Heathrow Airport

★ 4.3 (98K+ recenzií) • 17K+ zarezervovaný
Prehľad
Veci, ktoré treba robiť
Hotely

Heathrow Airport Vstupenky a zájazdy

Klook Pass Londýn
Atrakčné preukazy • Londýn

Klook Pass Londýn

Bezplatné zrušenie
Okamžité potvrdenie
4.4 / 5
(600) • 20K+ zarezervovaný
HK$ 527
Maloobchod: HK$ 1,058

Kde sa ubytovať v Heathrow Airport

Premier Inn Heathrow Airport Terminal 4
Hotely • Londýn

Premier Inn Heathrow Airport Terminal 4

Okamžité potvrdenie
4.3 / 5
(2.0K)
Od
HK$ 460.8
Premier Inn Heathrow Airport Terminal 5
Hotely • Londýn

Premier Inn Heathrow Airport Terminal 5

Okamžité potvrdenie
4.4 / 5
(1.0K)
Od
HK$ 540
Rosemay Boutique Hotel Near Heathrow Airport
Hotely • Londýn

Rosemay Boutique Hotel Near Heathrow Airport

Okamžité potvrdenie
4.5 / 5
(268)
Od
HK$ 717.6
Courtyard by Marriott London Heathrow Airport
Hotely • Londýn

Courtyard by Marriott London Heathrow Airport

Okamžité potvrdenie
4.5 / 5
(1.5K)
Od
HK$ 775.3
Hilton Garden Inn London Heathrow Airport
Hotely • Londýn

Hilton Garden Inn London Heathrow Airport

Okamžité potvrdenie
4.4 / 5
(1.9K)
Od
HK$ 939.5
ibis London Heathrow Airport
Hotely • Londýn

ibis London Heathrow Airport

Okamžité potvrdenie
4.1 / 5
(3.1K)
Od
HK$ 524.8
Premier Inn London Heathrow Airport T2 & T3 - Bath Road
Hotely • Londýn

Premier Inn London Heathrow Airport T2 & T3 - Bath Road

Okamžité potvrdenie
4.3 / 5
(1.2K)
Od
HK$ 476
Aerotel London Heathrow Airport Terminal 2-3
Hotely • Londýn

Aerotel London Heathrow Airport Terminal 2-3

Okamžité potvrdenie
4.2 / 5
(2.1K)
Od
HK$ 2,154.8
HK$ 2,185.2
Leonardo London Heathrow Airport
Hotely • Londýn

Leonardo London Heathrow Airport

Okamžité potvrdenie
4.4 / 5
(5.0K)
Od
HK$ 757
Premier Inn Heathrow Airport - M4/J4
Hotely • Londýn

Premier Inn Heathrow Airport - M4/J4

Okamžité potvrdenie
3.8 / 5
(59)
Od
HK$ 499.9
Hilton London Heathrow Airport Hotel
Hotely • Londýn

Hilton London Heathrow Airport Hotel

Okamžité potvrdenie
4.6 / 5
(1.7K)
Od
HK$ 1,199.5
MOXY London Heathrow Airport
Hotely • Londýn

MOXY London Heathrow Airport

Okamžité potvrdenie
4.5 / 5
(1.8K)
Od
HK$ 684

Preprava do a z Heathrow Airport

Lístok na vlak Heathrow Express do centrálneho Londýna
Vlaky a autobusy na letisko • Londýn

Lístok na vlak Heathrow Express do centrálneho Londýna

Rezervujte si ešte dnes
Okamžité potvrdenie
4.7 / 5
(3.1K) • 50K+ zarezervovaný
HK$ 105
Prenájom auta v Londýne s vodičom: Stonehenge/Bath/Oxford/Cambridge
Prenájom áut • Londýn

Prenájom auta v Londýne s vodičom: Stonehenge/Bath/Oxford/Cambridge

Rezervujte si už teraz na zajtra
Bezplatné zrušenie
Okamžité potvrdenie
4.1 / 5
(20) • 100+ zarezervovaný
HK$ 2,513
Letisko Heathrow - Londýn spoločnosťou National Express
Vlaky a autobusy na letisko • Londýn

Letisko Heathrow - Londýn spoločnosťou National Express

Rezervujte si ešte dnes
Okamžité potvrdenie
4.6 / 5
(272) • 2K+ zarezervovaný
HK$ 110
Londýn|London Heathrow Airport Súkromný transfer z letiska
Súkromné transfery z letiska • Londýn

Londýn|London Heathrow Airport Súkromný transfer z letiska

Bestseller
Okamžité potvrdenie
4.1 / 5
(2.7K) • 10K+ zarezervovaný
Od
HK$ 489
Až 10% zľava
Prenájom áut Londýn | Požičajte si auto pre London Bridge, Covent Garden, London Eye, Camden market, Sky Garden, Big Ben, Letisko Londýn
Jesenná ponuka
Požičovne áut • Londýn

Prenájom áut Londýn | Požičajte si auto pre London Bridge, Covent Garden, London Eye, Camden market, Sky Garden, Big Ben, Letisko Londýn

Okamžité potvrdenie
Bezplatné zrušenie
Thrifty
20K+ zarezervovaný
Od
HK$ 746
/deň
15 % zľava

Ďalšie možnosti na preskúmanie

Salóniky letiska London Heathrow od Plaza Premium Lounge
Cestovné služby • Londýn

Salóniky letiska London Heathrow od Plaza Premium Lounge

Rezervujte si ešte dnes
Okamžité potvrdenie
3.9 / 5
(154) • 2K+ zarezervovaný
HK$ 412
Maloobchod: HK$ 502

Heathrow Airport Recenzie

YI *********
2026-06-06 03:06:01
Fantastické 5.0
Jednoduchá rezervácia cez aplikáciu a podarilo sa mi ušetriť nejaké peniaze. Odporúčam však rezervovať si miesta skôr, pretože jedna z atrakcií (Westminsterské opátstvo), ktorú sme si chceli rezervovať, bola vypredaná 2 dni vopred, takže sme si museli rezervovať inú atrakciu.
Klook User
2026-09-30 01:04:52
Fantastické 5.0
A highly convenient and comfortable hotel right by the airport, offering a direct pedestrian walkway straight to the departure hall.
Klook User
2026-08-17 11:31:42
Skvelé 4.0
Close to the airport. Quiet rooms. no airplanr noise surprisingly, good soundproofing. Clean and safe. Overall Price quality ratio OK. Buffet breakfast OK, but could be immproved consideing the price paid for the buffet. . Rooms were like shown un the hotel pictures.

Populárne miesta v blízkosti Heathrow Airport

328K+ návštevníkov
221K+ návštevníkov
245K+ návštevníkov
215K+ návštevníkov
292K+ návštevníkov
145K+ návštevníkov
105K+ návštevníkov
292K+ návštevníkov
181K+ návštevníkov
14K+ návštevníkov
166K+ návštevníkov
138K+ návštevníkov
233K+ návštevníkov
233K+ návštevníkov
144K+ návštevníkov
291K+ návštevníkov
225K+ návštevníkov
300K+ návštevníkov
124K+ návštevníkov
233K+ návštevníkov

Často kladené otázky o Heathrow Airport

Je londýnske letisko Heathrow najrušnejšie letisko na svete?

Aké sú najlepšie časy na prelet cez letisko Heathrow, aby ste sa vyhli davom?

Ako sa dostanem z Heathrow do centra Londýna?

Ako môžem zostať informovaný o stave môjho letu na letisku Heathrow?

Je na letisku Heathrow Wi-Fi?

Ako skoro by som mal prísť na letisko Heathrow pred mojím letom?

Ako môžem zlepšiť svoj zážitok z cestovania na letisku Heathrow?

Čo treba vedieť o Heathrow Airport

Vitajte na letisku Heathrow (LHR), rušnom uzle Londýna a jednom z najrušnejších letísk na svete. Letisko Heathrow, ktoré sa nachádza západne od centra Londýna, je najväčším londýnskym letiskom, ktoré vybavuje najviac letov a slúži ako kľúčová brána pre prílety aj odlety, spájajúca vás s destináciami po celom svete. Vďaka svojim najmodernejším zariadeniam, vrátane terminálov 2, 3 a ďalších, je Heathrow životne dôležitým civilným letiskom pre hlavné letecké spoločnosti ako British Airways, Delta Air Lines a Virgin Atlantic. Letisko Heathrow, známe svojou efektívnou bezpečnosťou, rýchlym prístupom do Londýna a širokou ponukou reštaurácií a obchodov, zaisťuje hladký zážitok z cestovania, či už odlietate alebo čakáte na pristátie lietadla. Riadiaca veža letiska riadi prevádzku naprieč jeho terminálmi a pristávacími dráhami, čím zaručuje bezproblémový tok cestujúcich a lietadiel. Či už odlietate alebo prijímate let, Heathrow je vaším ideálnym východiskovým bodom pre globálnu cestu.
Hounslow, United Kingdom

Ikonické terminály a zariadenia na letisku Heathrow

Terminál kráľovnej (Terminál 2)

Vitajte v Termináli kráľovnej, známom aj ako Terminál 2, kde sa moderná architektúra stretáva s pohodlím a štýlom. Tento terminál, domov leteckých spoločností Star Alliance, ponúka bezproblémový zážitok z cestovania s rôznymi obchodmi, reštauráciami a relaxačnými priestormi na objavovanie. Či už si dáte rýchle občerstvenie alebo si prezeráte najnovšiu módu, Terminál 2 ponúka všetko, čo potrebujete pre pohodlnú cestu. Objavte eleganciu a efektivitu Terminálu kráľovnej pri vašej ďalšej návšteve Heathrow. S pripojeniami k leteckým spoločnostiam po celej Európe a Ázii je to ideálny východiskový bod pre vašu cestu.

Terminál 3

Terminál 3 na londýnskom letisku Heathrow je hlavným uzlom pre medzinárodné cestovanie, obsluhuje letecké spoločnosti ako Virgin Atlantic a Delta Air Lines, s letmi do destinácií po celom svete. Terminál ponúka rôzne obchody, reštaurácie a bezcolné predajne, ideálne pre nákupy na poslednú chvíľu alebo jedlo pred letom. Moderné zariadenia ako Wi-Fi, pohodlné čakárne a jasné značenie zaisťujú plynulý zážitok pre cestujúcich. Či už smerujete do Ázie, Európy alebo Spojených štátov, Terminál 3 poskytuje všetko, čo potrebujete pre pohodlnú cestu z najrušnejšieho letiska v Spojenom kráľovstve.

Terminál 5

Vstúpte do sveta luxusu a pohodlia v Termináli 5 na letisku Heathrow, ktorý výhradne používa British Airways. Tento terminál, otvorený kráľovnou Alžbetou II. v roku 2008, ponúka prémiový zážitok z cestovania s priestrannými salónikmi, luxusnými obchodmi a vynikajúcimi možnosťami stravovania. Či už si doprajete nákupnú terapiu alebo si vychutnáte gurmánske jedlo, Terminál 5 zaisťuje, že váš čas na londýnskom letisku Heathrow bude výnimočný. Ako primárny uzol Heathrow pre British Airways ponúka bezproblémové spojenia pre odlietajúce lety a ľahký prístup do centra Londýna.

Riadiaca veža

Riadiaca veža letiska Heathrow, vysoká 87 metrov, je jednou z najmodernejších na svete a denne dohliada na stovky letov. Zohráva kľúčovú úlohu pri riadení leteckej dopravy, zabezpečovaní bezpečných odletov a príletov a efektívnych prevádzok dráh na najrušnejšom letisku v Spojenom kráľovstve.

Tretia dráha

Navrhovaná tretia dráha je súčasťou dlhodobého plánu rozšírenia letiska Heathrow na zvýšenie kapacity osobných letov a udržanie jeho štatútu primárneho uzla pre globálnu leteckú dopravu. Tento rozvoj má za cieľ podporiť budúci rast trás, znížiť preťaženie a zvýšiť konektivitu pre Londýn a Spojené kráľovstvo.

Kultúrny a historický význam letiska Heathrow

Londýnske letisko Heathrow (LHR), pôvodne vojenské letisko z druhej svetovej vojny, sa rozrástlo na najrušnejšie letisko v Spojenom kráľovstve a kľúčové civilné letisko. Nachádza sa západne od centra Londýna a je historickou bránou spájajúcou Európu, Áziu a svet. Ako primárny uzol pre British Airways a Virgin Atlantic, Heathrow odráža vzostup Londýna ako globálneho mesta. Jeho ikonická riadiaca veža, významná prítomnosť leteckých spoločností a plány na tretiu dráhu zdôrazňujú jeho trvalý kultúrny a historický vplyv na britské letectvo.

Bezproblémová navigácia na letisku Heathrow

Londýnske letisko Heathrow (LHR), najrušnejšie letisko v Spojenom kráľovstve, je hlavné civilné letisko a primárny uzol pre British Airways, Virgin Atlantic a Delta Air Lines. Nachádza sa západne od centra Londýna a ročne vybaví milióny osobných letov po celej Európe, Ázii a ďalej. S efektívnymi príletmi, odletmi a jasným prístupom cez Terminál 2, Terminál 3 a ďalšie, Heathrow zaisťuje bezproblémovú cestu. Oficiálna aplikácia Heathrow ponúka aktuálne informácie o letoch, ukladanie palubných lístkov a interaktívne mapy terminálov. Bezplatné vlakové transfery, viacjazyčné služby, rýchla bezpečnostná kontrola a prístup k obchodom, reštauráciám a batožinovým zariadeniam uľahčujú prelet.