Shenzhen Raffles City

★ 4.8 (4K+ anmeldelser) • 244K+ bestilt
Oversikt
Ting å gjøre
Hoteller
Restauranter

Shenzhen Raffles City Billetter og omvisninger

Thai Two • SPA • Fotpleie • Massasje • Ørerens | Shenzhen Raffles City-butikk
Massasjer • Shenzhen

Thai Two • SPA • Fotpleie • Massasje • Ørerens | Shenzhen Raffles City-butikk

Bestill nå for i morgen
Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
৳ 66.15
Splendid China Folk Village i Guangdong
Historiske steder • Shenzhen

Splendid China Folk Village i Guangdong

Bestill nå for i dag
Umiddelbar bekreftelse
★ 4.6 (371) • 10K+ bestilt
৳ 1,039.19
৳ 2,187.79
Shenzhen Xuyan - Fordypende fest i det gamle kinesiske keiserpalasset
Turer • Shenzhen

Shenzhen Xuyan - Fordypende fest i det gamle kinesiske keiserpalasset

Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
★ 4.4 (115) • 4K+ bestilt
৳ 7,618.95
DX-PARK 2.0·Geosenterparken
Innendørsspill • Shenzhen

DX-PARK 2.0·Geosenterparken

Umiddelbar bekreftelse
★ 4.6 (288) • 7K+ bestilt
৳ 23.15
Billetter til Shenzhen Happy Harbor pariserhjul
Utsiktsplattformer • Shenzhen

Billetter til Shenzhen Happy Harbor pariserhjul

Bestill nå for i dag
Umiddelbar bekreftelse
★ 4.9 (120) • 9K+ bestilt
৳ 2,424.79
৳ 2,734.75
Billetter til Window of the World i Shenzhen
Fornøyelsesparker • Shenzhen

Billetter til Window of the World i Shenzhen

Bestill nå for i dag
Umiddelbar bekreftelse
★ 4.6 (412) • 30K+ bestilt
৳ 2,012.75
3 rabatt
Salg
Speed Racer (Shenzhen Window of the World-butikken)
Friluftsliv og sportsaktiviteter • Shenzhen

Speed Racer (Shenzhen Window of the World-butikken)

Umiddelbar bekreftelse
★ 4.5 (80) • 3K+ bestilt
৳ 2,297.65
KP-FUN Superfest
Lekeplasser • Shenzhen

KP-FUN Superfest

Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
★ 4.3 (3) • 100+ bestilt
৳ 3,609.85
10 rabatt
Salg
Jingu Trendy Play Alliance · Sportsområde · Nyt nye og trendy leker
Lekeplasser • Shenzhen

Jingu Trendy Play Alliance · Sportsområde · Nyt nye og trendy leker

Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
★ 3.5 (30) • 500+ bestilt
৳ 1,697.35
৳ 1,786.69
Shenzhen Nanyao Yijing·Palace Dining Show | Fordypende Tang-dynasti-fest + nyt utsøkt palassmat + valgfri Hanfu-sminkeopplevelse
Turer • Shenzhen

Shenzhen Nanyao Yijing·Palace Dining Show | Fordypende Tang-dynasti-fest + nyt utsøkt palassmat + valgfri Hanfu-sminkeopplevelse

Bestill nå for i morgen
Gratis avbestilling
★ 4.4 (41) • 1K+ bestilt
৳ 2,153.59
Aqi La Hot Spring-liv | Dykk, spill og lek, ubegrenset frukt | Nær Shenzhen Bay Port
Massasjer • Shenzhen

Aqi La Hot Spring-liv | Dykk, spill og lek, ubegrenset frukt | Nær Shenzhen Bay Port

Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
★ 4.5 (235) • 7K+ bestilt
৳ 189.55
Tennis automatisk materpraksis
Friluftsliv og sportsaktiviteter • Shenzhen

Tennis automatisk materpraksis

Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
Ny aktivitet
৳ 1,274.39

Hvor du kan bo i Shenzhen Raffles City

【Ingen pristillegg i helgen】Overnattingspakke på Fraser Suites Shenzhen | Takbasseng og skybar
৳ 19,852.09
৳ 28,951.65
Ascott Raffles City Shenzhen
Hoteller • Shenzhen

Ascott Raffles City Shenzhen

Umiddelbar bekreftelse
★ 4.4 (83)
Fra ৳ 16,651.79
【Midtårssalg】Overnattingspakke på InterContinental Shenzhen Overseas Chinese Town | Vannpark | Diverse familieaktiviteter
Fra ৳ 20,476.70
৳ 30,975.30
【Ingen pristillegg i helgen】Shenzhen Nanshan Eaton Hotel overnattingspakke | Nær K11 kjøpesenter | Sea World | Shekou
৳ 13,774.99
৳ 18,012.75
【Ingen pristillegg i helgen】Overnattingspakke på Holiday Inn Shenzhen Nanshan | IHG Group | Nær MixC World
৳ 10,938.89
৳ 14,366.45
JEN Shenzhen Qianhai By Shangri-La
Hoteller • Shenzhen

JEN Shenzhen Qianhai By Shangri-La

Umiddelbar bekreftelse
★ 4.4 (239)
Fra ৳ 12,425.34
InterContinental Shenzhen by IHG
Hoteller • Shenzhen

InterContinental Shenzhen by IHG

Umiddelbar bekreftelse
★ 4.5 (491)
Fra ৳ 18,568.88
【Nær K11 Art Mall】Shenzhen Shekou Prince Bay Atour Hotel overnattingspakke
Shenzhen

【Nær K11 Art Mall】Shenzhen Shekou Prince Bay Atour Hotel overnattingspakke

Bestill nå for i dag
★ 4.1 (30) • 400+ bestilt
৳ 11,141.45
৳ 18,012.75
The Westin Shenzhen Nanshan
Hoteller • Shenzhen

The Westin Shenzhen Nanshan

Umiddelbar bekreftelse
★ 4.5 (350)
Fra ৳ 13,008.17
【Designhotell】 Overnattingspakke på Hotel Indigo Shenzhen Venice
Shenzhen

【Designhotell】 Overnattingspakke på Hotel Indigo Shenzhen Venice

Bestill nå for i dag
★ 4.4 (162) • 1K+ bestilt
৳ 21,257.95
৳ 28,951.65
【Spesialtilbud】Overnattingspakke på Hilton Shenzhen Shekou Nanhai Hotel
Shenzhen

【Spesialtilbud】Overnattingspakke på Hilton Shenzhen Shekou Nanhai Hotel

Bestill nå for i morgen
★ 4.7 (85) • 600+ bestilt
৳ 21,619.29
৳ 30,975.30
Hotel Indigo Shenzhen Overseas Chinese Town by IHG
Hoteller • Shenzhen

Hotel Indigo Shenzhen Overseas Chinese Town by IHG

Umiddelbar bekreftelse
★ 4.9 (497)
Fra ৳ 13,432.60

Transport til og fra Shenzhen Raffles City

Båtbilletter fra Shenzhen til Hong Kong
Ferger • Shenzhen

Båtbilletter fra Shenzhen til Hong Kong

★ 4.6 (456) • 20K+ bestilt
Fra ৳ 1,239.75
5 rabatt
Kombinasjon
Gratis barnebilletter
Båtbillett fra/til Shekou, Shenzhen til Macao
Ferger • Shenzhen

Båtbillett fra/til Shekou, Shenzhen til Macao

Bestill nå for i morgen
★ 4.6 (325) • 20K+ bestilt
Fra ৳ 2,169.55
Gratis barnebilletter
Bussbillett fra Hong Kong til Shenzhen (Cross-Boundary Coach)
Busser • Shenzhen (Fra Hongkong)

Bussbillett fra Hong Kong til Shenzhen (Cross-Boundary Coach)

Bestill nå for i dag
Umiddelbar bekreftelse
★ 4.6 (794) • 10K+ bestilt
৳ 865.85
Båtbillett fra/til Shekou, Shenzhen til Zhuhai
Ferger • Shenzhen (Fra Shenzhen, Zhuhai)

Båtbillett fra/til Shekou, Shenzhen til Zhuhai

Bestill nå for i dag
★ 4.4 (24) • 3K+ bestilt
Fra ৳ 2,169.55
Bussbillett fra Shenzhen Bay Port til Hong Kong lufthavn
Busser • Shenzhen

Bussbillett fra Shenzhen Bay Port til Hong Kong lufthavn

Bestill nå for i morgen
★ 4.3 (22) • 600+ bestilt
৳ 2,361.39
En dags chartertur til Shenzhen Sam's Club
Bilutleie • Shenzhen

En dags chartertur til Shenzhen Sam's Club

Bestill nå for i morgen
Umiddelbar bekreftelse
৳ 2,959.60
Nantou gamle by, Qingqing-verdenen og Sjøverdenen privat bil en-dags tur
৳ 13,022.59
Guangdong MPV-transport – Personlig reiseplan
Bilutleie • Shenzhen (Fra Hongkong)

Guangdong MPV-transport – Personlig reiseplan

Bestill nå for i morgen
Byoverføringer
Gratis avbestilling
100+ bestilt
৳ 28,147.89
Shenzhen Happy Valley privat transport
Bilutleie • Shenzhen

Shenzhen Happy Valley privat transport

Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
৳ 3,906.85
৳ 7,292.59
Qianhai Hop World & Haiya Colorful City & Daqianli chartertur for en dag
৳ 13,022.59
Chartertur til Bao'an og Shajing – en dagstur
Bilutleie • Shenzhen

Chartertur til Bao'an og Shajing – en dagstur

Gratis avbestilling
৳ 14,541.80
৳ 20,054.65

Restauranter i nærheten av Shenzhen Raffles City

【Buffettilbud】Shenzhen Pengrui Raffles Hotel Buffet | Middagsbuffet | Nattutsikt fra høyden
Mat og bespisning • Shenzhen

【Buffettilbud】Shenzhen Pengrui Raffles Hotel Buffet | Middagsbuffet | Nattutsikt fra høyden

Bestill nå for i dag
Umiddelbar bekreftelse
Fra ৳ 16,080.19
৳ 18,195.05
【618 Tidsbegrenset tilbud · Nanshan 43. etasje med fantastisk utsikt】Shenzhen Zhongzhou Marriott Hotel | Nanshan Shangshan Buffet Restaurant | Middagsbuffet Lunsjbuffet
Mat og bespisning • Shenzhen

【618 Tidsbegrenset tilbud · Nanshan 43. etasje med fantastisk utsikt】Shenzhen Zhongzhou Marriott Hotel | Nanshan Shangshan Buffet Restaurant | Middagsbuffet Lunsjbuffet

Bestill nå for i dag
Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
★ 3.5 (16) • 300+ bestilt
৳ 6,853.25
৳ 7,256.15
【Buffettilbud】InterContinental Shenzhen Overseas Chinese Town – kupong for middagsbuffet | Billett til Utopia Barnepark
Fra ৳ 3,024.60
৳ 3,609.85
【Tidsbegrenset spesialtilbud】Renaissance Shenzhen Bay Hotel·Ran Buffet Restaurant - Buffékupong | Nanshan District TOP1 Buffétilbud
Mat og bespisning • Shenzhen

【Tidsbegrenset spesialtilbud】Renaissance Shenzhen Bay Hotel·Ran Buffet Restaurant - Buffékupong | Nanshan District TOP1 Buffétilbud

Bestill nå for i dag
Umiddelbar bekreftelse
★ 4.1 (31) • 500+ bestilt
Fra ৳ 4,556.05
৳ 5,615.30
【Buffettilbud】Hilton Shenzhen Shekou Nanhai | Middagsbuffet Lunsjbuffet
Mat og bespisning • Shenzhen

【Buffettilbud】Hilton Shenzhen Shekou Nanhai | Middagsbuffet Lunsjbuffet

Bestill nå for i dag
Umiddelbar bekreftelse
★ 4.2 (13) • 300+ bestilt
৳ 4,938.95
৳ 6,526.89
【Buffettilbud】Courtyard by Marriott Shenzhen Bay – Buffékupong
Mat og bespisning • Shenzhen

【Buffettilbud】Courtyard by Marriott Shenzhen Bay – Buffékupong

Bestill nå for i morgen
Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
★ 4.2 (15) • 200+ bestilt
৳ 1,301.75
৳ 1,604.39
【Buffettilbud】The Westin Shenzhen Yitian – Buffékupong\Ettermiddagste\Kinesisk dim sum til lunsj
Mat og bespisning • Shenzhen

【Buffettilbud】The Westin Shenzhen Yitian – Buffékupong\Ettermiddagste\Kinesisk dim sum til lunsj

Bestill nå for i morgen
Umiddelbar bekreftelse
★ 4.3 (18) • 400+ bestilt
৳ 3,407.49
৳ 4,886.05
La boca · Meksikansk restaurant
Mat og bespisning • Shenzhen

La boca · Meksikansk restaurant

Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
50+ bestilt
৳ 955.25
৳ 1,604.39
【Buffet-tilbud】Shenzhen Nanshan Holiday Hotel Buffet
Mat og bespisning • Shenzhen

【Buffet-tilbud】Shenzhen Nanshan Holiday Hotel Buffet

Umiddelbar bekreftelse
★ 4.5 (4)
৳ 2,880.59
৳ 5,432.99
【Buffettilbud】Shenzhen Metro Crowne Plaza Hotel - Buffetkupong
Mat og bespisning • Shenzhen

【Buffettilbud】Shenzhen Metro Crowne Plaza Hotel - Buffetkupong

Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
★ 4.2 (11) • 100+ bestilt
৳ 4,364.65
৳ 7,256.15
【Genpla Restaurant·Fredag og Lørdag Buffet Tilbud】Shenzhen Metro Genpla Hotel-Buffetkupong | Buffetmiddag
৳ 3,385.29
৳ 4,339.09
【Buffettilbud】JW Marriott Hotel Shenzhen Qianhai - Buffetkupong
Mat og bespisning • Shenzhen

【Buffettilbud】JW Marriott Hotel Shenzhen Qianhai - Buffetkupong

Bestill nå for i dag
Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
★ 4.0 (4) • 100+ bestilt
৳ 4,567.55
৳ 5,979.95

Mer å utforske

【Klook eksklusivt】Spillguide
Shopping • Shenzhen

【Klook eksklusivt】Spillguide

Bestill nå for i dag
Umiddelbar bekreftelse
★ 4.3 (11) • 800+ bestilt
Gratis

Shenzhen Raffles City Anmeldelser

4.8 /5
4K+ anmeldelser
Les alle anmeldelser
Klook用戶
22 juni
Matilda-forestillingen var fantastisk! Verdt billettprisen! Denne gangen kjøpte jeg billetter på andre rad, som var ganske langt fra scenen, så jeg gikk glipp av mange detaljer. Hvis jeg får sjansen igjen, vil jeg gjerne sitte lenger fremme og se den en gang til! Utformingen av andre rad på stedet var ikke bra, det var slitsomt å se, og rekkverket blokkerte scenen og tekstingen. Jeg anbefaler ikke å sitte på andre rad.
Klook用戶
22 juni
Raskt, pent og bra. Må bytte til fysiske billetter ved ankomst for å komme inn. God aircondition, komfortable seter, veldig bra forestilling. Anbefales på det sterkeste for både voksne og barn.
CHAN ******
22 juni
Selv om det er en tur til Shenzhen for å se den, var Klook sin måte å kjøpe og bytte billetter på veldig praktisk. De unge skuespillerne gjorde en utmerket jobb, og det var veldig verdt å se.
LAM ************
22 juni
Hotellet jeg alltid bor på når jeg er i Shenzhen, like bra som alltid. Ettermiddagste-settet er bra! Frokosten er også veldig rikholdig, anbefaler på det sterkeste den ferske congee-en!
Chow ********
21 juni
Fantastisk forestilling. Gode lyd- og lyseffekter. De små artistene er alle gode vokalister, dansere og utøvere. Læreren Jenny er en utsøkt sopran, med en søt stemme.
dart *********
21 juni
Bra beliggenhet, men TV-en trengte reparasjon.
Klook User
21 juni
Flott beliggenhet og vennlig service.
Chu *******
21 juni
Det er så enkelt å kjøpe billett. Billettkjøpsprosessen var så smidig, og showet var fantastisk! 1888 dollar for 3 billetter er en god avtale!

Populære steder i nærheten av Shenzhen Raffles City

380K+ besøkende
254K+ besøkende
251K+ besøkende
245K+ besøkende
244K+ besøkende
359K+ besøkende
136K+ besøkende
358K+ besøkende
236K+ besøkende

Vanlige spørsmål om Shenzhen Raffles City

Hva er de beste tidene å besøke Shenzhen Raffles City?

Hvilke transportmuligheter er tilgjengelige i Shenzhen?

Hvilke viktige reiseråd bør jeg huske på når jeg besøker Shenzhen?

Ting du bør vite om Shenzhen Raffles City

Velkommen til Shenzhen Raffles City, et pulserende reisemål som sømløst blander modernitet med rik kulturarv. Utforsk de travle gatene, ikoniske landemerkene, og nyt den deilige lokale maten som vil pirre smaksløkene dine. Enten du er en historieelsker, en matelsker eller en eventyrlysten sjel, har Shenzhen Raffles City noe for enhver smak. Opplev selve symbolet på luksus og innovasjon i Shenzhen Raffles City, der byen møter himmelen. Dette ikoniske reisemålet ligger i det pulserende Nanshan-distriktet, og er omgitt av kreativitet og spenning. Med enkel tilgang til Shenzhen Bay Port og en rekke kjøpesentre, kontorbygg og Shenzhen Talent Theme Park, tilbyr Raffles Shenzhen en unik blanding av modernitet og kultur. Ascott Raffles City Shenzhen er en luksuriøs leilighet med service som ligger i hjertet av Nanshan-distriktet i Shenzhen. Denne prisbelønte eiendommen ligger i det pulserende Raffles City Shenzhen-komplekset, og tilbyr ultimat komfort og bekvemmelighet for globale forretningsreisende.
Shenzhen Raffles City, Nanshan Sub-district, Nanshan District, Shenzhen, Guangdong Province, 518000, China

Bemerkelsesverdige landemerker og severdigheter du må besøke

Window of the World

Opplev et globalt eventyr på ett sted ved Window of the World, hvor du kan beundre kopier av berømte landemerker fra hele verden.

Dameisha-stranden

Slapp av og koble av på Dameisha-stranden, et populært kystmål som tilbyr gyllen sand, krystallklart vann og en rekke vannsportsaktiviteter.

Sky Concert Hall

Verdens høyeste konserthus, perfekt for prestisjetunge arrangementer som moteshow, konserter og galamiddager.

Luksuriøs innkvartering

Ascott Raffles City Shenzhen tilbyr 182 elegant innredede leiligheter som spenner fra studio til tre-roms alternativer, noe som sikrer et komfortabelt opphold for alle gjester.

Priser og anerkjennelse

Anerkjent som "Best Serviced Apartment of 2022" av THE WORLD Diary Collection og METROPOLITAN, setter Ascott Raffles City Shenzhen standarden for luksuriøs innkvartering.

Praktisk beliggenhet

Ascott Raffles City Shenzhen ligger i krysset mellom Dengliang Road og Nanhai Avenue, nær Shenzhen Bay Port, Shekou Cruise Centre, Qianhai Shenzhen-Hong Kong Modern Service Industry Cooperation Zone og Houhai Financial Headquarters.

Kultur og historie

Fordyp deg i den kulturelle og historiske betydningen av Shenzhen Raffles City, hvor modernitet møter tradisjon, og gir et innblikk i regionens rike kulturarv.

Lokal mat

Unn deg populære lokale retter og matopplevelser, og nyt unike smaker og mat du må prøve som viser områdets kulinariske mangfold.