Tawaen Beach

★ 4.8 (7K+ recenzji) • 139K+ zarezerwowany
Przegląd
Rzeczy do zrobienia
Hotele

Tawaen Beach Bilety i wycieczki

Wyspa Pattaya: Wycieczka na Koh Larn i Koh Sak z atrakcjami wodnymi
Aktywności wodne • Pattaya

Wyspa Pattaya: Wycieczka na Koh Larn i Koh Sak z atrakcjami wodnymi

Poranny odjazd
5-7 godz.
Bezpłatne anulowanie
Potwierdzenie natychmiastowe
★ 4.4 (880) • 20K+ zarezerwowany
Od € 20.09
20 zniżki
Wyprzedaż
Wycieczka jednodniowa na Koh Larn Pattaya z aktywnościami wodnymi
Letnia oferta
Wycieczki • Pattaya

Wycieczka jednodniowa na Koh Larn Pattaya z aktywnościami wodnymi

Zarezerwuj na dziś!
Odbiór z hotelu
Bezpłatne anulowanie
Potwierdzenie natychmiastowe
★ 4.4 (22) • 800+ zarezerwowany
Od € 58.35
Pattaya Koh Larn: Półdniowe doświadczenie z masażem
Wycieczki • Pattaya

Pattaya Koh Larn: Półdniowe doświadczenie z masażem

Zarezerwuj na dziś!
Bezpłatne anulowanie
Potwierdzenie natychmiastowe
Nowa aktywność
€ 39.35
Prywatna motorówka z Pattayi na wyspę koralową (Koh Larn)
Wycieczki • Pattaya

Prywatna motorówka z Pattayi na wyspę koralową (Koh Larn)

Zarezerwuj na dziś!
Prywatna wycieczka
Mała grupa
Grupa prywatna
Bezpłatne anulowanie
★ 4.3 (8) • 100+ zarezerwowany
Od € 104.90
Wycieczka na Coral Island z lunchem
Wycieczki • Pattaya

Wycieczka na Coral Island z lunchem

Zarezerwuj na dziś!
Bezpłatne anulowanie
Potwierdzenie natychmiastowe
★ 3.6 (15) • 400+ zarezerwowany
Wyprzedane
Całodniowa wycieczka na Koh Larn z aktywnościami wodnymi z Pattayi
Aktywności wodne • Pattaya

Całodniowa wycieczka na Koh Larn z aktywnościami wodnymi z Pattayi

Zarezerwuj już teraz na jutro
Poranny odjazd
Ponad 7 godzin
Bezpłatne anulowanie
Potwierdzenie natychmiastowe
★ 4.6 (3,514) • 70K+ zarezerwowany
Od € 22.55
20 zniżki
Wyprzedaż
Wycieczka na wyspę Pattaya z atrakcjami i zdjęciami z drona na naturalnej plaży
Aktywności wodne • Pattaya

Wycieczka na wyspę Pattaya z atrakcjami i zdjęciami z drona na naturalnej plaży

Zarezerwuj na dziś!
Poranny odjazd
Ponad 7 godzin
Bezpłatne anulowanie
Potwierdzenie natychmiastowe
★ 4.4 (243) • 6K+ zarezerwowany
Od € 21.09
20 zniżki
Wyprzedaż
Całodniowa wycieczka na wyspę koralową Pattaya z motorówką
Wycieczki • Pattaya

Całodniowa wycieczka na wyspę koralową Pattaya z motorówką

Zarezerwuj na dziś!
Bezpłatne anulowanie
Potwierdzenie natychmiastowe
★ 3.6 (168) • 4K+ zarezerwowany
€ 10.15
Rejs piracki LORD Black Pearl na Koh Larn
Aktywności wodne • Pattaya

Rejs piracki LORD Black Pearl na Koh Larn

Poranny odjazd
3-5 godz.
Bezpłatne anulowanie
Potwierdzenie natychmiastowe
★ 5.0 (2)
Od € 52.45
Jednodniowa wycieczka na Koh Larn w Pattaya
Wycieczki • Pattaya

Jednodniowa wycieczka na Koh Larn w Pattaya

Zarezerwuj na dziś!
Bezpłatne anulowanie
Potwierdzenie natychmiastowe
★ 3.9 (12) • 400+ zarezerwowany
€ 78.69
Pattaya Koh Larn Półdniowa wycieczka po wyspach łodzią motorową
Wycieczki • Pattaya

Pattaya Koh Larn Półdniowa wycieczka po wyspach łodzią motorową

Odbiór z hotelu
Bezpłatne anulowanie
Potwierdzenie natychmiastowe
★ 4.4 (1,521) • 30K+ zarezerwowany
Od € 13.65
Całodniowe doświadczenie "3 Wyspy" z transferami
Klook's choice
Wycieczki • Pattaya

Całodniowe doświadczenie "3 Wyspy" z transferami

Zarezerwuj już teraz na jutro
Bezpłatne anulowanie
Potwierdzenie natychmiastowe
★ 4.3 (24) • 500+ zarezerwowany
€ 59.99

Gdzie się zatrzymać w: Tawaen Beach

POV Pool Villas
Hotele • Pattaya

POV Pool Villas

Potwierdzenie natychmiastowe
Od € 450.18
Tawaen Beach Resort
Hotele • Pattaya

Tawaen Beach Resort

Potwierdzenie natychmiastowe
★ 3.9 (32)
Od € 72.69
MADUSEA GRAND VILLA
Hotele • Pattaya

MADUSEA GRAND VILLA

Potwierdzenie natychmiastowe
Od € 185.04
Le Soleil Koh Larn
Hotele • Pattaya

Le Soleil Koh Larn

Potwierdzenie natychmiastowe
Wyprzedane
Fan Sea Resort Kohlarn
Hotele • Pattaya

Fan Sea Resort Kohlarn

Potwierdzenie natychmiastowe
★ 4.8 (5)
Od € 42.02
Akina Beach Resort KohLarn
Hotele • Pattaya

Akina Beach Resort KohLarn

Potwierdzenie natychmiastowe
Wyprzedane
Baan I Taley On Sea
Hotele • Pattaya

Baan I Taley On Sea

Potwierdzenie natychmiastowe
★ 3.3 (47)
Od € 29.49
rocco villa
Hotele • Pattaya

rocco villa

Potwierdzenie natychmiastowe
Wyprzedane
Lareena Resort Koh Larn Pattaya
Hotele • Pattaya

Lareena Resort Koh Larn Pattaya

Potwierdzenie natychmiastowe
★ 4.1 (109)
Od € 38.56
Cape Haven Koh Larn
Hotele • Pattaya

Cape Haven Koh Larn

Potwierdzenie natychmiastowe
€ 363.67
Ta Yai Beach Resort
Hotele • Pattaya

Ta Yai Beach Resort

Potwierdzenie natychmiastowe
Od € 78.45
€ 80.58
Tasana Bar and Luxury resort
Hotele • Pattaya

Tasana Bar and Luxury resort

Potwierdzenie natychmiastowe
★ 4.3 (7)
Od € 153.91

Recenzje Tawaen Beach

4.8 /5
7K+ recenzji
Przeczytaj wszystkie recenzje
Klook用戶
24 lut
Kierowca przyjechał punktualnie, a przewodnik był bardzo profesjonalny, wszystko jasno wyjaśnił. Lunch oferował wiele opcji i był smaczny. Po dotarciu na plażę przewodnik pozostał w pobliżu strefy odpoczynku, więc można było spokojnie zostawić rzeczy w tej strefie i cieszyć się zabawą, bez konieczności wynajmowania szafki.
2+
Klook User
23 lut
Absolutnie fantastyczna jednodniowa wycieczka na Koh Larn i Koh Sak! 🌊☀️ Wszystko było doskonale zorganizowane od początku do końca. Rejs łodzią motorową był płynny i ekscytujący, a atrakcje wodne były główną atrakcją — parasailing był porywający, snorkeling był przejrzysty i piękny, a spacer po dnie morskim był wyjątkowym doświadczeniem. Wyspy są oszałamiające z krystalicznie czystą wodą i czystymi plażami. Personel był przyjazny, profesjonalny i skupiony na bezpieczeństwie, co sprawiło, że wszystkie aktywności były komfortowe i przyjemne. Idealne połączenie przygody i relaksu. Świetny stosunek jakości do ceny i zdecydowanie obowiązkowy punkt programu podczas wizyty w Pattayi. Gorąco polecam! 🌴🔥
黃 **
23 lut
Doświadczenie: Na każdą aktywność było wystarczająco dużo czasu, a przewodnik mówił trochę po chińsku, co było w porządku. Jedynym minusem było to, że łódź była bardzo wyboista podczas transferu.
1+
Klook客路用户
23 lut
Jednodniowa wycieczka grupowa na Koh Larn to super opłacalna podróż. Nasza trzyosobowa rodzina złożyła zamówienie wieczorem przed wyjazdem, wybierając najtańszy pakiet (jednodniowa wycieczka + nurkowanie z rurką w parku wodnym) za 203 RMB/osobę. Nie dodaliśmy innych atrakcji wodnych, myśląc, że jeśli na miejscu będzie bezpiecznie i fajnie, to dopłacimy za dodatkowe atrakcje. Podczas składania zamówienia można było wybrać kontakt przez „wechat”. Tego samego wieczoru obsługa klienta dodała mnie do WeChat i wysłała informacje o zamówieniu, przypominając o godzinie odbioru z hotelu następnego dnia. Cały proces był doskonale zorganizowany: o 8:40 rano odebrał nas tuk-tuk, następnie podjechaliśmy do dwóch innych hoteli po kolejnych uczestników, spotkaliśmy się z przewodnikiem i fotografem w porcie, rozdano wszystkim bezpłatne ręczniki, zapewniono zabawę, towarzystwo i zdjęcia podczas różnych atrakcji wodnych (pamiętaj, aby zachować kod QR do bezpłatnego pobrania zdjęć). Po przybyciu na Koh Larn zorganizowano posiłek na leżakach pod parasolami. Do wyboru było kilka zestawów obiadowych, a dodatkowo dostaliśmy makaron instant i wodę pitną. O 15:20 zebraliśmy się, aby opuścić wyspę, a na koniec tuk-tuk odwiózł nas z powrotem do hotelu. Cały proces był uporządkowany, a bezpieczeństwo zapewnione. Szczególne podziękowania dla pięknej przewodniczki Miny i pracowitego fotografa, który był cały zakryty – ich drobne gesty sprawiły, że mieliśmy wspaniałe doświadczenia. Życzę Wam wszystkiego najlepszego!
2+
汪 **
22 lut
Tym razem wybór półdniowej wycieczki na wyspę Koh Larn był strzałem w dziesiątkę, pół dnia wystarczyło, żeby się dobrze bawić! Atrakcje wodne też były świetne! Podczas spaceru podwodnego uszy mogą boleć z powodu problemów z wyrównaniem ciśnienia! Reszta jest warta spróbowania!
Klook 用戶
21 lut
Na początku podałem adres hotelu podczas rezerwacji, ale nie było żadnego kontaktu przed wyjazdem, co początkowo mnie zaniepokoiło. W dniu wycieczki, około ósmej rano, czekaliśmy w holu hotelowym. Przyjechał kierowca tuk-tuka, który nas odebrał. Po potwierdzeniu nazwiska wsiedliśmy do pojazdu, a następnie jechaliśmy do innych hoteli, aby odebrać pozostałych uczestników. Bawiliśmy się świetnie, uprawiając parasailing i nurkowanie z rurką – chciałbym to powtórzyć! Było wielu przewodników w różnych miejscach, łatwo ich było rozpoznać po identycznych strojach. Później, po dotarciu na wyspę, mieliśmy do dyspozycji strefę z parasolami do odpoczynku. Środowisko obiadowe było skromne, ale jedzenie było smaczne.
HUNG *********
12 lut
Firma turystyczna proaktywnie poinformowała o godzinie odbioru i numerze rejestracyjnym pojazdu, co jest dużym plusem. Lider wycieczki był bardzo skromny i poinformował, że tylko obiad jest we własnym zakresie, a aktywności były płynnie zorganizowane.
2+
Klook User
2 lut
Personel był fantastyczny i zapewnił przestrzeganie wszystkich protokołów bezpieczeństwa. Zarezerwowałem snorkeling, spacer podwodny, przejażdżkę na bananie i skutery wodne. Ze wszystkich atrakcji najbardziej podobał mi się spacer podwodny – trzeba być przygotowanym, bo może być chłodno. Snorkeling był trochę rozczarowujący, ponieważ nie widziałem wielu ryb z bliska, ale skakanie z drugiego pokładu łodzi było hitem i świetną zabawą! Po aktywnościach mieliśmy trochę wolnego czasu na plaży. Sama plaża była piękna, choć dość zatłoczona.

Popularne miejsca w pobliżu: Tawaen Beach

144K+ odwiedzających
139K+ odwiedzających
139K+ odwiedzających
2M+ odwiedzających
2M+ odwiedzających
2M+ odwiedzających
2M+ odwiedzających
2M+ odwiedzających

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Tawaen Beach

Kiedy jest najlepszy czas na wizytę na plaży Sattahip na wyspie Ko Lan?

Jakie są opcje transportu, aby dostać się na Ko Lan z Sattahip?

O jakich ważnych poradach podróżniczych powinienem pamiętać, odwiedzając Sattahip Beach Ko Lan?

Jakie praktyczne porady możesz udzielić w związku z wycieczką na plażę Sattahip Ko Lan?

Co warto wiedzieć o Tawaen Beach

Ucieknij do tropikalnego raju, jakim jest Sattahip Beach Ko Lan, gdzie krystalicznie czysta woda i piaszczyste brzegi wabią podróżników poszukujących odrobiny wyspiarskiej błogości. Obejmij piękno tego ukrytego klejnotu i zanurz się w świecie spokoju i cudów natury. Ucieknij od zgiełku Khaosan Road i odkryj spokojne piękno Ko Lan. Ten ukryty klejnot oferuje dziewicze plaże, krystalicznie czystą wodę i spokojną atmosferę, która jest idealna do relaksu i regeneracji. Zanurz się w bogatym dziedzictwie kulturowym Sattahip Beach Ko Lan w imponującym Chińskim Muzeum Sztuki. Założone jako symbol przyjaźni między Tajlandią a Chinami, muzeum to prezentuje ponad 300 znakomitych dzieł chińskiej sztuki, w tym posągi z brązu i mosiądzu przedstawiające postacie historyczne i bóstwa.
Tawaen, Unnamed Rd, Bang Lamung District, Chon Buri, Thailand

Niezwykłe zabytki i miejsca, które trzeba odwiedzić

Tropikalny ogród Nong Nooch

Odkryj bujną zieleń i żywe kwiaty w tropikalnym ogrodzie Nong Nooch, botanicznym raju oferującym wgląd w bogatą florę i faunę Tajlandii.

Columbia Pictures Aquaverse

Wkrocz do świata wodnych przygód w Columbia Pictures Aquaverse, gdzie czekają ekscytujące przejażdżki wodne i atrakcje dla całej rodziny, zapewniające dzień zabawy w słońcu.

Wioska słoni w Pattayi

Doświadcz majestatu słoni w wiosce słoni w Pattayi, gdzie możesz wchodzić w interakcje z tymi łagodnymi olbrzymami i dowiedzieć się o działaniach na rzecz ich ochrony.

Kultura i historia

Odkryj dziedzictwo kulturowe Sattahip Beach Ko Lan poprzez jej zabytki i tradycyjne praktyki, oferujące wgląd w bogatą przeszłość Tajlandii. Zanurz się w bogatym dziedzictwie kulturowym Ko Lan, odkrywając zabytki i poznając lokalne tradycje i zwyczaje. Dowiedz się o kulturowym i historycznym znaczeniu Chińskiego Muzeum Sztuki, założonego przez Sa-nga Kulkobkiat w celu promowania przyjaźni między Tajlandią a Chinami. Odkryj historie kryjące się za posągami chińskich nieśmiertelnych i mnichów Shaolin.

Lokalna kuchnia

Rozkoszuj się smakami Tajlandii dzięki popularnym lokalnym daniom, takim jak Pad Thai, Tom Yum Goong i Mango Sticky Rice, prezentującym unikalne połączenie słodkich, kwaśnych i pikantnych smaków. Rozkoszuj się pysznymi lokalnymi daniami, takimi jak świeże owoce morza, owoce tropikalne i tradycyjna kuchnia tajska, podziwiając malownicze widoki na wyspę. Po zwiedzeniu muzeum rozkoszuj się popularnymi lokalnymi daniami, takimi jak Pad Thai, Tom Yum Goong i Som Tum. Poczuj wyjątkowe smaki kuchni tajskiej i skosztuj potraw, których koniecznie trzeba spróbować na Sattahip Beach Ko Lan.