Flower Land Kamifurano

★ 4.9 (5K+ beoordelingen) • 66K+ geboekt
Overzicht
Wat te doen
Hotels

Flower Land Kamifurano Tickets & Tours

【Hokkaido Zomer Bloemenkijken】Shikisai-no-oka & Farm Tomita & Blauwe Vijver & Waterval & Patchwork Tour Eendaagse Reis | Vertrek vanuit Sapporo
Zomerdeal
Klook's choice
Tours • Vanuit Sapporo

【Hokkaido Zomer Bloemenkijken】Shikisai-no-oka & Farm Tomita & Blauwe Vijver & Waterval & Patchwork Tour Eendaagse Reis | Vertrek vanuit Sapporo

Boek nu voor morgen
Gratis annuleren
Directe bevestiging
★ 4.8 (3,123) • 30K+ geboekt
US$ 47.65
15 korting
30 korting
Uitverkoop
Dagexcursie naar Furano & Biei Aoiike & Shikisai-no-oka | Vertrek vanuit Sapporo
Zomerdeal
Tours • Vanuit Sapporo

Dagexcursie naar Furano & Biei Aoiike & Shikisai-no-oka | Vertrek vanuit Sapporo

Boek nu voor morgen
Gratis annuleren
Directe bevestiging
★ 4.8 (839) • 9K+ geboekt
US$ 45.79
30 korting
Uitverkoop
(Zomer Furano-editie) Elfen Terras & Shikisai-no-oka & Tomita Boerderij & Blauwe Vijver & Waterval Dagtocht
Zomerdeal
Tours • Vanuit Sapporo

(Zomer Furano-editie) Elfen Terras & Shikisai-no-oka & Tomita Boerderij & Blauwe Vijver & Waterval Dagtocht

Boek nu voor morgen
Gratis annuleren
Directe bevestiging
★ 4.7 (1,081) • 10K+ geboekt
US$ 47.65
15 korting
30 korting
Uitverkoop
【Hokkaido Zomer Special】Boerderij Tomita in Furano & Shikisai no Oka & Blauwe Vijver & Waterval & Patchwork Road Dagtocht | Vertrek vanuit Sapporo
Zomerdeal
Klook's choice
Tours • Vanuit Sapporo

【Hokkaido Zomer Special】Boerderij Tomita in Furano & Shikisai no Oka & Blauwe Vijver & Waterval & Patchwork Road Dagtocht | Vertrek vanuit Sapporo

Boek nu voor morgen
Gratis annuleren
Directe bevestiging
★ 4.7 (232) • 3K+ geboekt
US$ 47.65
30 korting
Uitverkoop
Hokkaido Furano meloen dagtocht: Blauwe Vijver & Shikisai-no-oka & Tomita Boerderij & Ningle Terrace (Mandarijn, Engels en Kantonees sprekende gids)
Zomerdeal
US$ 49.55
30 korting
Uitverkoop
Zomergeschenk: toegangskaartje voor Shikisai-no-oka + bloemenveld tractorrondrit: Hokkaido Biei Furano bloemenzee of winterplezier Asahiyama Zoo dagtocht. Twee routes beschikbaar & Chinees/Engelse service. Vertrek vanuit Sapporo.
US$ 47.65
15 korting
20 korting
Uitverkoop
Furano & Biei Dagtocht met seizoenshoogtepunten: Zomerse bloemenzee en romantische winterverlichting
Tours • Vanuit Sapporo

Furano & Biei Dagtocht met seizoenshoogtepunten: Zomerse bloemenzee en romantische winterverlichting

Boek nu voor morgen
Gratis annuleren
Directe bevestiging
★ 4.8 (376) • 4K+ geboekt
US$ 44.45
Sapporo Ningle Terrace Verlichting & Furano Dagtrip met Kleine Groep
Tours • Vanuit Sapporo

Sapporo Ningle Terrace Verlichting & Furano Dagtrip met Kleine Groep

Gratis annuleren
Directe bevestiging
Nieuwe activiteit
US$ 51.90
Hokkaido Shikisai no Oka & Farm Tomita Volledige dag Kleine Groep Avontuur
Tours • Vanuit Sapporo

Hokkaido Shikisai no Oka & Farm Tomita Volledige dag Kleine Groep Avontuur

Boek nu voor morgen
Gratis annuleren
★ 4.9 (30) • 200+ geboekt
US$ 45.45
30 korting
Uitverkoop
Shirogane Blue Pond & Forest Elf Terrace Night Illumination Experience
Tours • Vanuit Sapporo

Shirogane Blue Pond & Forest Elf Terrace Night Illumination Experience

Gratis annuleren
Directe bevestiging
★ 4.8 (62) • 900+ geboekt
US$ 57.15
Sapporo Volledige Dag Winter Blauwe Vijver & Bos Elf Terras Nachtverlichting Tour
Tours • Vanuit Sapporo

Sapporo Volledige Dag Winter Blauwe Vijver & Bos Elf Terras Nachtverlichting Tour

Gratis annuleren
Directe bevestiging
Nieuwe activiteit
US$ 59.85
30 korting
Uitverkoop

Waar te verblijven in Flower Land Kamifurano

Gufo no Mori Kamifurano
Hotels • Hokkaido

Gufo no Mori Kamifurano

Directe bevestiging
★ 4.6 (22)
Vanaf US$ 102.06
AKATSUKI
Hotels • Hokkaido

AKATSUKI

Directe bevestiging
Vanaf US$ 232.01
BEST VIEW
Hotels • Hokkaido

BEST VIEW

Directe bevestiging
Vanaf US$ 333.73
Ritz Garden Niji
Hotels • Hokkaido

Ritz Garden Niji

Directe bevestiging
★ 4.0 (4)
Vanaf US$ 168.00
Petit Hotel Blanc Fleur
Hotels • Hokkaido

Petit Hotel Blanc Fleur

Directe bevestiging
★ 4.5 (66)
Vanaf US$ 88.18
LAMBENT
Hotels • Hokkaido

LAMBENT

Directe bevestiging
Vanaf US$ 120.39
FURANO HIDDEN HILL
Hotels • Hokkaido

FURANO HIDDEN HILL

Directe bevestiging
★ 4.0 (4)
Vanaf US$ 201.51
LAMBRUSCO
Hotels • Hokkaido

LAMBRUSCO

Directe bevestiging
Vanaf US$ 133.59
Furano Hops Hotel
Hotels • Hokkaido

Furano Hops Hotel

Directe bevestiging
★ 4.0 (322)
Vanaf US$ 98.69
Spa & Hotel Resort Furano La Terre
Hotels • Hokkaido

Spa & Hotel Resort Furano La Terre

Directe bevestiging
★ 4.1 (34)
Vanaf US$ 89.06
Petit Hotel Blaneneige
Hotels • Hokkaido

Petit Hotel Blaneneige

Directe bevestiging
★ 4.1 (29)
Vanaf US$ 83.46
THE CRANE SANCTUARY KAMIFURANO
Hotels • Hokkaido

THE CRANE SANCTUARY KAMIFURANO

Directe bevestiging
Vanaf US$ 379.76

Flower Land Kamifurano Beoordelingen

4.9 /5
5K+ beoordelingen
Lees alle beoordelingen
Charlene **************
23 jun
Deze tour is een aanrader! Onze gids, James, was hartelijk en grappig. De route was perfect, met voldoende tijd om te verkennen en foto's te maken, of om te eten en dingen te kopen bij elke stop. Onze chauffeur reed ook soepel. De bus was ook comfortabel. We hebben er enorm van genoten en veel plezier gehad! Het begon te regenen zodra ons bezoek aan Farm Tomita eindigde, dus we hadden veel geluk. De bloemen bloeien al, maar zouden waarschijnlijk rond juli voller zijn, maar alles was desondanks prachtig. 🌸
Erlisa *******
23 jun
Onze gids, Hikaru, was inclusief, aangezien hij ervoor zorgde dat hij zowel Engels als Chinees sprak. Hij is een vriendelijke gids die ons zelfs hielp met het maken van foto's in de paarse velden. Hij gaf ons ook meer tijd bij Farm Tomita. Direct na Farm Tomita bezochten we de andere bloemenboerderij, dus het was helemaal niet gehaast en we konden op ons gemak foto's maken. Ningle Terrace was ook een prachtige plek om 's avonds te bezoeken, hoewel de winkels om 19:45 uur sloten. Over het algemeen was de ervaring geweldig en ik zou deze dagtocht zeker aan anderen aanbevelen!
2+
Lam ********
23 jun
Hoewel veel bloemen nog niet in bloei stonden, gaf gids Chen Ling gedetailleerde uitleg en veel extra informatie, wat de reis soepel en aangenaam maakte.
Pinky ****
22 jun
We hebben een geweldige tijd gehad tijdens de Furano Biei-tour met Jenny! Ze was super georganiseerd en stuurde ons de dag ervoor een bericht met een handige checklist van wat we moesten meenemen. Tijdens de tour deelde ze bij elke stop echt interessante historische feiten zonder het saai te maken. Bovendien waren haar voedselaanbevelingen perfect – ze wist precies welke lokale specialiteiten we moesten proberen en waar we die voor de beste prijs konden krijgen. Ik raad haar ten zeerste aan!
2+
Klook客路用户
21 jun
富良野花田美不勝收,青池瀑布景色獨特。時間安排恰當,車程平穩,導遊解說詳細,整體體驗滿分!
Wen **********
21 jun
De reis bleek verrassend aangenaam, ondanks dat we te vroeg waren voor veel bloemen. De Blauwe Vijver was spectaculair, ondanks het druilerige weer. De trip naar Shikisai No Oka was echt een openbaring en we dompelden ons volledig onder in de koele zomerdag. Farm Tomita stelt ons nooit teleur met de kans om het ijs en de meloen te proeven, samen met de prachtige bloemenpracht. Tot slot moet ik de gids Yan prijzen, die geduldig alle bezienswaardigheden in het Engels, Chinees en Japans uitlegde.
2+
Kapil ****
21 jun
Dit is een fantastische tour door Furano en Biei. Onze gids Leo was fantastisch - zeer deskundig en had een geweldige persoonlijkheid. Hij heeft heel goed voor ons gezorgd tijdens de tour. Het was een zeer plezierige dag. Bedankt Leo!
Rue **
21 jun
Onze dagtour op 19 juni, begeleid door Hikaru, verliep vlekkeloos. We zijn blij dat we Hikaru als gids hadden; hij gaf veel goede tips tijdens de reis, over lekker eten en dingen om te kopen. Hikaru is vriendelijk en benaderbaar en alles verliep zoals gepland. Bedankt Hikaru-san!

Populaire plaatsen in de buurt van Flower Land Kamifurano

66K+ bezoekers
4K+ bezoekers
434K+ bezoekers
384K+ bezoekers
384K+ bezoekers
183K+ bezoekers
84K+ bezoekers
399K+ bezoekers
399K+ bezoekers

Veelgestelde vragen over Flower Land Kamifurano

Wat is de beste tijd om Flower Land Kamifurano te bezoeken?

Hoe kan ik Flower Land Kamifurano verkennen zonder al te veel te lopen?

Wat moet ik meenemen naar Flower Land Kamifurano?

Hoe kom ik bij Flower Land Kamifurano?

Is er een toegangsprijs voor Flower Land Kamifurano?

Welke betalingsmogelijkheden zijn er beschikbaar bij Flower Land Kamifurano?

Wat je moet weten over Flower Land Kamifurano

Flower Land Kamifurano, gelegen in de schilderachtige landschappen van Hokkaido, is een adembenemende toeristische boerderij van 247 hectare die een levendig scala aan kleuren en geuren biedt. Dit betoverende bloemenparadijs boeit bezoekers met zijn uitgestrekte velden vol seizoensbloemen, waardoor het een must-visit is voor natuurliefhebbers en fotografieliefhebbers. Van mei tot september barst de bestemming in een caleidoscoop van kleuren, wat zorgt voor een betoverend schouwspel van bloeiende bloemen. Of je nu een natuurliefhebber bent of gewoon op zoek bent naar een serene ontsnapping, Flower Land Kamifurano belooft een onvergetelijke ervaring te midden van de weelderige tuinen en geurige lavendelvelden.
27 Go Nishi 5 Senkita, Kamifurano, Sorachi District, Hokkaido 071-0505, Japan

Seizoensgebonden bloemenvelden

Betreed een wereld van levendige kleuren en betoverende geuren in de seizoensgebonden bloemenvelden van Flower Land Kamifurano. Elk bezoek belooft een nieuw spektakel, aangezien de velden transformeren met de seizoenen en een adembenemend scala aan bloemen laten zien, van delicate kersenbloesems in de lente tot de rijke tinten van salvia en goudsbloem. Of u nu een bloemenliefhebber bent of gewoon op zoek bent naar een pittoresk uitje, deze velden bieden een boeiende ervaring die verandert met het ritme van de natuur.

Tractor Bustours

Klim aan boord van de tractorbus voor een heerlijke reis door het hart van Flower Land Kamifurano. Deze ontspannen tour is perfect voor diegenen die willen genieten van de schoonheid van de tuinen zonder dat ze veel hoeven te lopen. Naarmate de seizoenen veranderen, verandert ook de route, zodat u het beste van de bloei meemaakt. Het is een boeiende en informatieve rit die een uniek perspectief biedt op de levendige bloemenlandschappen, waardoor het een hit is bij bezoekers van alle leeftijden.

Observatiedek

Beklim het observatiedek voor een adembenemend uitzicht dat zich uitstrekt over de majestueuze bergketen Daisetsuzan en het landschap rondom Furano Ski Resort. Hier ontmoeten de hemel en de aarde elkaar in een prachtig panorama, met Mount Asahi en Mount Tokachi die trots in de verte staan. Ingelijst door de levendige bloemenvelden beneden biedt dit uitkijkpunt een serene en ontzagwekkende ervaring. Het is de perfecte plek om te ontspannen en prachtige foto's te maken van uw Furano-uitje.

Culturele betekenis

Flower Land Kamifurano is een cultureel juweel dat de diepe waardering van de regio voor de natuur en de veranderende seizoenen prachtig laat zien. Het is een bewijs van het rijke agrarische erfgoed van Hokkaido, waar de toewijding aan het koesteren van deze levendige velden de diepgewortelde verbinding met de natuur en de landbouw benadrukt.

Lokale keuken

Geniet van de lokale smaken in het eigen restaurant, waar u uw smaakpapillen kunt verwennen met een kom authentieke Asahikawa ramen. Deze lokale delicatesse is een must-try en biedt een heerlijke smaak van de culinaire tradities van de regio.

Geperste en gedroogde bloemen

Ontdek de betoverende kunst van geperste en gedroogde bloemen in Flower Land Kamifurano. Deze prachtige creaties zijn perfecte souvenirs, die de bloemenschoonheid van de boerderij inkapselen en u in staat stellen een stukje van dit prachtige landschap mee naar huis te nemen.