Hirosaki Castle

★ 4.9 (3K+ recenzií) • 2K+ zarezervovaný
Prehľad
Veci, ktoré treba robiť
Hotely

Hirosaki Castle Vstupenky a zájazdy

Celodenná prehliadka kultúrneho dedičstva Aomori a Hirosaki pre malé skupiny
Zájazdy • Aomori

Celodenná prehliadka kultúrneho dedičstva Aomori a Hirosaki pre malé skupiny

Bezplatné zrušenie
Nová aktivita
€ 124.59
Súkromná poldenná prehliadka Aomori Hirosaki Highlights s obedom
Zájazdy • Hirosaki

Súkromná poldenná prehliadka Aomori Hirosaki Highlights s obedom

Súkromná prehliadka
Malá skupina
Súkromná skupina
Bezplatné zrušenie
Okamžité potvrdenie
€ 191.25
Zážitok z fotenia (Aomori)
Kultúrne zážitky • Hirosaki

Zážitok z fotenia (Aomori)

Ranný odchod
Až 3 hodiny
Súkromná skupina
Bezplatné zrušenie
★ 3.0 (2)
€ 91.59

Kde sa ubytovať v Hirosaki Castle

Dormy Inn Hirosaki
Hotely • Hirosaki

Dormy Inn Hirosaki

Okamžité potvrdenie
★ 4.6 (696)
Od € 60.13
Hotel Route - Inn Hirosaki-Joto
Hotely • Hirosaki

Hotel Route - Inn Hirosaki-Joto

Okamžité potvrdenie
★ 4.2 (144)
Od € 84.69
ART HOTEL Hirosaki City
Hotely • Hirosaki

ART HOTEL Hirosaki City

Okamžité potvrdenie
★ 4.2 (542)
Od € 50.33
Hotel Route-Inn Hirosaki Ekimae
Hotely • Hirosaki

Hotel Route-Inn Hirosaki Ekimae

Okamžité potvrdenie
★ 4.0 (251)
Od € 63.21
Hirosaki Ekimae Hotel
Hotely • Hirosaki

Hirosaki Ekimae Hotel

Okamžité potvrdenie
Vypredané
Toyoko Inn Hirosaki Ekimae
Hotely • Hirosaki

Toyoko Inn Hirosaki Ekimae

Okamžité potvrdenie
★ 4.1 (611)
Od € 49.13
Hirosaki Grand Hotel
Hotely • Hirosaki

Hirosaki Grand Hotel

Okamžité potvrdenie
★ 3.9 (109)
Od € 37.86
Hirosaki Park Hotel
Hotely • Hirosaki

Hirosaki Park Hotel

Okamžité potvrdenie
★ 4.0 (226)
Od € 44.08
Hirosaki Toei Hotel
Hotely • Hirosaki

Hirosaki Toei Hotel

Okamžité potvrdenie
★ 3.8 (9)
Od € 55.74
Blossom Hotel Hirosaki
Hotely • Hirosaki

Blossom Hotel Hirosaki

Okamžité potvrdenie
★ 4.0 (31)
Od € 57.20
Smile HOTEL Hirosaki
Hotely • Hirosaki

Smile HOTEL Hirosaki

Okamžité potvrdenie
★ 4.0 (50)
Od € 41.47
HOTEL ZEN
Hotely • Hirosaki

HOTEL ZEN

Okamžité potvrdenie
Vypredané

Hirosaki Castle Recenzie

4.9 /5
3K+ recenzií
Prečítajte si všetky recenzie
Klook 用戶
26 feb
Pán Fujii, náš vodič, bol veľmi svedomitý a zodpovedný, dobre komunikoval a bol zručný v šoférovaní. Trpezlivo s nami komunikoval a delil sa o informácie. Aj ostatní členovia našej malej skupiny boli veľmi priateľskí a dobre si rozumeli. Keď sme narazili na zľadovatené alebo zasnežené cesty, pán vodič nás starostlivo upozornil a spolucestujúci si navzájom pomáhali. Mali sme šťastie, že keď sme dorazili na horu Hakkóda, nebolo tam veľa ľudí, takže čakanie v rade bolo veľmi krátke. Scenéria bola skutočne nádherná, ale aj veľmi chladná. Predchádzajúcu noc v Aomori pršalo so snehom, takže sme boli pripravení na to, že lanovka bude mimo prevádzky a budeme musieť zmeniť plány. Na druhý deň sme však mali šťastie a privítalo nás krásne slnečné počasie. Počas prehliadky rieky Oirase nám pán Fujii pomocou prekladača vysvetlil rozdiely v scenérii v rôznych podmienkach. Nakoniec, počas ospalej cesty späť, sme zažili nádherný západ slnka, na ktorý nikdy nezabudneme (a keď som požiadala pána vodiča, aby mi ukázal srdce, urobil to, haha). Jednodňové zájazdy Klook sú naozaj vysoko kvalitné a organizácia je veľmi plynulá. Už som si kúpila zájazdy do Japonska aj Južnej Kórey a všetky boli veľmi dobré a uspokojivé. Odporúčam.
2+
vilanta *******
19 feb
Jeden z najlepších zážitkov vôbec! Náš vodič, pán Akihiro Makita, bol vynikajúci. Na rozdiel od iných denných výletov, ktoré som absolvoval, nám dal dostatok času na obed a večerné občerstvenie. Počasie bolo tiež ideálne na prechádzky.
1+
Klook客路用户
17 feb
Veľmi príjemný výlet, hoci sme sa kvôli počasiu nedostali na lanovku, prechádzka pozdĺž potoka Oirase a jazera Towada sa dá naozaj opísať len ako „osviežujúca a povznášajúca“!
Klook用戶
14 feb
Mali sme šťastie, že sme sa na tento zájazd vybrali v ten najlepší deň, kedy bolo počasie ideálne. Hora Hakkóda v dobrom počasí je úžasný pohľad. Japonský vodič, pán Yokoyama, bol veľmi milý a priateľský, jazdil veľmi bezpečne a dokonca nám pripravil kliešte na snehové gule. Pri potoku Oirase nám lopatou odpratal sneh, aby sme si mohli bezpečne odfotiť. Jeho služby boli naozaj 200-bodové. Treba si uvedomiť, že na horu Hakkóda sú dlhé rady a vodič vám lístky nekúpi.
Klook客路用户
9 feb
Prvýkrát som si rezervoval auto cez Klool a bol som trochu nervózny, keďže bolo napísané, že vodič je Japonec. Nečakal som, že vodič Ozaki-san má 73 rokov. Už skoro ráno na nás čakal na recepcii hotela, počas celej cesty šoféroval veľmi bezpečne a neustále nám podával výklad. Kvôli silnému sneženiu bola lanovka na horu Hakkóda mimo prevádzky, ale vzal nás do Oirase a Towady, pomáhal nám odpratávať sneh a fotiť, bol veľmi ohľaduplný. Aomori v snehu je nádherné!
1+
WANG ********
2 feb
Dnes je výlet Klook. Jednodňový výlet k ľadovým stromom na hore Hakkoda, potoku Oirase a jazeru Towada. Prenájom auta na jeden deň stojí 17 000 NTD. Vodičom je pán Narita. Čakal na nás s tabuľou o 8:30 ráno pri západnom východe zo stanice Aomori. Keďže v Aomori silno snežilo, mnoho ciest bolo uzavretých. Jazda v snehu je veľmi náročná, preto je najlepšou voľbou spoľahnúť sa na miestneho profesionálneho japonského vodiča. Ukázalo sa, že to stálo za to. Zimné fotografie Oirase sú nádherné až do plaču. Ľadové stromy na hore Hakkoda boli jedinou chybičkou krásy. Hoci lanovka, ktorá bola niekoľko dní zatvorená, konečne premávala, viditeľnosť na vrchole bola slabá a mrazivý vietor bol prenikavý. Vonku sme vydržali sotva päť minút a vzdali sme sa. Ľadové stromy boli sklamaním.
2+
Klook客路用户
30 jan
Námraza na stromoch v horách Hakkóda je nádherná a veľkolepá! Vodič bol veľmi zdvorilý a pozorný, pomocou prekladača v telefóne nám jasne vysvetlil, kam pôjdeme ďalej, čas stretnutia a podobne, a dokonca nám pomohol s fotením. Bol to skvelý zážitok!
Klook User
27 jan
Úžasný deň! Vodič bol vynikajúci, veľmi komunikatívny (používal prekladač) a príjemný. Kvôli počasiu sme sa odchýlili od pôvodného itinerára, ale aj tak to bol úžasný zážitok a fantastický deň! Mali sme šťastie, že sme videli okraj Hokkaida, keď sa počasie trochu zlepšilo. Obľúbené miesto bola svätyňa Inari.
2+

Populárne miesta v blízkosti Hirosaki Castle

3K+ návštevníkov
50+ návštevníkov
3M+ návštevníkov
3M+ návštevníkov
4M+ návštevníkov

Často kladené otázky o Hirosaki Castle

Oplatí sa navštíviť hrad Hirosaki?

Môžete ísť na hrad Hirosaki?

Je hrad Hirosaki pôvodný?

Kde je hrad Hirosaki?

Aký veľký je hrad Hirosaki?

Čo treba vedieť o Hirosaki Castle

Hrad Hirosaki je historický hrad nachádzajúci sa v srdci parku Hirosaki. Postavený v roku 1611 klanom Tsugaru, tento historický hrad zahŕňa trojposchodovú vežu, opevnené priekopy a pôvabné rohové veže, ktoré obstáli v skúške času. Hrad Hirosaki, známy svojimi úžasnými čerešňovými kvetmi, je nevyhnutnou zastávkou počas slávnej sezóny Sakura. Hrad, ktorý sa nachádza v priestrannom parku s rozlohou 0,6 kilometra štvorcového, je ideálnym miestom na vychutnanie si krásy čerešňových stromov v plnom kvete. Naplánujte si návštevu koncom apríla alebo začiatkom mája a vychutnajte si pohľad na more ružových okvetných lístkov na jednom z najobľúbenejších miest na pozorovanie čerešňových kvetov v Japonsku.
1 Shimoshiroganecho, Hirosaki, Aomori 036-8356, Japan

Čo robiť na hrade Hirosaki

Park Hirosaki

Park Hirosaki je jednou z hlavných destinácií na pozorovanie čerešňových kvetov v Japonsku. S viac ako 2500 čerešňovými stromami, očarujúcimi tunelmi kvetov, priekopami plnými jemných okvetných lístkov a malebnými miestami na piknik ponúka park jedinečný zážitok z čerešňových kvetov. Môžete si tiež užiť aktivity ako prenájom veslárskych člnov a večerné sledovanie magických iluminácií. Každoročný festival čerešňových kvetov Hirosaki, ktorý sa zvyčajne koná od 23. apríla do 5. mája, predstavuje ohromujúce kvitnutie čerešňových kvetov a vytvára skutočne nezabudnuteľný zážitok.

Botanická záhrada hradu Hirosaki

Botanická záhrada hradu Hirosaki zahŕňa 23 osobitých zón, ktoré predstavujú rôzne druhy 124 000 stromov a rastlín patriacich k 1500 rôznym druhom. Otvorená od apríla do novembra, záhrada vám poskytuje nádherné prostredie na prechádzky, pričom typická návšteva trvá približne hodinu. Hostia sú však povzbudzovaní, aby sa zdržali celý deň, užívali si malebnú krásu a vychutnali si pokojný piknikový obed v príjemnej rekreačnej oblasti.

Veža hradu Hirosaki

Preskúmajte trojposchodovú vežu hradu, dokončenú v roku 1811, odkiaľ si môžete vychutnať úžasné výhľady na okolie. Obdivujte jedinečnú architektúru a historický význam tejto ikonickej stavby.

Požičovňa člnov na hrade Hirosaki

Pre špeciálne a intímne dobrodružstvo pri pozorovaní čerešňových kvetov môžete zvážiť veslovanie na člne v malebnej západnej priekope. Požičovňa člnov je k dispozícii za 1 000 ¥ za hodinu, čo vám umožní objaviť váš dokonalý výhľad a vychutnať si pokojnú atmosféru. Západná priekopa skutočne ožije po období vrcholu kvitnutia, keď sa premení na očarujúci ružový koberec, keď jemné okvetné lístky čerešňových kvetov ladne klesajú.

Svätyňa Gokoku

Navštívte svätyňu Gokoku, chrám, ktorý uctieva duše 29 171 ľudí z prefektúry Aomori, ktorí obetovali svoje životy na ochranu svojich rodín a vlasti.

Tipy pre vašu návštevu hradu Hirosaki

Kedy je najlepší čas na návštevu hradu Hirosaki?

Naplánujte si návštevu hradu Hirosaki v Hirosaki v Japonsku počas festivalu čerešňových kvetov koncom apríla až začiatkom mája pre magický zážitok uprostred kvitnúcich sakúr. Vyhnite sa zimným mesiacom pre príjemnejšie vonkajšie objavovanie.

Ako sa dostať na hrad Hirosaki z Aomori?

Nastúpte na expresný vlak zo Shin-Aomori na stanicu Hirosaki, čo je rýchla 30-minútová cesta na juh. Zo stanice Hirosaki je cesta na hrad Hirosaki hračka.

Môžete sa rozhodnúť pre 30-minútovú prechádzku k hradným pozemkom alebo chytiť autobus, ktorý vás dovezie za 15 minút na pohodlnú autobusovú zastávku Shiyakusho-mae.

Ako sa dostať na hrad Hirosaki z Tokia?

Na hrad Hirosaki z Tokia sa dostanete Shinkansenom (rýchlovlakom) zo stanice Tokio na stanicu Shin-Aomori. Po príchode na stanicu Shin-Aomori prestúpte na miestny vlak smerujúci na stanicu Hirosaki, čo bude trvať približne 30 minút. Zo stanice Hirosaki si môžete buď užiť malebnú 30-minútovú prechádzku k hradným pozemkom, alebo sa rozhodnúť pre 15-minútovú jazdu autobusom na autobusovú zastávku Shiyakusho-mae, ktorá sa nachádza v blízkosti hradu.