Hallim Park

★ 4.4 (4K+ recenzií) • 1K+ zarezervovaný
Prehľad
Veci, ktoré treba robiť
Hotely

Hallim Park Vstupenky a zájazdy

Vstupenka do Hallim Parku na Jeju
Parky a záhrady • Jeju

Vstupenka do Hallim Parku na Jeju

Bezplatné zrušenie
Okamžité potvrdenie
★ 4.8 (30) • 2K+ zarezervovaný
€ 8.89
Jednodňová prehliadka Jeju Healing UNESCO pre malé skupiny Východ/Západ/Juh
Zájazdy • Jeju

Jednodňová prehliadka Jeju Healing UNESCO pre malé skupiny Východ/Západ/Juh

Súkromná prehliadka
Bezplatné zrušenie
Okamžité potvrdenie
★ 5.0 (146) • 300+ zarezervovaný
€ 101.35
[Vyzdvihnutie v hoteli] Jesenný jednodňový zájazd na ružovú trávu (Pink Muhly) na Čedžu – malá skupina
Zájazdy • Jeju

[Vyzdvihnutie v hoteli] Jesenný jednodňový zájazd na ružovú trávu (Pink Muhly) na Čedžu – malá skupina

Rezervujte si už teraz na zajtra
Súkromná prehliadka
Bezplatné zrušenie
Okamžité potvrdenie
★ 4.9 (326) • 1K+ zarezervovaný
€ 73.65
Prispôsobená prehliadka ostrova Jeju súkromným autom
Zájazdy • Jeju

Prispôsobená prehliadka ostrova Jeju súkromným autom

Rezervujte si už teraz na zajtra
Vyzdvihnutie v hoteli
Súkromná prehliadka
Súkromná skupina
Bezplatné zrušenie
Okamžité potvrdenie
★ 4.9 (227) • 800+ zarezervovaný
€ 225.25
Súkromná denná prehliadka VIP na ostrove Jeju (východ/západ/juh/sever)
Zájazdy • Jeju

Súkromná denná prehliadka VIP na ostrove Jeju (východ/západ/juh/sever)

Vyzdvihnutie v hoteli
Súkromná prehliadka
Malá skupina
Súkromná skupina
Bezplatné zrušenie
Okamžité potvrdenie
★ 4.6 (16) • 100+ zarezervovaný
€ 148.80
Jeju Premium Small Group UNESCO denná prehliadka - Juh/Východ/Západ
Zájazdy • Seogwipo

Jeju Premium Small Group UNESCO denná prehliadka - Juh/Východ/Západ

Rezervujte si už teraz na zajtra
Vyzdvihnutie v hoteli
Bezplatné zrušenie
Okamžité potvrdenie
★ 4.8 (367) • 3K+ zarezervovaný
€ 92.65
Celodenná prehliadka najlepších miest ostrova Jeju pre malé skupiny
Zájazdy • Seogwipo

Celodenná prehliadka najlepších miest ostrova Jeju pre malé skupiny

Bezplatné zrušenie
Okamžité potvrdenie
Nová aktivita
€ 61.25
Fotenie v pamiatkach ostrova Jeju
Kultúrne zážitky • Jeju

Fotenie v pamiatkach ostrova Jeju

Rezervujte si už teraz na zajtra
Ranný odchod
5-7 hod
Bezplatné zrušenie
€ 347.49
Prehliadka jesenného lístia, zberu mandarínok, ružovej muhly a striebornej trávy na ostrove Jeju
Zájazdy • Jeju

Prehliadka jesenného lístia, zberu mandarínok, ružovej muhly a striebornej trávy na ostrove Jeju

Bezplatné zrušenie
Okamžité potvrdenie
★ 4.9 (11) • 50+ zarezervovaný
€ 108.10
Malá skupinová prehliadka Jeju Purple & K-Drama (východ/západ/juh)
Zájazdy • Jeju

Malá skupinová prehliadka Jeju Purple & K-Drama (východ/západ/juh)

Súkromná prehliadka
Bezplatné zrušenie
Okamžité potvrdenie
★ 5.0 (35) • 50+ zarezervovaný
€ 95.05
Vstupenka do Záhrady duchov na Jeju
Parky a záhrady • Jeju

Vstupenka do Záhrady duchov na Jeju

Rezervujte si ešte dnes
Bezplatné zrušenie
Okamžité potvrdenie
★ 4.5 (22) • 500+ zarezervovaný
€ 7.75
Vstupenka do Jeju Active Park Clip N Climb & Active Cart
Ihriská • Jeju

Vstupenka do Jeju Active Park Clip N Climb & Active Cart

Okamžité potvrdenie
★ 4.9 (12) • 400+ zarezervovaný
€ 8.05
€ 16.09

Kde sa ubytovať v Hallim Park

Water Garden Resort
Hotely • Jeju

Water Garden Resort

Okamžité potvrdenie
★ 4.4 (29)
Od € 29.44
20 zľava
Poema Stay
Hotely • Jeju

Poema Stay

Okamžité potvrdenie
★ 4.4 (59)
Od € 75.55
20 zľava
Jeju Dam Spavill
Hotely • Jeju

Jeju Dam Spavill

Okamžité potvrdenie
★ 4.5 (164)
Od € 42.29
20 zľava
Odd Size Paper
Hotely • Jeju

Odd Size Paper

Okamžité potvrdenie
Od € 68.91
Raon Hotel & Resort
Hotely • Jeju

Raon Hotel & Resort

Okamžité potvrdenie
★ 3.9 (317)
Od € 40.74
20 zľava
Hallim Resort
Hotely • Jeju

Hallim Resort

Okamžité potvrdenie
★ 4.7 (293)
Od € 43.62
20 zľava
Augila Hotel Jeju Oceano Suites
Hotely • Jeju

Augila Hotel Jeju Oceano Suites

Okamžité potvrdenie
★ 4.3 (289)
Od € 71.41
20 zľava
Lemain hotel
Hotely • Jeju

Lemain hotel

Okamžité potvrdenie
★ 4.7 (100)
Od € 80.92
20 zľava
Aroomi Hotel Hyupjae
Hotely • Jeju

Aroomi Hotel Hyupjae

Okamžité potvrdenie
★ 4.3 (48)
Od € 39.13
20 zľava
Jeju Healing Resort
Hotely • Jeju

Jeju Healing Resort

Okamžité potvrdenie
★ 4.1 (23)
Od € 40.67
20 zľava
Kensington Resort Jeju Hanlim
Hotely • Jeju

Kensington Resort Jeju Hanlim

Okamžité potvrdenie
★ 4.0 (212)
Od € 87.12
20 zľava
Eco Green Resort
Hotely • Jeju

Eco Green Resort

Okamžité potvrdenie
★ 4.2 (282)
Od € 45.37
20 zľava

Ďalšie možnosti na preskúmanie

Prenájom auta na ostrove Jeju s vodičom na Udo/pláž Hamdeok/záhradu Snoopy/ľudovú dedinu
Prenájom áut • Jeju

Prenájom auta na ostrove Jeju s vodičom na Udo/pláž Hamdeok/záhradu Snoopy/ľudovú dedinu

Rezervujte si už teraz na zajtra
Bezplatné zrušenie
★ 4.4 (48) • 300+ zarezervovaný
€ 163.65
Súkromná prehliadka ostrova Jeju taxíkom (5 hodín / 8 hodín)
Prenájom áut • Jeju

Súkromná prehliadka ostrova Jeju taxíkom (5 hodín / 8 hodín)

Bezplatné zrušenie
★ 5.0 (3)
€ 173.75

Hallim Park Recenzie

鄭 **
2026-05-09 02:45:08
Fantastické 5.0
Park Hallim je obrovský! Pol dňa na prehliadku je viac než dosť! Lístky si môžete vopred rezervovať cez Klook a po príchode k pokladni naskenovať kód. Po obdržaní potvrdenia od zamestnanca môžete vstúpiť. Vo vnútri je niekoľko veľkých sekcií na prehliadku. Ľudová dedina Jaeam predstavuje životné prostredie v dávnych dobách. Keďže jaskyňa Manjanggul je stále v rekonštrukcii a nie je otvorená, namiesto nej sme navštívili jaskyne Hyeopjaegul a Ssangyonggul, ktoré sú naozaj pôsobivé! Vo vnútri však nie je veľmi svetlo, takže pri chôdzi treba byť opatrný.
J ***
2026-06-03 14:12:59
Fantastické 5.0
Absolútne úžasnú súkromnú prehliadku východného Jeju sme absolvovali s Chloe! Od začiatku do konca nám spríjemnila, uvoľnila a urobila deň nezabudnuteľným. Jej znalosti oblasti, priateľská osobnosť a premyslené odporúčania nám pomohli spoznať niektoré z najkrajších a najzaujímavejších miest vo východnom Jeju. Chloe bola počas celej prehliadky neuveriteľne organizovaná, ústretová a pozorná. Podelila sa s nami o fascinujúce poznatky o histórii, kultúre a miestnych tradíciách Jeju, pričom nám zabezpečila dostatok času na vychutnanie si každej zastávky a fotografovanie. Prehliadka bola prispôsobená našim záujmom a vďaka Chloeinej vrúcnej a starostlivej povahe sme sa cítili, akoby sme Jeju objavovali s priateľkou. Urobila pre nás aj krásne fotografie, vďaka ktorým sme si domov odniesli nádherné spomienky. Chloe vrelo odporúčame každému, kto hľadá výnimočnú prehliadku v Jeju. Naozaj prekonala naše očakávania, aby bol náš deň výnimočný. Ďakujeme, Chloe, za nezabudnuteľný zážitok!
Kristina *****
2026-06-16 09:11:56
Fantastické 5.0
Toto bola jedna z najlepších túr, na ktorých som sa doteraz v Kórei zúčastnil! June bola jednoducho najlepšia. Starostlivo naplánovala načasovanie na každom mieste, aby sme mali dostatok času na každom z nich. Zobrala nás aj na pekné miesto na obed, jedlo bolo absolútne vynikajúce. Urobila nám veľa fotiek a videí, cítil som, že je súčasťou našej skupiny. Ako Armys sme si skvele užili Snoopy Garden a Cafe Young Forever. Majiteľ sa podelil o príbehy o dni, keď BTS fotili album YF. Túto túru vrelo odporúčam pre Armys, ktorí idú na Jeju. Nebudete ľutovať! Ďakujem, June, skvele som sa bavil! ☺️💜
강 **
2026-07-09 07:26:16
Fantastické 5.0
If you're a friend coming to Jeju Island, I would highly recommend my tour guide Jin from Klook. (As everyone knows, whether it's the east line or west line, buses run infrequently and the wait times are long 🥲) Jin mainly leads foreign tour groups and occasionally has Chinese guests. His English is fluent with absolutely no Korean accent (to the point where we could chat happily and enthusiastically), and he can also speak simple Chinese. The local restaurants he recommends (such as pan-fried grouper) are all delicious with no misses, and the average cost per person is around 70 RMB — even a set meal is very affordable. Jin's business card has his WeChat, and he also has WhatsApp and IG, so it's very convenient to reach him. I guess I really do have a knack for finding good tour guides :). Since Klook/Trip take a 25% cut, booking directly with Jin is more cost-effective. I genuinely recommend him (0% AI, 100% authentic — no sponsorship, just my honest opinion).
Nicholas ***
2026-09-13 06:35:54
Fantastické 5.0
This is our 3rd guided tour by June Goh - WEST tour. Again, five stars review for the best tour guide we have ever met. June Goh chauffeured us personally in her luxurious, comfortable spacious mini van which was easy to get up and down. June Goh takes the trouble to survey every site where it is suitable for all ages, especially the seniors. We thoroughly enjoy the chosen scenic spots & especially the unique delicious lunches & ornately beautiful coffee break places where it is privy to the locals. Some of these places are rather quiet with no crowd at all. We enjoy the unique rare sight of the Gotjawal Provincial Park, Suwolbong Geo Trail, Hyeopjae cave & Ssangyong cave. We are so glad to have chosen her as our host for all her tours. I highly recommended her.
Klook User
2026-04-19 11:28:32
Fantastické 5.0
Michael nám so všetkým veľmi pomohol, previedol nás po destináciách, ktoré sme chceli vidieť, vzal nás na obed s našimi diétnymi obmedzeniami a bol to jeden z najchutnejších! Odporučil nám miesto na večeru, ktoré bolo tiež vynikajúce (ale toľko jedla, bolo to naozaj obrovské pre 2 osoby). Veľa sme sa rozprávali, bolo to veľmi príjemné a Michael bol aj vtipný, takže nebol žiadny moment, kedy by sme sa nudili. Počas poslednej dlhšej cesty z jednej destinácie do druhej, ktorá trvala 40 minút, nás nechal oddychovať a spať v aute. Dokonca sa uistil, že sme sa bezpečne dostali domov a povedal nám, aby sme mu zavolali, ak by sme niečo potrebovali. Celkovo by som Michaela a jeho pohostinnosť odporučil, je naozaj úžasný. Veľká vďaka! 🤗
Claudia ********
2026-04-02 08:07:20
Fantastické 5.0
Táto záhrada je absolútne nádherná, neuveriteľne pokojná a mierumilovná. Určite odporúčam navštíviť. Personál je priateľský a ochotný. Prehliadka trvá asi hodinu, ale môžete si vziať toľko času, koľko potrebujete/chcete, je tu veľa lavičiek na sedenie a relaxáciu.
클룩 고객
2026-07-20 02:32:55
Fantastické 5.0
The go-kart experience only lasts 15 minutes, but my child loved it. Even though it's hot, the breeze is cool and the weather is bright, so the photos turn out great. Safety training takes about 5 minutes, and the go-kart ride itself is about 10 minutes. If you drive fast, you can do about 7 laps; if you drive slowly, it's about 5 laps. Experience: Experience:

Populárne miesta v blízkosti Hallim Park

121K+ návštevníkov
99K+ návštevníkov
65K+ návštevníkov
20K+ návštevníkov
16K+ návštevníkov
47K+ návštevníkov
6K+ návštevníkov
47K+ návštevníkov

Často kladené otázky o Hallim Park

Kedy je najlepší čas na návštevu parku Hallim na ostrove Jeju?

Ako sa dostanem do Hallim Parku Jeju?

Čo si mám obliecť a priniesť pri návšteve Hallim Parku na ostrove Jeju?

Aké sú otváracie hodiny Hallim Parku Jeju?

Je Hallim Park Jeju priateľský k domácim zvieratám?

Čo treba vedieť o Hallim Park

Vitajte v Hallim Park Jeju, podmanivej destinácii, ktorá ponúka zmes prírodných krás, kultúrneho dedičstva a umeleckých zázrakov. Preskúmajte rozmanitú škálu atrakcií, ktoré vás ohromia a poskytnú jedinečný zážitok, aký nemá obdoby.
Hallim Park, Jeju City, Jeju, South Korea

Pozoruhodné pamiatky a miesta, ktoré musíte navštíviť

Chrám Yakcheon

Zažite pokojnú krásu chrámu Yakcheon, budhistického chrámu obklopeného potokmi a vodopádmi. Obdivujte sochy Budhu a preskúmajte interiér chrámu, zatiaľ čo sa dozviete o kórejskom Seon budhizme.

Park Hallim

Objavte park Hallim, zábavný park s botanickými záhradami, ktoré ponúkajú rôzne druhy rastlín. Preskúmajte sopečné jaskyne a jedinečné kamenné útvary, zatiaľ čo si užívate pokojné prostredie.

Záhrada Spirited

Prejdite sa pokojnou záhradou Spirited Garden, krásnou bonsajovou záhradou vytvorenou z kamenistej pustatiny. Zachyťte krásu záhrady a užite si pokojnú atmosféru.

Kultúra a história

Park Hallim Jeju je nasiaknutý kultúrnym a historickým významom, s atrakciami ako Jeju April 3 Peace Park a Yakcheon-sa, ktoré ponúkajú pohľad na minulosť ostrova a duchovné dedičstvo.

Miestna kuchyňa

Doprajte si obľúbené miestne jedlá a kulinárske zážitky, ktoré predstavujú jedinečné chute Jeju-do, čím pridáte kulinárske dobrodružstvo do vášho cestovného itinerára.