Truong Tien Bridge

★ 4.5 (18K+ beoordelingen) • 12K+ geboekt
Overzicht
Wat te doen
Hotels

Truong Tien Bridge Tickets & Tours

Hue Eendaagse Privé Motorverkenning
Tours • Hue

Hue Eendaagse Privé Motorverkenning

Boek nu voor morgen
Gratis annuleren
Directe bevestiging
5.0 / 5
(37) • 100+ geboekt
€ 40.69
Hue: Diner Cruise met Live Traditionele Muziekvoorstelling
Tours • Hue

Hue: Diner Cruise met Live Traditionele Muziekvoorstelling

Boek nu voor vandaag
Tot 3 uur
Gratis annuleren
€ 47.49
Hue Sightseeing Dubbeldekker Busticket door City Sightseeing
Tours • Hue

Hue Sightseeing Dubbeldekker Busticket door City Sightseeing

Boek nu voor vandaag
Gratis annuleren
Directe bevestiging
3.9 / 5
(104) • 1K+ geboekt
€ 5.19
Hue Discovery Deluxe Dagtour
Tours • Vanuit Đà Nẵng, Hội An

Hue Discovery Deluxe Dagtour

Boek nu voor morgen
Ophalen bij hotel
Privérondleiding
4.6 / 5
(848) • 10K+ geboekt
€ 36.25
Vietnamese Koninklijke Dinerervaring bij Royal Park Restaurant
Tours • Hue

Vietnamese Koninklijke Dinerervaring bij Royal Park Restaurant

Boek nu voor morgen
Gratis annuleren
Directe bevestiging
4.4 / 5
(5) • 50+ geboekt
Vanaf
€ 17.35
Lang Co Bay & Hue City Dagtour
Tours • Vanuit Đà Nẵng, Hội An

Lang Co Bay & Hue City Dagtour

Boek nu voor morgen
Ophalen bij hotel
Privérondleiding
4.4 / 5
(1.7K) • 10K+ geboekt
Vanaf
€ 36.05
Hue Phin koffiecursus met ei, zout & kokosnoot stijlen
Klook's choice
Culturele ervaringen • Hue

Hue Phin koffiecursus met ei, zout & kokosnoot stijlen

Boek nu voor vandaag
Tot 3 uur
Gratis annuleren
5.0 / 5
(23) • 100+ geboekt
Vanaf
€ 16.70
Hue Da Nang Thanh Toan Brug Halve Dag Bustour
Klook's choice
Tours • Huong Thuy

Hue Da Nang Thanh Toan Brug Halve Dag Bustour

Boek nu voor morgen
Gratis annuleren
Directe bevestiging
4.4 / 5
(83) • 600+ geboekt
€ 15.09
Maia Wellness Spa & Massage Ervaring in Hue
Massages • Hue

Maia Wellness Spa & Massage Ervaring in Hue

In-app reservering
Gratis annuleren
Directe bevestiging
4.7 / 5
(20) • 200+ geboekt
€ 5.69
[Klook Exclusive] Het Complex van Hue Monumenten Ticket
Historische locaties • Hue

[Klook Exclusive] Het Complex van Hue Monumenten Ticket

Boek nu voor vandaag
4.4 / 5
(539) • 20K+ geboekt
€ 7.59
Ticket voor het graf van keizer Khai Dinh in het UNESCO-complex van Hue Monument
Historische locaties • Hue

Ticket voor het graf van keizer Khai Dinh in het UNESCO-complex van Hue Monument

Boek nu voor vandaag
4.8 / 5
(32) • 1K+ geboekt
€ 5.69
Ticket voor het graf van keizer Tu Duc in het UNESCO-complex van het Hue Monument
Historische locaties • Hue

Ticket voor het graf van keizer Tu Duc in het UNESCO-complex van het Hue Monument

Boek nu voor vandaag
4.4 / 5
(11) • 900+ geboekt
€ 5.89

Waar te verblijven in Truong Tien Bridge

Magnolia Boutique Hue
Hotels • Hue

Magnolia Boutique Hue

Directe bevestiging
4.0 / 5
(2)
Vanaf
€ 16.07
Ancient Hue Garden Houses
Hotels • Hue

Ancient Hue Garden Houses

Directe bevestiging
5.0 / 5
(88)
Vanaf
€ 94.45
Sue Homestay
Hotels • Hue

Sue Homestay

Directe bevestiging
Vanaf
€ 21.97
Melia Vinpearl Hue
Hotels • Hue

Melia Vinpearl Hue

Directe bevestiging
5.0 / 5
(1.0K)
Vanaf
€ 51.21
TTC Imperial Hotel
Hotels • Hue

TTC Imperial Hotel

Directe bevestiging
4.5 / 5
(515)
Vanaf
€ 45.5
Silk Path Grand Hue Hotel
Hotels • Hue

Silk Path Grand Hue Hotel

Directe bevestiging
4.8 / 5
(357)
Vanaf
€ 68.58
Muong Thanh Holiday Hue Hotel
Hotels • Hue

Muong Thanh Holiday Hue Hotel

Directe bevestiging
4.3 / 5
(272)
Vanaf
€ 35.14
Indochine Palace
Hotels • Hue

Indochine Palace

Directe bevestiging
4.8 / 5
(703)
Vanaf
€ 54.88
Vina Spa Hotel
Hotels • Hue

Vina Spa Hotel

Directe bevestiging
4.4 / 5
(61)
Vanaf
€ 14.79
Shark Hotel - Hostel
Hotels • Hue

Shark Hotel - Hostel

Directe bevestiging
4.7 / 5
(10)
Vanaf
€ 13.74
Century Riverside Hotel Hue
Hotels • Hue

Century Riverside Hotel Hue

Directe bevestiging
4.0 / 5
(304)
Vanaf
€ 25.66
Hue Serene Palace Hotel
Hotels • Hue

Hue Serene Palace Hotel

Directe bevestiging
4.7 / 5
(841)
Vanaf
€ 19.39

Meer te ontdekken

Traditioneel Zingen Optreden op Huong Rivier Ticket in Hue
Evenementen en shows • Hue

Traditioneel Zingen Optreden op Huong Rivier Ticket in Hue

Boek nu voor vandaag
Gratis annuleren
Directe bevestiging
4.2 / 5
(72) • 2K+ geboekt
€ 3.10
Treinticket Da Nang van/naar Hue
Treinkaartjes • Hue

Treinticket Da Nang van/naar Hue

4.2 / 5
(433) • 10K+ geboekt
Vanaf
€ 5.59
€ 5.89
Bespaar € 0.30
Erfgoedtoeristentrein Hue van/naar Phong Nha
Treinkaartjes • Hue

Erfgoedtoeristentrein Hue van/naar Phong Nha

Boek nu voor morgen
Nieuwe activiteit
€ 10.35
€ 10.89
Bespaar € 0.54
Hue - Hoi An - 9-persoons limousine door Hung Thinh Phat
Bussen • Hue

Hue - Hoi An - 9-persoons limousine door Hung Thinh Phat

Boek nu voor vandaag
Gratis annuleren
2.8 / 5
(5) • 50+ geboekt
Vanaf
€ 9.95

Truong Tien Bridge Beoordelingen

Klook User
2026-04-26 10:24:00
Fantastisch 5.0
Ik heb een fantastische dag gehad met To en we hebben zoveel bezienswaardigheden in Hue bezocht. Alleen had ik nooit zoveel kunnen zien. To is een zeer goede chauffeur met uitstekend Engels en was zeer toegewijd om ervoor te zorgen dat ik een geweldige dag had. Het restaurant waar we stopten voor de lunch was vers en lekker. Zelfs aan het einde van de dag, in plaats van me naar de markt te brengen, stopte hij bij een supermarkt zodat ik benodigdheden kon kopen die ik had genoemd mee naar huis te willen nemen. Er was genoeg tijd om alles op mijn eigen tempo te bekijken en er was geen haast; gewoon ontspanning.
ผู้ใช้ Klook
2026-06-10 07:20:18
Fantastisch 5.0
Normaal gesproken drink ik graag Vietnamese koffie: eierkoffie, zoutkoffie en kokoskoffie. Vandaag had ik de speciale gelegenheid om een koffiebereidingscursus te volgen in Hue, bij de Phin koffieklas met Uyen. Ik heb de geschiedenis van elk type koffie geleerd en de stappen om koffie te maken, wat helemaal niet moeilijk was en erg leuk.
Yun **********
2026-09-01 02:05:04
Fantastisch 5.0
My booking was made through Klook, and while the staff were initially confused about Klook, it was all sorted out within 10 minutes. There were altogether 11 or 12 items served. Food was on the whole delicious. Staff were helpful, and service was also quick. We arrived at around 6.15 pm, and food was served soon after 6.30, and by around 7.30 we had finished. Also liked the "old fashioned" ambience of the place.
chia ******
2026-09-26 08:13:04
Fantastisch 5.0
Simon was onze gids - heldere en boeiende uitleg! Wel is het goed om te weten dat de rit naar Huế ongeveer 2 uur duurt, met één stop onderweg. Het aantal bezochte bezienswaardigheden was ruim voldoende om meer te leren over het historische belang van Huế. De verzorgde lunch was bovendien erg vullend.
Klook User
2026-06-20 16:25:01
Fantastisch 5.0
Ik heb een geweldige dagtocht naar Hue gehad, waarbij ik het historische erfgoed van Vietnam heb verkend! Dit was veruit de best georganiseerde rondleiding die ik ooit heb meegemaakt. Onze gids, Tâm, stuurde de ophaaltijd van tevoren door en ontmoette me precies bij de ingang van het hotel. We namen de tunnel in plaats van de Hai Van Pass, maar Tâm gaf ons onderweg een geweldig historisch overzicht, inclusief een fijne koffiepauze bij een lagune. De hoogtepunten: Khai Dinh Tombe: Ongelooflijk mooie en unieke architectuur. Lunch: Een heerlijke groepsmaaltijd in een prachtig hotel. Tâm ging perfect om met mijn dieetbeperkingen. Thien Mu Pagode: Prachtige uitzichten en nog betere architectuur. De Keizerlijke Citadel: Geweldig!! Ik heb nog nooit zo'n prachtig gerestaureerd paleis gezien. Het was de hitte absoluut waard. Snelle tip: De 2,5 uur durende rit is zeer comfortabel en ideaal voor een dutje. Neem zeker een hoed mee en blijf gehydrateerd, want rondlopen op de locaties wordt erg warm. Al met al een ongelooflijke ervaring!
Christian ******************
2026-05-17 01:13:17
Fantastisch 5.0
Dit was de eerste keer dat mijn man en ik ons inschreven voor een kookles, en het bleek een onvergetelijke ervaring te zijn. Duck, onze instructrice, was deskundig en attent; ze had een gemakkelijke manier van lesgeven waardoor alles toegankelijk aanvoelde. Het voelde alsof we les kregen van een goede vriendin. Ze zorgde er ook voor dat mijn zoon zich op zijn gemak voelde. Het huis waar de les werd gehouden was mooi en comfortabel; slechts 15 minuten rijden van de citadel. De gerechten waren heerlijk, de sfeer was leuk, en we vertrokken met volle magen en blije harten. Ik zou deze les aan iedereen aanraden, vooral als het je eerste keer is dat je zoiets probeert.
Paul **************
2026-10-03 13:58:46
Fantastisch 5.0
Gelukkig kon ik de trip in één middag uitbreiden. Ik raad aan om dit te gebruiken, omdat het één QR-code oplevert die geldig is voor alle bezienswaardigheden. Eerst koos ik ervoor om de verste locatie te bezoeken via een Grab-motor: Minh Mang, daarna Khai Dinh, Tu Duc en als laatste het Keizerlijk Paleis. De eerste twee waren favoriet, maar de minst leuke waren de laatste twee vanwege fotoshoots met kledingwissels. Ik wou dat ze daar speciale plekken voor hadden.
TinaMarie ***
2026-10-14 01:12:18
Geweldig 4.0
nice place, big sprawling garden around the main tomb area. it was rainy when we went so it was hard to move around as it was all open. the tomb was ok, very basic so if you prefer elaborate decors, Khai dinh would probably be best if you like ornate. they said the land was used as a second imperial city before he died. makes sense!
Joanne ***
2026-06-21 08:40:50
Fantastisch 5.0
Het graf was echt bijzonder en het was gemakkelijk om binnen te komen met Klook. Helemaal geen gedoe.

Populaire plaatsen in de buurt van Truong Tien Bridge

102K+ bezoekers
69K+ bezoekers
75K+ bezoekers
66K+ bezoekers
70K+ bezoekers
100+ bezoekers

Veelgestelde vragen over Truong Tien Bridge

Wat is de beste tijd om de Trường Tiền-brug in Huế te bezoeken?

Hoe kan ik van het stadscentrum van Huế naar de Trường Tiền Brug komen?

Welke lokale gerechten moet ik proberen in de buurt van de Trường Tiền-brug?

Wat je moet weten over Truong Tien Bridge

Welkom in Hue, een stad doordrenkt van culturele betekenis en de thuisbasis van vele blijvende meesterwerken. Een van de meest iconische monumenten is de Trường Tiền-brug, een historisch wonder dat sierlijk de Parfumrivier overspant. Deze architectonische parel, die bekend staat als het symbool van Hue, heeft met zijn unieke stalen bogen al meer dan een eeuw de twee oevers van de Huong-rivier verbonden. Als een levend bewijs van de rijke geschiedenis en culturele evolutie van de stad, biedt de Trường Tiền-brug een boeiende blik op zowel het verleden als het heden van deze levendige stad. Of u nu een geschiedenisliefhebber bent of gewoon een reiziger die de charme van de oude hoofdstad van Vietnam wil ervaren, een bezoek aan deze betoverende brug is een must. Kom en ontdek waarom de Trường Tiền-brug nog steeds talloze bezoekers naar Hue trekt, waardoor het een onvergetelijke bestemming wordt op uw reis.
Phu Hoa Commune, Hue City, Thua Thien Hue Province, Vietnam

Opmerkelijke bezienswaardigheden en must-see attracties

Truong Tien Brug

Betreed de iconische Truong Tien Brug, een meesterwerk van gotische architectuur ontworpen door het beroemde bedrijf Eiffel. Deze historische brug, met zijn zes elegante stalen bogen, overspant sierlijk de Parfumrivier en verbindt de levendige noordelijke en zuidelijke delen van Hue. Sinds de voltooiing in 1900 is het een bewijs van de rijke geschiedenis en culturele evolutie van de stad. Of je nu een geschiedenisliefhebber bent of gewoon op zoek bent naar een prachtig uitzicht, de Truong Tien Brug biedt een uniek kijkje in het hart van Hue.

Parfumrivier

Maak een rustige reis langs de Parfumrivier, een pittoreske waterweg die door het hart van Hue meandert. De rivier staat bekend om zijn serene schoonheid en biedt een perfecte achtergrond voor ontspannen boottochten, waardoor bezoekers de kans krijgen om de schilderachtige charme van de stad in zich op te nemen. Terwijl je langs de zachte stromingen glijdt, zul je getuige zijn van de harmonieuze mix van natuur en cultuur die Hue definieert, waardoor het een onvergetelijke ervaring wordt voor iedereen die het bezoekt.

Wandelstraat Onder De Brug

Ontdek de levendige sfeer van Nguyen Dinh Chieu, de bruisende wandelstraat gelegen onder de Truong Tien Brug. Dit levendige gebied is een toevluchtsoord voor diegenen die op zoek zijn naar authentieke Hue-ervaringen, met een scala aan souvenirwinkels en eetgelegenheden die lokale delicatessen aanbieden. Geniet van de smaken van Bun Bo Hue, rijstboltaart, Banh Nam en Banh Beo terwijl je deze charmante straat verkent, perfect om te winkelen en te genieten van de smaken van Hue.

Culturele en historische betekenis

De Trường Tiền Brug staat als een bewijs van de rijke geschiedenis van Huế en heeft belangrijke gebeurtenissen meegemaakt, zoals de 'Jaar van de Draak'-overstroming van 1904 en het Tet-offensief in 1968. De talrijke reparaties en upgrades in de loop der jaren weerspiegelen de veerkracht en de blijvende geest van de stad.

Architectonisch Wonder

De Trường Tiền Brug, ontworpen door het gerenommeerde bedrijf Eiffel, is een architectonisch juweel met zijn zes stalen bogen, elk met een overspanning van 67 meter. Dit technische hoogstandje uit het begin van de 20e eeuw toont de opmerkelijke bouwtechnieken van die tijd.

Nachtelijke verlichting

Sinds 2002 is de brug versierd met kleurrijke lichten, waardoor het 's nachts een betoverend schouwspel is. Dit verlichte wonder biedt een magisch uitzicht op Huế in het donker, waardoor het een must-see attractie is voor bezoekers.

Culturele Impact

De Trường Tiền Brug is een cultureel icoon geworden in Huế en inspireert dichters en schrijvers. De levendige verlichting, geïntroduceerd tijdens het Hue Festival in 2002, versterkt de schoonheid en trekt toeristen van over de hele wereld aan.

Nachtelijke schoonheid

Ondanks de aanwezigheid van andere bruggen zoals de Phu Xuan Brug en de Da Vien Brug, blijft de Trường Tiền Brug de mooiste en meest geliefde. De levendige verlichting 's nachts maakt het bijzonder mooi en boeit zowel de lokale bevolking als bezoekers.

Een getuige van het verleden

Al meer dan een eeuw is de Trường Tiền Brug een symbool van veerkracht in Huế en heeft het talloze historische gebeurtenissen doorstaan. Ondanks dat het meerdere keren is beschadigd en gerepareerd, blijft het een monumentaal icoon van de stad, dat de blijvende geest van haar inwoners vertegenwoordigt.

Bekijk het van zonsopgang tot zonsondergang

De beste tijden om de pracht van de Trường Tiền Brug te waarderen zijn bij zonsopgang en zonsondergang. Terwijl de eerste zonnestralen de brug 's ochtends verlichten en de zonsondergang een prachtige tint werpt, creëert de reflectie op de Parfumrivier een pittoresk uitzicht, compleet met boten die zachtjes voorbij glijden.