Shikotsu Toya National Park Silo Observation Deck

★ 4.9 (7K+ recenzí) • 46K+ rezervováno
Přehled
Co dělat
Hotely

Shikotsu Toya National Park Silo Observation Deck Vstupenky a prohlídky

Jednodenní výlet do přírody Hokkaido Yotei, jezera Toya a Noboribetsu (malá skupina s vyzvednutím)
Letní nabídka
Klook's choice
Zájezdy • Z města Sapporo

Jednodenní výlet do přírody Hokkaido Yotei, jezera Toya a Noboribetsu (malá skupina s vyzvednutím)

Rezervujte si na zítra hned.
Malá skupina
Bezplatné zrušení
Okamžité potvrzení
★ 4.8 (81) • 800+ rezervováno
CZK 1,253.69
Jednodenní výlet k Velké hlavě Buddhy, Jōzankei, jezeru Tōya a Noboribetsu: Sopka/výhled na jezero/zimní sněžné skútry (odjezd ze Sappora)
Zájezdy • Z města Sapporo

Jednodenní výlet k Velké hlavě Buddhy, Jōzankei, jezeru Tōya a Noboribetsu: Sopka/výhled na jezero/zimní sněžné skútry (odjezd ze Sappora)

Rezervujte si na zítra hned.
Bezplatné zrušení
Okamžité potvrzení
★ 4.9 (100) • 700+ rezervováno
CZK 997.25
Jednodenní výlet k jezeru Toya na Hokkaidu s festivalem ohňostrojů, jezeru Shikotsu, medvědí farmě a vyhlídce (volitelně s plavbou lodí)
Zájezdy • Z města Sapporo

Jednodenní výlet k jezeru Toya na Hokkaidu s festivalem ohňostrojů, jezeru Shikotsu, medvědí farmě a vyhlídce (volitelně s plavbou lodí)

Rezervujte si na zítra hned.
Odpolední odjezd
Bezplatné zrušení
Okamžité potvrzení
★ 4.5 (329) • 4K+ rezervováno
CZK 997.25
50 sleva
Výprodej
Jednodenní výlet do Noboribetsu a jezera Toya – odjezd ze Sappora (anglicky/čínsky mluvící průvodce)
Zájezdy • Z města Sapporo

Jednodenní výlet do Noboribetsu a jezera Toya – odjezd ze Sappora (anglicky/čínsky mluvící průvodce)

Rezervujte si na zítra hned.
Bezplatné zrušení
Okamžité potvrzení
★ 4.8 (1,723) • 20K+ rezervováno
CZK 1,015.39
30 sleva
Výprodej
【Hokkaidó | Jednodenní výlet Noboribetsu, jezero Toya, Niseko】Hora Yotei (Malá Fudži) & Farma Takahashi & Jezero Toya & Pekelné údolí Noboribetsu & Medvědí farma & Park Kyogoku Meisui & Zimní festival ledových soch Shikotsu | Odjezd ze Sappora
Letní nabídka
Klook's choice
Celodenní prohlídka Sapporo Noboribetsu Hell Valley a jezera Toya pro malé skupiny
Klook's choice
Zájezdy • Z města Sapporo

Celodenní prohlídka Sapporo Noboribetsu Hell Valley a jezera Toya pro malé skupiny

Bezplatné zrušení
Okamžité potvrzení
★ 5.0 (18) • 50+ rezervováno
CZK 1,303.59
30 sleva
Výprodej
Jednodenní výlet do údolí Jigokudani (Pekelné údolí) v Noboribetsu, Showa-shinzan a jezera Toya na Hokkaidu v Japonsku (odjezd ze Sappora, jezera Toya)
Zájezdy • Z města Sapporo

Jednodenní výlet do údolí Jigokudani (Pekelné údolí) v Noboribetsu, Showa-shinzan a jezera Toya na Hokkaidu v Japonsku (odjezd ze Sappora, jezera Toya)

Rezervujte si na zítra hned.
Bezplatné zrušení
Okamžité potvrzení
★ 4.8 (674) • 9K+ rezervováno
CZK 1,057.69
30 sleva
Výprodej
Celodenní zimní dobrodružství v Sapporo Hell Valley a u jezera Toya
Klook's choice
Zájezdy • Z města Sapporo

Celodenní zimní dobrodružství v Sapporo Hell Valley a u jezera Toya

Bezplatné zrušení
Okamžité potvrzení
Nová aktivita
CZK 1,100.85
30 sleva
Výprodej
Dvoudenní výlet ze Sappora: Průzkum oblíbených atrakcí jezera Toya a Hakodate
Letní nabídka
Klook's choice
Zájezdy • Z města Sapporo

Dvoudenní výlet ze Sappora: Průzkum oblíbených atrakcí jezera Toya a Hakodate

Bezplatné zrušení
Okamžité potvrzení
★ 4.9 (13) • 100+ rezervováno
CZK 4,482.89
Jednodenní výlet do údolí Jigokudani v Noboribetsu a na mys Chikyu
Klook's choice
Zájezdy • Z města Sapporo

Jednodenní výlet do údolí Jigokudani v Noboribetsu a na mys Chikyu

Rezervujte si ještě dnes
Bezplatné zrušení
Okamžité potvrzení
★ 4.9 (156) • 1K+ rezervováno
CZK 906.59
30 sleva
Výprodej
Celodenní výlet k jezeru Toya s ohňostrojem a horou Yotei s transferem
Letní nabídka
Klook's choice
Zájezdy • Z města Sapporo

Celodenní výlet k jezeru Toya s ohňostrojem a horou Yotei s transferem

Malá skupina
Bezplatné zrušení
Okamžité potvrzení
★ 4.8 (56) • 500+ rezervováno
CZK 1,128.35
10 sleva
Výprodej
Válečný démon z hory Yōtei: Cesta po Hokkaidu
Zájezdy • Z města Sapporo

Válečný démon z hory Yōtei: Cesta po Hokkaidu

Rezervujte si na zítra hned.
Bezplatné zrušení
Okamžité potvrzení
★ 4.7 (9) • 100+ rezervováno
CZK 2,442.29

Kde se ubytovat v Shikotsu Toya National Park Silo Observation Deck

The Lake View Toya Nonokaze Resort
Hotely • Abuta

The Lake View Toya Nonokaze Resort

Okamžité potvrzení
★ 4.8 (734)
Od CZK 6,406.26
CZK 6,721.36
Toyako Manseikaku Hotel Lakeside Terrace
Hotely • Abuta

Toyako Manseikaku Hotel Lakeside Terrace

Okamžité potvrzení
★ 4.5 (1,013)
Od CZK 5,540.62
Toya Kohantei
Hotely • Abuta

Toya Kohantei

Okamžité potvrzení
★ 3.9 (252)
Od CZK 3,425.11
WE Hotel Toya - Dusit Collection
Hotely • Abuta

WE Hotel Toya - Dusit Collection

Okamžité potvrzení
★ 4.5 (209)
Od CZK 5,152.21
Toya Onsen Hotel Hanabi
Hotely • Abuta

Toya Onsen Hotel Hanabi

Okamžité potvrzení
★ 4.0 (282)
Od CZK 2,384.61
The Windsor Hotel Toya, Vignette Collection by IHG
Hotely • Abuta

The Windsor Hotel Toya, Vignette Collection by IHG

Okamžité potvrzení
★ 4.4 (673)
Od CZK 4,186.74
THE TOYA
Hotely • Abuta

THE TOYA

Okamžité potvrzení
★ 4.4 (44)
Od CZK 1,320.47
CZK 1,332.56
Hotel Cocoa
Hotely • Abuta

Hotel Cocoa

Okamžité potvrzení
★ 4.4 (394)
Od CZK 1,999.69
Yutorelo Toyako
Hotely • Abuta

Yutorelo Toyako

Okamžité potvrzení
★ 3.9 (145)
Od CZK 2,457.60
Hotel Grand Toya
Hotely • Abuta

Hotel Grand Toya

Okamžité potvrzení
★ 3.8 (177)
Od CZK 2,676.58
Hotel Premium Lake Toya
Hotely • Abuta

Hotel Premium Lake Toya

Okamžité potvrzení
Od CZK 6,317.78
Granvillage Toya Daiwa Ryokan Annex
Hotely • Abuta

Granvillage Toya Daiwa Ryokan Annex

Okamžité potvrzení
★ 4.1 (559)
Od CZK 1,715.57

Shikotsu Toya National Park Silo Observation Deck Recenze

4.9 /5
7K+ hodnocení
Přečíst všechny recenze
Klook 用戶
23 čvn
Zúčastnili jsme se zájezdu 23. června a bylo skvělé, že nás vyzvedli a vysadili přímo v hotelu! Řidič Xiao Wei byl milý a přátelský, řídil plynule a během jízdy pro bezpečnost moc nemluvil. Po příjezdu na místo zdůraznil klíčové body, podrobně zodpověděl všechny dotazy a aktivně nám pomáhal s pořizováním skupinových fotografií. Byl velmi zodpovědný. I když dnes počasí nebylo ideální, byl to přesto velmi příjemný výlet.
2+
Joshua *********
23 čvn
Měli jsme skvělou prohlídku s Catherine. Návštěva Jigokudani, Showashinzan a jezera Toya v rámci zájezdu je pohodlná. Počasí na začátku léta bylo také příjemné, takže jsme si to skvěle užili. Nevyjeli jsme lanovkou Usuzan, takže jsme si mysleli, že tempo a načasování byly tak akorát. Také jsme se vrátili do Sappora dříve, než jsme čekali.
2+
Klook 用戶
23 čvn
Tento výlet stál za to. Itinerář byl plynulý a umožnil nám navštívit několik nejkrásnějších přírodních památek Hokkaida během jednoho dne, aniž bychom se cítili příliš uspěchaní.
Klook User
22 čvn
Leo byl skvělý průvodce. Velmi přátelský a vždy usměvavý. Jsem velmi ohromen, že umí mluvit třemi jazyky – japonsky, anglicky a čínsky.
Pinky ****
22 čvn
Naši prohlídku hory Yotei na Hokkaidu jsme si zamilovali! Vyzvednutí a odvoz z hotelu vše velmi usnadnily a malá skupina zajistila, že to bylo relaxační. Náš průvodce, Wei, byl přesný a velmi bezpečný řidič, takže jsme se celý den cítili naprosto pohodlně. Harmonogram nebyl vůbec uspěchaný, což nám dalo spoustu času si sednout a užít si každou zastávku. Vřele doporučujeme Wei a tuto prohlídku!
2+
Sabrina *****
22 čvn
Výlet stojí za to. Bylo tam tolik krásných scenérií a nezapomenutelných zážitků, že si myslím, že na ně jen tak nezapomenu. Je to také velmi pohodlné pro ty, kteří neřídí nebo nechtějí příliš chodit, protože autobus vás pohodlně doveze ke všem atrakcím. Kevin, náš průvodce, byl přístupný a podělil se o mnoho zajímavých faktů a kousků historie o místech, která jsme navštěvovali. Díky tomu byla cesta smysluplnější a příjemnější. Celkově skvělý výlet, který bych doporučil.
Qizhi ***
22 čvn
Průvodce mluví dobře anglicky a mandarínsky a všechna místa, která jsme navštívili, jak je popsáno v prohlídce, byla pokryta dostatečným časem na fotografování scenérií, prohlídky a procházky. Palec nahoru!
2+
Charlene **************
22 čvn
Velmi doporučujeme! Náš průvodce, Leo, byl přátelský, znalý, mnohojazyčný král, který dohlížel na náš výlet. Dával doporučení, co koupit a kde jíst, a poskytoval zajímavá fakta o destinacích na trase, takže byl velmi nápomocný! Itinerář byl perfektní, s dostatkem času na prozkoumání a focení, nebo na jídlo a nákupy na každé zastávce. Náš řidič, Fujisan, také řídil naši cestu hladce. Autobus byl také pohodlný. I když v pozdější části našeho výletu pršelo, důkladně jsme si to užili a bavili se!
1+

Oblíbená místa poblíž Shikotsu Toya National Park Silo Observation Deck

131K+ návštěvníků
1K+ návštěvníků
1K+ návštěvníků
130K+ návštěvníků
135K+ návštěvníků
135K+ návštěvníků

Časté dotazy ohledně Shikotsu Toya National Park Silo Observation Deck

Kdy je nejlepší doba k návštěvě vyhlídkové plošiny Silo v národním parku Šikocu Tōja?

Jak se mohu dostat na vyhlídkovou plošinu Silo v národním parku Šikocu-Tója?

Co bych měl vědět, než navštívím vyhlídkovou plošinu Silo v národním parku Shikotsu Toya?

Co je dobré vědět o Shikotsu Toya National Park Silo Observation Deck

Vyhlídková plošina Silo v národním parku Šikocu Tójako, která se nachází v srdci Hokkaida, je skrytý klenot, který nabízí úchvatný panoramatický výhled na ohromující jezero Tójako a jeho okolní krajinu. Tato observatoř je nutností pro milovníky přírody, dobrodruhy i nadšence do fotografování a poskytuje dokonalé místo pro zachycení majestátní hory Usu a klidné Nakadžimy. Objevte dokonalé spojení přírodní nádhery a kulturního bohatství v této destinaci, díky čemuž se pro cestovatele hledající klidné útočiště nebo dobrodružnou nebeskou plavbu uprostřed nedotčené japonské přírody stane nezapomenutelným zážitkem.
3-5 Naruka, Toyako, Abuta District, Hokkaido 049-5832, Japan

Pozoruhodné památky a místa, která musíte navštívit

Vyhlídková plošina Silo

Vítejte na vyhlídkové plošině Silo, kde na vás čekají úchvatné výhledy! Toto je vaše brána k ohromující kráse jezera Toya s jeho klidnými vodami a majestátní přítomností hory Usu. Až tu budete stát, nechte své oči putovat k malebnému ostrovu Nakajima a vzdálené siluetě hory Yohteizan, láskyplně známé jako Ezofuji. Ať už jste fotografický nadšenec nebo jen hledáte chvilku klidu, toto místo nabízí dokonalé pozadí. Díky dostatečnému parkování je to dostupné útočiště pro všechny návštěvníky.

Suvenýry z Hokkaida

Vstupte do světa lahodných chutí a jedinečných upomínkových předmětů v obchodě se suvenýry z Hokkaida. Tento poklad se nachází v prvním patře a je nutností pro každého, kdo si chce odvézt kousek Hokkaida domů. Dopřejte si proslulé regionální cukrovinky, jako je wakasaimo a bohaté mléčné výrobky Bokka. Nezapomeňte si vzít nějaké čokolády Shiroikoibito a Royce nebo prozkoumat místní mořské řasy, ramen a krásně zpracované dřevěné předměty. Je to zážitek z nakupování, který zachycuje podstatu bohaté kultury a kulinářského dědictví Hokkaida.

Specializovaná restaurace Hokkaido

Vydejte se na kulinářskou cestu do specializované restaurace Hokkaido, kde ožívají chutě regionu. Tato prostorná restaurace se nachází ve druhém patře a pojme až 216 hostů, takže je ideální pro intimní jídla i skupinová setkání. Vychutnejte si tradiční jídla, jako je Ishikarinabe, Teppanyaki a BBQ ve stylu Hokkaida, z nichž každé je vytvořeno tak, aby předvedlo jedinečné ingredience ostrova. Pro zajištění nezapomenutelného zážitku z jídla doporučujeme provést rezervaci. Přijďte si vychutnat chuť Hokkaida v každém soustu!

Kulturní a historický význam

Vyhlídková plošina Silo nabízí více než jen úchvatné výhledy; je to brána k pochopení kulturního dědictví a geologické historie Hokkaida. Krajina zde, utvářená starověkou sopečnou činností, poskytuje fascinující pohled na dynamické procesy Země. Při průzkumu odhalíte bohaté tradice a historické události, které zanechaly svou stopu v tomto krásném regionu.

Místní kuchyně

Hokkaido je ráj pro milovníky jídla a oblast kolem vyhlídkové plošiny Silo není výjimkou. Ponořte se do regionálních kulinářských specialit s čerstvými mořskými plody, smetanovými mléčnými výrobky a slavným miso ramen. Nenechte si ujít příležitost ochutnat místní speciality, jako je čerstvé sashimi a zmrzlina, které dokonale zachycují podstatu bohatého potravinového dědictví Hokkaida.