bevestiging
4.1 / 5
(895)
Vanaf
€ 42.27
Minn Kitahiroshima Station East
Hotels • Kitahiroshima

Minn Kitahiroshima Station East

Directe bevestiging
5.0 / 5
(3)
Vanaf
€ 88.68
€ 89.57
Sapporo Kitahiroshima Classe Hotel
Hotels • Kitahiroshima

Sapporo Kitahiroshima Classe Hotel

Directe bevestiging
4.1 / 5
(207)
Vanaf
€ 71.18
tower eleven hotel​
Hotels • Kitahiroshima

tower eleven hotel​

Directe bevestiging
4.7 / 5
(81)
Vanaf
€ 76.84
€ 79.81

Meer te ontdekken

JR Hokkaido Sapporo-Furano Area Pass
Treinpassen • Sapporo (Vanuit Sapporo)

JR Hokkaido Sapporo-Furano Area Pass

Directe bevestiging
4.9 / 5
(612) • 20K+ geboekt
€ 62.95

It is with Field Hokkaido Beoordelingen

Klook 用戶
2026-08-31 06:18:08
Fantastisch 5.0
Op 25 augustus 2026 verzamelden we ons bij uitgang 31 van het station Datong Tong om deel te nemen aan de tour die om 11:10 uur vertrok. We ontmoetten de zeer elegante en goed opgeleide reisleidster Hanna en chauffeur meneer Kasai. De reisleidster gaf een professionele uitleg over de route en de service onderweg. Het voordeel van later vertrekken is dat je minder mensenmassa's en files op de terugweg tegenkomt, en je hoeft ook niet in de rij te staan voor het avondeten. Hoewel de reis een beetje lang was, was het de moeite waard voor het prachtige landschap. We bezochten de Blauwe Vijver, de Kruidentuin (winkelen - lavendelproducten), Shikisai no Oka, Tomita Farm, de Meloenboerderij en de verlichte Ningle Terrace Forest bij het Furano Prince Hotel (avondprogramma) --- terug om 21:00 uur.
Klook用戶
2026-09-04 18:18:46
Fantastisch 5.0
The weather was great on the day of the tour, and there weren't many tourists, so we could explore and take photos to our heart's content. The scenery was also incredibly beautiful. Our tour guide, Xiao Dong, recommended the local corn, which was very sweet. I didn't choose the all-you-can-eat cantaloupe option, but they also sold individual slices, so I felt that one or two pieces were enough to get a taste. If you want to try lavender and cantaloupe flavored ice cream, you don't have to choose just one; Tomita Farm offers a mixed flavor so you can try both at once. The entire itinerary was perfectly timed, allowing plenty of time to explore and take photos without feeling rushed. There was ample rest time in between, and both the bus and the areas around the attractions were very clean. Our guide, Xiao Dong, was also very enthusiastic, telling us about local snacks and products, and where to find the best value.
Klook 用戶
2026-08-23 13:56:29
Fantastisch 5.0
Gids Hana is altijd glimlachend, energiek en geduldig. Zelfs tijdens een dagtocht geeft ze je het gevoel dat je thuis bent. Hana legt de achtergrond van elke bezienswaardigheid zorgvuldig uit en beveelt bij elke plek heerlijke lokale specialiteiten aan, zoals fruitmaïs en lavendelijs. Ze is ook uitstekend in het maken van foto's voor reizigers! Hana vertelt ook over de kenmerken van Hokkaido, de lokale producten en leert ons zelfs kleine weetjes, zoals hoe je de kwaliteit van meloenen kunt onderscheiden. Ze deelt ook haar persoonlijke aanbevelingen voor must-try gerechten in Sapporo, waardoor reizigers Hokkaido beter leren kennen. Zelfs toen het die dag regende, was het een geweldige ervaring.
Marion *******
2026-08-20 08:23:35
Fantastisch 5.0
I took the trip with hide cai. I liked the pace and the sites were what I wanted to see. The tour guide spoke English well and was able to provide valuable information about the sites that we visited. The weather also cooperated today and we did not encounter any rain.
Ma ***************
2026-07-17 10:03:06
Fantastisch 5.0
Leo is geweldig! Hij is zeer deskundig en direct ter zake. Hij spreekt vloeiend drie talen en geeft in alle drie de talen aanwijzingen, zodat niemand achterblijft. Kunt u geloven dat we bij alle stops op tijd vertrokken? Telkens als we hem passeerden na het uitstappen, schakelde hij over op Engels om ons aan de instructies te herinneren, en schakelde dan weer over naar een andere taal wanneer een andere toerist hem passeerde. Hij is uitstekend! We kwamen ook eerder aan op onze bestemmingen dan alle anderen. Hij bood ook hulp en uitleg waar nodig. Zeer tevreden met deze tour! We bevelen Leo van harte aan!
Ailil *******
2026-08-09 11:40:45
Fantastisch 5.0
A convenient option for visiting Nakafurano and Biei, especially if you’re travelling without a car and want to see several places that can be difficult to reach by public transport. We went during peak flower season, so the crowds were quite heavy and there were long queues for food, drinks, and even the toilets. The time at each stop was limited, but considering how many places were covered in one day, the schedule was understandable. You just have to manage your time well, especially at the larger spots. Overall, a good and convenient way to explore the area without having to arrange transportation yourself.
SHIH ********
2026-08-06 07:54:30
Fantastisch 5.0
This is the second time we've had Rita as our tour guide, and both times have created wonderful memories. Rita is very friendly, explains the journey and historical facts clearly, and manages time exceptionally well. Our whole family loves her and we highly, highly recommend her.
鐘 **
2026-04-20 14:31:33
Fantastisch 5.0
【Perfecte recensie 💯 | Chinese rondleiding door het Hokkaido-stadion】 De Chinese rondleiding door ES CON FIELD HOKKAIDO was echt boven verwachting goed! We meldden ons 10 minuten voor aanvang bij de Coca-Cola-ingang. Ik dacht dat we in de rij moesten staan met de gewone Japanse toeristen, maar omdat we de Chinese rondleiding hadden geboekt, konden we direct naar het KLOOK-personeel gaan. Het proces verliep erg soepel, wat erg attent is voor buitenlandse reizigers. De hele rondleiding werd geleid door de Japanse cheerleaders van de Hokkaido Nippon-Ham Fighters, die ons naar verschillende delen van het stadion brachten. Tegelijkertijd was er KLOOK-personeel aanwezig dat aanvullende uitleg in het Chinees gaf, dus we hoefden ons geen zorgen te maken dat we het niet zouden begrijpen! Ze wisten ook precies wat Taiwanezen wilden zien, wat echt een pluspunt was. Als we bijvoorbeeld foto's wilden maken van Taiwanese spelers zoals Gu Lin, Sun Yilei en Lin Jiazheng, bracht de Chinese gids ons snel naar geschikte fotoplekken en hielp zelfs proactief met foto's maken. De houding was vriendelijk en professioneel, wat de ervaring enorm verbeterde. Deze rondleiding bracht ons ook naar verschillende zitgedeeltes, waar we het stadion vanuit verschillende perspectieven konden zien. We kregen zelfs de kans om op de exclusieve stoel van coach Shinjo te zitten, en het was super interessant om te horen waarom de stoel in die kleur was ontworpen, omdat dat de favoriete kleur van de coach is! Het meest ontroerende was dat we daadwerkelijk het gras van het veld mochten betreden. Dat moment was echt schokkend, een droom die uitkwam voor elke honkbalfan. Hoewel de rondleiding slechts ongeveer een uur duurde en het jammer was dat we de bullpen deze keer niet zagen (we moeten een volgende keer terugkomen om dat te ontdekken), was de algehele inhoud zeer rijk. Bovendien kan de route van elke rondleiding anders zijn, wat je juist motiveert om nog eens terug te komen. 1. Ze hebben veel foto's gemaakt, super attent~ 2. De aanvullende Chinese uitleg sloot perfect aan bij wat Taiwanezen wilden horen!! 3. Je kunt verschillende posities zien, wat een totaal andere ervaring is dan tijdens een wedstrijd. 4. Het was echt ontroerend om het veld te betreden. Als je in Hokkaido bent en dit stadion bezoekt, raad ik ten zeerste aan om deel te nemen aan de Chinese rondleiding~ Het is absoluut de meest waardevolle ervaring van de hele reis👏
Klook User
2026-05-12 08:50:32
Fantastisch 5.0
Hana was very nice and helpful during the trip. She also know how to take picture well for us.

Populaire plaatsen in de buurt van It is with Field Hokkaido

130K+ bezoekers
14K+ bezoekers
287K+ bezoekers
288K+ bezoekers

Veelgestelde vragen over It is with Field Hokkaido

Wat is de beste tijd om ES CON Field Hokkaido kitahiroshima te bezoeken?

Hoe kan ik naar ES CON Field Hokkaido Kitahiroshima komen?

Welke lokale gerechten kan ik proberen bij ES CON Field Hokkaido kitahiroshima?

Wat moet ik verkennen bij ES CON Field Hokkaido Kitahiroshima?

Wat je moet weten over It is with Field Hokkaido

Welkom bij ES CON Field Hokkaido, een ultramodern baseballstadion gelegen in het schilderachtige Kitahiroshima, Hokkaido, Japan. Dit moderne wonder is niet alleen een sportlocatie, maar ook een levendige hub van entertainment en cultuur, die een onvergetelijke ervaring biedt voor zowel sportliefhebbers als reizigers. Als thuisbasis van de Hokkaido Nippon-Ham Fighters is dit architectonische juweel een baken van ontspanning en innovatie, dat de essentie van Hokkaido weerspiegelt. Met zijn strakke ontwerp en innovatieve functies belooft ES CON Field een ongeëvenaarde ervaring, waardoor het een must-visit bestemming is voor iedereen die de levendige cultuur van Hokkaido verkent.
Kyoei F Village, Kitahiroshima City, Hokkaido, Japan 061-1116

Opmerkelijke bezienswaardigheden en must-visit plekken

Toren 11

Stap in de wereld van baseballlegendes bij Toren 11, een vijf verdiepingen tellend wonder vernoemd naar de iconische Yu Darvish en Shohei Ohtani. Deze unieke structuur biedt meer dan alleen een uitzicht op de wedstrijd; het biedt een meeslepende ervaring met zijn bar en restaurant waar lokale delicatessen worden geserveerd, een verjongende onsen-warmwaterbron sauna en een hotel met kamers die uitkijken op de spannende actie op het veld. Of je nu een die-hard baseballfan bent of gewoon op zoek bent naar een unieke plek om te ontspannen, Toren 11 belooft een onvergetelijk bezoek.

F Village

Welkom in F Village, het bruisende hart van entertainment rondom ES CON Field Hokkaido. Dit levendige district is een oase voor ontspanning en verkenning, met een verscheidenheid aan commerciële faciliteiten, heerlijke restaurants en een fascinerend landbouwgebied dat geavanceerde landbouwtechnologieën laat zien. Of je hier nu bent om een wedstrijd te bekijken of gewoon om van de levendige sfeer te genieten, F Village biedt voor elk wat wils, waardoor het een perfecte bestemming is voor gezinnen en individuele reizigers.

Onsen-ervaring

Geniet van de ultieme ontspanning bij de Onsen-ervaring, een traditionele Japanse warmwaterbron die zich direct in het stadion bevindt. Deze onsen, afkomstig van natuurlijk bronwater 1.300 meter onder de grond, biedt een serene ontsnapping met de unieke achtergrond van een live baseballwedstrijd. Het is een perfecte mix van cultuur en sport en biedt een rustgevend toevluchtsoord voor diegenen die willen ontspannen terwijl ze genieten van de opwinding van de Hokkaido Nippon-Ham Fighters in actie.

Culturele en historische betekenis

ES CON Field Hokkaido verbindt op prachtige wijze het verleden en het heden en toont het rijke culturele erfgoed van Hokkaido door middel van zijn innovatieve ontwerp. De architectuur van het stadion, met een driehoekige façade geïnspireerd op het traditionele Hokkaido-geveldak, is een knipoog naar het aanpassingsvermogen van de regio aan het besneeuwde klimaat. Deze locatie is meer dan alleen een sportarena; het is een cultureel monument dat de essentie van de architecturale stijl van Hokkaido weerspiegelt, waardoor het een must-visit is voor diegenen die geïnteresseerd zijn in de fusie van traditie en moderniteit.

Historische achtergrond

De opening van ES CON Field Hokkaido in 2023 markeerde een belangrijke mijlpaal voor de Hokkaido Nippon-Ham Fighters, toen ze overstapten van de Sapporo Dome naar hun eigen speciale locatie. Deze stap werd gedreven door de wens naar een flexibeler en winstgevender thuisveld, wat een nieuw tijdperk van innovatie en verbeterde fanervaringen voor het team symboliseert.

Lokale keuken

Bezoekers van ES CON Field Hokkaido kunnen genieten van de culinaire hoogstandjes van de regio in de verschillende restaurants in het ballpark-dorp. Van verse zeevruchten tot lokale brouwsels, de eetgelegenheden bieden een heerlijke smaak van de unieke smaken van Hokkaido, waardoor het een paradijs is voor liefhebbers van eten.