Dalmaji Park

★ 4.9 (35K+ recenzií) • 417K+ zarezervovaný
Prehľad
Veci, ktoré treba robiť
Hotely

Dalmaji Park Vstupenky a zájazdy

Jarná cesta za čerešňovými kvetmi z Pusanu do Gyeongju
Zájazdy • Z mesta Pusan

Jarná cesta za čerešňovými kvetmi z Pusanu do Gyeongju

Súkromná prehliadka
Bezplatné zrušenie
Okamžité potvrdenie
★ 4.7 (13) • 50+ zarezervovaný
Od AED 174
Poukaz na Sky Capsule a plážový vlak v Busan Haeundae Blueline Park
Lanovky • Pusan

Poukaz na Sky Capsule a plážový vlak v Busan Haeundae Blueline Park

Rezervujte si už teraz na zajtra
Okamžité potvrdenie
★ 4.5 (1,737) • 60K+ zarezervovaný
Od AED 24
Lístok na Skyline Luge Busan
Letná ponuka
Ihriská • Pusan

Lístok na Skyline Luge Busan

Bezplatné zrušenie
Okamžité potvrdenie
★ 4.9 (1,203) • 50K+ zarezervovaný
AED 86
Vstupenka do SpaLand Centum City v Busane
Atrakčné preukazy • Pusan

Vstupenka do SpaLand Centum City v Busane

Rezervujte si už teraz na zajtra
Okamžité potvrdenie
★ 4.7 (2,193) • 70K+ zarezervovaný
AED 55
AED 62
MÚZEUM 1 Znova, lístok Ubermensch v Busane
Múzeá • Pusan

MÚZEUM 1 Znova, lístok Ubermensch v Busane

Rezervujte si už teraz na zajtra
Okamžité potvrdenie
★ 4.5 (167) • 6K+ zarezervovaný
AED 32
AED 43
Vstupenka do Busan Haeundae X the Sky
Vyhliadkové plošiny • Pusan

Vstupenka do Busan Haeundae X the Sky

Rezervujte si ešte dnes
Bezplatné zrušenie
Okamžité potvrdenie
★ 4.7 (1,627) • 50K+ zarezervovaný
AED 52
AED 69
Vstupenka do akvária Busan SEA LIFE / Brickman
Letná ponuka
Zoologické záhrady a akváriá • Pusan

Vstupenka do akvária Busan SEA LIFE / Brickman

Rezervujte si už teraz na zajtra
Okamžité potvrdenie
★ 4.6 (3,781) • 100K+ zarezervovaný
Od AED 45
AED 64
20 off
Lístok do Busan Lotte World
Letná ponuka
Tematické parky • Pusan

Lístok do Busan Lotte World

Rezervujte si ešte dnes
Okamžité potvrdenie
★ 4.6 (688) • 20K+ zarezervovaný
AED 83
AED 111
Vstupenka do HillSpa Jjimjilbang v Busane Haeundae
Letná ponuka
Masáže • Pusan

Vstupenka do HillSpa Jjimjilbang v Busane Haeundae

Bezplatné zrušenie
Okamžité potvrdenie
★ 4.5 (47) • 3K+ zarezervovaný
Od AED 36
30 zľava
Výpredaj
Jachta Haeundae Gwangalli The Bay 101 v Busane
Vodné aktivity • Pusan

Jachta Haeundae Gwangalli The Bay 101 v Busane

Rezervujte si už teraz na zajtra
Až 3 hodiny
★ 4.7 (263) • 10K+ zarezervovaný
Od AED 57
Najlepšia jachtárska prehliadka v Busane Haeundae Gwangalli (GoGo Yacht)
Vodné aktivity • Pusan

Najlepšia jachtárska prehliadka v Busane Haeundae Gwangalli (GoGo Yacht)

Rezervujte si ešte dnes
Popoludňajší odchod
Až 3 hodiny
Bezplatné zrušenie
★ 4.8 (316) • 10K+ zarezervovaný
Od AED 59
Súkromná K-Beauty osobná farba a styling v Busane
Kultúrne zážitky • Pusan

Súkromná K-Beauty osobná farba a styling v Busane

Rezervujte si ešte dnes
Bezplatné zrušenie
★ 5.0 (2) • Nová aktivita
Od AED 367

Kde sa ubytovať v Dalmaji Park

Paradise Hotel Busan
Hotely • Pusan

Paradise Hotel Busan

Okamžité potvrdenie
★ 4.7 (1,537)
Od AED 552.79
MS Hotel
Hotely • Pusan

MS Hotel

Okamžité potvrdenie
★ 4.9 (1,034)
Od AED 263.14
Homers Hotel
Hotely • Pusan

Homers Hotel

Okamžité potvrdenie
★ 4.2 (1,009)
Od AED 263.73
H Avenue Gwangalli Beach
Hotely • Pusan

H Avenue Gwangalli Beach

Okamžité potvrdenie
★ 4.5 (403)
Od AED 198.32
AED 198.91
UH Continental CenterPoint
Hotely • Pusan

UH Continental CenterPoint

Okamžité potvrdenie
★ 4.8 (107)
Od AED 493.66
Haeundae Centum Hotel
Hotely • Pusan

Haeundae Centum Hotel

Okamžité potvrdenie
★ 4.3 (1,005)
Od AED 175.99
Hotel Aqua Palace
Hotely • Pusan

Hotel Aqua Palace

Okamžité potvrdenie
★ 3.7 (854)
Od AED 226.41
HOTEL GUESS WHO
Hotely • Pusan

HOTEL GUESS WHO

Okamžité potvrdenie
★ 5.0 (9)
Od AED 495.72
AED 501.89
Lavide Atlan Hotel 2
Hotely • Pusan

Lavide Atlan Hotel 2

Okamžité potvrdenie
★ 4.8 (345)
Od AED 217.20
Haeundae Seacloud Hotel Residence
Hotely • Pusan

Haeundae Seacloud Hotel Residence

Okamžité potvrdenie
★ 4.2 (1,015)
Od AED 149.37
Shilla Stay Busan Haeundae
Hotely • Pusan

Shilla Stay Busan Haeundae

Okamžité potvrdenie
★ 4.3 (1,720)
Od AED 382.39
W Residence Hotel Haeundae
Hotely • Pusan

W Residence Hotel Haeundae

Okamžité potvrdenie
★ 4.5 (171)
Od AED 132.25
AED 133.57

Ďalšie možnosti na preskúmanie

Lístok z obchodu Second Chance Convenience Store v Pusane
Udalosti a predstavenia • Pusan

Lístok z obchodu Second Chance Convenience Store v Pusane

Rezervujte si ešte dnes
Okamžité potvrdenie
★ 5.0 (3)
Od AED 110
AED 156

Dalmaji Park Recenzie

4.9 /5
35K+ recenzií
Prečítajte si všetky recenzie
Klook会員
10 mar
Nastúpili sme na 3 rôzne výletné lode! Registrácia je (pravdepodobne) do 30 minút pred odchodom a stretnutie na nástupišti je 10 minút pred odchodom. Odporúčam počkať v budove, kde je registrácia, pretože tam predávajú jedlo a sú tam stoly, takže vám nebude zima! Japonci sú zoskupení spolu a sprevádza ich personál hovoriaci po japonsky! Bolo chladno, keď sme išli večerným spojom, ale boli k dispozícii teplé nápoje a deky, ktoré sme mohli voľne používať. Odpálili ohňostroj v mieste, odkiaľ bolo vidieť most Gwangandaegyo, a odfotili nás našimi vlastnými smartfónmi a fotoaparátmi!
Joleena *********
10 mar
Úžasný zážitok po všetkých stránkach! Určite to stojí za to!
Utente Klook
10 mar
Tento zážitok bol úžasný! Náš sprievodca Brent ...alebo Brenda (legendy hovoria, že ľudia sa stále snažia zistiť, aké je jeho meno😂) bol skutočne výnimočný. Bol super pozorný a starostlivý, vždy pripravený odpovedať na naše otázky a fotiť. Vrelo odporúčam absolvovať túto prehliadku s nimi!
2+
TSAI ********
9 mar
Mnoho zariadení je vhodných pre deti, ale zároveň je tu aj veľa vzrušujúcich atrakcií, ktoré pre deti nie sú vhodné, takže ak idete s deťmi, dávajte si pozor. Dúfam, že sa vám to bude páčiť. Zariadenia: vzrušujúce
Klook User
9 mar
Tento zážitok bol 10/10! Povinná jazda, keď ste v Busane. Poskytli nám deky a ohrievače rúk, čo spríjemnilo zážitok, keďže sme išli v chladnom počasí! Zamestnanci boli tiež super milí. Určite odporúčam Drone Show na sobotné večery!
Claudia ******
8 mar
Určite stojí za návštevu! Krásne aj pre sólo cestovateľa. Absolvoval som kombináciu masáže a peelingu, úžasné. Pleť ako bábätko.
Klook会員
7 mar
Stačilo ukázať QR kód predavačovi a hneď som mohol vstúpiť, čo bolo veľmi pohodlné! Výstava bola rozsiahla a pôsobivá!
Klook User
7 mar
Bol to skvelý zážitok. Vrelo odporúčam. Dozviete sa veľa o Busane a jeho histórii. Joe bol úplne fantastický!! Skvele sa o nás staral.
2+

Populárne miesta v blízkosti Dalmaji Park

998K+ návštevníkov
934K+ návštevníkov
696K+ návštevníkov
880K+ návštevníkov
449K+ návštevníkov
445K+ návštevníkov
417K+ návštevníkov
429K+ návštevníkov

Často kladené otázky o Dalmaji Park

Kedy je najlepší čas na návštevu parku Dalmaji v Busane?

Ako sa dostanem do parku Dalmaji v Pusane?

Čo si mám priniesť pri návšteve parku Dalmaji?

Akú miestnu kuchyňu by som mal vyskúšať v blízkosti parku Dalmaji?

Čo treba vedieť o Dalmaji Park

Park Dalmaji, uhniezdený v malebnej štvrti Haeundae-gu v Busane, je skrytý klenot, ktorý ponúka podmanivú zmes prírodnej krásy a kultúrneho bohatstva. Tento malebný park je útočiskom pre milovníkov prírody, nadšencov histórie a hľadačov dobrodružstiev, poskytujúc pokojný únik pred rušným mestským životom. Park Dalmaji, známy svojimi úchvatnými výhľadmi, žiarivými čerešňovými kvetmi a pokojnou atmosférou, je povinnou destináciou pre každého, kto objavuje Busan. So svojimi ohromujúcimi výhľadmi a pokojnými prechádzkovými chodníkmi sľubuje nezabudnuteľný zážitok pre tých, ktorí hľadajú pokoj a hlbšie spojenie s prírodou.
Jung-dong, Haeundae-gu, Busan, South Korea

Pozoruhodné pamiatky a miesta, ktoré musíte navštíviť

Kopec Dalmaji

Vitajte na kopci Dalmaji, korunnom klenote parku Dalmaji! Toto miesto, známe svojimi úchvatnými panoramatickými výhľadmi, je povinnou zastávkou pre každého, kto chce zachytiť krásu pobrežia a panorámy mesta Busan. Či už ste nadšenec fotografie alebo jednoducho hľadáte pokojné miesto na oddych, kopec Dalmaji ponúka perfektné pozadie pre vaše dobrodružstvá. Nenechajte si ujsť príležitosť byť svedkom úžasného západu slnka z tohto ikonického miesta!

Cesta čerešňových kvetov

Vstúpte do sveta kvetinových zázrakov na Ceste čerešňových kvetov, kde jar premieňa park Dalmaji na živý raj. Pri prechádzke po tejto očarujúcej ceste budete obklopení čerešňovými stromami v plnom kvete, čo vytvára magickú a romantickú atmosféru. Je to ideálne prostredie pre pokojnú prechádzku, nezabudnuteľné fotenie alebo jednoducho pre vychutnávanie si krásy prírody. Zažite čaro Cesty čerešňových kvetov a nechajte sa očariť kvetmi!

Observatórium Haewol

Objavte úžasné výhľady z observatória Haewol, kde sa pred vami rozprestiera modré more Haeundae. Táto jedinečná nebeská promenáda, tvarovaná ako „U“ s hlavnou vežou v tvare polmesiaca, ponúka jedinečný výhľad na úžasnú scenériu. Či už ste vášnivý turista alebo len hľadáte pokojné miesto na oddych, observatórium Haewol sľubuje nezabudnuteľný zážitok. Príďte a pozrite sa na svet z novej perspektívy!

Kultúrny význam

Park Dalmaji je pokladnicou kultúrnej histórie, ktorá ponúka jedinečný pohľad na bohaté dedičstvo regiónu. Jeho názov, „Kopec pozdravujúci Mesiac“, zdôrazňuje jeho historickú úlohu ako miesta stretnutí pre oslavy východu mesiaca a tradičné festivaly. Počas celého roka park hostí rôzne kultúrne podujatia, čím sa stáva živým centrom miestnych tradícií a slávností.

Miestna kuchyňa

Pri prechádzke parkom Dalmaji si doprajte miestne kulinárske špeciality. Oblasť je známa svojimi čerstvými morskými plodmi a tradičnými kórejskými jedlami. Neďaleké reštaurácie ponúkajú lahôdky, ktoré musíte ochutnať, ako je sashimi v štýle Busanu a pikantné dusené morské plody, čo zaručuje nezabudnuteľný kulinársky zážitok, ktorý zachytáva podstatu chutí Busanu.

Historické pamiatky

Park Dalmaji je posiaty historickými pamiatkami, ktoré ponúkajú fascinujúci pohľad do minulosti. Pri objavovaní týchto miest odhalíte príbehy a tradície, ktoré formovali región, a získate hlbšie pochopenie bohatej histórie Busanu.