Pandawa Beach

★ 4.5 (38K+ ревюта) • 19K+ резервиран
Общ преглед
Неща за правене
Ресторанти
Хотели

Pandawa Beach Билети и Турове

Еднодневна обиколка на най-добрите южни плажове на Бали
Турове • Bali

Еднодневна обиколка на най-добрите южни плажове на Бали

Резервирайте сега за утре
Вземане от хотел
Частна обиколка
4.9 / 5
(416) • 4K+ резервиран
৳ 4,710.99
Частен тур с парапланеризъм в Бали и залез в Улувату
Klook's choice
Турове • Bali

Частен тур с парапланеризъм в Бали и залез в Улувату

Резервирайте сега за утре
Вземане от хотел
Частна обиколка
4.8 / 5
(112) • 1K+ резервиран
৳ 9,036.49
Многодневен тур до Нуса Пенида от Бали
Турове • Bali

Многодневен тур до Нуса Пенида от Бали

Резервирайте сега за утре
Частна обиколка
Частна група
4.7 / 5
(392) • 3K+ резервиран
৳ 5,653.19
Приключение с парапланер на плаж Тимбис
Открити и спортни дейности • Bali

Приключение с парапланер на плаж Тимбис

3-5 часа
Частна група
Безплатно анулиране
4.5 / 5
(67) • 1K+ резервиран
৳ 10,492.65
Акценти от частна двудневна обиколка на Бали
Турове • Bali

Акценти от частна двудневна обиколка на Бали

Частна обиколка
Частна група
Безплатно анулиране
4.9 / 5
(71) • 700+ резервиран
৳ 7,308.00
Обиколка на плажовете в Южно Бали, подходяща за мюсюлмани, и Пандава, и Меласти Б
Турове • Bali

Обиколка на плажовете в Южно Бали, подходяща за мюсюлмани, и Пандава, и Меласти Б

Резервирайте сега за утре
Вземане от хотел
Частна обиколка
5.0 / 5
(2)
৳ 3,383.35
Билет за плажен клуб Roosterfish в Бали
Водни дейности • Bali

Билет за плажен клуб Roosterfish в Бали

Резервирайте сега за утре
Незабавно потвърждение
4.7 / 5
(7) • 100+ резервиран
৳ 1,904.29
VW Сафари тур Бали Улувату
Есенна сделка
Турове • Bali

VW Сафари тур Бали Улувату

Резервирайте сега за утре
Частна обиколка
Частна група
4.6 / 5
(16) • 200+ резервиран
৳ 10,278.49
Продажба 20% отстъпка
Къща за гости UMA Beach в Umana Bali, LXR Hotels & Resorts
Турове • Bali

Къща за гости UMA Beach в Umana Bali, LXR Hotels & Resorts

Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
৳ 4,001.09
Пропуск за плажен клуб Tropical Temptation TT в Бали
Klook's choice
Водни дейности • Bali

Пропуск за плажен клуб Tropical Temptation TT в Бали

Резервирайте сега за утре
Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
4.6 / 5
(66) • 1K+ резервиран
৳ 1,370.49
Билет за културен парк Гаруда Вишну Кенчана в Бали
Паркове и градини • Bali

Билет за културен парк Гаруда Вишну Кенчана в Бали

Незабавно потвърждение
4.5 / 5
(1.6K) • 60K+ резервиран
৳ 856.55
Еднодневен пропуск One-Eighty в The Edge Bali
Водни дейности • Bali

Еднодневен пропуск One-Eighty в The Edge Bali

Частна група
Незабавно потвърждение
4.9 / 5
(662) • 10K+ резервиран
От
৳ 4,933.69

Къде да отседнете в Pandawa Beach

Pandawa Beach Home Stay
Хотели • Bali

Pandawa Beach Home Stay

Незабавно потвърждение
4.8 / 5
(45)
От
৳ 1,736.15
Belvilla Sacred Retreat Pandawa Beach
Хотели • Bali

Belvilla Sacred Retreat Pandawa Beach

Незабавно потвърждение
От
৳ 2,557.36
Pandawa Beach Resort and Spa Luxury
Хотели • Bali

Pandawa Beach Resort and Spa Luxury

Незабавно потвърждение
4.3 / 5
(7)
От
৳ 2,743.56
Le Grande Bali
Хотели • Bali

Le Grande Bali

Незабавно потвърждение
4.1 / 5
(395)
От
৳ 7,032.12
৳ 17,907.68
Renaissance Bali Uluwatu Resort & Spa
Хотели • Bali

Renaissance Bali Uluwatu Resort & Spa

Незабавно потвърждение
4.7 / 5
(452)
От
৳ 17,406.13
The Apurva Kempinski Bali
Хотели • Bali

The Apurva Kempinski Bali

Незабавно потвърждение
4.8 / 5
(861) • 50+ резервиран
От
৳ 38,439.3
Mercure Bali Nusa Dua
Хотели • Bali

Mercure Bali Nusa Dua

Незабавно потвърждение
3.8 / 5
(302)
От
৳ 4,403.25
Mulia Resort
Хотели • Bali

Mulia Resort

Незабавно потвърждение
4.6 / 5
(1.0K)
От
৳ 32,322.11
Poedja Villa Jimbaran
Хотели • Bali

Poedja Villa Jimbaran

Незабавно потвърждение
4.5 / 5
(19)
От
৳ 3,873.03
৳ 3,911.26
Manuver Surf and Stay Uluwatu Bali
Хотели • Bali

Manuver Surf and Stay Uluwatu Bali

Незабавно потвърждение
4.5 / 5
(20)
От
৳ 1,854.52
The Westin Resort Nusa Dua, Bali
Хотели • Bali

The Westin Resort Nusa Dua, Bali

Незабавно потвърждение
4.6 / 5
(1.0K)
От
৳ 18,381.17
Ayodya Resort Bali
Хотели • Bali

Ayodya Resort Bali

Незабавно потвърждение
4.5 / 5
(1.0K)
От
৳ 12,952.92

Още за изследване

Билет за шоуто Devdan в Бали
Есенна сделка
Събития и представления • Bali

Билет за шоуто Devdan в Бали

Резервирайте сега за утре
Незабавно потвърждение
4.8 / 5
(981) • 20K+ резервиран
৳ 2,398.35
Продажба 20% отстъпка
Филми край плажа в Sundays Beach Club (Изискват се слушалки)
Събития и представления • Bali

Филми край плажа в Sundays Beach Club (Изискват се слушалки)

Резервирайте сега за днес
Незабавно потвърждение
4.8 / 5
(39) • 5K+ резервиран
Разпродадено
Кулинарно изживяване в The St. Regis Bali Resort
Храна и хранене • Bali

Кулинарно изживяване в The St. Regis Bali Resort

Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
4.5 / 5
(2) • 50+ резервиран
৳ 3,055.45
На дребно: ৳ 3,145.25

Pandawa Beach Отзиви

클룩 고객
2026-09-18 04:43:53
Фантастично 5.0
We had a wonderful South Bali tour with our English-speaking guide, Mario! He was very friendly, kind, and knowledgeable. Whenever I asked him questions about Bali or the local culture, he explained everything clearly and in detail. What I especially liked was that he didn’t just wait for us to ask questions. While driving, whenever we passed statues, temples, or interesting places, he would point them out and explain what they were. Thanks to him, even the time spent traveling between destinations was interesting and enjoyable. He also took great photos for us and knew the best spots and angles. We felt comfortable throughout the whole tour and had such a great time. Thank you, Mario, for making our South Bali tour even more memorable. Highly recommended! 😊
Markie ***********
2026-06-25 05:55:27
Фантастично 5.0
Имахме невероятна двудневна обиколка на Нуса Пенида с Кадек Виджая! От началото до края всичко беше добре организирано, гладко и без стрес. Кадек беше приятелски настроен, професионален и винаги се грижеше да се чувстваме комфортно по време на цялото пътуване. Той познава острова много добре и ни заведе до всички задължителни места, като същевременно споделяше местни прозрения по пътя. Въпреки предизвикателните пътища в Нуса Пенида, винаги се чувствахме в безопасност с неговото шофиране. Той беше също така търпелив, гъвкав с нашия график и щастлив да помогне да направим снимки на най-добрите места за наблюдение. Прекарването на 2 дни на острова ни позволи да разгледаме както източната, така и западната страна, без да се чувстваме прибързани, а Кадек направи преживяването още по-приятно. Силно препоръчвам Кадек Виджая на всеки, който посещава Нуса Пенида и търси надежден, знаещ и приятелски настроен водач. Благодарим ви, че помогнахте да създадем незабравими спомени! ⭐⭐⭐⭐⭐
dhan ********
2026-07-02 16:32:43
Фантастично 5.0
we had an amazing experience on this tour. the driver risman aribowo is very communicating, he came on time. he make sure that our tour are safe. i love paragliding. thanka to klook
Yzza ****
2026-05-15 01:18:51
Фантастично 5.0
The paragliding crew were very experienced and professional. It was overall a safe and highly rewarding. The cliff and ocean in South Kuta was absolutely breathtaking! Our driver Mr Made was kind, punctual, and shared local insights that were valuable. The car was clean and spacious. This experience was worth every penny! Definitely you must add this as one of your activities when you come to Bali. This is a once in a lifetime experience!
Klook User
2026-07-09 10:20:44
Фантастично 5.0
Имахме страхотно преживяване с нашия гид, Уаян, по време на двудневната частна обиколка „Акцентите на Бали“. Разгледахме повечето от интересните части на остров Бали с частен автомобил. На Ден 1 той ни заведе до скрити съкровища като храма Пусех Батуан, водопада Тегенунган, кафеена плантация, оризовите тераси Тегалаланг и Светилището на свещените маймуни в Убуд. На Ден 2 посетихме хубави плажове, включително Нуса Дуа, плажа Паданг Паданг със завършващ коктейл на плажа Меласти, както и храма Улувату с церемония (!), и танца с огън Кечак, завършвайки с вечеря с морски дарове в залива Джимбаран, платена от домакина. Той беше много осведомен и успя да отговори на много от въпросите ни относно историята и културата. Всичко беше добре организирано, с включени входни билети, вода, снимки и частен автомобил и през двата дни в индивидуално уговорено време. Силно препоръчително!
Sara ******
2026-09-08 06:14:14
Фантастично 5.0
what fabulous experience.. our guide was awesome showed us Bali as we've never seen before. The open top car made our experience so exciting. loved every minute
Mary ***********
2026-09-01 15:48:33
Фантастично 5.0
highly recommended for full cultural experince, we just regretted that we only got to spend few hours and if we only knew that tey have variety of cultural shows, we could have stayed longer, must visit when in Bali
Sam *******
2026-05-22 21:28:32
Фантастично 5.0
We had fun! The food was great overall, though the steak and Caesar salad weren’t really to our liking. But the bloody mary pasta and wagyu were perfect!
Karen ********
2026-04-25 17:26:46
Фантастично 5.0
One of the best decision in our trip is to book The Edge. It is worth it! Happy hearts and tummy full. We were able to take home, 2 pizza, 1 baby back rib, 1 nasi goreng, 2 barbecue corn. We will definitely go back!

Популярни места близо до Pandawa Beach

986K+ посетители
976K+ посетители
870K+ посетители
944K+ посетители
925K+ посетители
358K+ посетители
592K+ посетители

Често задавани въпроси за Pandawa Beach

Къде се намира плажът Пандава?

Заслужава ли си да посетите плажа Пандава?

Мога ли да плувам на плажа Пандава?

Кои са статуите на плажа Пандава?

Какво трябва да знаете за Pandawa Beach

Близо до Нуса Дуа или храма Улувату в Бали, плажът Пандава е великолепен плаж с бял пясък, простиращ се по протежение на полуостров Букит в Бали. В миналото стигането до плажа Пандава беше трудно, защото големи скали блокираха пътя. Но сега път минава точно през тези скали, което улеснява достигането до плажа и прекарването на една незабравима почивка. Плажът Пандава е не само красив, но и наистина удобен. Независимо дали сте със семейството си, голяма група или имате затруднения с придвижването, този плаж е идеален за вас с множество водни дейности, включително плуване и каяк. Освен това, паркирането е точно до плажа благодарение на този път. Въпреки че е популярно място, има достатъчно място за всички на този плаж с дължина 800 метра, където можете да резервирате луксозен престой в един от хотелите с близък магазин за хранителни стоки, безплатен Wi-Fi, плувен басейн и частен басейн. Така че, вземете своето място и направете незабравими спомени под слънцето!
Pandawa Beach, Bali, Indonesia

Какво да правите на плажа Пандава

Плаж Пандава

Плажът Пандава е райско кътче, където девственият бял пясък се среща с живите тюркоазени води на Индийския океан. Този зашеметяващ плаж е не само идеален за слънчеви бани и плуване, но и предлага спиращи дъха гледки, обрамчени от драматични варовикови скали. Независимо дали сте тук, за да се отпуснете или да изследвате, плажът Пандава обещава незабравимо преживяване.

Водни спортове

За тези, които имат жажда за приключения, плажът Пандава е рай за любителите на водните спортове. Потопете се в кристално чистите води и се насладете на дейности като каяк, гмуркане с шнорхел и сърфинг. Независимо дали сте опитен професионалист или любопитен начинаещ, спокойните вълни и живият морски живот го правят идеално място да разгърнете своя приключенски дух.

Културни статуи

Усетете богатото културно наследство на Бали на плажа Пандава, където гордо се извисяват внушителните статуи на Пандава Лима. Тези великолепни скулптури на петимата братя от епоса Махабхарата не само добавят исторически щрих към естествената красота на района, но и предлагат уникален поглед към богатата история на острова.

Панча Пандава

Когато се приближите до плажа Пандава, ще забележите пет красиви статуи, наречени Панча Пандава, всяка от които е украсена с традиционни балийски декорации. Издълбани във варовиковите стени до пътя, те са чудесна възможност за снимки. За търсачите на силни усещания опитайте парапланеризъм от близкия сайт за летене Тимбис. Въздушната гледка към пейзажа около плажа Пандава е нещо, което не искате да пропуснете - наистина е нещо, което да цените и да се възхищавате!

Морски парк Пандава

Ако не сте почитатели на височините, но обожавате океанските създания, помислете за гмуркане с шнорхел в Морския парк Пандава, за да изследвате зашеметяващия подводен свят близо до плажа Пандава. Тук можете да се възхитите на морския живот и дори да научите за засаждането на коралови рифове, докато се гмуркате с шнорхел. След като се насладите на слънцето на плажа Пандава или опитате парапланеризъм в сайта за летене Тимбис, посещението в Културния парк Гунунг Паюнг може да добави повече забавление към вашето приключение.

Съвети за вашето посещение на плажа Пандава

Кога е най-доброто време за посещение на плажа Пандава?

Най-доброто време за разглеждане на плажа Пандава в Кута Селатан е през сухия сезон, от април до октомври. Този период предлага слънчево време и спокойни морета, идеални за наслаждаване на всички плажни дейности.

Как да стигнете до плажа Пандава?

За да стигнете до плажа Пандава, силно се препоръчва да наемете кола или скутер за удобство и гъвкавост. Можете също така да наемете такси от близки райони като Кута или Нуса Дуа, но не забравяйте да договорите цената предварително.

Колко е входът за плажа Пандава?

Входната такса за плажа Пандава е 15 000 IDR за възрастни и 10 000 IDR за деца. Това е бюджетен начин да се насладите на цялата красота и забавление, които предлага този плаж!