Hammam Al Ándalus

★ 4.4 (55K+ beoordelingen) • 4K+ geboekt
Overzicht
Wat te doen
Hotels

Hammam Al Ándalus Tickets & Tours

Alhambra en Generalife Tour in Granada met Arabisch bad
Tours • Granada

Alhambra en Generalife Tour in Granada met Arabisch bad

Directe bevestiging
€ 155.90
Alhambra Ticket in Granada
Historische locaties • Granada

Alhambra Ticket in Granada

Boek nu voor morgen
Directe bevestiging
★ 4.2 (179) • 10K+ geboekt
€ 16.00
Historische Alhambra & Karel V Paleis Halve Dag Tour Granada
Tours • Granada

Historische Alhambra & Karel V Paleis Halve Dag Tour Granada

Boek nu voor vandaag
Gratis annuleren
Directe bevestiging
★ 4.5 (2) • 50+ geboekt
€ 18.00
Wandeltocht door Albaicin en Sacromonte
Tours • Granada

Wandeltocht door Albaicin en Sacromonte

Boek nu voor vandaag
Avondvertrek
Directe bevestiging
★ 4.6 (5) • 50+ geboekt
Vanaf € 15.10
Hop-on hop-off Trein in Granada
Tours • Granada

Hop-on hop-off Trein in Granada

Boek nu voor vandaag
Gratis annuleren
Directe bevestiging
★ 3.3 (3) • 100+ geboekt
Vanaf € 7.20
Alhambra en Nasrid Paleizen tickets met audiogids en stadspas
Attractiepassen • Granada

Alhambra en Nasrid Paleizen tickets met audiogids en stadspas

Directe bevestiging
100+ geboekt
€ 89.99
Granada: Alhambra & Nasridische Paleizen Rondleiding met Tickets
Tours • Granada

Granada: Alhambra & Nasridische Paleizen Rondleiding met Tickets

Gratis annuleren
Directe bevestiging
★ 4.2 (59) • 1K+ geboekt
Vanaf € 59.00
Alhambra & Nasrid Paleizen Nachtticket
Historische locaties • Granada

Alhambra & Nasrid Paleizen Nachtticket

Directe bevestiging
Nieuwe activiteit
€ 9.99
Alhambra, Generalife & Nasrid Paleizen Rondleiding met gids
Tours • Granada

Alhambra, Generalife & Nasrid Paleizen Rondleiding met gids

Directe bevestiging
★ 3.8 (30) • 400+ geboekt
€ 49.00
Los Cahorros wandeltocht in Granada
Tours • Granada

Los Cahorros wandeltocht in Granada

Vertrek in de middag
Gratis annuleren
Directe bevestiging
€ 20.00
Granada Alhambra Halve Dag Begeleide Historische Tour
Tours • Granada

Granada Alhambra Halve Dag Begeleide Historische Tour

Gratis annuleren
Directe bevestiging
Nieuwe activiteit
€ 69.00
Granada Alhambra Halve Dag Kleine Groepstour
Tours • Granada

Granada Alhambra Halve Dag Kleine Groepstour

Gratis annuleren
Directe bevestiging
Nieuwe activiteit
Vanaf € 69.00

Waar te verblijven in Hammam Al Ándalus

Melia Granada Hotel
Hotels • Granada

Melia Granada Hotel

Directe bevestiging
★ 4.5 (1,001)
Vanaf € 102.15
AMC Granada
Hotels • Granada

AMC Granada

Directe bevestiging
★ 4.4 (622)
Vanaf € 36.08
Hotel Inglaterra
Hotels • Granada

Hotel Inglaterra

Directe bevestiging
★ 4.3 (911)
Vanaf € 38.89
Barceló Granada Congress
Hotels • Granada

Barceló Granada Congress

Directe bevestiging
★ 4.5 (838)
Vanaf € 71.29
Hotel Porcel Navas
Hotels • Granada

Hotel Porcel Navas

Directe bevestiging
★ 4.4 (841)
Vanaf € 44.59
Hotel Granada Center
Hotels • Granada

Hotel Granada Center

Directe bevestiging
★ 4.7 (1,005)
Vanaf € 67.48
Hotel Ana María
Hotels • Granada

Hotel Ana María

Directe bevestiging
★ 3.5 (83)
Vanaf € 36.31
Hotel Don Juan
Hotels • Granada

Hotel Don Juan

Directe bevestiging
★ 4.0 (515)
Vanaf € 36.52
Barceló Carmen Granada Hotel
Hotels • Granada

Barceló Carmen Granada Hotel

Directe bevestiging
★ 4.7 (1,075)
Vanaf € 95.33
Hotel Macià Real de La Alhambra
Hotels • Granada

Hotel Macià Real de La Alhambra

Directe bevestiging
★ 4.3 (1,003)
Vanaf € 51.24
Eurostars Gran Vía Hotel
Hotels • Granada

Eurostars Gran Vía Hotel

Directe bevestiging
★ 4.4 (799)
Vanaf € 65.05
Hotel YIT Casablanca
Hotels • Granada

Hotel YIT Casablanca

Directe bevestiging
★ 3.7 (287)
Vanaf € 42.42

Evenementen met veel buzz

Flamenco show Cuevas Los Tarantos in Sacromonte
Evenementen en shows • Granada

Flamenco show Cuevas Los Tarantos in Sacromonte

Boek nu voor vandaag
Directe bevestiging
★ 4.4 (14) • 300+ geboekt
€ 28.00
Flamenco show ticket bij Tablao La Alborea Granada in Granada
Evenementen en shows • Granada

Flamenco show ticket bij Tablao La Alborea Granada in Granada

Boek nu voor vandaag
Directe bevestiging
★ 4.8 (8) • 400+ geboekt
€ 16.00
Flamenco-show in Jardines de Zoraya in Granada
Evenementen en shows • Granada

Flamenco-show in Jardines de Zoraya in Granada

Boek nu voor vandaag
Directe bevestiging
★ 5.0 (3) • 50+ geboekt
€ 20.00
Traditionele flamencoshow bij Casa Ana ticket in Granada
Evenementen en shows • Granada

Traditionele flamencoshow bij Casa Ana ticket in Granada

Boek nu voor vandaag
Gratis annuleren
Directe bevestiging
50+ geboekt
€ 20.00
Sensaciones flamencoshow in Granada
Evenementen en shows • Granada

Sensaciones flamencoshow in Granada

Boek nu voor vandaag
Gratis annuleren
Directe bevestiging
★ 5.0 (2) • 50+ geboekt
€ 20.00

Hammam Al Ándalus Beoordelingen

Klook User
2026-04-04 16:31:56
Fantastisch 5.0
Betoverend en prachtig kasteel met veel geschiedenis! Moet bovenaan uw lijst staan in Granada. Een lange, mooie natuurwandeling naar de ingang. Als alternatief kunt u een taxi of de toeristentram nemen.
LEU *****
2026-06-01 09:08:07
Fantastisch 5.0
I made a reservation over a week ago, and while the price of over 5000 NTD was quite expensive, the content was excellent. Please note that the staff with the white umbrellas will inform you which director you've been assigned to and where to meet. Refer to the photo for reference.
Klook用戶
2026-05-23 14:00:12
Fantastisch 5.0
Het hotelpersoneel bood uitstekende service! Ze waren warm en attent. De locatie is fantastisch, met bussen direct naast de deur. Het vervoer is erg handig.
Kang *****
2026-08-31 12:48:57
Fantastisch 5.0
The location is very convenient, as you can walk to the Cathedral and the Alcaicería (Arab market), or take the red Alhambra bus from Plaza Nueva station, which is just an 8-minute walk away. Downstairs, there are many famous and delicious restaurants. The soundproofing is excellent, so you can't hear any outside noise. A minor drawback is that the triple room has two beds plus an extra bed, which can be a bit tight with three large suitcases, but it offers great value for money.
shin ********
2026-07-10 19:30:14
Fantastisch 5.0
This was the best hotel experience. Although check-in time was 2 PM, I was able to check in at 12 PM and received a room upgrade to the top floor (10th floor). On top of that, I won a VIP benefit which included a bottle of wine and 1.5 liters of mineral water, making for a perfect hotel experience. The breakfast was also delicious. If I go to Granada again, I will definitely return to this hotel.
piyush ******
2026-05-07 22:02:52
Fantastisch 5.0
We hadden een geweldige tour met Celia, die zeer deskundig en leuk was. Een absolute aanrader voor iedereen die van Granada wil genieten en de geschiedenis ervan wil begrijpen.

Populaire plaatsen in de buurt van Hammam Al Ándalus

19K+ bezoekers
857K+ bezoekers
757K+ bezoekers
728K+ bezoekers
586K+ bezoekers
559K+ bezoekers
50K+ bezoekers
353K+ bezoekers

Veelgestelde vragen over Hammam Al Ándalus

Wat is de beste tijd om Hammam Al Ándalus in Granada te bezoeken?

Hoe kan ik naar Hammam Al Ándalus in Granada komen?

Moet ik mijn bezoek aan Hammam Al Ándalus vooraf reserveren?

Wat je moet weten over Hammam Al Ándalus

Ontdek de betoverende aantrekkingskracht van Hammam Al Ándalus in Granada, een verborgen oase gelegen aan de voet van het Alhambra. Dit serene toevluchtsoord nodigt u uit om te beginnen aan een reis van rust en verjonging, waar de oude tradities van Andalusische Arabische baden tot leven komen. Verscholen in het hart van deze historische stad biedt de Hammam een ​​serene ontsnapping naar een rijk van rust en verjonging. Dompel uzelf onder in de rustgevende omhelzing van water, licht en aroma's, en herstel het contact met uw innerlijke natuur in dit boeiende heiligdom. Laat de magie van de Arabische baden u meevoeren naar een plaats van innerlijke rust en harmonie, waar de oude kunst van water en wellness verweven is met de Andalusische cultuur. Deze unieke bestemming biedt een serene ontsnapping en nodigt u uit om uzelf onder te dompelen in een reis van ontspanning en verjonging te midden van de historische charme van Granada.
C. Sta. Ana, 16, Centro, 18009 Granada, Spain

Opmerkelijke bezienswaardigheden en must-visit plaatsen

Waterreis

Duik in de rustgevende omhelzing van de Waterreis bij Hammam Al Ándalus Granada. Deze betoverende ervaring nodigt u uit om een reeks thermale baden te verkennen, elk met zijn eigen unieke temperatuur en gevoel. Terwijl u overgaat van warm naar koel water, voelt u de stress wegsmelten, waardoor u verfrist en verkwikt achterblijft. Het is een zintuiglijk avontuur dat belooft zowel lichaam als geest te reinigen en een perfecte ontsnapping biedt aan de drukte van het dagelijks leven.

Massages en rituelen

Stap in een wereld van rust met de Massages en Rituelen bij Hammam Al Ándalus Granada. Hier ontmoeten eeuwenoude Andalusische technieken moderne ontspanningstechnieken om u een diep herstellende ervaring te bieden. Of u nu kiest voor een traditionele massage of een uniek ritueel, elke sessie is ontworpen om u in contact te brengen met uw innerlijke natuur en biedt een oase van rust en verjonging. Laat bekwame therapeuten u begeleiden op een reis om tot rust te komen en balans te vinden in deze serene oase.

Experiencias Hammam

Dompel uzelf onder in het rijke culturele erfgoed van Andalusië met de Experiencias Hammam in Hammam Al Ándalus Granada. Deze holistische ervaring combineert de rustgevende Waterreis met vakkundig vervaardigde massages en rituelen, allemaal ontworpen om u in contact te brengen met uw innerlijke zelf. In deze unieke wellnessomgeving is elk moment een kans om te genieten van ontspanning en de vreugde van het leven te ontdekken. Het is meer dan alleen een bezoek; het is een reis naar het hart van de Andalusische traditie en het welzijn.

Culturele betekenis

Hammam Al Ándalus is een levend bewijs van het rijke culturele erfgoed van Andalusië. Deze baden bieden een fascinerende blik in het verleden en weerspiegelen de historische betekenis van de Andalusisch-Arabische baden. Ze belichamen de diepgewortelde verbinding van de regio met water en welzijn en bieden een moderne interpretatie van de traditionele Arabische baden die ooit een integraal onderdeel waren van het dagelijks leven in Al Ándalus.

Cadeaubonnen

Deel het geschenk van ontspanning met Hammam Al Ándalus Cadeaubonnen. Deze kaarten zijn perfect voor elke gelegenheid en stellen uw dierbaren in staat om de betoverende magie van de Hammam te ervaren. Het is een attente manier om een unieke en verjongende ervaring aan te bieden.

Architectonische schoonheid

De architectuur van Hammam Al Ándalus is een prachtige mix van steen en licht, waardoor een serene sfeer ontstaat die bezoekers naar een vervlogen tijdperk voert. Het ontwerp is een eerbetoon aan de grandeur van het verleden en integreert naadloos hedendaags comfort, waardoor het een werkelijk boeiende ervaring is.

Inzet voor duurzaamheid

Hammam Al Ándalus zet zich diep in voor milieuzorg en duurzame ontwikkeling. Met een focus op transparantie implementeren ze concrete initiatieven om de uitstoot te verminderen en duurzaamheid in hun centra te bereiken, waardoor het welzijn van onze steden, onszelf en toekomstige generaties wordt gewaarborgd.

Uw innerlijke natuur

Bij Hammam Al Ándalus dient de natuur als metafoor en brug en biedt het een ruimte om uw zintuigen open te stellen voor de ervaring van water, licht, aroma's, geluiden en stilte. Deze omgeving bevordert de rust en het welzijn die nodig zijn om opnieuw contact te maken met uw ware zelf en biedt een unieke kans om uw innerlijke natuur te verkennen.