Paradox Museum Miami

★ 5.0 (18K+ vélemény) • 10K+ foglalt
Áttekintés
Teendők
Szállodák

Paradox Museum Miami Jegyek és túrák

Paradox Múzeum Jegy Miamiban
Múzeumok • Miami

Paradox Múzeum Jegy Miamiban

Foglaljon most a mai napra
Azonnali visszaigazolás
HUF 9,499
Everglades légpárnás hajókirándulás Miamiból
Túrák • Miami városából

Everglades légpárnás hajókirándulás Miamiból

Foglaljon most a mai napra
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
★ 3.9 (16) • 500+ foglalt
HUF 19,005 ártól
Miami 5 az 1-ben városnézés: 5 helyszín, 4 megálló, 3,5 óra szórakozás
Túrák • Miami városából

Miami 5 az 1-ben városnézés: 5 helyszín, 4 megálló, 3,5 óra szórakozás

Foglaljon most a mai napra
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
★ 5.0 (6) • 100+ foglalt
HUF 8,549 ártól
Miami skyline sunset cruise tour with mojito bar
Tengerjáratok • Miami városából

Miami skyline sunset cruise tour with mojito bar

Foglaljon most a mai napra
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
50+ foglalt
HUF 7,923
Miami Big Bus Hop-On Hop-Off túrák (nyitott tetejű)
Túrák • Miami

Miami Big Bus Hop-On Hop-Off túrák (nyitott tetejű)

Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
★ 4.1 (20) • 700+ foglalt
HUF 14,250 ártól
Miami égbolt naplementés hajókirándulás South Beach és Biscayne Bay mentén
Tengerjáratok • Miami városából

Miami égbolt naplementés hajókirándulás South Beach és Biscayne Bay mentén

Foglaljon most a mai napra
Délutáni indulás
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
★ 3.1 (7) • 1K+ foglalt
HUF 11,083
Miami Biscayne-öböl 1,5 órás városnéző hajóút
Túrák • Miami

Miami Biscayne-öböl 1,5 órás városnéző hajóút

Foglaljon most a mai napra
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
★ 4.0 (9) • 500+ foglalt
HUF 11,086
Miami városnézés – a legjobb
Túrák • Miami

Miami városnézés – a legjobb

Foglaljon most a mai napra
Szállodai átvétel
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
HUF 12,366
Szexmúzeum belépő
Múzeumok • Miami

Szexmúzeum belépő

Foglaljon most a mai napra
Azonnali visszaigazolás
HUF 9,293 ártól
Key West egynapos kirándulás Miamiból választható tevékenységekkel
Túrák • Miami városából

Key West egynapos kirándulás Miamiból választható tevékenységekkel

Foglaljon most a mai napra
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
200+ foglalt
HUF 19,002
Thriller Miami Motorcsónakos Kalandtúra
Túrák • Miami

Thriller Miami Motorcsónakos Kalandtúra

Foglaljon most a mai napra
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
★ 4.9 (7) • 500+ foglalt
HUF 16,471
Fagylaltmúzeum belépőjegy Miamiban
Múzeumok • Miami

Fagylaltmúzeum belépőjegy Miamiban

Foglaljon most a mai napra
Azonnali visszaigazolás
★ 5.0 (2)
HUF 13,000 ártól

Hol érdemes megszállni itt: Paradox Museum Miami

Loews Miami Beach Hotel – South Beach
Szállodák • Miami Beach

Loews Miami Beach Hotel – South Beach

Azonnali visszaigazolás
★ 4.5 (4,150)
HUF 72,049 ártól
Esmé Miami Beach
Szállodák • Miami Beach

Esmé Miami Beach

Azonnali visszaigazolás
★ 4.4 (1,211)
HUF 21,234 ártól
Hilton Bentley Miami/South Beach
Szállodák • Miami Beach

Hilton Bentley Miami/South Beach

Azonnali visszaigazolás
★ 4.2 (823)
HUF 103,020 ártól
Regency Miami Airport by Sonesta
Szállodák • Miami

Regency Miami Airport by Sonesta

Azonnali visszaigazolás
★ 4.1 (3,430)
HUF 29,072 ártól
Hyatt Centric South Beach Miami
Szállodák • Miami Beach

Hyatt Centric South Beach Miami

Azonnali visszaigazolás
★ 4.1 (1,000)
HUF 55,070 ártól
Grand Beach Hotel
Szállodák • Miami Beach

Grand Beach Hotel

Azonnali visszaigazolás
★ 3.9 (1,173)
HUF 47,381 ártól
Atwell Suites Miami Brickell by IHG
Szállodák • Miami

Atwell Suites Miami Brickell by IHG

Azonnali visszaigazolás
★ 4.4 (978)
HUF 42,198 ártól
Albion South Beach Hotel
Szállodák • Miami Beach

Albion South Beach Hotel

Azonnali visszaigazolás
★ 3.8 (1,000)
HUF 25,652 ártól
The Elser Hotel Miami
Szállodák • Miami

The Elser Hotel Miami

Azonnali visszaigazolás
★ 4.5 (2,684)
HUF 35,926 ártól
Geneva Hotel
Szállodák • Miami Beach

Geneva Hotel

Azonnali visszaigazolás
HUF 36,520 ártól
Beds n' Drinks Hostel
Szállodák • Miami Beach

Beds n' Drinks Hostel

Azonnali visszaigazolás
★ 3.6 (595)
HUF 18,900 ártól
Eden Roc Miami Beach
Szállodák • Miami Beach

Eden Roc Miami Beach

Azonnali visszaigazolás
★ 4.3 (3,330)
HUF 63,423 ártól

További felfedeznivalók

Miami Marlins baseballmérkőzés a LoanDepot Parkban
Események és műsorok • Miami

Miami Marlins baseballmérkőzés a LoanDepot Parkban

Szezonális
Foglaljon most a mai napra
Azonnali visszaigazolás
50+ foglalt
HUF 5,701 ártól
Miami autóbérlés | Válasszon több autómodell közül
Autóbérlés • Virginia Gardens

Miami autóbérlés | Válasszon több autómodell közül

Azonnali visszaigazolás
2K+ foglalt
HUF 12,514 ártól
HUF 13,907
10 kedvezmény

Népszerű helyek a Paradox Museum Miami közelében

7K+ látogató
50+ látogató
1K+ látogató
1K+ látogató
50+ látogató

GYIK a Paradox Museum Miami témában

Melyek a Paradox Museum Miami nyitvatartási ideje?

Hogyan juthatok el a Paradox Museum Miami-ba?

Mennyi időt szánjak a Paradox Múzeum Miami látogatására?

Mikor a legjobb időpont a Paradox Múzeum Miamiban való látogatásra, hogy elkerüljük a tömeget?

A Paradox Múzeum Miami akadálymentesített a kerekesszéket használók számára?

Vannak különleges események a Paradox Museum Miami-ban?

Mit vegyek fel, amikor a Miami Paradox Múzeumot látogatom meg?

Amit a következőről tudni kell: Paradox Museum Miami

Lépjen be egy lenyűgöző világba a Paradox Múzeumban Miamiban, ahol a valóság újraértelmeződik, és a szórakozás nem ismer határokat. A vibráló Wynwood negyedben található ez az egyedülálló célpont, amely minden korosztály számára meghívást kínál, hogy felfedezzék az elmehajlító illúziók és a magával ragadó élmények birodalmát. Ez nem a tipikus múzeumi élmény; ez egy izgalmas utazás a váratlanba, amelyet arra terveztek, hogy felébressze a kíváncsiságát és megkérdőjelezze az érzékelését. A rendkívül instagramozható fotózási lehetőségekkel és a meglepő paradoxonokkal a Paradox Múzeum Miami egy oktató és szórakoztató menekülést kínál a hétköznapokból. Akár izgalomra vágyó, akár kíváncsi felfedező, merjen belevágni az utazásba, és lépjen ki a valóságból egy felejthetetlen kalandért, amely végtelen szórakozást és felejthetetlen emlékeket ígér.
2301 N Miami Ave, Miami, FL 33127, United States

Figyelemre Méltó Látványosságok és Kihagyhatatlan Nevezetességek

Zéró Gravitációs Szoba

Készülj fel a felszállásra a Zéró Gravitációs Szobában, ahol a fizika hétköznapi szabályai a küszöbön kívül maradnak. Ez a sci-fi ihlette kiállítás egyedülálló lehetőséget kínál arra, hogy megtapasztald a lebegés érzését az űrben, akárcsak egy űrhajós. Készíts elképesztő, elgondolkodtató szelfiket, miközben dacol a gravitációval Miami egyetlen Zéró Gravitációs Szobájában, amely így kötelező látnivaló az izgalomkeresők és az űrrajongók számára egyaránt.

Végtelen Szoba

Lépj be a lenyűgöző Végtelen Szobába, egy olyan helyre, ahol a valóság és az illúzió zökkenőmentesen összeolvad. A végtelen tükröződéseket létrehozó tükrökkel körülvéve ez a magával ragadó tér a végtelenségig és azon túl tágítja a képzeletedet. Ez egy szürreális élmény, amely örökké tartónak tűnik, tökéletes hátteret kínálva olyan fényképekhez, amelyek ámulatba ejtik barátaidat. Ne hagyd ki ezt a lehetőséget, hogy felfedezz egy olyan világot, ahol az érzékelés határai a végsőkig kitolódnak.

Paradox Alagút

Lépj be a Paradox Alagútba, ahol a térérzékelésed a végső próbának van kitéve. Ez az elgondolkodtató kiállítás arra késztet, hogy egyenesen sétálj, miközben a valóságérzékelésed a feje tetejére áll. Ez egy izgalmas élmény, amely újradefiniálja a mozgásról és a térről alkotott elképzeléseidet, így felejthetetlen kaland azok számára, akik szeretnek kérdéseket feltenni a lehetetlennel kapcsolatban. Készülj fel arra, hogy belépj egy olyan világba, ahol minden lépés egy új felfedezés.

Kulturális Jelentőség

A Paradox Múzeum Miami a kreativitás és az innováció jelképe, egyedülálló kulturális élményt kínálva, amely ötvözi a művészetet, a tudományt és a szórakozást. A globális márka részeként 1,5 millió látogatót vonzott olyan városokban, mint Oslo, Stockholm, Berlin és Párizs. Ez a múzeum kihagyhatatlan látnivaló Miamiban, serkenti az érzékeket és felébreszti a kíváncsiságot mindenkiben, aki belép.

Családbarát

A Paradox Múzeum Miamit a „Legjobb hely, ahová a gyerekeket el lehet vinni” szavazták, és interaktív és lebilincselő élményt ígér a családok számára. A minden korosztály számára tervezett kiállítások szórakozással és felfedezéssel teli napot biztosítanak, családbarát környezetet teremtve, ahol mindenki együtt élvezheti és tanulhat.