The Broad

★ 4.2 (103K+ vélemény) • 1K+ foglalt
Áttekintés
Teendők
Szállodák

The Broad Jegyek és túrák

Los Angeles főbb nevezetességeit bemutató, egész napos, idegenvezetéses városnéző túra
Túrák • Los Angeles

Los Angeles főbb nevezetességeit bemutató, egész napos, idegenvezetéses városnéző túra

Foglaljon most a holnapra
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
Új tevékenység
₫ 3,081,730
Természettudományi Múzeum jegy Los Angelesben
Múzeumok • Los Angeles

Természettudományi Múzeum jegy Los Angelesben

Azonnali visszaigazolás
4.7 / 5
(19) • 2K+ foglalt
Elfogyott
Go City - Los Angeles All-Inclusive Pass
Látványosság belépők • Los Angeles

Go City - Los Angeles All-Inclusive Pass

Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
4.7 / 5
(737) • 10K+ foglalt
₫ 2,434,307
Hattyúcsónak-kölcsönzés az Echo Park-tóban, Los Angeles
Vízi tevékenységek • Los Angeles

Hattyúcsónak-kölcsönzés az Echo Park-tóban, Los Angeles

Foglaljon most a mai napra
Akár 3 óra
Privát csoport
500+ foglalt
₫ 336,368
Los Angeles-i privát egész napos vagy félnapos városnéző kirándulás
Túrák • Los Angeles

Los Angeles-i privát egész napos vagy félnapos városnéző kirándulás

Foglaljon most a holnapra
Privát túra
Privát csoport
₫ 3,076,191
Los Angeles-i 3 órás privát éjszakai városnézés
Túrák • Los Angeles

Los Angeles-i 3 órás privát éjszakai városnézés

Foglaljon most a holnapra
Privát túra
Privát csoport
₫ 2,286,775
Los Angeles és hírességek otthonai kombinált túra
Túrák • Los Angeles

Los Angeles és hírességek otthonai kombinált túra

Foglaljon most a mai napra
Privát túra
Privát csoport
4.8 / 5
(4) • 100+ foglalt
₫ 2,444,666
ártól
₫ 611,167 megtakarítás
Szörfleckék Los Angelesben
Vízi tevékenységek • Los Angeles

Szörfleckék Los Angelesben

Foglaljon most a mai napra
Akár 3 óra
Ingyenes lemondás
5.0 / 5
(2) • 50+ foglalt
₫ 1,942,267
A '64-es Lowrider Kulturális Túra Los Angelesben
Túrák • Los Angeles

A '64-es Lowrider Kulturális Túra Los Angelesben

Kis csoport
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
₫ 2,589,689
Los Angeles történelmi szívének félnapos helyi ételtúrája titkos fogással
Túrák • Los Angeles

Los Angeles történelmi szívének félnapos helyi ételtúrája titkos fogással

Foglaljon most a mai napra
Kis csoport
Ingyenes lemondás
₫ 2,405,821
ártól
Los Angeles Fél napos E-Bike túra belvárosi látványosságokkal
Túrák • Los Angeles

Los Angeles Fél napos E-Bike túra belvárosi látványosságokkal

Privát túra
Kis csoport
Ingyenes lemondás
₫ 6,474,222
Klook Pass Los Angeles
Látványosság belépők • Los Angeles

Klook Pass Los Angeles

Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
4.4 / 5
(77) • 3K+ foglalt
₫ 3,029,936
Kiskereskedelmi ár: ₫ 4,480,162

Hol érdemes megszállni itt: The Broad

The Biltmore Los Angeles
Szállodák • Los Angeles

The Biltmore Los Angeles

Azonnali visszaigazolás
4.3 / 5
(3.5K)
₫ 3,267,340
ártól
citizenM Los Angeles Downtown
Szállodák • Los Angeles

citizenM Los Angeles Downtown

Azonnali visszaigazolás
4.7 / 5
(4.7K)
₫ 3,371,534
ártól
E-Central Downtown Los Angeles Hotel
Szállodák • Los Angeles

E-Central Downtown Los Angeles Hotel

Azonnali visszaigazolás
4.4 / 5
(2.9K)
₫ 3,187,119
ártól
DoubleTree by Hilton Hotel Los Angeles Downtown
Szállodák • Los Angeles

DoubleTree by Hilton Hotel Los Angeles Downtown

Azonnali visszaigazolás
4.1 / 5
(2.6K)
₫ 3,812,701
ártól
The LINE Hotel LA
Szállodák • Los Angeles

The LINE Hotel LA

Azonnali visszaigazolás
4.2 / 5
(2.4K)
₫ 3,808,986
ártól
Miyako Hotel Los Angeles
Szállodák • Los Angeles

Miyako Hotel Los Angeles

Azonnali visszaigazolás
4.6 / 5
(1.4K)
₫ 5,446,982
ártól
Boutique HomeStay
Szállodák • Los Angeles

Boutique HomeStay

Azonnali visszaigazolás
2.9 / 5
(208)
₫ 753,487
ártól
Metro Plaza Hotel
Szállodák • Los Angeles

Metro Plaza Hotel

Azonnali visszaigazolás
4.0 / 5
(1.2K)
₫ 3,352,546
ártól
Ramada by Wyndham Los Angeles/Koreatown West
Szállodák • Los Angeles

Ramada by Wyndham Los Angeles/Koreatown West

Azonnali visszaigazolás
4.1 / 5
(1.0K)
₫ 2,391,975
ártól
The Hoxton, Downtown LA
Szállodák • Los Angeles

The Hoxton, Downtown LA

Azonnali visszaigazolás
4.6 / 5
(1.0K)
₫ 3,702,871
ártól
H Hotel
Szállodák • Los Angeles

H Hotel

Azonnali visszaigazolás
4.5 / 5
(1.5K)
₫ 3,702,219
ártól
Hollywood City Inn
Szállodák • Los Angeles

Hollywood City Inn

Azonnali visszaigazolás
4.1 / 5
(1.3K)
₫ 3,022,778
ártól

További felfedeznivalók

Los Angeles Dodgers baseballmeccs jegy a Dodger Stadiumban
Események és műsorok • Los Angeles

Los Angeles Dodgers baseballmeccs jegy a Dodger Stadiumban

Szezonális
Azonnali visszaigazolás
3.6 / 5
(21) • 700+ foglalt
₫ 4,149,067
ártól
LA Kings jégkorongmérkőzés a Crypto.com Arénában
Események és műsorok • Los Angeles

LA Kings jégkorongmérkőzés a Crypto.com Arénában

Szezonális
Azonnali visszaigazolás
₫ 1,918,944
ártól
Kiskereskedelmi ár: ₫ 2,019,941

The Broad Értékelések

Warlie ****
2026-09-27 17:56:27
Fantasztikus 5.0
A Los Angeles-i Természettudományi Múzeum egyértelműen az egyik kedvenc állomásom volt Los Angelesben. Mióta kisfiú vagyok, lenyűgöznek a dinoszauruszok, így végre élőben látni egy ilyen lenyűgöző dinoszauruszfosszília-gyűjteményt, enyhén nosztalgikus hangulattal töltötte el a látogatást. Nagyon sok időt töltöttem a Dinoszaurusz-csarnokban, magamba szívva a látványt. Közelről látni a hatalmas csontvázakat teljesen más élmény, mint a könyvekben vagy a dokumentumfilmekben. A méret, a fosszíliák részletei, és az, hogy egyszerűen csak ott állhattam olyan lények mellett, amelyekről gyermekkorom óta olvastam, őszinte boldogsággal töltött el. Valószínűleg több időt töltöttem a dinoszauruszokkal, mint a múzeum bármely más részével. A bennem élő gyermek nagyon boldog volt azon a napon.
漢忠 *
2026-05-01 06:58:48
Fantasztikus 5.0
Ez egy nagyon jó ár-érték arányú bérletkombináció, mert a Disneylandbe való belépés dátumai mind az 5-ös szintű jegyárakba estek, és ezzel a bérlettel még az 5-ös szintű napokon is be lehetett jutni. A többi bérletben szereplő program is nagyon gazdag, különösen a Warner Stúdió túra volt kiváló, az Oscar Múzeum és a Madame Tussauds viaszmúzeum is nagyon jó.
Warlie ****
2026-09-27 17:52:59
Fantasztikus 5.0
One of the things I loved most about staying at the Biltmore Hotel Los Angeles was its location right in the heart of Downtown LA. I enjoy exploring cities on foot, so having so many places I wanted to visit within walking distance made my stay much easier. From the hotel, I could walk to Angels Flight, CalEdison, the Bradbury Building, Grand Central Market, The Last Bookstore, and Apple Tower Theatre. I spent a lot of time walking around DTLA, and the Biltmore was a very convenient base to return to after exploring. For my itinerary and the places I wanted to see, the location worked perfectly.
Klook User
2026-10-19 06:20:59
Nagyszerű 4.0
The overnight valet charge is an incredible $71 but it does come with unlimited in and out privileges . Our first night we did an outside garage at $25 - that was within 10 min walking distance. The rooms with beds facing the windows are great - but the windows need a big clean outside ! The bed mattress is very comfortable. The breakfast at OpenAire is pretty expensive - two eggs - bacon and a couple of other items is over $30 ! Burrito and Huevos Rancheros are reasonable and good quality - but expect to pay circa $60 + for breakfast here - good thing we’re in K Town so there’s plenty of other choices down the street - BCD for instance. The hotel also has a daily facility fee - so again expect to pay that on top of what you already paid in your booking ! Staff are friendly at this hotel so full house points there !
WK *****
2026-10-07 14:34:45
Fantasztikus 5.0
A little bit dated hotel, but the room was large, quiet and comfortable. Complimentary black coffee and hot water on the hotel lobby. Near Union Station, it was convenient to get around.
클룩 고객
2026-08-19 00:22:41
Fantasztikus 5.0
I had a comfortable and enjoyable trip in a clean and spacious room. Thank you to the hotel staff for their kindness! I plan to stay here again!
Klook会員
2026-06-09 21:24:45
Fantasztikus 5.0
A belvárosban található szálloda kiváló elhelyezkedésű, közel van az Angel's Flight-hoz és Little Tokyo-hoz. A szálloda limuzin transzfer szolgáltatásával olcsón utazhat 3 mérföldes körzetben. Bár a szálloda nem kínál kiemelkedő szolgáltatásokat, teljesen kényelmes.

Népszerű helyek a The Broad közelében

305K+ látogató
304K+ látogató
43K+ látogató
304K+ látogató
305K+ látogató
42K+ látogató
305K+ látogató
305K+ látogató
200+ látogató
41K+ látogató
41K+ látogató
200+ látogató
304K+ látogató
305K+ látogató
800+ látogató
61K+ látogató

GYIK a The Broad témában

Miről híres a Broad Múzeum?

Van-e öltözködési szabályzat a Broad Múzeumban?

Megéri meglátogatni a Broadot?

Mennyi időt vesz igénybe a The Broad Museum meglátogatása?

Amit a következőről tudni kell: The Broad

A Los Angeles belvárosában található The Broad egy kihagyhatatlan kortárs művészeti múzeum, amely a kortárs művészetek sokszínű gyűjteményével büszkélkedhet. A múzeum 120 000 négyzetláb alapterületű épülete az 1950-es évektől napjainkig mutatja be a művészetet, így téve azt elérhetővé és lebilincselővé minden látogató számára. A The Broad több, mint egy múzeum, a kreativitás és az oktatás központja, kiállításokat és eseményeket kínálva, amelyek a mai művészetet emelik ki. A világ vezető művészeivel és múzeumaival együttműködve osztja meg gyűjteményét világszerte. A The Broad több mint 900 000 látogatót fogad évente a világ minden tájáról, és ingyenes általános belépést kínál, így mindenkit szeretettel vár, hogy felfedezze a háború utáni és kortárs művészet 2000 alkotását. A Diller Scofidio + Renfro által tervezett egyedi „fátyol-és-széf” dizájn két galériaszintet foglal magában, amelyek a művészeti formák sokszínűségét mutatják be. Jöjjön el és tapasztalja meg a The Broad-ot, ahol a művészet milliók lelkét hozza össze a kreativitás és a kapcsolat ünneplésére.
The Broad, Los Angeles, California, United States of America

Kihagyhatatlan látnivalók a The Broadban

Yayoi Kusama Végtelen Tükör Szobái

Yayoi Kusama Végtelen Tükör Szobái a The Broadban a végtelen tükröződések és csillogó fények univerzuma. Ez a lenyűgöző installáció, a "Több millió fényév távolságra lévő lelkek", arra invitálja, hogy vesszen el a kreativitás és a csoda határtalan birodalmában. Ez egy olyan élmény, amely felülmúlja a hétköznapit, így a művészetkedvelők és a kíváncsi elmék számára egyaránt kihagyhatatlan látnivaló.

A The Broad Művészeti Gyűjteménye

Fedezze fel a kortárs művészet szívét a The Broadban, ahol közel 2000 alkotás várja, hogy felfedezze. Ez a lenyűgöző gyűjtemény, amely a háború utáni időszaktól napjainkig ikonikus darabokat tartalmaz, mélyreható betekintést nyújt a modern kreativitás világába. Akár művészetrajongó, akár alkalmi látogató, a mesterművek változatos sora inspirációt és lebilincselő élményt ígér.

A Fátyol és a Széf

Élje át a The Broad építészeti zsenialitását az innovatív "fátyol és széf" dizájnnal. A méhsejt-szerű külső, más néven "fátyol" természetes fényben fürdeti a galériákat, így nyugodt légkört teremt a művészet értékeléséhez. Eközben a "széf" ad otthont a múzeum hatalmas gyűjteményének, amely zökkenőmentes utazást kínál a művészi kincsek világában. Ez egy vizuális és szerkezeti csoda, amely minden látogatást fokoz.

Andy Warhol átfogó bemutatása

Sétáljon be a The Broad Múzeumba, és merüljön el Andy Warhol világában. Az alkotótól 26 lenyűgöző alkotást talál, köztük a Mao (1973), a 40 Gold Marilyns (1980) és a Liz Early Colored Liz című műveket – amelyek közül néhányat itt mutatnak be először. Az egyik kiemelkedő darab a Liz [Early Colored Liz], amely Elizabeth Taylor nyomtatott képét ábrázolja, megragadva a híresség varázsát és a művész küzdelmeit is.

Joseph Beuys: A természet védelmében

A "Joseph Beuys: A természet védelmében" egy egyedülálló és ingyenes kiállítás, amely a 20. század egyik legbefolyásosabb művészének hatásával foglalkozik. Fedezze fel, hogyan támogatta Joseph Beuys a környezeti igazságosságot művészete és aktivizmusa révén, bemutatva, hogyan válthat ki a kreativitás pozitív változást – ez az üzenet most fontosabb, mint valaha az éghajlati kihívásokkal szemben. A The Broad kurátora, Sarah Loyer és a Beuys szakértő, Andrea Gyorody által kurált kiállítás Beuys forradalmi ötleteit mutatja be a Social Forest: Oaks of Tovaangar mellett, amely egy jelentős újraerdősítési projekt a The Broadban a Getty PST ART: Art & Science Collide részeként.

Tippek a The Broad látogatásához

Mikor a legjobb meglátogatni a The Broadot?

A nyugodtabb élmény érdekében a Los Angeles-i The Broadban a legjobb, ha hétköznap vagy kora reggelre tervezi a látogatást. Így a művészetet a nagyobb tömegek nyüzsgése nélkül élvezheti. Tartsa szemmel a weboldalukat is, hogy tájékozódjon a látogatás ideje alatt esetlegesen zajló különleges kiállításokról vagy eseményekről.

Hogyan juthatok el a The Broadhoz?

A The Broad kényelmesen, a Los Angeles belvárosában található, a 221 S. Grand Avenue címen, és tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető. A legközelebbi megálló a Grand Avenue Arts/Bunker Hill állomás, ahová metróval juthat el. A közelben több buszmegálló is található, így a múzeumot könnyedén elérheti vezetés nélkül.

A The Broad Múzeum ingyenes?

Igen, a The Broad Múzeum ingyenes általános belépést kínál minden látogató számára. Így költség nélkül fedezheti fel a kortárs művészet hihetetlen gyűjteményét!