Wolmi Theme Park

★ 4.2 (7K+ recenzií) • 600+ zarezervovaný
Prehľad
Veci, ktoré treba robiť
Hotely

Wolmi Theme Park Vstupenky a zájazdy

Celodenný výlet do jaskyne Gwangmyeong v Soule a čínskej štvrti Incheon s bicyklom na koľajniciach
Zájazdy • Z mesta Soul

Celodenný výlet do jaskyne Gwangmyeong v Soule a čínskej štvrti Incheon s bicyklom na koľajniciach

Súkromná prehliadka
Bezplatné zrušenie
Okamžité potvrdenie
4.8 / 5
(27) • 400+ zarezervovaný
€ 67.95
Vyhliadková a ohňostrojová plavba v Inčchone na Volmido so živými vystúpeniami a kŕmením čajok
Plavby • Inčchon

Vyhliadková a ohňostrojová plavba v Inčchone na Volmido so živými vystúpeniami a kŕmením čajok

Ranný odchod
Bezplatné zrušenie
Okamžité potvrdenie
5.0 / 5
(3) • Nová aktivita
€ 11.39
(Garantovaný návrat) Výlet na pobrežie Soulu z Incheonu
Zájazdy • Inčchon

(Garantovaný návrat) Výlet na pobrežie Soulu z Incheonu

Rezervujte si už teraz na zajtra
Súkromná prehliadka
Bezplatné zrušenie
4.8 / 5
(13) • 100+ zarezervovaný
€ 75.95
Výpredaj 30 % zľava
(Záruka vrátenia) Súkromná prehliadka mesta Soul pre hostí výletných lodí v Incheone
Zájazdy • Inčchon

(Záruka vrátenia) Súkromná prehliadka mesta Soul pre hostí výletných lodí v Incheone

Rezervujte si už teraz na zajtra
Súkromná prehliadka
Súkromná skupina
€ 396.79
Výpredaj 30 % zľava
Prímorská železničná dráha Yeongjongdo v Incheone
Outdoorové a športové aktivity • Inčchon

Prímorská železničná dráha Yeongjongdo v Incheone

Rezervujte si už teraz na zajtra
Až 3 hodiny
Bezplatné zrušenie
4.5 / 5
(111) • 1K+ zarezervovaný
€ 16.75
Celodenná prehliadka histórie a kultúry Incheonu
Zájazdy • Z mesta Inčchon, Soul

Celodenná prehliadka histórie a kultúry Incheonu

Bezplatné zrušenie
€ 167.55
Celodenný skupinový zájazd na trh Incheon Sinpo a do otvoreného prístavu
Zájazdy • Inčchon

Celodenný skupinový zájazd na trh Incheon Sinpo a do otvoreného prístavu

Okamžité potvrdenie
Nová aktivita
€ 14.29
Celodenná prehliadka Incheon Yeongjong Rail Bike & Sorae Park
Zájazdy • Z mesta Soul, Inčchon

Celodenná prehliadka Incheon Yeongjong Rail Bike & Sorae Park

Bezplatné zrušenie
4.2 / 5
(38) • 500+ zarezervovaný
€ 47.75
Výpredaj 20 % zľava
Celodenný výlet do Incheon INSPIRE Resort & Seaside Rail Bike & Ganghwa Luge
Zájazdy • Z mesta Soul

Celodenný výlet do Incheon INSPIRE Resort & Seaside Rail Bike & Ganghwa Luge

Bezplatné zrušenie
Okamžité potvrdenie
5.0 / 5
(2) • 50+ zarezervovaný
€ 80.35
Retro Incheon: Kostýmy a pouličné jedlo
Zájazdy • Z mesta Soul

Retro Incheon: Kostýmy a pouličné jedlo

Bezplatné zrušenie
€ 80.45

Kde sa ubytovať v Wolmi Theme Park

Airsky Hotel
Hotely • Inčchon

Airsky Hotel

Okamžité potvrdenie
4.4 / 5
(1.0K)
Od
€ 38.09
Ocean Park 9
Hotely • Inčchon

Ocean Park 9

Okamžité potvrdenie
4.1 / 5
(156)
Od
€ 25.63
€ 26.9
Ocean Soleview Hotel
Hotely • Inčchon

Ocean Soleview Hotel

Okamžité potvrdenie
4.2 / 5
(387)
Od
€ 27.08
Sky Stay
Hotely • Inčchon

Sky Stay

Okamžité potvrdenie
4.5 / 5
(2)
Od
€ 21.64
SR Hotel Yeongjong
Hotely • Inčchon

SR Hotel Yeongjong

Okamžité potvrdenie
4.1 / 5
(155)
Od
€ 38.44
Grape Residence Hotel
Hotely • Inčchon

Grape Residence Hotel

Okamžité potvrdenie
Od
€ 25.2
UH FLAT THE SONGDO
Hotely • Inčchon

UH FLAT THE SONGDO

Okamžité potvrdenie
4.5 / 5
(156)
Od
€ 36.9
Incheon Airport Yeongjong Hotel
Hotely • Inčchon

Incheon Airport Yeongjong Hotel

Okamžité potvrdenie
Od
€ 33.43
Royal Emporium Incheon Airport Hotel
Hotely • Inčchon

Royal Emporium Incheon Airport Hotel

Okamžité potvrdenie
3.9 / 5
(407)
Od
€ 46.76
Grandbleu Hotel & Residence
Hotely • Inčchon

Grandbleu Hotel & Residence

Okamžité potvrdenie
4.5 / 5
(132)
Od
€ 47.42
Incheon (Yeonanbudu) the K-Hotel
Hotely • Inčchon

Incheon (Yeonanbudu) the K-Hotel

Okamžité potvrdenie
Od
€ 33.35
Urbanstay Songdo Moonlight Park
Hotely • Inčchon

Urbanstay Songdo Moonlight Park

Okamžité potvrdenie
4.5 / 5
(138)
Od
€ 48.91

Ďalšie možnosti na preskúmanie

Súkromná charterová doprava autom v Soule do Ganghwa Luge / Wolmido / Songdo / Yeongjongdo / Incheon City
Prenájom áut • Inčchon (Z mesta Soul)

Súkromná charterová doprava autom v Soule do Ganghwa Luge / Wolmido / Songdo / Yeongjongdo / Incheon City

Rezervujte si už teraz na zajtra
Prispôsobený itinerár
Bezplatné zrušenie
4.8 / 5
(15) • 200+ zarezervovaný
€ 209.45
Maloobchod: € 237.25

Wolmi Theme Park Recenzie

Klook User
2026-10-10 17:42:27
Fantastické 5.0
amazing experience with my family. we were able to feed seagulls and made friends with grandmas and grandpas koreans
Ng **********
2026-09-11 17:27:09
Skvelé 4.0
There’s a staff who can speak English to help check your booking then give you a tickets before proceeding to the rail bike operation staff. It takes less than an hour but it could be very tiring if only two people riding it especially for two ladies…yet, the view was nice n we went there in mid September so there was breeze…we started the ride at about 5pm so we can even see the sunset slowly
박 **
2026-08-24 03:49:06
Fantastické 5.0
There's also Seaside Park in front of the main gate, which is great for morning and evening strolls. I booked an ocean view room and loved having a balcony. This is my second visit. Even with many foreign tourists, there are plenty of restaurants nearby and the atmosphere is pleasant, so I had a relaxing stay. Check-in is self-service. If you call, they are very helpful and friendly, so there's no inconvenience. It seems to share a building with Sky Stay Hotel.

Populárne miesta v blízkosti Wolmi Theme Park

18K+ návštevníkov
18K+ návštevníkov
5K+ návštevníkov
50+ návštevníkov
19K+ návštevníkov
3K+ návštevníkov
9K+ návštevníkov
3K+ návštevníkov
18K+ návštevníkov
1K+ návštevníkov
3K+ návštevníkov
100+ návštevníkov
8K+ návštevníkov
50+ návštevníkov
2M+ návštevníkov
52K+ návštevníkov

Často kladené otázky o Wolmi Theme Park

Aký je najlepší čas na návštevu zábavného parku Wolmi v Incheone?

Ako sa dostanem do zábavného parku Wolmi v Incheone?

Čo si mám obliecť pri návšteve zábavného parku Wolmi v Incheone?

Máte nejaké tipy na večernú návštevu zábavného parku Wolmi?

Čo treba vedieť o Wolmi Theme Park

Wolmi Theme Park, uhniezdený na malebnom ostrove Wolmido, neďaleko pobrežia Incheonu v Južnej Kórei, je živou destináciou, ktorá sľubuje vzrušujúci zážitok pre návštevníkov všetkých vekových kategórií. S pozadím mora a živou atmosférou plnou hudby a smiechu je tento zábavný park povinnou zastávkou pre milovníkov vzrušenia aj pre rodiny. Objavte očarujúce kúzlo Wolmi Theme Parku, kde sa spájajú vzrušujúce atrakcie, malebné výhľady a bohatá kultúrna história, aby ponúkli nádherný únik. Len krátka jazda od stanice Incheon, park zachytáva podstatu klasickej karnevalovej atmosféry, pripomínajúcej čaro Coney Islandu. Či už hľadáte dobrodružstvo alebo dotyk nostalgie, Wolmi Theme Park je ideálnou víkendovou destináciou pre cestovateľov, ktorí chcú vytvoriť nezabudnuteľné spomienky.
81 Wolmimunhwa-ro, Jung-gu, Incheon, South Korea

Pozoruhodné pamiatky a miesta, ktoré musíte navštíviť

Wolmi Ferris Wheel

Pripravte sa na povznesenie svojich zmyslov na Wolmi Ferris Wheel, týčiacej sa ikone Incheonu. Keď vystúpite do výšky 115 metrov, pripravte sa na očarujúce výhľady, ktoré sa tiahnu od majestátneho mosta Incheondaegyo až po pokojné pobrežné vody. Či už je to vzdialená silueta hory Wolmisan alebo rušné letisko Incheon, každá rotácia ponúka novú perspektívu, čo z nej robí povinnú zastávku pre milovníkov panoramatických výhľadov.

Viking Ride

Pripravte sa na ultimátny zážitok na Viking Ride, známej ako najvzrušujúcejší svah v krajine. Keď sa hojdáte do závratných výšok, úžasné výhľady na oceán pod vami dodávajú tomuto adrenalínovému zážitku ďalšiu vrstvu vzrušenia. Nie je to len jazda; je to srdcervúce dobrodružstvo, ktoré vás zanechá bez dychu a túžiaceho po ďalších zážitkoch.

Tagada Disco (Disco Pang Pang)

Vstúpte do sveta smiechu a radosti s Tagada Disco, kde je zábava nákazlivá. Táto jazda je predstavením točiaceho sa vzrušenia, umocneného vtipným žartovaním DJa, ktoré baví jazdcov aj divákov. Je to vír zábavy, ktorý zaručuje úsmevy a spomienky, čo z neho robí vrchol každej návštevy zábavného parku Wolmi.

Kultúrny a historický význam

Zábavný park Wolmi sa nachádza v srdci ostrova Wolmido, miesta, kde sa ozveny histórie stretávajú s vzrušením modernej zábavy. Pri objavovaní parku si užijete úžasné výhľady na Incheon Lock Gate a ostrov Palmido, z ktorých každý rozpráva príbeh o bohatom námornom dedičstve regiónu. Ostrov je tiež dojemnou pripomienkou kórejskej vojny, keďže bol miestom kľúčových vylodení v Incheone v roku 1950, ktoré viedol generál USA Douglas MacArthur. Tento historický význam je vpletený do štruktúry ostrova a ponúka návštevníkom možnosť zamyslieť sa nad jeho minulosťou prostredníctvom rôznych pamiatok a príbehov.

Rodinné aktivity

Zábavný park Wolmi je útočiskom pre rodiny hľadajúce zábavu a dobrodružstvo. S rôznymi tematickými oblasťami a osviežujúcou vodnou zónou ideálnou pre letné dni park zaisťuje, že deti aj rodičia si môžu spoločne vytvoriť radostné spomienky. Je to miesto, kde sa smiech a vzrušenie vznášajú vo vzduchu, čo z neho robí ideálnu destináciu pre rodinné výlety.

Miestna kuchyňa

Návšteva zábavného parku Wolmi nie je kompletná bez ochutnávky miestnej kulinárskej scény. Okolité reštaurácie ponúkajú nádhernú škálu tradičných kórejských jedál a čerstvých morských plodov, ktoré poskytujú skutočnú chuť incheonských chutí. Zatiaľ čo samotný park nepodáva alkohol, okolité možnosti stravovania vám umožňujú vychutnať si jedinečné kórejské kulinárske špeciality v živej atmosfére.

Kultúrny význam

Zábavný park Wolmi je živou ukážkou dynamickej kórejskej kultúry, ktorá návštevníkom ponúka pohľad na miestny nočný život a zábavnú scénu. Park je živým odrazom kultúrnej vitality krajiny, poskytuje zábavu a potešenie bez prítomnosti alkoholu, čo z neho robí prostredie vhodné pre rodiny.