Warner Bros. Studio Tour Hollywood

★ 4.9 (95K+ recenzií) • 326K+ zarezervovaný
Prehľad
Veci, ktoré treba robiť
Hotely

Warner Bros. Studio Tour Hollywood Vstupenky a zájazdy

Vstupenka na prehliadku štúdií Warner Bros. Hollywood
Tematické parky • Los Angeles

Vstupenka na prehliadku štúdií Warner Bros. Hollywood

Bezplatné zrušenie
Okamžité potvrdenie
★ 4.7 (426) • 20K+ zarezervovaný
R$ 406.09
Získajte 5 zľavový kód na Universal Studios Hollywood
Klook Pass Los Angeles
Atrakčné preukazy • Los Angeles

Klook Pass Los Angeles

Bezplatné zrušenie
Okamžité potvrdenie
★ 4.4 (77) • 3K+ zarezervovaný
R$ 598.19
R$ 884.49
Exkluzívne od Klook
Klook Pass Los Angeles a San Diego – edícia hostiteľského mesta
Atrakčné preukazy • Los Angeles

Klook Pass Los Angeles a San Diego – edícia hostiteľského mesta

Bezplatné zrušenie
Okamžité potvrdenie
Nová aktivita
R$ 587.95
R$ 879.39
Futbalová lopta zadarmo
Exkluzívne od Klook
Los Angeles: Pôvodná pešia túra k nápisu Hollywood
Zájazdy • Los Angeles

Los Angeles: Pôvodná pešia túra k nápisu Hollywood

Rezervujte si ešte dnes
Súkromná prehliadka
Bezplatné zrušenie
Okamžité potvrdenie
100+ zarezervovaný
R$ 173.85
Vstup do štúdia Warner Bros. a prehliadka autobusom Hop-On Hop-Off s audiosprievodcom
Zájazdy • Los Angeles

Vstup do štúdia Warner Bros. a prehliadka autobusom Hop-On Hop-Off s audiosprievodcom

Rezervujte si ešte dnes
Bezplatné zrušenie
Okamžité potvrdenie
50+ zarezervovaný
R$ 572.65
Domy celebrít a prehliadka štúdií Warner Bros. v Hollywoode
Letná ponuka
Zájazdy • Los Angeles

Domy celebrít a prehliadka štúdií Warner Bros. v Hollywoode

Rezervujte si ešte dnes
Bezplatné zrušenie
Okamžité potvrdenie
R$ 474.49
20 zľava
Výpredaj
Vstupenky do Universal Studios Hollywood
Letná ponuka
Tematické parky • West Hollywood

Vstupenky do Universal Studios Hollywood

Rezervujte si ešte dnes
Bezplatné zrušenie
Preskočte rad
Okamžité potvrdenie
★ 4.8 (5,877) • 200K+ zarezervovaný
Od R$ 393.69
5 zľava
Autobusové zájazdy Big Bus Hop-On Hop-Off v Los Angeles (otvorená strecha)
Zájazdy • Los Angeles

Autobusové zájazdy Big Bus Hop-On Hop-Off v Los Angeles (otvorená strecha)

Bezplatné zrušenie
Okamžité potvrdenie
★ 4.3 (136) • 7K+ zarezervovaný
R$ 301.65
12 zľava
Kombinácia
Vstupenka do múzea Madame Tussauds Hollywood v Los Angeles
Letná ponuka
Múzeá • Los Angeles

Vstupenka do múzea Madame Tussauds Hollywood v Los Angeles

Rezervujte si ešte dnes
Okamžité potvrdenie
★ 4.7 (125) • 4K+ zarezervovaný
R$ 130.85
20 zľava
Výpredaj
To najlepšie z Los Angeles: Poldenná prehliadka mesta
Zájazdy • Los Angeles

To najlepšie z Los Angeles: Poldenná prehliadka mesta

Rezervujte si ešte dnes
Súkromná prehliadka
Bezplatné zrušenie
Okamžité potvrdenie
★ 4.8 (87) • 1K+ zarezervovaný
R$ 323.15
20 zľava
Výpredaj
Nočná prehliadka Hollywoodu v Los Angeles s observatóriom Griffith
Letná ponuka
Zájazdy • Los Angeles

Nočná prehliadka Hollywoodu v Los Angeles s observatóriom Griffith

Rezervujte si ešte dnes
Večerný odchod
Bezplatné zrušenie
Okamžité potvrdenie
★ 4.4 (8) • 300+ zarezervovaný
R$ 200.45
20 zľava
Výpredaj
Získajte si vlastnú hviezdu s The Walk of Fame Experience v Los Angeles
Kultúrne zážitky • Los Angeles

Získajte si vlastnú hviezdu s The Walk of Fame Experience v Los Angeles

Ranný odchod
Až 3 hodiny
Súkromná skupina
Bezplatné zrušenie
Okamžité potvrdenie
★ 5.0 (4) • 50+ zarezervovaný
R$ 167.89

Kde sa ubytovať v Warner Bros. Studio Tour Hollywood

Loews Hollywood Hotel
Hotely • Los Angeles

Loews Hollywood Hotel

Okamžité potvrdenie
★ 4.6 (5,262)
Od R$ 1,023.19
The Hotel Hollywood
Hotely • Los Angeles

The Hotel Hollywood

Okamžité potvrdenie
★ 4.2 (544)
Od R$ 640.64
The Tangerine - A Burbank Hotel
Hotely • Burbank

The Tangerine - A Burbank Hotel

Okamžité potvrdenie
★ 4.8 (1,127)
Od R$ 776.24
Sheraton Universal Hotel
Hotely • Los Angeles

Sheraton Universal Hotel

Okamžité potvrdenie
★ 4.4 (4,175)
Od R$ 1,244.46
Hollywood Stars Inn - In Los Angeles (Hollywood)
Hotely • Los Angeles

Hollywood Stars Inn - In Los Angeles (Hollywood)

Okamžité potvrdenie
★ 3.7 (1,004)
Od R$ 521.58
Hilton Los Angeles/Universal City
Hotely • Los Angeles

Hilton Los Angeles/Universal City

Okamžité potvrdenie
★ 4.5 (3,145)
Od R$ 1,196.51
Hollywood Celebrity Hotel
Hotely • Los Angeles

Hollywood Celebrity Hotel

Okamžité potvrdenie
★ 4.5 (1,009)
Od R$ 967.53
Hollywood Historic Hotel
Hotely • Los Angeles

Hollywood Historic Hotel

Okamžité potvrdenie
★ 4.5 (1,589)
Od R$ 583.22
Samesun Hollywood - Hostel
Hotely • Los Angeles

Samesun Hollywood - Hostel

Okamžité potvrdenie
★ 4.1 (1,004)
Od R$ 605.94
Hollywood VIP Hotel
Hotely • Los Angeles

Hollywood VIP Hotel

Okamžité potvrdenie
★ 3.3 (285)
Od R$ 568.58
Dunes Inn Sunset
Hotely • Los Angeles

Dunes Inn Sunset

Okamžité potvrdenie
★ 4.4 (1,003)
Od R$ 723.10
Nite Inn - Walking Distance to Universal Studios Hollywood
Hotely • Los Angeles

Nite Inn - Walking Distance to Universal Studios Hollywood

Okamžité potvrdenie
★ 4.2 (1,002)
Od R$ 929.14

Ďalšie možnosti na preskúmanie

Burbank|Bob Hope Airport Súkromný transfer z letiska
Súkromné transfery z letiska • Burbank

Burbank|Bob Hope Airport Súkromný transfer z letiska

Bestseller
Okamžité potvrdenie
R$ 496.90
Až 10 zľava

Warner Bros. Studio Tour Hollywood Recenzie

4.9 /5
95K+ recenzií
Prečítajte si všetky recenzie
Rey ***
16 jún
Dobrá ponuka pre túto akciu 1 za 2. Hrajte si vlastným tempom, ak vám nevadí čakať v rade na pár tých vzrušujúcejších atrakcií, nemusíte si kupovať expresný preukaz. Osobne som cítil, že len atrakcie Harry Potter, Múmia a Jurský park sú zábavné, zvyšok už tak veľmi nie. Atrakcia Transformer je rovnaká ako v USS a atrakcia Mario je rovnaká ako v Osake.
ผู้ใช้ Klook
11 jún
Úžasné! Universal Studios to naozaj dotiahlo do dokonalosti. Každá atrakcia je majstrovské dielo. Aj keď sú rady trochu dlhé, vôbec to nebráni skvelému zážitku.
ผู้ใช้ Klook
11 jún
Výborné, ak chcete navštíviť veľa miest, ale nemáte čas alebo auto. Cestovanie je oveľa pohodlnejšie ako ísť sám.
2+
Alicia ****
9 jún
Skvelé, jednoduché na rezerváciu a uplatnenie, náš sprievodca Sammy bol vtipný a spríjemnil nám výlet. Poskytol skvelé informácie a odporúčania.
2+
날 **
30 máj
Vstupné je síce trochu drahé, ale nenechajte si ujsť rôzne atrakcie, najmä „štúdiovú prehliadku“, kde si môžete pozrieť skutočné filmové lokality, čo je niečo, čo nenájdete v iných Universal Studios, ale iba tu!
lorelie ********
28 máj
užili sme si naše dvojdňové dobrodružstvo v Universal Studios
1+
Rahul ******
26 máj
Zábavná plavba pod holým nebom popri neónovo osvetlených pamiatkach, ktorá vrcholí úžasným západom slnka a výhľadom na panorámu mesta z Griffithovho observatória – len si nezabudnite vziať bundu.
2+
Klook客路用户
24 máj
Park je veľmi veľký, s hornou a dolnou časťou. Najmä dolná časť je veľmi populárna, s dlhými radmi, takže rýchly prechod je obzvlášť dôležitý! Cena je tiež súčasťou zážitku, dúfam, že sa všetci priatelia, ktorí prídu, budú baviť!
1+

Populárne miesta v blízkosti Warner Bros. Studio Tour Hollywood

277K+ návštevníkov
301K+ návštevníkov
303K+ návštevníkov
303K+ návštevníkov
303K+ návštevníkov
304K+ návštevníkov

Často kladené otázky o Warner Bros. Studio Tour Hollywood

Kedy je najlepší čas na návštevu Warner Bros. Studio Tour Hollywood v Burbanku?

Aké sú možnosti dopravy do Warner Bros. Studio Tour Hollywood v Burbanku?

Čo by som mal vedieť pred návštevou Warner Bros. Studio Tour Hollywood v Burbanku?

Čo treba vedieť o Warner Bros. Studio Tour Hollywood

Vstúpte do očarujúceho sveta filmovej mágie v Warner Bros. Studio Tour Hollywood, kde ožívajú tajomstvá filmovej tvorby. Toto ikonické štúdio, uhniezdené v srdci Burbanku v Kalifornii, ponúka bezkonkurenčný zážitok zo zákulisia, ktorý vás priblíži k zábave, ktorú milujete, viac ako kedykoľvek predtým. S viac ako storočím rozprávania príbehov je Warner Bros. Studio povinnou destináciou pre filmových a televíznych nadšencov aj zvedavých cestovateľov.
3400 Warner Blvd, Burbank, CA 91505, United States

Pozoruhodné pamiatky a miesta, ktoré musíte navštíviť

Štúdio 48: Od scenára k obrazovke

Vstúpte do srdca hollywoodskej mágie v Štúdiu 48: Od scenára k obrazovke, kde ožíva cesta od scenára k obrazovke. Toto interaktívne zvukové štúdio ponúka praktický zážitok s ikonickými kulisami, ako je kaviareň Central Perk z "Priateľov" a nezabudnuteľné prostredia z "Teórie veľkého tresku". Ponorte sa do sveta vizuálnych efektov s exponátmi, ktoré zahŕňajú Nimbus 2000 a Batmobil na motorke, a objavte zložitý proces oživovania vašich obľúbených príbehov.

Prehliadka zákulisia s sprievodcom

Vydajte sa na cestu filmovou históriou s prehliadkou zákulisia s sprievodcom. Nastúpte na golfový vozík a prejdite legendárnymi kulisami, ktoré boli pozadím pre nespočetné klasické filmy a televízne relácie. Od bujnej džungle a pokojnej lagúny po očarujúce ulice Warner Village a Any Town, USA, táto prehliadka ponúka jedinečný pohľad na kúzlo filmovej tvorby. Nenechajte si ujsť príležitosť navštíviť slávny altánok z "Gilmore Girls" a kráčať v šľapajach hollywoodskych legiend.

DC Superhrdinovia a Superzloduchovia

Uvoľnite svojho vnútorného superhrdinu na výstave DC Superhrdinovia a Superzloduchovia. Ponorte sa do vzrušujúceho sveta DC Comics s precízne zrekonštruovanými kulisami, rekvizitami a kostýmami z DC Universe. Či už ste fanúšikom Batmana, Supermana alebo Wonder Woman, táto výstava ponúka podmanivý pohľad na ikonické postavy a epické bitky, ktoré definovali žáner superhrdinov. Pripravte sa vstúpiť do sveta, kde hrdinovia a zloduchovia ožívajú pred vašimi očami.

Kultúrny a historický význam

Štúdio Warner Bros. je povinnou zastávkou pre filmových nadšencov, keďže je už viac ako storočie základným kameňom zábavného priemyslu. Toto ikonické štúdio, založené v roku 1923 bratmi Warnerovcami, predstavilo prvý "talkie" a zohralo kľúčovú úlohu pri vytváraní nespočetných legendárnych filmov a televíznych relácií. Jeho bohatá história a kultúrny vplyv z neho robia významnú destináciu pre každého, kto je nadšený pre kinematografiu.

Miestna kuchyňa

Doprajte si nádherný kulinársky zážitok v kaviarni Central Perk, kde si môžete vychutnať tematické občerstvenie a nápoje inšpirované vašimi obľúbenými reláciami. Pre rafinovanejšie jedlo sa vyberte do Studio Commissary, kde si môžete dopriať zážitok z fine diningu. Či už si dáte rýchlu kávu alebo si sadnete na plnohodnotné jedlo, kulinárska ponuka v štúdiu Warner Bros. určite obohatí vašu návštevu.