Studio City Water Park

★ 4.8 (189K+ anmeldelser) • 4M+ bestilt
Oversikt
Ting å gjøre
Hoteller
Restauranter

Studio City Water Park Billetter og omvisninger

Studio City Water Park i Macao
Vannparker • Macau

Studio City Water Park i Macao

Bestill nå for i dag
Umiddelbar bekreftelse
★ 4.7 (2,287) • 100K+ bestilt
kr 288
kr 519
Klook Pass Macau
Attraksjonspass • Macau

Klook Pass Macau

Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
★ 4.4 (49) • 1K+ bestilt
kr 880
kr 1,141
Eksklusivt hos Klook
«Macau Zipline» verdens første oppslukende urbane zipline-underholdningsattraksjon
Friluftsliv og sportsaktiviteter • Macau

«Macau Zipline» verdens første oppslukende urbane zipline-underholdningsattraksjon

Umiddelbar bekreftelse
★ 4.7 (377) • 6K+ bestilt
kr 60
Macau Sightseeing dagstur (avreise fra Hong Kong/Macau)
Turer • Macau

Macau Sightseeing dagstur (avreise fra Hong Kong/Macau)

Bestill nå for i morgen
Henting på hotellet
Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
★ 4.5 (823) • 10K+ bestilt
kr 826
Studio City Nick Playland
Lekeplasser • Macau

Studio City Nick Playland

Bestill nå for i morgen
Umiddelbar bekreftelse
★ 4.0 (6) • 200+ bestilt
kr 83
kr 119
Macau Tower Bungy Jump
Friluftsliv og sportsaktiviteter • Macau

Macau Tower Bungy Jump

Opptil 3 timer
Umiddelbar bekreftelse
★ 4.8 (934) • 8K+ bestilt
kr 3,040
Gondoltur-opplevelse på The Venetian Macao
Vannaktiviteter • Macau

Gondoltur-opplevelse på The Venetian Macao

Bestill nå for i morgen
Opptil 3 timer
Umiddelbar bekreftelse
★ 4.5 (7,287) • 200K+ bestilt
Fra kr 178
[Koreansk guide] Komplett erobring av Macaos nattur (inkludert monorailtur)
Turer • Macau

[Koreansk guide] Komplett erobring av Macaos nattur (inkludert monorailtur)

Bestill nå for i morgen
Avreise om kvelden
Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
★ 4.9 (43) • 600+ bestilt
kr 271
10 rabatt
Salg
[Koreansk guide] Macau dagstur + nattur i ett (inkludert privat bil)
Turer • Macau

[Koreansk guide] Macau dagstur + nattur i ett (inkludert privat bil)

Bestill nå for i morgen
Avreise om ettermiddagen
Gratis avbestilling
★ 4.8 (38) • 500+ bestilt
kr 704
10 rabatt
Salg
Macau gruppetur halvdagstur / heldagstur
Turer • Macau

Macau gruppetur halvdagstur / heldagstur

Privat omvisning
Privat gruppe
Gratis avbestilling
★ 4.9 (12) • 50+ bestilt
kr 3,148
Studio City "Fun Zone"
Lekeplasser • Macau

Studio City "Fun Zone"

Bestill nå for i dag
Umiddelbar bekreftelse
★ 4.6 (1,039) • 40K+ bestilt
kr 102
kr 116
Macau City Highlights Halvdags liten gruppe tur
Turer • Macau

Macau City Highlights Halvdags liten gruppe tur

Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
kr 1,257

Hvor du kan bo i Studio City Water Park

Zhefei Hotel (Zhuhai Hengqin Port Chimelong-butikken) overnattingspakke
Fra kr 695
kr 957
Galaxy Hotel
Hoteller • Macau

Galaxy Hotel

Umiddelbar bekreftelse
★ 4.9 (1,051)
Fra kr 1,808
Studio City
Hoteller • Macau

Studio City

Umiddelbar bekreftelse
★ 4.7 (1,589) • 200+ bestilt
Fra kr 1,126
Hotel Okura Macau
Hoteller • Macau

Hotel Okura Macau

Umiddelbar bekreftelse
★ 4.9 (1,014)
Fra kr 1,921
Andaz Macau
Hoteller • Macau

Andaz Macau

Umiddelbar bekreftelse
★ 4.7 (468)
Fra kr 1,243
Londoner Grand, a Luxury Collection Hotel, Macao
Hoteller • Macau

Londoner Grand, a Luxury Collection Hotel, Macao

Umiddelbar bekreftelse
★ 4.4 (786)
Fra kr 1,435
Banyan Tree Macau
Hoteller • Macau

Banyan Tree Macau

Umiddelbar bekreftelse
★ 4.7 (1,004)
Fra kr 4,082
The 13 Palace
Hoteller • Macau

The 13 Palace

Umiddelbar bekreftelse
★ 3.2 (5)
Fra kr 2,564
W Macau - Studio City
Hoteller • Macau

W Macau - Studio City

Umiddelbar bekreftelse
★ 4.7 (961)
Fra kr 1,367
Broadway Hotel
Hoteller • Macau

Broadway Hotel

Umiddelbar bekreftelse
★ 4.7 (1,203) • 50+ bestilt
Fra kr 678
Wynn Palace
Hoteller • Macau

Wynn Palace

Umiddelbar bekreftelse
★ 4.9 (1,021)
Fra kr 2,177
Grand Lisboa Palace Macau
Hoteller • Macau

Grand Lisboa Palace Macau

Umiddelbar bekreftelse
★ 4.6 (1,228) • 100+ bestilt
Fra kr 1,113

Transport til og fra Studio City Water Park

Macau Chartret Dagstur | Familiemoro, Foreldre-Barn-tur, Temaalternativer kun for foreldre | Egnet for små familier/forretningsreiser
Bilutleie • Macau

Macau Chartret Dagstur | Familiemoro, Foreldre-Barn-tur, Temaalternativer kun for foreldre | Egnet for små familier/forretningsreiser

Bestill nå for i morgen
Tilpasset reiserute
Gratis avbestilling
★ 4.6 (178) • 1K+ bestilt
kr 668
kr 738
TurboJET ferjebillett mellom Hong Kong og Macao
Ferger • Macau

TurboJET ferjebillett mellom Hong Kong og Macao

Bestill nå for i dag
Umiddelbar bekreftelse
★ 4.7 (27,744) • 1M+ bestilt
kr 167
kr 289
Lokal transport/privatbilservice i Macao (7-seters/buss)
Bilutleie • Macau

Lokal transport/privatbilservice i Macao (7-seters/buss)

Bestill nå for i dag
Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
★ 4.9 (85) • 900+ bestilt
kr 351
Cotai Water Jet ferjebillett mellom Hong Kong og Macao
Ferger • Macau

Cotai Water Jet ferjebillett mellom Hong Kong og Macao

Umiddelbar bekreftelse
★ 4.8 (17,652) • 800K+ bestilt
Fra kr 194
10 rabatt
Macau|Macau International Airport Privat Flyplasstransport
Privat flyplasstransport • Macau

Macau|Macau International Airport Privat Flyplasstransport

Bestselger
Umiddelbar bekreftelse
★ 4.7 (378) • 3K+ bestilt
kr 351
TurboJET Hong Kong-Macau tur/retur fergebillett
Ferger • Macau

TurboJET Hong Kong-Macau tur/retur fergebillett

Umiddelbar bekreftelse
★ 4.8 (72) • 10K+ bestilt
kr 462
50 rabatt
Kombinasjon
Transporttjeneste mellom Macao og Zhuhai (7-seters MPV)
Bilutleie • Macau (Fra Hongkong)

Transporttjeneste mellom Macao og Zhuhai (7-seters MPV)

Bestill nå for i morgen
Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
★ 5.0 (87) • 1K+ bestilt
kr 702
Direktebuss mellom Hong Kong og Macao [levert av CTS Buss]
Busser • Macau (Fra Hongkong)

Direktebuss mellom Hong Kong og Macao [levert av CTS Buss]

★ 3.8 (97) • 2K+ bestilt
Fra kr 191
Transporttjeneste mellom Macao og Zhongshan (7-seters MPV)
Bilutleie • Macau

Transporttjeneste mellom Macao og Zhongshan (7-seters MPV)

Bestill nå for i morgen
Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
kr 983

Restauranter i nærheten av Studio City Water Park

mezza9 Macau på Grand Hyatt Macau
Mat og bespisning • Macau

mezza9 Macau på Grand Hyatt Macau

Bestill nå for i morgen
Umiddelbar bekreftelse
★ 4.6 (620) • 20K+ bestilt
Fra kr 303
kr 456
JW Marriott Hotel Macau Buffet | Urban Kitchen | Lunsjbuffet, Middagsbuffet
Mat og bespisning • Macau

JW Marriott Hotel Macau Buffet | Urban Kitchen | Lunsjbuffet, Middagsbuffet

Bestill nå for i dag
★ 4.4 (6,439) • 100K+ bestilt
Fra kr 384
kr 501
Macau Tower | 360 Cafe | Lunsjbuffet, Middagsbuffet, Ettermiddagste
Mat og bespisning • Macau

Macau Tower | 360 Cafe | Lunsjbuffet, Middagsbuffet, Ettermiddagste

Bestill nå for i dag
★ 4.4 (4,344) • 100K+ bestilt
kr 233
kr 252
Grand Lisboa Palace Macau Buffet | The Grand Buffet | Frokostbuffet, Lunsjbuffet, Middagsbuffet
Mat og bespisning • Macau

Grand Lisboa Palace Macau Buffet | The Grand Buffet | Frokostbuffet, Lunsjbuffet, Middagsbuffet

Bestill nå for i dag
★ 4.5 (2,744) • 90K+ bestilt
kr 223
kr 352
Studio City Macau Buffet | Spotlight | Frokostbuffet, Lunsjbuffet, Middagsbuffet
Mat og bespisning • Macau

Studio City Macau Buffet | Spotlight | Frokostbuffet, Lunsjbuffet, Middagsbuffet

Bestill nå for i dag
Umiddelbar bekreftelse
★ 4.4 (5,249) • 100K+ bestilt
kr 206
kr 329
Parisian Buffet Le Buffet - The Parisian Macao
Mat og bespisning • Macau

Parisian Buffet Le Buffet - The Parisian Macao

Bestill nå for i morgen
Umiddelbar bekreftelse
★ 4.4 (3,785) • 50K+ bestilt
kr 792
kr 889
Churchill's Table på The Londoner Macao
Mat og bespisning • Macau

Churchill's Table på The Londoner Macao

Umiddelbar bekreftelse
★ 4.6 (145) • 1K+ bestilt
kr 411
kr 456
Hampton Court - The Londoner Macao | Middagsbuffet
Mat og bespisning • Macau

Hampton Court - The Londoner Macao | Middagsbuffet

Bestill nå for i morgen
Umiddelbar bekreftelse
★ 4.6 (91) • 3K+ bestilt
kr 1,258
Grand Lisboa Macau - Døgnet rundt-buffet
Mat og bespisning • Macau

Grand Lisboa Macau - Døgnet rundt-buffet

Bestill nå for i morgen
★ 4.3 (194) • 4K+ bestilt
Fra kr 225
kr 262
Grand Hyatt Macau - Fountain Cafe | Lunsjmeny, ettermiddags-tesett
Mat og bespisning • Macau

Grand Hyatt Macau - Fountain Cafe | Lunsjmeny, ettermiddags-tesett

Bestill nå for i morgen
Umiddelbar bekreftelse
★ 4.8 (40) • 300+ bestilt
kr 179
kr 247
Jin Jin - W Hotel Studio City Macao
Mat og bespisning • Macau

Jin Jin - W Hotel Studio City Macao

Umiddelbar bekreftelse
★ 4.6 (445) • 10K+ bestilt
kr 97
kr 116
Brasserie på The Parisian Macao
Mat og bespisning • Macau

Brasserie på The Parisian Macao

Bestill nå for i morgen
Umiddelbar bekreftelse
★ 4.8 (88) • 1K+ bestilt
kr 353
kr 367

Mer å utforske

House of Dancing Water-billett
Arrangementer og show • Macau

House of Dancing Water-billett

Umiddelbar bekreftelse
★ 4.8 (20,136) • 400K+ bestilt
kr 579
38 rabatt
Kombinasjon
Macao 2049 Show | Zhang Yimou regisserer et mesterverk av teknologi og kunst
Arrangementer og show • Macau

Macao 2049 Show | Zhang Yimou regisserer et mesterverk av teknologi og kunst

★ 4.6 (50) • 1K+ bestilt
kr 230
kr 343

Studio City Water Park Anmeldelser

4.8 /5
189K+ anmeldelser
Les alle anmeldelser
Klook User
23 juni
den beste utsikten! og opplevelsen er uforglemmelig 🤘❤️
蘇 **
23 juni
Det tar omtrent 10 minutter å gå fra hesteveddeløpsbanens lettbanestasjon, og det er en rett strekning. Rommet er komfortabelt, og varmtvannet er stabilt. En liten ulempe er at supermarkeder eller nærbutikker i nærheten er litt langt unna.
Cheng **************
22 juni
Det er ikke første gang jeg besøker, og kjøp én, få én gratis-tilbudet anbefales virkelig. Hver gang jeg drar til Macao, spiser jeg nesten alltid lunsj på denne buffeten. Servitørene er høflige, og sitteplassene er romslige og komfortable. Det var farsdag, så det var mange spesielle og veldig smakfulle retter. Det var mange varme retter å velge mellom, noe som passet bra for eldre.
2+
Cheng **************
22 juni
Hver gang jeg drar til Macao, spiser jeg nesten alltid lunsj på denne buffeten. Servitørene er høflige, og sitteplassene er romslige og komfortable. Siden det var farsdag, var det mange spesielle retter, og kakene var også farsdagstema og veldig velsmakende. Det var mange varme retter å velge mellom, noe som passet godt for eldre. Dette er ikke første gang jeg besøker, og «kjøp én, få én gratis»-tilbudet anbefales virkelig.
2+
Klook用戶
22 juni
Buffeten på Grand Orbit har et mye større utvalg av mat enn for noen år siden. Nå i juni er det Malaysia-festival, så i tillegg til østers, hummer og sashimi, er det også malaysisk mat! Veldig variert og smaker også veldig godt. I dag er det Dragebåtfestivalen, så det er også zongzi (risboller) for Dragebåtfestivalen. Jeg liker spesielt godt pekingand 💕
CHIU *******
21 juni
Personalet var veldig hyggelig og høflig, hotellet var vakkert og rent, og de ga en bursdagskake til bursdagen min. Frokosten var rikholdig og verdt å betale ekstra for.
2+
CHAN ********
21 juni
Selv om hotellet har vært åpent i tre år, ser det fortsatt veldig nytt ut. Hotellets lounge tilbyr snacks og drikke. Romservicepersonalet rengjorde rommet grundig og ryddet opp tingene, og det var kveldsåpning. Jeg vil bo her igjen neste gang jeg kommer.
pang ******************
21 juni
Veldig bra, dette er tredje gang jeg bor her. Det er også mange restauranter i nærheten. Denne gangen var jeg veldig glad for å få et rom i 16. etasje, da jeg synes de høyere etasjene er mye renere. Renhold: bra

Populære steder i nærheten av Studio City Water Park

4M+ besøkende
4M+ besøkende
4M+ besøkende
4M+ besøkende
4M+ besøkende
4M+ besøkende
4M+ besøkende
4M+ besøkende
4M+ besøkende

Vanlige spørsmål om Studio City Water Park

Når er det beste tidspunktet å besøke Studio City Water Park Macau?

Hva er åpningstidene til Studio City Water Park Macau?

Hvordan kan jeg få billetter til Studio City Water Park Macau?

Hvilke transportalternativer er tilgjengelige for å nå Studio City Water Park Macau?

Hva bør jeg ta med til Studio City Water Park Macau?

Hvordan sikrer Studio City Water Park Macau sikkerhet og komfort for besøkende?

Ting du bør vite om Studio City Water Park

Dykk inn i en verden av akvatisk eventyr på Studio City Water Park, den største og mest ikoniske vannattraksjonen i Macau. Denne moderne perlen, utvidet i 2022, tilbyr en unik blanding av spennende vannaktiviteter og fantastisk arkitektonisk design, noe som gjør det til et must-besøk for reisende som søker spenning og avslapning. Med sitt unike romtema innendørsområde og spennende utendørsattraksjoner, lover denne helårsdestinasjonen uendelig moro for vannentusiaster i alle aldre. Designet av Canadas ledende vannparkfirma, Whitewater, blander parken sømløst spennende sklier med en unik romtemaopplevelse, og sikrer uforglemmelige minner hver dag året rundt. Enten du søker adrenalinfylte opplevelser eller en avslappende dag ved bassenget, tilbyr Studio City Water Park en uforglemmelig opplevelse med en konstant temperatur på 30 grader, noe som gjør det til et innendørs paradis for besøkende i alle aldre.
MO Level 3, West Wing, Studio City, Estr. do Istmo, Macao

Bemerkelseverdige landemerker og steder du må besøke

Innendørs Vannpark

Trå inn i en verden av uendelig spenning på Innendørs Vannpark, hvor været aldri er en bekymring. Med 16 spennende attraksjoner, inkludert syv spennende vannsklier og to bølgebassenger, er det noe for alle. Dykk inn i det unike Oblivion-bassenget som sømløst strekker seg både innendørs og utendørs, og tilbyr en svømmetur utenom det vanlige. Føl rushet på den ekstreme vannberg-og-dal-banen og fang en bølge på Macaus eneste innendørs surfesimulator. For de som søker et lengre eventyr, venter de 246 meter lange Starlight Rapids og det 3,7 meter dype dykkebassenget. Det er et eventyr som virkelig er utenom denne verden!

Utendørs Vannpark

Gjør deg klar til å nyte solen på Utendørs Vannpark, hvor 62 spennende attraksjoner venter for å slå varmen. Adrenalinsøkere vil elske den 20 meter høye Highpoint Twister og den sprutende Golden Bucket. Familier kan nyte en avslappende raftingtur nedover den svingete tropiske Riverscape, mens de små utforsker et spesielt barneområde fylt med vannsklier og interaktive funksjoner. Det er det perfekte stedet for en dag med moro under solen!

Teleporttårnet

Legg ut på et sci-fi-eventyr utenom det vanlige på Teleporttårnet, parkens største integrerte sklitoren. Perfekt for familie og venner, lover denne attraksjonen en reise gjennom tid og rom. Med sitt futuristiske design og spennende sklier, er det en opplevelse som vil få deg til å føle at du har reist til en annen dimensjon. Samle gjengen din og gjør deg klar for en uforglemmelig tur!

Helårsmoro

Dykk inn i uendelig akvatisk spenning på Studio City Water Park, hvor temperaturen er en perfekt 30 grader Celsius året rundt. Det er en av Asias beste steder for moro i all slags vær, og sikrer at besøket ditt alltid er en suksess!

Spisemuligheter

Hold energinivået oppe med de fantastiske spisemulighetene spredt rundt i parken. Enten du har lyst på en rask matbit eller et solid måltid, er det noe for enhver smak, slik at du kan lade opp og dykke tilbake i action.

Kulturell Betydning

Studio City Water Park viser vakkert frem Macaus unike blanding av moderne underholdning og kulturell rikdom. Denne romtema akvatiske vidunderlandet fanger besøkende fra hele verden, og tilbyr en virkelig unik opplevelse.

Spiseopplevelse

Etter en spennende dag i vannet, unn deg et deilig måltid på Luna Table. Spiseopplevelsen her er like spennende som parken selv, med smaker som perfekt komplementerer din eventyrlige dag.

Moderne Art Deco Design

Beundre parkens moderne Art Deco-design, hvor estetikk møter funksjonalitet. Denne unike stilen er tydelig overalt, og gir en fantastisk visuell bakgrunn til dine akvatiske eskapader.

Romreise Tema

Gjør deg klar til å bli transportert til en annen verden med parkens futuristiske romreise-tema. Fra attraksjonene til designelementene, er hver detalj laget for å få deg til å føle at du er på et intergalaktisk eventyr.