Meadows Mall

★ 4.9 (384K+ anmeldelser) • 97K+ booket
Overblik
Ting at gøre
Hoteller

Meadows Mall Billetter og ture

High Roller-billet i Las Vegas
Observationsdæk • Las Vegas

High Roller-billet i Las Vegas

Book nu til i dag
Øjeblikkelig bekræftelse
★ 4.7 (698) • 50K+ booket
Fra ₩ 33,200
Få 5 rabat på en kampagnekode til Universal Studios Hollywood
Meow Wolfs Omega Mart-billet i Las Vegas
Museer • Las Vegas

Meow Wolfs Omega Mart-billet i Las Vegas

Øjeblikkelig bekræftelse
★ 4.5 (37) • 3K+ booket
Fra ₩ 72,100
FlyLINQ Zipline-oplevelse i Las Vegas
Udendørs- og sportsaktiviteter • Las Vegas

FlyLINQ Zipline-oplevelse i Las Vegas

Øjeblikkelig bekræftelse
50+ booket
Fra ₩ 65,200
Arte Museum billet i Las Vegas
Museer • Paradise

Arte Museum billet i Las Vegas

Gratis annullering
Øjeblikkelig bekræftelse
200+ booket
Fra ₩ 77,600
Grand Canyon dagstur med muligheder for West eller South Rim
Ture • Las Vegas

Grand Canyon dagstur med muligheder for West eller South Rim

Afhentning på hotellet
Gratis annullering
Øjeblikkelig bekræftelse
★ 4.4 (160) • 6K+ booket
Fra ₩ 184,600
Adgangsbillet til Mob Museum i Las Vegas
Museer • Las Vegas

Adgangsbillet til Mob Museum i Las Vegas

Book nu til i dag
Gratis annullering
Øjeblikkelig bekræftelse
★ 4.9 (11) • 700+ booket
₩ 45,000
₩ 54,200
STRAT: SkyPod Experience, SkyJump og Thrill Rides adgang i Las Vegas
Observationsdæk • Las Vegas

STRAT: SkyPod Experience, SkyJump og Thrill Rides adgang i Las Vegas

Book nu til i dag
Gratis annullering
Øjeblikkelig bekræftelse
★ 4.1 (50) • 1K+ booket
Fra ₩ 41,800
Adgang til Big Apple Coaster i Las Vegas
Legepladser • Las Vegas

Adgang til Big Apple Coaster i Las Vegas

Øjeblikkelig bekræftelse
★ 4.2 (5) • 300+ booket
Fra ₩ 46,200
Eiffel Tower Experience-billetten i Las Vegas
Observationsdæk • Las Vegas

Eiffel Tower Experience-billetten i Las Vegas

Spring køen over
Øjeblikkelig bekræftelse
★ 4.4 (18) • 2K+ booket
₩ 47,500
Få 5 rabat på en kampagnekode til Universal Studios Hollywood
Helikopteroplevelse med højdepunkter på Las Vegas Strip
Ture • Las Vegas

Helikopteroplevelse med højdepunkter på Las Vegas Strip

Op til 3 timer
Gratis annullering
Øjeblikkelig bekræftelse
★ 4.6 (35) • 1K+ booket
Fra ₩ 180,100
10 rabat
Salg
Adgang til Natural History Museum i Las Vegas
Museer • Las Vegas

Adgang til Natural History Museum i Las Vegas

Gratis annullering
Øjeblikkelig bekræftelse
★ 4.0 (4) • 400+ booket
₩ 18,600
Klook Pass Las Vegas
Attraktionspas • Las Vegas

Klook Pass Las Vegas

Gratis annullering
Øjeblikkelig bekræftelse
★ 4.6 (39) • 1K+ booket
Fra ₩ 111,700
₩ 152,000
Klook eksklusiv

Hvor skal man bo i Meadows Mall

Wynn Las Vegas
Hoteller • Paradise

Wynn Las Vegas

Øjeblikkelig bekræftelse
★ 4.7 (10,489)
Fra ₩ 299,145
The Venetian Resort Las Vegas
Hoteller • Paradise

The Venetian Resort Las Vegas

Øjeblikkelig bekræftelse
★ 4.6 (17,297)
Fra ₩ 184,312
The Palazzo at The Venetian
Hoteller • Paradise

The Palazzo at The Venetian

Øjeblikkelig bekræftelse
★ 4.7 (9,015)
Fra ₩ 164,853
₩ 270,531
Bellagio
Hoteller • Paradise

Bellagio

Øjeblikkelig bekræftelse
★ 4.3 (14,668)
Fra ₩ 127,535
The Cosmopolitan Of Las Vegas
Hoteller • Paradise

The Cosmopolitan Of Las Vegas

Øjeblikkelig bekræftelse
★ 4.4 (10,422)
Fra ₩ 188,642
ARIA Resort & Casino
Hoteller • Paradise

ARIA Resort & Casino

Øjeblikkelig bekræftelse
★ 4.4 (10,854)
Fra ₩ 109,796
Las Vegas Hilton at Resorts World
Hoteller • Las Vegas

Las Vegas Hilton at Resorts World

Øjeblikkelig bekræftelse
★ 4.3 (13,490)
Fra ₩ 141,481
Paris Las Vegas Resort & Casino
Hoteller • Paradise

Paris Las Vegas Resort & Casino

Øjeblikkelig bekræftelse
★ 4.1 (30,421)
Fra ₩ 53,267
Encore at Wynn Las Vegas
Hoteller • Paradise

Encore at Wynn Las Vegas

Øjeblikkelig bekræftelse
★ 4.6 (2,409)
Fra ₩ 230,666
Horseshoe Las Vegas
Hoteller • Paradise

Horseshoe Las Vegas

Øjeblikkelig bekræftelse
★ 4.0 (12,040)
Fra ₩ 12,561
The LINQ Hotel & Casino – A Caesars Rewards Destination
Hoteller • Paradise

The LINQ Hotel & Casino – A Caesars Rewards Destination

Øjeblikkelig bekræftelse
★ 4.0 (21,232)
Fra ₩ 57,255
₩ 95,404
Park MGM Las Vegas
Hoteller • Paradise

Park MGM Las Vegas

Øjeblikkelig bekræftelse
★ 4.4 (10,792)
Fra ₩ 54,651

Begivenheder med masser af buzz

Billetter til The Wizard of Oz i Sphere
Begivenheder og shows • Las Vegas

Billetter til The Wizard of Oz i Sphere

Øjeblikkelig bekræftelse
★ 4.5 (158) • 10K+ booket
Fra ₩ 165,100
Få 5 rabat på en kampagnekode til Universal Studios Hollywood
O Show billet af Cirque Du Soleil i Las Vegas
Begivenheder og shows • Las Vegas

O Show billet af Cirque Du Soleil i Las Vegas

Øjeblikkelig bekræftelse
★ 4.6 (276) • 10K+ booket
Fra ₩ 246,100
Få 5 rabat på en kampagnekode til Universal Studios Hollywood
Cirque du Soleil billet til forestilling i Las Vegas
Begivenheder og shows • Las Vegas

Cirque du Soleil billet til forestilling i Las Vegas

Øjeblikkelig bekræftelse
★ 4.3 (12) • 700+ booket
Fra ₩ 117,900
Mystere by Cirque du Soleil Showbillet i Las Vegas
Begivenheder og shows • Las Vegas

Mystere by Cirque du Soleil Showbillet i Las Vegas

★ 4.7 (14) • 400+ booket
Fra ₩ 164,800
Rouge Show-billet i Las Vegas
Begivenheder og shows • Las Vegas

Rouge Show-billet i Las Vegas

Øjeblikkelig bekræftelse
★ 4.2 (10) • 300+ booket
Fra ₩ 130,200
Shin Lim trylleshow billet i Las Vegas
Begivenheder og shows • Paradise

Shin Lim trylleshow billet i Las Vegas

Book nu til i dag
Øjeblikkelig bekræftelse
100+ booket
Fra ₩ 111,700
Adgang til Magic Mike Live i Las Vegas
Begivenheder og shows • Las Vegas

Adgang til Magic Mike Live i Las Vegas

Book nu til i morgen
Øjeblikkelig bekræftelse
★ 4.4 (5) • 200+ booket
Fra ₩ 119,100
Vegas! Billetten til showet i Las Vegas
Begivenheder og shows • Paradise

Vegas! Billetten til showet i Las Vegas

Book nu til i dag
Gratis annullering
Øjeblikkelig bekræftelse
★ 4.6 (5) • 200+ booket
Fra ₩ 77,600
₩ 186,000
Billet til The Australian Bee Gees Show i Las Vegas
Begivenheder og shows • Las Vegas

Billet til The Australian Bee Gees Show i Las Vegas

Book nu til i dag
Øjeblikkelig bekræftelse
200+ booket
Fra ₩ 74,000
WOW - World of Wonder-billet i Las Vegas
Begivenheder og shows • Las Vegas

WOW - World of Wonder-billet i Las Vegas

Book nu til i dag
Gratis annullering
Øjeblikkelig bekræftelse
★ 5.0 (3) • 200+ booket
Fra ₩ 92,300
The Mentalist show i Las Vegas
Begivenheder og shows • Las Vegas

The Mentalist show i Las Vegas

Gratis annullering
Øjeblikkelig bekræftelse
Fra ₩ 66,700
All Stars of Magic Show på Planet Hollywood Resort and Casino
Begivenheder og shows • Paradise

All Stars of Magic Show på Planet Hollywood Resort and Casino

Gratis annullering
Øjeblikkelig bekræftelse
Fra ₩ 69,800
₩ 135,200

Meadows Mall Anmeldelser

4.9 /5
384K+ anmeldelser
Læs alle anmeldelser
Huang *******
9 mar.
Det er virkelig god værdi for pengene at bo her på hverdage! Masser af plads! Et raffineret og komfortabelt femstjernet hotel! Men rør endelig ikke ved minibaren! Hvis du gør det, vil du blive chokeret over regningen, når du tjekker ud.
Huang *******
9 mar.
Det er virkelig god værdi for pengene at bo her på hverdage! Masser af plads! Et raffineret og komfortabelt femstjernet hotel! Men rør endelig ikke ved minibaren! Hvis du gør det, vil du blive chokeret over regningen, når du tjekker ud.
Rosemarie *******
4 mar.
Vi blev positivt overraskede over dette hotel. Vi har altid ønsket at bo på Venetian og fik det endelig til at ske takket være Klooks tilbud! renlighed: meget rent for et ældre hotel hotellets beliggenhed: fremragende beliggenhed på The Strip, udsigten fra hotelværelset til The Sphere var fantastisk service: ved check-in blev vi mødt af en venlig receptionist, og rengøringspersonalet, som vi mødte på gangene, var meget venlige med smil og hilsner, og da vi var faret vild (hvilket er nemt at gøre på dette hotel, da det er kæmpestort), hjalp selv skopudseren os med et smil. Alt i alt var vi meget tilfredse med hoteloplevelsen.
2+
Andrea ***********
3 mar.
Min familie nød udsigten. Vi plejer at se Bellagios springvandsshow fra broen, men at se det fra toppen gør det endnu mere perfekt.
Andrea ***********
3 mar.
Vi nød det alle sammen. Vi prøvede virkelig at finde så mange døre, som vi kunne. Vi måtte endda kravle og klatre! Det føltes som om, jeg havde trænet.
2+
郭 **
28 feb.
Stedet var fantastisk! Virkelig fedt! Hvis du vil have et æble, skal du købe et, der er lidt til venstre for skærmen, så har du en chance for at få et. Hvis du ikke får et, kan du altid købe et i butikken (10 USD).
Morimoto ********
28 feb.
Plads 11 var tilstrækkelig. Det var ærgerligt, at man ikke måtte medbringe mad og drikke. Det var meget sjovt.
Klook会員
24 feb.
Jeg var meget tilfreds med, at jeg selv kunne vælge den værelseskategori, jeg ønskede at bo på.

Populære steder i nærheden af Meadows Mall

111K+ besøgende
112K+ besøgende
107K+ besøgende
164K+ besøgende
118K+ besøgende

Ofte stillede spørgsmål om Meadows Mall

Hvad er det bedste tidspunkt at besøge Meadows Mall i Las Vegas?

Hvordan kommer jeg til Meadows Mall i Las Vegas?

Hvordan skal jeg planlægge mit besøg i Meadows Mall?

Hvad du bør vide om Meadows Mall

Oplev den pulserende shoppingoplevelse i Meadows Mall, en førsteklasses destination i Las Vegas, der tilbyder en dejlig blanding af detailterapi, spisning og underholdning. Beliggende som en skjult perle i den travle by, tilbyder Meadows Mall en unik blanding af lokal charme og moderne bekvemmeligheder, hvilket gør det til et indbydende sted for både erfarne shoppere og dem, der søger en afslappet spadseretur. Med sit mangfoldige udvalg af butikker, familievenlige aktiviteter og nem adgang til nærliggende attraktioner lover Meadows Mall en mindeværdig udflugt for alle, uanset om du er lokal eller besøgende. Kom og udforsk den indbydende atmosfære, og nyd en dag fyldt med shopping, spisning og underholdning på denne Las Vegas-destination, der er et must at besøge.
4300 Meadows Ln, Las Vegas, NV 89107, United States

Bemærkelsesværdige vartegn og seværdigheder, du skal besøge

CURAÇAO

Træd ind i den pulserende verden af CURAÇAO, den første og eneste placering i Las Vegas, lige her i Meadows Mall. Kendt for sit eklektiske udvalg af produkter og uovertrufne priser, er denne butik en skattekiste for shoppere, der søger unikke fund. CURAÇAO var oprindeligt en favorit i Californien og Arizona og bringer sin signatur-shoppingoplevelse til Las Vegas, hvilket gør det til et must-besøg for alle, der ønsker at score gode tilbud og opdage noget nyt.

Butikker og restauranter

Påbegynd et shopping- og kulinarisk eventyr i Meadows Mall, hvor et mangfoldigt udvalg af butikker og restauranter venter. Uanset om du er på jagt efter de nyeste modetrends eller søger unikke lokale butikker, er der noget, der tilfredsstiller enhver shoppers smag. Og når sulten melder sig, kan du forkæle dig selv med mallens lækre spisemuligheder, der tilbyder smagsoplevelser, der glæder enhver gane. Det er en one-stop destination for både shoppingentusiaster og madelskere.

Nærhed til Springs Preserve

Få mest muligt ud af dit besøg i Meadows Mall ved at udforske dets førsteklasses beliggenhed, kun en kort afstand fra Springs Preserve. Denne kulturelle og historiske perle giver et fascinerende indblik i Nevadas rige arv, hvilket gør det til et perfekt supplement til din shoppingdag. Uanset om du er historieinteresseret eller blot ønsker at nyde en naturskøn gåtur, er Springs Preserve en nærliggende attraktion, der tilføjer et berigende lag til din Las Vegas-oplevelse.

Shopping og spisning

Meadows Mall er et paradis for shoppere og madelskere. Med et bredt udvalg af butikker, der tilbyder de nyeste modetrends, og en række restauranter, der serverer lækre retter, er det det perfekte sted at forkæle dig selv med lidt detailterapi og kulinariske oplevelser.

Lejemuligheder

For dem, der ønsker at udvide deres forretning, præsenterer Meadows Mall en fremragende mulighed. Med sin førsteklasses beliggenhed og et mangfoldigt, engageret publikum er det et ideelt sted at fremvise dit brand og tilslutte sig en prestigefyldt gruppe af detailhandlere.

Praktisk parkering

Det er en leg at besøge Meadows Mall med dets praktiske parkeringsmuligheder. Nyd privat parkeringsplads og betjent parkering, og for miljøbevidste rejsende er der en EV-ladestation tilgængelig for at holde dig på farten.

Wi-Fi-forbindelse

Hold forbindelsen under dit besøg i Meadows Mall med deres pålidelige Wi-Fi-service. Hvis du har brug for hjælp til netværksindstillinger, er fællesskabet klar til at hjælpe og sikre, at du får en problemfri onlineoplevelse.

Kulturel og historisk betydning

Meadows Mall ligger i den pulserende by Las Vegas og er mere end blot en shoppingdestination. Det afspejler byens dynamiske ånd og rige kulturelle mangfoldighed, hvilket gør det til et livligt centrum for aktivitet og et must-visit sted for rejsende.

Lokale retter

Oplev de mangfoldige smagsoplevelser i Las Vegas på Meadows Malls spisesteder. Uanset om du er i humør til en hurtig bid eller et afslappet måltid, tilbyder mallen en række kulinariske oplevelser, der hylder både lokale og internationale retter.