Loch Ard Gorge

★ 4.7 (21K+ recenzií) • 23K+ zarezervovaný
Prehľad
Veci, ktoré treba robiť
Hotely

Loch Ard Gorge Vstupenky a zájazdy

Obrátená prehliadka Great Ocean Road 12 apoštolov 10 ikonických zastávok, ktoré musíte vidieť
Zájazdy • Melbourne

Obrátená prehliadka Great Ocean Road 12 apoštolov 10 ikonických zastávok, ktoré musíte vidieť

Rezervujte si už teraz na zajtra
Malá skupina
Bezplatné zrušenie
4.8 / 5
(2.2K) • 20K+ zarezervovaný
Od
฿ 1,234
Výpredaj 30 % zľava
Prehliadka Great Ocean Road Explorer: Západ slnka pri London Bridge a 10 zastávok
Zájazdy • Corangamite

Prehliadka Great Ocean Road Explorer: Západ slnka pri London Bridge a 10 zastávok

Rezervujte si už teraz na zajtra
Vyzdvihnutie v hoteli
Bezplatné zrušenie
4.8 / 5
(1.5K) • 10K+ zarezervovaný
Od
฿ 1,594
Výpredaj 20 % zľava
Zájazdy po Great Ocean Road
Jesenná ponuka
Zájazdy • Corangamite

Zájazdy po Great Ocean Road

Rezervujte si už teraz na zajtra
Vyzdvihnutie v hoteli
Súkromná prehliadka
4.8 / 5
(4.8K) • 40K+ zarezervovaný
Od
฿ 1,242
Výpredaj 30 % zľava
Great Ocean Road Max Highlights: Divoká príroda a západ slnka pri London Bridge
Zájazdy • Corangamite

Great Ocean Road Max Highlights: Divoká príroda a západ slnka pri London Bridge

Rezervujte si už teraz na zajtra
Bezplatné zrušenie
Okamžité potvrdenie
4.7 / 5
(195) • 2K+ zarezervovaný
Od
฿ 1,298
Výpredaj 20 % zľava
Celodenná panoramatická prehliadka Great Ocean Road | Viacbodový transfer v Melbourne (čínsky sprievodca)
Klook's choice
Zájazdy • Corangamite

Celodenná panoramatická prehliadka Great Ocean Road | Viacbodový transfer v Melbourne (čínsky sprievodca)

Rezervujte si už teraz na zajtra
Bezplatné zrušenie
Okamžité potvrdenie
4.5 / 5
(78) • 1K+ zarezervovaný
฿ 1,427
Výpredaj 30 % zľava
Celodenný výlet po Great Ocean Road a 12 apoštoloch od Go West Tours
Klook's choice
Zájazdy • Apollo Bay

Celodenný výlet po Great Ocean Road a 12 apoštoloch od Go West Tours

Rezervujte si už teraz na zajtra
Vyzdvihnutie v hoteli
Bezplatné zrušenie
4.8 / 5
(2.7K) • 30K+ zarezervovaný
฿ 3,739
Objavovanie Great Ocean Road – 12 apoštolov a zázraky zlatej hodiny
Zájazdy • Corangamite

Objavovanie Great Ocean Road – 12 apoštolov a zázraky zlatej hodiny

Rezervujte si už teraz na zajtra
Bezplatné zrušenie
Okamžité potvrdenie
4.8 / 5
(200) • 1K+ zarezervovaný
Od
฿ 1,822
Výpredaj 20 % zľava
Jednodňová prehliadka Great Ocean Road a 12 apoštolov
Jesenná ponuka
Zájazdy • Melbourne

Jednodňová prehliadka Great Ocean Road a 12 apoštolov

Rezervujte si už teraz na zajtra
Vyzdvihnutie v hoteli
Bezplatné zrušenie
4.6 / 5
(510) • 8K+ zarezervovaný
Od
฿ 1,111
Výpredaj 30 % zľava
Prehliadka Great Ocean Road pri západe slnka s 12 apoštolmi a menším počtom davov
Klook's choice
Zájazdy • Surf Coast

Prehliadka Great Ocean Road pri západe slnka s 12 apoštolmi a menším počtom davov

Rezervujte si už teraz na zajtra
Vyzdvihnutie v hoteli
Bezplatné zrušenie
4.8 / 5
(474) • 5K+ zarezervovaný
฿ 3,365
Obrátená prehliadka Great Ocean Road so zvukovým sprievodcom a obedom
Klook's choice
Zájazdy • Viktória

Obrátená prehliadka Great Ocean Road so zvukovým sprievodcom a obedom

Rezervujte si už teraz na zajtra
Bezplatné zrušenie
Okamžité potvrdenie
4.7 / 5
(118) • 2K+ zarezervovaný
฿ 3,386
Výpredaj 20 % zľava
Celodenný výlet po melbournskej Veľkej oceánskej ceste a k Dvanástim apoštolom
Jesenná ponuka
Zájazdy • Apollo Bay

Celodenný výlet po melbournskej Veľkej oceánskej ceste a k Dvanástim apoštolom

Rezervujte si už teraz na zajtra
Bezplatné zrušenie
Okamžité potvrdenie
4.4 / 5
(42) • 600+ zarezervovaný
฿ 1,175
Výpredaj 30 % zľava
Celodenný výlet Melbourne Dvanásť apoštolov a Great Ocean Road s divokou prírodou
Jesenná ponuka
Klook's choice
Zájazdy • Viktória

Celodenný výlet Melbourne Dvanásť apoštolov a Great Ocean Road s divokou prírodou

Bezplatné zrušenie
Okamžité potvrdenie
4.8 / 5
(75) • 1K+ zarezervovaný
Od
฿ 2,483
Výpredaj 20 % zľava

Kde sa ubytovať v Loch Ard Gorge

Loch Ard Motor Inn
Hotely • Corangamite

Loch Ard Motor Inn

Okamžité potvrdenie
4.6 / 5
(1.0K)
Od
฿ 4,265.3
Daysy Hill Country Cottages
Hotely • Corangamite

Daysy Hill Country Cottages

Okamžité potvrdenie
4.7 / 5
(433)
Od
฿ 4,404.2
Port Campbell Parkview Motel & Apartments
Hotely • Corangamite

Port Campbell Parkview Motel & Apartments

Okamžité potvrdenie
4.6 / 5
(699)
Od
฿ 3,394.7
฿ 3,592.4
Twelve Apostles Motel & Country Retreat
Hotely • Corangamite

Twelve Apostles Motel & Country Retreat

Okamžité potvrdenie
3.7 / 5
(578)
Od
฿ 3,033.8
Sea Foam Villas
Hotely • Corangamite

Sea Foam Villas

Okamžité potvrdenie
4.2 / 5
(423)
Od
฿ 4,179.8
฿ 4,418.6
Southern Ocean Motor Inn
Hotely • Corangamite

Southern Ocean Motor Inn

Okamžité potvrdenie
4.3 / 5
(1.0K)
Od
฿ 4,243
฿ 4,383.9
Port Campbell Motor Inn
Hotely • Corangamite

Port Campbell Motor Inn

Okamžité potvrdenie
4.5 / 5
(607)
Od
฿ 4,478.3
The Great Ocean Road Studios
Hotely • Corangamite

The Great Ocean Road Studios

Okamžité potvrdenie
4.3 / 5
(480)
Od
฿ 4,744.6
Summer's Rest Units
Hotely • Corangamite

Summer's Rest Units

Okamžité potvrdenie
4.2 / 5
(416)
Od
฿ 3,106.9
Southern Ocean Villas
Hotely • Corangamite

Southern Ocean Villas

Okamžité potvrdenie
4.5 / 5
(619)
Od
฿ 7,224.7
Port Campbell Guesthouse & Flash Packers
Hotely • Corangamite

Port Campbell Guesthouse & Flash Packers

Okamžité potvrdenie
4.4 / 5
(79)
Od
฿ 2,156.3
฿ 2,252.1
Eastern Reef Cottages
Hotely • Corangamite

Eastern Reef Cottages

Okamžité potvrdenie
4.4 / 5
(191)
Od
฿ 4,953.5

Loch Ard Gorge Recenzie

Klook User
2026-10-14 06:11:04
Fantastické 5.0
We had an amazing time exploring the Great Ocean Road with Daniel! 😊 He was friendly, professional, and very knowledgeable about the places we visited. The stops were well planned, the pickup was smooth and punctual, and we had a great balance of sightseeing and relaxing throughout the day. The beautiful scenery made the trip even more memorable, and Daniel made the whole experience enjoyable from start to finish. Highly recommend Daniel to anyone visiting Melbourne and looking for a wonderful Great Ocean Road experience. Thank you, Daniel, for making our trip so special!
Klook User
2026-10-08 10:36:25
Fantastické 5.0
it was a great experience with the tour. John (our guide) is really funny and very helpful thank you so much for taking care of us. I really enjoyed seeing the attractions and animals spotting. I’d recommend to friends for sure !
MariaCorazon *******
2026-10-12 05:33:13
Fantastické 5.0
good value for money! it's really convenient booking the tour via klook vs driving on your own. you get around 20-30 mins on each place for a quick photo op. shout out to Tony, our tour guide. great job!
Mary *****
2026-10-16 19:44:05
Fantastické 5.0
JOHN was the best tour guide ever. He would not let us cone back to Melbourne. without having actual view of the kangaroos! He has been very patient and had lots of very interesting story and trivias along the way. The itinerary is packed so get ready to make the mist of your trip! Worth the money!!!
Klook客路用户
2026-10-07 01:49:16
Fantastické 5.0
Met the amazing tour guide and super reliable driver John, and spent a perfect day with a group of international travelers. Uncle John effortlessly conveyed to us ordinary people’s passion and dedication toward work under Australia’s higher education system. When talking about shipwrecks, he played the Titanic soundtrack; when discussing kangaroos, he blasted the "Kangaroo" song. And when we finally woke up and headed back to town, he flashed his lights three times and played “Together…” What an unforgettable day spent with such interesting people! Our group included folks from China, Japan, Italy… each speaking different languages, yet when everyone got off at their stops, we all said “bye-bye” together. I’m absolutely blown away by this experience—more than just the adventure itself, it was the genuine love and care Australians have for the wilderness that touched me most.
TAM ******
2026-05-27 12:57:33
Fantastické 5.0
Náš sprievodca, William Yuan, bol veľmi profesionálny pri zdieľaní histórie, noviniek a zaujímavých faktov o Melbourne, čo nám pomohlo dozvedieť sa a zapamätať si viac o meste. Hoci bol itinerár kvôli jesennému obdobiu trochu uponáhľaný, počas jednodňovej prehliadky sme sa aj tak skvele bavili.
Supatida ********
2026-07-18 07:19:24
Fantastické 5.0
Určite odporúčam na jednodňovú prehliadku Great Ocean Road. Augustine je veľmi vzdelaný a vtipný. Rozprával o histórii všetkých turistických miest a neustále žartoval, vďaka čomu bol výlet veľmi zábavný a vôbec nie nudný. Cena je primeraná, autobus je pohodlný a čistý. Niektoré tipy a časový manažment sú perfektné. Najviac sa mi páčil London Bridge (posledné miesto).
Klook客路用户
2026-10-11 08:00:28
Fantastické 5.0
We had a wonderful day. Thank you to our tour guide, Kiwi, for the professional commentary and attentive service. Every seat on the bus was equipped with a USB charging port, and the Wi-Fi signal was good throughout the entire trip.
Cheng *******
2026-07-17 23:21:07
Fantastické 5.0
Bol to úžasný výlet. Tim je veľmi úprimný a zodpovedný sprievodca. Dobre zorganizoval časový harmonogram, takže sme sa nikam neponáhľali. Mali sme šťastie, že sme videli divoké koaly a kengury. Ďakujeme Timovi za jeho organizáciu. Západ slnka na Great Ocean Road bol ohromujúci. Strávili sme veľmi nezabudnuteľný a príjemný čas. Ďakujeme Klooku za užívateľsky príjemný zážitok.

Populárne miesta v blízkosti Loch Ard Gorge

212K+ návštevníkov

Často kladené otázky o Loch Ard Gorge

Aký je najlepší čas na návštevu rokliny Loch Ard v grófstve Corangamite?

Ako sa dostanem do rokliny Loch Ard, ak nemám auto?

Čo si mám obliecť pri návšteve rokliny Loch Ard?

Ako môžem rešpektovať kultúrne dedičstvo pri návšteve rokliny Loch Ard?

Aké sú dôležité cestovné tipy pre návštevu rokliny Loch Ard?

Čo treba vedieť o Loch Ard Gorge

Roklina Loch Ard, uhniezdená pozdĺž ikonickej Great Ocean Road vo Victorii v Austrálii, je úchvatný prírodný div, ktorý uchvacuje cestovateľov svojimi dramatickými útesmi, azúrovými vodami a bohatou históriou. Táto očarujúca destinácia ponúka dokonalú zmes prírodnej krásy a historických intríg, čo z nej robí miesto, ktoré musíte navštíviť pre každého, kto objavuje oblasť Port Campbell a grófstvo Corangamite. Objavte podmanivú krajinu a ponorte sa do fascinujúceho kultúrneho dedičstva, ktoré robí z rokliny Loch Ard jedinečný a nezabudnuteľný zážitok pre dobrodruhov aj nadšencov histórie.
Great Ocean Road Port Campbell, VIC 3269, Australia

Pozoruhodné pamiatky a miesta, ktoré musíte navštíviť

Roklina Loch Ard

Vítame vás v úchvatnej rokline Loch Ard, prírodnom majstrovskom diele, kde sa týčiace vápencové útesy objímajú s azúrovými vodami Južného oceánu. Toto ikonické miesto, uhniezdené v národnom parku Port Campbell, vás pozýva prejsť sa po jeho drsnom pobreží, objaviť skryté jaskyne a oddýchnuť si na jeho piesočnatých plážach. Ponorte sa do dramatickej histórie stroskotania lode Loch Ard z roku 1878, ktorá dodáva úžasnej scenérii dojímavú vrstvu. Či už ste tu na prechádzke alebo na zachytenie dokonalej fotografie, roklina Loch Ard sľubuje nezabudnuteľný zážitok.

Prechádzka po vraku lode

Vráťte sa v čase na prechádzke po vraku lode, podmanivej ceste, ktorá odhaľuje strašidelný príbeh stroskotania lode Loch Ard. Počas prechádzky po tomto chodníku vás interpretačné tabule prevedú dramatickými udalosťami z roku 1878 a ponúknu vám pohľad do minulosti uprostred úchvatných výhľadov na drsné pobrežie. Táto prechádzka nie je len lekciou histórie, ale aj príležitosťou spojiť sa s prírodnými krásami a námorným dedičstvom oblasti. Je to nevyhnutnosť pre milovníkov histórie aj prírody.

12 apoštolov

Pripravte sa na to, že vás očarí 12 apoštolov, úžasná zbierka vápencových stohov, ktoré sa majestátne týčia z oceánu len kúsok jazdy od rokliny Loch Ard. Tieto prírodné divy sa najlepšie obdivujú pri východe alebo západe slnka, keď zlaté svetlo vrhá magický lesk na krajinu. Či už ste fotograf hľadajúci dokonalý záber, alebo jednoducho cestovateľ hľadajúci úchvatné výhľady, 12 apoštolov ponúka divadlo, ktoré vám vyrazí dych.

Kultúrny a historický význam

Roklina Loch Ard je miestom, kde sa história a kultúra krásne prelínajú. Pomenovaná po nešťastnej kliperovej lodi „Loch Ard“, ktorá tu v roku 1878 tragicky skončila, roklina ponúka dojímavý pohľad do minulosti. Pri prechádzke oblasťou nájdete interpretačné tabule a cintorín, ktoré vzdávajú hold tým, ktorí pri stroskotaní lode prišli o život. Príbeh dvoch preživších a vplyv tejto udalosti na miestnu komunitu je dramatický aj inšpiratívny. Okrem toho je roklina súčasťou tradičných území pôvodných obyvateľov a návštevníci sú povzbudzovaní, aby rešpektovali a učili sa o bohatom dedičstve pôvodných obyvateľov, ktoré je chránené podľa zákona Aboriginal Heritage Act 2006.

Miestna kuchyňa

Vydajte sa na kulinársku cestu do regiónu rokliny Loch Ard, kde ožívajú chute Viktórie. Port Campbell a okolité mestá ponúkajú nádhernú škálu kulinárskych zážitkov, od útulných kaviarní po luxusné reštaurácie. Doprajte si čerstvé morské plody, krémové polievky a remeselné syry, všetko vyrobené z miestnych surovín. Či už si vychutnávate čerstvo ulovené ryby alebo si doprajete tradičné austrálske jedlá, ako sú ryby s hranolkami alebo výdatný mäsový koláč, miestna kuchyňa určite poteší vaše chuťové poháriky. Spojte svoje jedlo s kvalitnými vínami z regiónu pre skutočne nezabudnuteľný kulinársky zážitok.