Asahi Beer Oyamazaki Villa Museum of Art

★ 5.0 (1K+ beoordelingen) • 8K+ geboekt
Overzicht
Wat te doen
Hotels

Asahi Beer Oyamazaki Villa Museum of Art Tickets & Tours

Kyoto 1-daagse tour Suntory Yamazaki-distilleerderij en Asahi Kunstmuseum
Tours • Mishima County

Kyoto 1-daagse tour Suntory Yamazaki-distilleerderij en Asahi Kunstmuseum

Ochtendvertrek
3-5 uur
★ 4.8 (45) • 600+ geboekt
€ 148.29
Kyoto Takenosato Onsen Manyo no Yu toegangsticket
Massages • Kioto

Kyoto Takenosato Onsen Manyo no Yu toegangsticket

Boek nu voor morgen
7+ uur
Gratis annuleren
Directe bevestiging
★ 4.3 (18) • 1K+ geboekt
€ 16.19
Het verheffende Kyoto: Tour door Uji's thee, heiligdommen en natuurlijke spiritualiteit
Klook's choice
€ 239.99
Gyokko-yu Hijiri-no-Ne Fushimi Branch
Massages • Kioto

Gyokko-yu Hijiri-no-Ne Fushimi Branch

Boek nu voor morgen
Directe bevestiging
€ 5.05
Eendaagse tour door Kyoto Arashiyama, Kiyomizu-dera-tempel en Fushimi Inari-taisha (inclusief toegangsticket voor Kiyomizu-dera-tempel)
Tours • Vanuit Osaka

Eendaagse tour door Kyoto Arashiyama, Kiyomizu-dera-tempel en Fushimi Inari-taisha (inclusief toegangsticket voor Kiyomizu-dera-tempel)

Boek nu voor morgen
Gratis annuleren
★ 4.7 (109) • 2K+ geboekt
€ 42.15
50 korting
Uitverkoop
Kyoto Ramen-Maakervaring
Culturele ervaringen • Kioto

Kyoto Ramen-Maakervaring

Ochtendvertrek
Directe bevestiging
★ 5.0 (2)
€ 62.29
30 korting
Uitverkoop
Kyoto's best bewaarde geheim: authentiek bamboe en verborgen geschiedenis van het Westen
Tours • Vanuit Kioto

Kyoto's best bewaarde geheim: authentiek bamboe en verborgen geschiedenis van het Westen

Privérondleiding
Privégroep
Gratis annuleren
Directe bevestiging
€ 1,408.65
Privé halve dag tour: renbaan van Kyoto en renbaan van Hanshin
Tours • Vanuit Kioto, Osaka

Privé halve dag tour: renbaan van Kyoto en renbaan van Hanshin

Gratis annuleren
Nieuwe activiteit
€ 129.49

Waar te verblijven in Asahi Beer Oyamazaki Villa Museum of Art

Hotel Route Inn Kyoto Kumiyama
Hotels • Kuse County

Hotel Route Inn Kyoto Kumiyama

Directe bevestiging
Vanaf € 85.79
Hotel Kyoto Eminence
Hotels • Kioto

Hotel Kyoto Eminence

Directe bevestiging
★ 4.4 (57)
Vanaf € 98.39
Hotel Abest Grande Takatsuki
Hotels • Takatsuki

Hotel Abest Grande Takatsuki

Directe bevestiging
★ 4.5 (663)
Vanaf € 45.98
Takatsuki W and M Hotel
Hotels • Takatsuki

Takatsuki W and M Hotel

Directe bevestiging
★ 4.0 (12)
Vanaf € 40.49
Hotel Trend Takatsuki
Hotels • Takatsuki

Hotel Trend Takatsuki

Directe bevestiging
★ 4.2 (81)
Vanaf € 63.70
Takatsuki Sun Hotel
Hotels • Takatsuki

Takatsuki Sun Hotel

Directe bevestiging
Vanaf € 98.20
BOND - Hostel
Hotels • Mishima County

BOND - Hostel

Directe bevestiging
★ 4.2 (19)
Vanaf € 36.34

Asahi Beer Oyamazaki Villa Museum of Art Beoordelingen

5.0 /5
1K+ beoordelingen
Lees alle beoordelingen
클룩 고객
20 jun
De tour door Kyoto met gids Min-chan was echt informatief en leuk. Ik vond deze tour vooral bevredigend omdat een te strak schema persoonlijk niet bij mij past. Het was ontspannend omdat we samen reisden, maar mijn familie en ik vrij konden rondlopen. Het was ook extra waardevol omdat u gedetailleerde aanbevelingen gaf voor restaurants en bezienswaardigheden in Osaka en Kyoto. Het was fijn dat u bij Kinkaku-ji (Gouden Paviljoen) individuele foto's maakte 😊 Als u de voorkeur geeft aan reizen met uw gezin waarbij u niet de hele tijd samen bent, dan is dit een absolute aanrader! Zelfs met de regen was het leuk. Bedankt.
클룩 고객
12 jun
Ik vond deze bustour vanuit Kyoto! Ik ging met mijn ouders en we bezochten drie belangrijke bezienswaardigheden. We kregen overal voldoende tijd, dus we konden rustig rondkijken. De aanbevolen restaurants en cafés die je echt moet proberen, waren allemaal heerlijk. Het lijkt erop dat mijn smaak vergelijkbaar is met die van Sunny-chan... haha. Ik heb er zo van genoten dat ik de volgende keer alleen terug wil komen! Ik kom in 2033 terug voor nog een Kyoto-tour met Sunny-chan~
MIN ***
5 jun
De gids gaf in de bus een gedetailleerde uitleg over de bezienswaardigheden en ter plaatse kregen we de vrijheid om zelf op verkenning te gaan, wat ik erg prettig vond. Vooral het feit dat hij aanbevolen plaatsen om te bezoeken en restaurants op Google Maps markeerde, zodat we deze direct konden opslaan en gebruiken, maakte het vinden van routes gemakkelijk. Als u een vrije reis wilt met gemakkelijk vervoer en voorafgaande kennis, dan raad ik Nikko Nikko Tour aan!
Heather ******
31 mei
Onze gids Fuji-san was zo warm en gastvrij, we voelden ons echt thuis. Er zit veel in een paar uur gepropt, maar het was echt heerlijk om zowel het kunstmuseum als de whisky te kunnen bezoeken om de diepere geschiedenis van Suntory en Asahi te leren kennen. De groep was klein, wat zorgde voor een mooie intieme ervaring. We vonden het leuk om contact te leggen met de anderen in de tour, al met al zeker een mooie ervaring.
클룩 고객
25 mei
Vandaag heb ik de Kyoto-tour gedaan. Ik wilde de tour wat rustiger aan doen dan andere tours, dus koos ik voor de Niconico-tour. Min-chan, onze gids, gaf ons echt veel waardevolle informatie. Het was ook erg fijn dat ze van elk gezin een familiefoto maakte. De bus was erg schoon en comfortabel. De chauffeur reed ook heel voorzichtig. Ik reisde heen en terug vanuit Osaka, maar omdat Kyoto Station een tussenstop was, waren er ook veel passagiers die vanaf Kyoto Station kwamen. Min-chan vertelde ons ook over goede restaurants, cafés en dingen om te doen! Toen ik 's ochtends bij het verzamelpunt aankwam, zag ik dat andere tourbussen al vroeg stonden te wachten om een plekje te bemachtigen, maar bij ons was het niet nodig om te haasten, omdat de bijeenkomst precies op de aangegeven tijd plaatsvond. Hoewel het een warme dag was, hebben we ons uitstekend vermaakt.♡♡
Klook User
23 mei
Mijn vriendin en ik reisden naar Kyoto en ik boekte deze tour op het laatste moment. Onze gids was Fuji-san en zij was de beste gids die we ooit hebben gehad. Ze is erg geduldig, lief en heeft veel uitgelegd tijdens deze tour. Als we ooit nog een gids nodig hebben, zou ik alleen haar aanvragen. Arigato Gosaimasu Fuji San!
Utilisateur Klook
15 mei
Een van de beste ervaringen die we in Japan hebben gehad! Het hele team was buitengewoon gastvrij en grappig. De uitleg was heel duidelijk en gemakkelijk te begrijpen. De ramen waren uitstekend! Bovendien hadden we het geluk een privéles te krijgen. Hartelijk dank voor deze mooie ontmoeting!
클룩 고객
11 mei
Ik ben met mijn vader naar Osaka en Kyoto geweest om zijn 60e verjaardag te vieren! Het kiezen van Niconico Tour voor deze reis was echt een goede beslissing. Gids ㅅㅈㅈ was zo gepassioneerd, energiek en wilde ons zoveel mogelijk vertellen, wat erg indrukwekkend was. Ze legde alles uit op elke plek die we bezochten, wat het heel gemakkelijk en leuk maakte om te begrijpen! Vooral het meest waarschijnlijke verhaal over waarom Japan links rijdt, is me het meest bijgebleven. Het was ook fijn dat ze tijdens de Arashiyama-tour goede plekken aanbeval om te eten! Mijn ouders waren er ook erg tevreden over. Ik zou deze tour aanbevelen aan vrienden die in de toekomst naar Kyoto reizen! Bedankt voor de leuke herinneringen!

Populaire plaatsen in de buurt van Asahi Beer Oyamazaki Villa Museum of Art

417K+ bezoekers
514K+ bezoekers
952K+ bezoekers
940K+ bezoekers
994K+ bezoekers
451K+ bezoekers
798K+ bezoekers

Veelgestelde vragen over Asahi Beer Oyamazaki Villa Museum of Art

Wat is de beste tijd om het Asahi Beer Oyamazaki Villa Museum of Art te bezoeken?

Hoe kan ik naar het Asahi Beer Oyamazaki Villa Museum of Art gaan?

Waar moet ik aan denken bij het plannen van een bezoek aan het Asahi Beer Oyamazaki Villa Museum of Art?

Wat je moet weten over Asahi Beer Oyamazaki Villa Museum of Art

Het Asahi Beer Oyamazaki Villa Museum of Art, gelegen in het pittoreske landschap van Ōyamazaki, Otokuni County, is een verborgen juweeltje dat een unieke mix van kunst, geschiedenis en natuurlijke schoonheid biedt. Deze betoverende villa, ooit de residentie van de oprichter van Asahi Beer, boeit bezoekers met zijn prachtige architectuur en voortreffelijke kunstcollecties, waaronder het beroemde waterlelie-stuk van Monet. Omgeven door een serene tuin, biedt de villa een rustige ontsnapping waar kunstliefhebbers en geschiedenisfanaten zich kunnen onderdompelen in zowel kunst als natuur. Of u nu wordt aangetrokken door het rijke culturele erfgoed of de serene omgeving, het Asahi Beer Oyamazaki Villa Museum of Art belooft een onvergetelijke ervaring in het hart van Kyoto.
Japan, 〒618-0071 Kyoto, Otokuni District, Oyamazaki, Ōyamazaki, Zenihara−5−3

Opmerkelijke bezienswaardigheden en must-see bezienswaardigheden

Asahi Beer Oyamazaki Villa Museum of Art

Betreed een wereld waar kunst en natuur harmonieus samensmelten in het Asahi Beer Oyamazaki Villa Museum of Art. Genesteld te midden van weelderige tuinen, biedt deze charmante villa een serene ontsnapping aan de drukte van de stad. Ontdek een diverse collectie kunst, waaronder moderne meesterwerken en gerenommeerde werken zoals Monet's waterlelie. Terwijl u door de elegante kamers en rustige tuinen wandelt, ervaart u een vredig toevluchtsoord dat de rijke artistieke nalatenschap van de regio viert.

Monet's Waterleliecollectie

Dompel uzelf onder in de betoverende schoonheid van Monet's waterleliecollectie in het Asahi Beer Oyamazaki Villa Museum of Art. Dit prachtige meesterwerk is een hoogtepunt van de diverse kunstcollectie van het museum en biedt bezoekers de kans om de delicate wisselwerking van licht en kleur te waarderen die Monet zo meesterlijk vastlegde. Tegen de achtergrond van de prachtige architectuur en serene tuinen van de villa is deze ervaring een must voor kunstliefhebbers en natuurliefhebbers.

Oyamazaki Villatuinen

Ontsnap naar de rustige Oyamazaki Villatuinen, waar de schoonheid van de natuur de artistieke schatten in het Asahi Beer Oyamazaki Villa Museum of Art aanvult. Deze weelderige tuinen bieden een vredig toevluchtsoord, vooral adembenemend tijdens het herfstseizoen wanneer levendige bladeren een tapijt van kleuren creëren. Wandel door dit serene landschap en laat de harmonieuze mix van kunst en natuur uw geest verjongen.

Culturele en historische betekenis

Het Asahi Beer Oyamazaki Villa Museum of Art is een historisch juweel dat de architectonische elegantie van het begin van de 20e eeuw weerspiegelt. Deze villa is niet alleen een prachtig bouwwerk, maar ook een cultureel monument dat de persoonlijke kunstcollectie van de oprichter van Asahi Beer laat zien. Bezoekers kunnen tentoonstellingen verkennen die de culturele evolutie van het gebied belichten en inzicht bieden in de historische betekenis van kunst in de Japanse cultuur en de invloed van westerse kunst. Het is een perfecte mix van traditionele en hedendaagse kunstvormen, waardoor het een must-visit is voor zowel kunstliefhebbers als geschiedenisfanaten.

Lokale keuken

Bereid bij een bezoek aan Oyamazaki uw smaakpapillen voor op een heerlijke reis door de lokale culinaire scene. Het gebied staat bekend om zijn traditionele Japanse gerechten die een unieke mix van smaken bieden en een perfecte aanvulling vormen op uw culturele verkenning. Nabijgelegen eetgelegenheden serveren regionale specialiteiten die uw smaakpapillen zeker zullen prikkelen, waardoor het een paradijs is voor fijnproevers. Mis de kans niet om te genieten van deze culinaire hoogstandjes, die een ware weerspiegeling zijn van de unieke smaken en het culinaire erfgoed van de regio.