Sanyo Shinkansen-treinkaartje

4.7 / 5
1.1K beoordelingen
40K+ geboekt
Station Shin-Osaka
Opslaan in wensenlijst
Automatisch vertaald voor gemakkelijker lezen.Origineel weergeven
  • Snel reizen: De Sanyo Shinkansen staat bekend om zijn snelle reizen, en het is een van de handigste manieren om snel van Osaka naar Hakata te komen.
  • Open datum ticket: Reis elke dag binnen 90 dagen na boekingsbevestiging
  • Hello Kitty Shinkansen: Reis met de Kodama No. 842 & 849 voor een leuke en vrolijke Hello Kitty-ervaring
  • Soepele start van uw reis: Haal moeiteloos uw ticket op en volg de eenvoudige gids om direct uw stoel te reserveren

Pakketopties

Opties selecteren Alles wissen

Vertrek van

Fukuyama / Onomichi

Kokura / Hakata

Hakata

Kokura

Shin-Yamaguchi

Station Shin-Osaka

Hiroshima

Okayama

Bestemming

Fukuyama / Onomichi

Station Shin-Osaka

Kokura / Hakata

Shin-Yamaguchi

Kokura

Okayama

Hiroshima

Hakata

Wat je kunt verwachten

Ervaar een superieure reiservaring met het Sanyo Shinkansen-ticket, de beste manier om te reizen tussen de bruisende stad Osaka en de historische charme van Hakata. Ontdek waarom de Sanyo Shinkansen de voorkeur geniet van reizigers:

Blank
  • Snelle reis: Bereik uw bestemming snel met de Sanyo Shinkansen, die bekend staat om zijn snelle service tussen Osaka en Hakata. Geniet van een van de snelste en handigste manieren om te reizen.
  • Open datumticket: Profiteer van de flexibiliteit om te reizen op elke dag binnen 90 dagen na boekingsbevestiging. Perfect voor aanpasbare reisplannen.
Blank

Kies de Sanyo Shinkansen voor een snelle, flexibele en plezierige reis tussen Osaka en Hakata. Ervaar vandaag nog het beste in Japans treinreizen!

Sanyo Shinkansen treinroute
Sanyo Shinkansen treinroute
Sanyo Shinkansen treinroute
Sanyo Shinkansen treinroute
Sanyo Shinkansen treinroute
Toepassingsgebieden
Beschikbare zones voor Sanyo Shinkansen-tickets tussen Osaka en Hakata
Hello Kitty Shinkansen
Hello Kitty Shinkansen openingsdata: oktober 2025 - februari 2026
Hello Kitty Shinkansen
Hello Kitty Shinkansen
Hello Kitty Shinkansen
Hello Kitty Shinkansen: neem Kodama Trein nr. 842 en 849

Goed om te weten

Bevestiging

  • Je ontvangt binnen enkele minuten een bevestiging. Als je geen bevestiging ziet, neem dan contact op met onze klantenservice.
  • De voucher toont uw naam niet.

Pass-geschiktheid

  • Gratis voor kinderen van 0-1 zolang ze geen aparte zitplaats innemen
  • Kinderen van 6+ jaar betalen hetzelfde tarief als volwassenen
  • Alleen geldig voor niet-Japanse paspoorthouders met een "Temporary Visitor" Visa stempel op het paspoort. Niet-Japanse paspoorthouders met een permanente verblijfsvergunning in Japan kunnen dit product niet gebruiken
  • Verzeker een tijdelijke bezoekersstempel bij de immigratiedienst om in aanmerking te komen voor een JR Pass. Ga niet door de automatische poorten, aangezien er geen stempel zal worden aangebracht
  • Maximaal twee kinderen (leeftijd 1-5 jaar) reizen gratis mee met een volwassen rail pass houder als ze geen zitplaats bezetten. Een kinderrailpass is nodig voor elk extra kind vanaf het derde.

Aanvullende informatie

  • Medewerkers zijn beschikbaar voor gasten die hulp nodig hebben in verband met een handicap

Locatie

Neem contact met ons op

Heb je een vraag over deze activiteit? Stel je vraag via live chat!

Beoordelingen

4.7 / 5
Fantastisch
1.1K beoordelingen
Sorteren op:
Filteren op:
Alle Met foto's Alleen Engels
Beoordelen voor: Station Shin-Osaka · Kokura / Hakata

Het inwisselen van de tickets is heel eenvoudig en ongecompliceerd. Als u hulp nodig heeft, kunt u altijd terecht bij de Tourist Information, die beschikbaar is op alle grote treinstations, zoals Umeda, Shin-Osaka en Osaka, voor assistentie. En oh ja, Shin-Osaka en Osaka zijn 2 verschillende stations op 2 verschillende locaties.

Origineel weergeven (Vertaalde review)
Behulpzaam
Beoordelen voor: Hiroshima · Station Shin-Osaka

Het leveren van uitzonderlijke service, consistent aandachtig luisteren naar de zorgen van klanten, beleefd reageren en problemen efficiënt oplossen. Ontvangt regelmatig lof van klanten voor hun behulpzame en vriendelijke houding.

Origineel weergeven (Vertaalde review)
Behulpzaam
Beoordelen voor: Station Shin-Osaka · Hiroshima

Dit is een geweldige deal. Ik heb wat reisgeld bespaard door deze service van Klook te gebruiken. Het proces is zo eenvoudig, inclusief een gedetailleerde instructie over hoe je het ticket kunt inwisselen. Bovendien waren er geen extra kosten om de stoel te reserveren. Sterk aanbevolen.

Origineel weergeven (Vertaalde review)
Behulpzaam
Beoordelen voor: Hakata · Hiroshima

De pas is eenvoudig in te wisselen. Scan gewoon de QR-code en het paspoort bij de machine en u kunt uw ticket krijgen. Ik heb kunnen genieten van mijn Hiroshima-reis, die iets meer dan een uur duurde met de Shinkansen.

Origineel weergeven (Vertaalde review)
Behulpzaam
Beoordelen voor: Hiroshima · Hakata

U moet dit ticket kopen wanneer u Hiroshima, Fukuoka, Osaka of Tokio bezoekt! Het bespaart tijd en geld! Volg gewoon de Klook-instructies over hoe u het kunt verkrijgen en activeren. U kunt ook zitplaatsen reserveren op het station met behulp van hun groene ticketautomaat.

Origineel weergeven (Vertaalde review)
Behulpzaam
Beoordelen voor: Okayama · Station Shin-Osaka

De Shinkansen is de fantastische trein om mee te reizen in Japan en het gebruik van een voucher van Klook zal je leven een stuk makkelijker maken, omdat je alleen maar het ticket hoeft op te halen en een stoel hoeft te reserveren. Eenmaal gedaan, geniet van de grote ruimte voor je stoel en rijd in een snel tempo van Osaka naar Okayama!

Origineel weergeven (Vertaalde review)
Behulpzaam
Beoordelen voor: Hiroshima · Station Shin-Osaka

Deze voucher is echt waar voor je geld. In eerste instantie vonden we het lastig om de groene ticketautomaat op station Osaka te vinden. Toen we hem eenmaal hadden gevonden, konden we onze voucher niet inwisselen, maar we werden verderop bij een toeristenbalie geholpen door de voucher en ons paspoort te laten zien. We stapten in de Hello Kitty Shinkansen. En we genoten van de rit naar Hiroshima.

Origineel weergeven (Vertaalde review)
Behulpzaam
Beoordelen voor: Station Shin-Osaka · Kokura / Hakata

Dit is mijn eerste reis naar Japan. Ik heb de Shinkansen gebruikt om van Shin-Osaka naar Hakata te reizen. De stoelen zijn onvergelijkbaar veel ruimer dan die van de KTX. Zelfs als ik mijn billen naar voren schuif en mijn benen strek, raak ik de stoel voor me niet. De stoel is ook erg comfortabel, het voelt alsof ik in een eersteklas trein zit. Ik ben nog steeds onder de indruk van de vriendelijke begeleiding van het personeel op station Shin-Osaka en kan het nog steeds niet vergeten. En de vriendelijkheid die ik voelde van de Japanners tijdens mijn verblijf in Japan. Die vriendelijkheid zorgt ervoor dat ik zeker nog een keer naar Japan zal gaan.

Origineel weergeven (Vertaalde review)
Behulpzaam
Beoordelen voor: Kokura / Hakata · Station Shin-Osaka

had de kans om met de limited edition One Piece trein te rijden. Het was erg leuk om het oog voor detail vanuit het perspectief van een fan te zien. De trein is misschien wat ouder, maar desondanks...

Origineel weergeven (Vertaalde review)
Behulpzaam
Beoordelen voor: Hakata · Hiroshima

Tickets kunnen eenvoudig worden ingewisseld in de groene ticketautomaat. Als u hulp nodig heeft, kunt u terecht bij de ticketbalie. Veel goedkoper als u hier via Klook koopt dan bij de kassa.

Origineel weergeven (Vertaalde review)
Behulpzaam

Veelgestelde vragen

Wat is de Sanyo Shinkansen?

De Sanyo Shinkansen (Sanyō Shinkansen) is de Shinkansen-lijn die steden in de Sanyo-regio verbindt, van Osaka (Shin-Osaka Station) naar Fukuoka (Hakata Station). De Sanyo Shinkansen-treinen staan bekend om hun hoge snelheden en bereiken tot 300 km/u (186 mph). Het wordt geëxploiteerd door de West Japan Railway Company (JR West).

Hoe lang duurt de reis van Shin-Osaka naar Hakata?

De reistijd van Shin-Osaka naar Hakata met de Sanyo Shinkansen bedraagt doorgaans 2,5 uur voor de snelste Nozomi-treinen.

Wat is de Sanyo Shinkansen?

De Sanyo Shinkansen is een hogesnelheidslijn in Japan die wordt geëxploiteerd door de West Japan Railway Company (JR West) en die grote steden in West-Japan met Tokio verbindt.

Wat zijn de belangrijkste treinen die op de Sanyo Shinkansen-lijn rijden?

De belangrijkste treintypes die op de Sanyo Shinkansen-lijn rijden, zijn de Mizuho-, Sakura-, Hikari- en Kodama-treinen.

Hoe snel rijden de Sanyo Shinkansen-treinen?

Sanyo Shinkansen-treinen kunnen een maximale bedrijfssnelheid bereiken van 300 km/u, waardoor ze een van de snelste treinen in Japan zijn.

Wat zijn de belangrijkste stations langs de Sanyo Shinkansen-lijn?

Belangrijke stations langs de Sanyo Shinkansen-lijn zijn Shin-Osaka Station, Shin-Kobe Station, Okayama Station, Hiroshima Station en Hakata Station.

Zijn zitplaatsreserveringen vereist voor Sanyo Shinkansen-treinen?

Hoewel zitplaatsreserveringen niet verplicht zijn, worden ze sterk aanbevolen, vooral tijdens piekuren en voor langeafstandsreizen.

Hoe kan ik Shinkansen-tickets kopen?

Shinkansen-tickets kunnen worden gekocht bij de ticketbalies op treinstations, via geautomatiseerde ticketautomaten of online via Klook. U kunt ook de Japan Rail Pass gebruiken voor onbeperkt reizen met JR-treinen, inclusief de Sanyo Shinkansen.

Bieden Sanyo Shinkansen-treinen gratis wifi aan?

Ja, sommige Sanyo Shinkansen-treinen bieden gratis wifi aan boord, zodat passagiers verbonden kunnen blijven tijdens hun reis.

Kan ik extra grote bagage meenemen aan boord van de hogesnelheidstreinen van Sanyo Shinkansen?

Passagiers mogen extra grote bagage meenemen aan boord van Sanyo Shinkansen-treinen, maar deze moet worden opgeborgen op de daarvoor bestemde plaatsen en er kunnen extra kosten aan verbonden zijn.

Meer weergeven

Misschien vind je dit ook leuk...

Osaka Japan Rail-passen

Osaka naar Nagoya en Ise Expresstrein met Kintetsu

Boek nu voor vandaag
Directe bevestiging
5.0 200+ geboekt
€ 16.55
Osaka Japan Rail-passen

JR Haruka Kansai Airport Express Ticket

Gratis annuleren
Directe bevestiging
4.8 (45K+) 2M+ geboekt
€ 6.85 € 6.99
Osaka Japan Rail-passen

JR West Kansai Area Pass

Boek nu voor vandaag
Gratis annuleren
Directe bevestiging
4.7 (9,125) 300K+ geboekt
€ 14.49
Osaka Attractiepassen

Osaka Amazing Pass

Gratis annuleren
Directe bevestiging
4.7 (20K+) 1M+ geboekt
€ 18.79
15 korting
Osaka Bussen

Snelwegbus van Osaka naar Hiroshima

Boek nu voor vandaag
Directe bevestiging
Nieuwe activiteit
Van € 25.00
Osaka Japan Rail-passen

JR West All Area Pass

Boek nu voor morgen
Directe bevestiging
4.7 (163) 7K+ geboekt
€ 139.49 € 139.55
Osaka Japan Rail-passen

JR West Kansai Wide Area Pass

Boek nu voor vandaag
Directe bevestiging
4.8 (10K+) 200K+ geboekt
€ 64.39
Osaka Japan Rail-passen

JR Sanyo-San in-Northern Kyushu Area Pass

Boek nu voor vandaag
Directe bevestiging
4.8 (793) 20K+ geboekt
€ 139.55
50 + 42 korting op promotiecodes
Osaka Themaparken

Universal Studios Japan Studio Pass

Boek nu voor morgen
Directe bevestiging
4.8 (87K+) 6M+ geboekt
Van € 45.10
Gratis eSIM