Anamori Inari Shrine

★ 4.9 (97K+ ревюта) • 516K+ резервиран
Общ преглед
Неща за правене
Хотели

Anamori Inari Shrine Билети и Турове

Токио Камата - Масаж: Японски шиацу・Етерични масла・Рефлексология на стъпалата
Масажи • Токио

Токио Камата - Масаж: Японски шиацу・Етерични масла・Рефлексология на стъпалата

Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
★ 4.9 (9) • 100+ резервиран
От € 38.30
Токио: Рядко изживяване в Онсен, снимки с кимоно и разходка с местен гид
Масажи • Токио (От Токио)

Токио: Рядко изживяване в Онсен, снимки с кимоно и разходка с местен гид

Резервирайте сега за днес
Сутрешно заминаване
До 3 часа
Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
★ 5.0 (3) • Нова дейност
€ 51.80
20 отстъпка
Продажба
Изживяване с картинг в Шибуя от Shibuya Kart
Открити и спортни дейности • Токио

Изживяване с картинг в Шибуя от Shibuya Kart

Резервирайте сега за днес
Сутрешно заминаване
Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
★ 4.7 (668) • 20K+ резервиран
От € 75.15
Изживяване на културата на модифицираните автомобили в Токио, Япония
Открити и спортни дейности • Токио

Изживяване на културата на модифицираните автомобили в Токио, Япония

Резервирайте сега за днес
Вечерно заминаване
Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
€ 175.35
Самурайско обучение в храм в Токио – автентично изживяване с бойни изкуства
Културни преживявания • Токио

Самурайско обучение в храм в Токио – автентично изживяване с бойни изкуства

Резервирайте сега за днес
До 3 часа
Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
Нова дейност
€ 114.65
Кендо преживяване - САМУРАЙСКО ДОДЖО
Открити и спортни дейности • Токио (От Токио)

Кендо преживяване - САМУРАЙСКО ДОДЖО

Сутрешно заминаване
До 3 часа
Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
Нова дейност
€ 161.85
Кавазаки: Виетнамско СПА изживяване с частни апартаменти за двойки | Ри
Масажи • Kawasaki

Кавазаки: Виетнамско СПА изживяване с частни апартаменти за двойки | Ри

Резервирайте сега за днес
Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
★ 5.0 (5)
От € 66.09
Токио: Изживяване с кимоно на летище Ханеда
Културни преживявания • Токио

Токио: Изживяване с кимоно на летище Ханеда

Резервирайте сега за днес
Сутрешно заминаване
Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
€ 22.25
Клас по традиционна японска кухня в Токио
Културни преживявания • Токио

Клас по традиционна японска кухня в Токио

Резервирайте сега за утре
До 3 часа
Частна група
★ 5.0 (10) • 200+ резервиран
€ 72.25
Натурални ензими Кавасаки & Грижа за цялото тяло K_SMILE_PJ
Масажи • Kawasaki

Натурални ензими Кавасаки & Грижа за цялото тяло K_SMILE_PJ

Резервирайте сега за утре
Безплатно анулиране
От € 68.79
Токио Ханеда летище Луксозен релаксиращ масажен салон LUCK
Масажи • Токио

Токио Ханеда летище Луксозен релаксиращ масажен салон LUCK

Резервирайте сега за утре
Безплатно анулиране
Нова дейност
От € 136.89
Автентично сумо преживяване в Токио с обяд Чанко-набе
Културни преживявания • Kawasaki

Автентично сумо преживяване в Токио с обяд Чанко-набе

Сутрешно заминаване
3-5 часа
Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
★ 4.8 (33) • 800+ резервиран
€ 134.89

Къде да отседнете в Anamori Inari Shrine

HOTEL METROPOLITAN OIMACHI TRACKS TOKYO
Хотели • Токио

HOTEL METROPOLITAN OIMACHI TRACKS TOKYO

Незабавно потвърждение
★ 5.0 (5) • 50+ резервиран
От € 94.24
Tokyo Marriott Hotel
Хотели • Токио

https://res.klook.com/image/upload/v1713240499/UED_new/PromoTag/StayPlus.png Tokyo Marriott Hotel

Незабавно потвърждение
★ 4.3 (357)
От € 293.15
Voga Corte Chidoricho
Хотели • Токио

https://res.klook.com/image/upload/v1713240499/UED_new/PromoTag/StayPlus.png Voga Corte Chidoricho

Незабавно потвърждение
★ 4.4 (394)
Разпродадено
Hotel Metropolitan Tokyo Haneda
Хотели • Токио

https://res.klook.com/image/upload/v1713240499/UED_new/PromoTag/StayPlus.png Hotel Metropolitan Tokyo Haneda

Незабавно потвърждение
★ 4.9 (2,787)
От € 71.19
Tmark City Hotel Tokyo Omori
Хотели • Токио

https://res.klook.com/image/upload/v1713240499/UED_new/PromoTag/StayPlus.png Tmark City Hotel Tokyo Omori

Незабавно потвърждение
★ 4.5 (1,024)
От € 41.79
The Royal Park Hotel Tokyo Haneda Airport Terminal 3
Хотели • Токио

https://res.klook.com/image/upload/v1713240499/UED_new/PromoTag/StayPlus.png The Royal Park Hotel Tokyo Haneda Airport Terminal 3

Незабавно потвърждение
★ 4.7 (7,031) • 100+ резервиран
От € 107.32
Mercure Tokyo Haneda Airport
Хотели • Токио

https://res.klook.com/image/upload/v1713240499/UED_new/PromoTag/StayPlus.png Mercure Tokyo Haneda Airport

Незабавно потвърждение
★ 5.0 (1,829)
От € 58.54
Hotel JAL City Haneda Tokyo
Хотели • Токио

https://res.klook.com/image/upload/v1713240499/UED_new/PromoTag/StayPlus.png Hotel JAL City Haneda Tokyo

Незабавно потвърждение
★ 4.5 (2,458)
От € 52.14
HOTEL MYSTAYS Kamata
Хотели • Токио

https://res.klook.com/image/upload/v1713240499/UED_new/PromoTag/StayPlus.png HOTEL MYSTAYS Kamata

Незабавно потвърждение
★ 4.6 (1,015)
От € 34.71
Villa Fontaine Grand Haneda Airport
Хотели • Токио

https://res.klook.com/image/upload/v1713240499/UED_new/PromoTag/StayPlus.png Villa Fontaine Grand Haneda Airport

Незабавно потвърждение
★ 4.8 (11,992) • 200+ резервиран
От € 94.65
Times Inn
Хотели • Токио

https://res.klook.com/image/upload/v1713240499/UED_new/PromoTag/StayPlus.png Times Inn

Незабавно потвърждение
★ 3.6 (341)
От € 27.66
€ 29.16
Hotel Oriental Express Tokyo Kamata
Хотели • Токио

https://res.klook.com/image/upload/v1713240499/UED_new/PromoTag/StayPlus.png Hotel Oriental Express Tokyo Kamata

Незабавно потвърждение
★ 4.5 (1,035)
От € 37.73

Транспорт до и от Anamori Inari Shrine

JR Tokyo Wide Pass
Лятна оферта
Жп карти • Токио (От Токио)

JR Tokyo Wide Pass

Незабавно потвърждение
★ 4.5 (2,124) • 80K+ резервиран
От € 91.69
8 отстъпка
Купете билети и получете 10 отстъпка за атракции в Япония
Автобус лимузина между летище Ханеда и летище Нарита
Летищни влакове и автобуси • Токио (От Токио)

Автобус лимузина между летище Ханеда и летище Нарита

Резервирайте сега за днес
Незабавно потвърждение
★ 4.9 (108) • 3K+ резервиран
От € 9.75
Многодневни екскурзии - Наем на автомобил с шофьор от летище Нарита/летище Ханеда/Йокохама до планина Фуджи/Нико/Каруизава/Камакура/Хаконе/Тур за пазаруване в аутлет
От € 317.35
€ 350.69
Двудневна обиколка, наем на кола в Токио с шофьор до планината Фуджи/Хаконе/Камакура/Изу
Автомобили под наем • Токио

Двудневна обиколка, наем на кола в Токио с шофьор до планината Фуджи/Хаконе/Камакура/Изу

Резервирайте сега за утре
Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
★ 5.0 (2)
От € 571.25
€ 631.25

Още за изследване

Услуга за доставка на багаж между хотели в Токио и летището/хотели в Токио и хотели в Токио
Туристически услуги • Токио

Услуга за доставка на багаж между хотели в Токио и летището/хотели в Токио и хотели в Токио

Резервирайте сега за утре
Безплатно анулиране
★ 4.8 (3,252) • 90K+ резервиран
€ 10.15
Услуга за доставка на багаж в същия ден от ecbo (от летище Ханеда до хотели в Токио)
Туристически услуги • Токио

Услуга за доставка на багаж в същия ден от ecbo (от летище Ханеда до хотели в Токио)

Резервирайте сега за днес
Безплатно анулиране
★ 4.5 (41) • 1K+ резервиран
€ 10.05
7 отстъпка
Продажба

Anamori Inari Shrine Отзиви

4.9 /5
97K+ отзива
Прочетете всички отзиви
tsai *******
Д мар
Супер изгодно, независимо дали отивате на ски за един ден, или до Изу, за да се насладите на цъфтящите вишни – това е задължителен пропуск, който ще ви спести много пари.
1+
RIRIN *****
Д мар
Обхват на прохода: много подходящ за нуждите от наслаждаване на Токио и околностите му. Включен транспорт: до някои от любимите туристически райони като Кавагучи и Гала Юзава. Процес на резервация на места: много лесен за различни видове ограничени експресни влакове, включително Fuji Excursion.
SUPANNEE ******
Д мар
Стаята е чиста, удобна и напълно оборудвана, включително добра закуска.
Klook 用戶
Д мар
Безопасност: Хората, които шофират по японските пътища, са приятелски настроени и спазват правилата. Въпреки че минавахме през оживените улици на Шибуя, маршрутът, по който ни водеше инструкторът, беше много безопасен 👍🏽 Инструктор: Хумористичен, забавен и професионален! През цялото време се грижеше за нашата безопасност, обясняваше всичко много ясно преди тръгване и по време на пътуването. На червен светофар ни правеше много хубави снимки, а уменията му за снимане също са отлични! Преживяване: Този 60-минутен опит беше страхотен, следващия път, когато дойда в Токио, бих искал да опитам 90-минутен! Приятели от Тайван, не забравяйте да подготвите: паспорт + тайванска шофьорска книжка + японски превод (може да се получи от службата за управление на превозни средства)
2+
Shirley ****
Д мар
Страхотно обслужване. Тази услуга е удобна и достъпна. От врата до врата – от летището до хотела.
Klook 用戶
Д мар
С този тридневен пропуск отидох до езерото Кавагучи за две нощувки и можех да резервирам безплатно място във влака Fuji Excursion. На третия ден посетих Изу, за да видя цъфтежа на Кавазу, а пътуването с JR в Токио до Шибуя и Шинджуку също беше безплатно и бързо. Използването на този пропуск е много изгодно.
2+
Faye ***********
Д мар
Много лесно и удобно, изключително съм благодарен, че открих това. Отсега нататък винаги ще го използвам, когато пътувам.
1+
Klook 用戶
Д мар
Обслужването на рецепцията беше отлично, чудесен избор за престой при трансфер от Терминал 2 на Ханеда! Въпреки че цената на стаята е по-висока от тази на Терминал 3, стаята е просторна и удобна, а от прозореца може да се наблюдават излитащи и кацащи самолети.

Популярни места близо до Anamori Inari Shrine

7M+ посетители
16M+ посетители
16M+ посетители
16M+ посетители
16M+ посетители
16M+ посетители
16M+ посетители
16M+ посетители

Често задавани въпроси за Anamori Inari Shrine

Кое е най-доброто време за посещение на храма Анамори Инари в Токио?

Как мога да стигна до храма Анамори Инари от летище Ханеда?

Лесно ли е да се намери светилището Анамори Инари и какво да очаквам по пътя?

Какво трябва да знам за проучването на района около храма Анамори Инари?

Какво трябва да знаете за Anamori Inari Shrine

Сгушен в очарователния квартал Ота, Токио, храмът Анамори Инари е скрито съкровище, което обещава завладяващо изживяване за пътешествениците. Само на кратко пътуване с влак от летище Ханеда, това спокойно светилище е идеално за тези, които имат малко свободно време, предлагайки уникален поглед към японската култура и духовност. Посветен на мистичните богове лисици, храмът е важен център на поклонението на Инари, напомнящ на известния Фушими Инари Тайша в Киото. Посетителите са привлечени от неговото мистично очарование и историческа дълбочина, което го прави задължителна дестинация за всеки, който изследва района на Ханеда. Независимо дали се впускате в поредицата „По пътеката на лисицата“ или просто търсите духовно обогатяване, храмът Анамори Инари предлага уникална комбинация от традиция и спокойствие, осигурявайки спокойно бягство от забързания градски живот.
5-chōme-2-7 Haneda, Ota City, Tokyo 144-0043, Japan

Забележителни забележителности и места, които трябва да посетите

Храмът Анамори Инари

Влезте в свят на духовно чудо в храма Анамори Инари, почитано място на сила, което привлича посетители, търсещи благословии за своите бизнеси и лични начинания. Някога сгушен в рамките на летище Ханеда, този исторически храм е преместен след Втората световна война, запазвайки богатото си наследство и духовно значение. Докато изследвате, ще бъдете пленени от главната зала, украсена с очарователни статуи на лисици и малки порти тории, и ще откриете скрита градинска пътека, която приканва към тихо размишление и връзка с природата.

Червени порти Тории и статуи на лисици

Отправете се на пътешествие през емблематичните червени порти тории на храма Анамори Инари, където традицията и мистицизмът се преплитат. Тези живи порти ви водят в царство, охранявано от многобройни статуи на лисици, всяка от които символизира посвещението на храма на лисичите богове Инари. Докато се скитате из това свещено пространство, ще почувствате духовната енергия, която е привличала поклонници от поколения насам, предлагайки уникален поглед към богатия културен гоблен на Япония.

Фестивал на фенерите на храма Анамори Инари

Изживейте очарователното сияние на фестивала на фенерите на храма Анамори Инари, завладяващо събитие, което озарява края на август със стотици ръчно изработени фенери. Този хипнотизиращ фестивал ви кани да се присъедините към местните жители на Камата в празник на светлината и желанията, създавайки магическа атмосфера, която превръща храма в фар на надежда и общностен дух. Това е културно преживяване, което не бива да се пропуска, предлагащо перфектна комбинация от традиция и празничност.

Културно значение

Храмът Анамори Инари е завладяваща дестинация за тези, които се интересуват от японската духовност и културни практики. Храмът е украсен със статуи на лисици и миниатюрни храмове, предлагащи очарователен поглед върху местните вярвания и традиции. Посетителите могат да изследват духовните практики и вярвания около лисичите богове, известни със своите магически способности и връзка с просперитета. Историята на храма е също толкова интригуваща, тъй като е бил преместен от първоначалното си място в рамките на летище Ханеда. Той служи като духовен център за тези, които търсят късмет и защита, като се смята, че неговият пясък привлича просперитет.

Местни сладкиши Вагаши

Докато пътувате до храма Анамори Инари, не пропускайте шанса да се отдадете на възхитителния вагаши, традиционните японски сладкиши, предлагани по очарователните странични пътища. Тези лакомства предлагат вкус от местните аромати и са задължителни за всеки посетител, който иска да се наслади на кулинарните изкушения на района.

Местна кухня

Докато разглеждате района около храма Анамори Инари, поглезете се с местни деликатеси, като например юфка кицуне соба, която отдава почит на лисичата тема на храма. Въпреки че близкият вегански ресторант „Абурааге“ е затворен, все още има много възможности за хранене, за да се насладите на традиционните вкусове и да се насладите на местната кухня.