Huay Teung Thao Reservoir

★ 4.9 (8K+ anmeldelser) • 1M+ bestilt
Oversikt
Ting å gjøre
Hoteller

Huay Teung Thao Reservoir Billetter og omvisninger

Terrengbuggy-, ATV- eller UTV-eventyr i Chiang Mai
Klook's choice
Friluftsliv og sportsaktiviteter • Chiang Mai Province

Terrengbuggy-, ATV- eller UTV-eventyr i Chiang Mai

Bestill nå for i dag
Opptil 3 timer
Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
★ 4.9 (23) • 400+ bestilt
Fra Rs. 14,113.99
Fah Lanna Spa ved Nimman-avdelingen i Chiang Mai
Massasjer • Chiang Mai Province

Fah Lanna Spa ved Nimman-avdelingen i Chiang Mai

Umiddelbar bekreftelse
★ 4.6 (1,072) • 20K+ bestilt
Fra Rs. 7,591.29
Rafting med 8Adventures
Vannaktiviteter • Chiang Mai Province

Rafting med 8Adventures

Bestill nå for i morgen
Morgenavgang
Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
★ 4.7 (350) • 4K+ bestilt
Rs. 25,757.99
Gokartpakke på X Centre Chiang Mai
Klook's choice
Friluftsliv og sportsaktiviteter • Chiang Mai Province

Gokartpakke på X Centre Chiang Mai

Bestill nå for i dag
7+ timer
Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
★ 4.7 (21) • 400+ bestilt
Fra Rs. 8,065.15
Elefant POOPOOPAPER Parkbillett i Chiang Mai
Attraksjonspass • Chiang Mai Province

Elefant POOPOOPAPER Parkbillett i Chiang Mai

Bestill nå for i dag
Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
★ 4.3 (4) • 600+ bestilt
Rs. 1,436.59
Rs. 1,512.25
Doi Suthep og Hmong landsby halvdagstur
Turer • Chiang Mai Province

Doi Suthep og Hmong landsby halvdagstur

Bestill nå for i morgen
Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
★ 4.2 (134) • 1K+ bestilt
Rs. 7,939.10
Doi Suthep og Wat Pha Lat soloppgangstur - Halvdag
Sommertilbud
Klook's choice
Turer • Chiang Mai Province

Doi Suthep og Wat Pha Lat soloppgangstur - Halvdag

Bestill nå for i morgen
Henting på hotellet
Privat omvisning
Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
★ 4.8 (502) • 3K+ bestilt
Fra Rs. 7,210.25
20 rabatt
Salg
Bungyjump-pakke i Chiang Mai
Friluftsliv og sportsaktiviteter • Chiang Mai Province

Bungyjump-pakke i Chiang Mai

Bestill nå for i morgen
Opptil 3 timer
Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
★ 4.8 (53) • 900+ bestilt
Rs. 22,179.09
Privat bilcharter Chiang Mai Doi Suthep-tempelet, Wat Chedi Luang og håndverkslandsby-dagstur
Turer • Chiang Mai Province

Privat bilcharter Chiang Mai Doi Suthep-tempelet, Wat Chedi Luang og håndverkslandsby-dagstur

Bestill nå for i morgen
Privat omvisning
Privat gruppe
Umiddelbar bekreftelse
★ 4.8 (4) • 200+ bestilt
Fra Rs. 15,243.09
Nimman House Massasje og Spa på Nimman i Chiang Mai
Klook's choice
Massasjer • Chiang Mai Province

Nimman House Massasje og Spa på Nimman i Chiang Mai

Bestill nå for i dag
Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
★ 4.6 (709) • 6K+ bestilt
Fra Rs. 3,528.49
Chiang Mai Changthong Heritage Park halvdags naturtur
Turer • Chiang Mai Province

Chiang Mai Changthong Heritage Park halvdags naturtur

Bestill nå for i morgen
Gratis avbestilling
Ny aktivitet
Rs. 6,480.95
Chiang Mai: ATV Adrenalinkick med Spartan Motorsport
Turer • Chiang Mai Province

Chiang Mai: ATV Adrenalinkick med Spartan Motorsport

Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
Fra Rs. 67,411.00

Hvor du kan bo i Huay Teung Thao Reservoir

Saeng Panya Home
Hoteller • Chiang Mai Province

Saeng Panya Home

Umiddelbar bekreftelse
Utsolgt
B2 Suthep Night Market Premier Resort
Hoteller • Chiang Mai Province

B2 Suthep Night Market Premier Resort

Umiddelbar bekreftelse
★ 4.0 (48)
Fra Rs. 6,442.83
Bella Nara Hotel, Chiang Mai
Hoteller • Chiang Mai Province

https://res.klook.com/image/upload/v1713240499/UED_new/PromoTag/StayPlus.png Bella Nara Hotel, Chiang Mai

Umiddelbar bekreftelse
★ 4.7 (68)
Fra Rs. 27,026.64
Rs. 27,296.50
Buri Siri Hotel
Hoteller • Chiang Mai Province

Buri Siri Hotel

Umiddelbar bekreftelse
★ 4.3 (203)
Fra Rs. 13,422.00
Rs. 13,794.09
Novotel Chiangmai Nimman Journeyhub
Hoteller • Chiang Mai Province

Novotel Chiangmai Nimman Journeyhub

Umiddelbar bekreftelse
★ 4.1 (194)
Fra Rs. 14,404.18
Chotana Villa
Hoteller • Chiang Mai Province

Chotana Villa

Umiddelbar bekreftelse
★ 4.3 (23)
Fra Rs. 12,352.67
Travelodge Nimman
Hoteller • Chiang Mai Province

Travelodge Nimman

Umiddelbar bekreftelse
★ 4.7 (206)
Fra Rs. 12,895.72
Four Seasons Resort Chiang Mai
Hoteller • Chiang Mai Province

Four Seasons Resort Chiang Mai

Umiddelbar bekreftelse
★ 4.8 (172)
Fra Rs. 319,144.53
Cmor by Recall Hotels, Chiang Mai
Hoteller • Chiang Mai Province

https://res.klook.com/image/upload/v1713240499/UED_new/PromoTag/StayPlus.png Cmor by Recall Hotels, Chiang Mai

Umiddelbar bekreftelse
★ 5.0 (266)
Fra Rs. 9,775.74
G Nimman Chiang Mai
Hoteller • Chiang Mai Province

G Nimman Chiang Mai

Umiddelbar bekreftelse
★ 4.8 (62)
Fra Rs. 20,404.52
Ibis Chiang Mai Nimman Journeyhub
Hoteller • Chiang Mai Province

Ibis Chiang Mai Nimman Journeyhub

Umiddelbar bekreftelse
★ 4.7 (33)
Fra Rs. 10,995.05
Stay Collection Nimman Chiangmai
Hoteller • Chiang Mai Province

https://res.klook.com/image/upload/v1713240499/UED_new/PromoTag/StayPlus.png Stay Collection Nimman Chiangmai

Umiddelbar bekreftelse
★ 5.0 (11)
Fra Rs. 16,093.87
Rs. 16,542.52

Mer å utforske

Chiang Mai Boxing Stadium Muay Thai-billett
Arrangementer og show • Chiang Mai Province

Chiang Mai Boxing Stadium Muay Thai-billett

Bestill nå for i dag
Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
★ 4.6 (128) • 6K+ bestilt
Fra Rs. 5,746.39
Rs. 6,048.85
Miracle Cabaret-show i Chiang Mai
Arrangementer og show • Chiang Mai Province

Miracle Cabaret-show i Chiang Mai

Bestill nå for i morgen
Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
★ 4.5 (37) • 1K+ bestilt
Fra Rs. 8,065.15
Rs. 12,097.69
Siam Dragon Cabaret Show-billett i Chiang Mai
Arrangementer og show • Chiang Mai Province

Siam Dragon Cabaret Show-billett i Chiang Mai

Bestill nå for i dag
Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
★ 4.4 (284) • 4K+ bestilt
Fra Rs. 7,056.99
Rs. 8,065.15
Lumi Restaurant ved AMANOR Hotel Chiang Mai (Nimman)
Mat og bespisning • Chiang Mai Province

Lumi Restaurant ved AMANOR Hotel Chiang Mai (Nimman)

Bestill nå for i dag
Umiddelbar bekreftelse
Ny aktivitet
Fra Rs. 21,170.95
Rs. 26,110.85

Huay Teung Thao Reservoir Anmeldelser

4.9 /5
8K+ anmeldelser
Les alle anmeldelser
Klook User
10 mars
Lett å finne, stort stadion. Billettluke på nett er separat fra den vanlige; burde vært skiltet, men husk det. Lett å komme inn, billig drikke. Selve kampene var flotte. Hovedattraksjonene var de mest erfarne og kjempet godt. Organisasjonen var god, og alle kom inn og ut på en ordentlig måte og uten trengsel.
1+
Klook 用戶
6 mars
Reiselederen Kanya gjorde en flott jobb. Alle tempelreglene ble forklart i detalj. Templets historie ble også fortalt grundig. Det var en flott reise.
1+
Marcelo *****
6 mars
Det var vel verdt å dra supertidlig, før soloppgang. På den måten fikk vi se tempelet fortsatt opplyst av nattlysene og tomt. Vi fikk se soloppgangen, se munkenes seremoni rett etterpå, og til og med delta i ofringene til dem. Guiden, Happy, var veldig effektiv og forklarte alt, og hjalp meg fra dagen før via WhatsApp (fordi jeg virkelig ønsket å delta i seremoniene og ofringene), og hun gjorde det mulig.
Li ********
27 feb.
Ekte kamp, veldig sjokkerende! Første gang jeg virkelig følte hvor vanskelig det er for Muay Thai-utøvere og den spente atmosfæren på stedet!
Klook User
26 feb.
Hadde en flott kveld på Chiang Mai Boxing Stadium med mannen og tenåringene. Et genuint bokse-stadion, ikke kommersialisert. Vi kjøpte VIP-seter på forhånd hvor vi satt rett bak bokserne mens de ventet på kampen sin. Billetter inkluderte gratis øl, vann, brus og snacks hele kvelden. Vi fikk også gå opp på scenen og ta bilde med bokserne, noe som var en ekstra bonus. Det ble en sen kveld da det ikke startet før kl. 21.00, men det var vel verdt opplevelsen.
2+
Florence ****
22 feb.
Massøren var veldig dyktig og profesjonell, og helkroppsmassasjen var utrolig behagelig. Dette var den beste massasjeopplevelsen vi har hatt i Chiang Mai! I tillegg var omgivelsene svært vakre. Anbefales på det sterkeste å bestille via Klook når du besøker Chiang Mai!
2+
Lu ****
19 feb.
Sted: Ganske nær sentrum, i en boligblokk, med flere klasser som går samtidig. Trener: Læreren snakker tydelig, og jeg forsto de fleste grunnleggende ordene. Opplevelse: Å lære om grønnsaker og krydder var ikke vanskelig for meg. Matlagingsrytmen var ganske stram, med lite rom for egen kreativitet, og maten jeg laget smakte ikke så godt. Sikkerhet: Læreren passet på at alle håndterte varmen trygt. Utstyr: Utstyret var ganske nytt, i stil med et hjemmekjøkken med en liten gårdsplass. Opplevelse: Dette var relativt billig, og servicen var god. De var flinke til å kommunisere via e-post, og etterpå kunne de kjøre deg til gamlebyen. Men matlagingen var virkelig slitsom.
2+
CHANG *******
18 feb.
Et veldig nytt og komfortabelt miljø. Denne gangen valgte jeg en 120-minutters thailandsk massasje. Massasjerommet i 4. etasje er innredet i japansk Muji-stil, noe som gir en fantastisk visuell opplevelse! Massør: Massasjen var kraftfull, og det var veldig moderne å kunne kommunisere med massøren via et nettbrett for å be om ekstra fokus på spesifikke områder.

Populære steder i nærheten av Huay Teung Thao Reservoir

2M+ besøkende
2M+ besøkende
2M+ besøkende
2M+ besøkende

Vanlige spørsmål om Huay Teung Thao Reservoir

Hva er den beste tiden å besøke Huay Teung Thao-reservoaret i Chiang Mai?

Hvordan kommer jeg meg til Huay Teung Thao-reservoaret fra Chiang Mai?

Er det inngangsavgift til Huay Teung Thao-reservoaret?

Hvilke spisemuligheter finnes ved Huay Teung Thao-reservoaret?

Hva bør jeg ta med når jeg besøker Huay Teung Thao-reservoaret?

Ting du bør vite om Huay Teung Thao Reservoir

Unnslipp den travle byen Chiang Mai og oppdag den rolige skjønnheten ved Huay Teung Thao-reservoaret, en skjult perle bare en kort kjøretur unna. Dette pittoreske reservoaret ligger midt i det frodige landskapet i Chiang Mai-provinsen, og tilbyr en rolig flukt for naturelskere, eventyrlystne og fuglekikkere. Omgitt av frodig grønt, majestetiske fjell og store skogsområder, lover Huay Teung Thao et forfriskende tilfluktssted fra bylivet. Enten du ønsker å sole deg, nyte en forfriskende svømmetur eller unne deg deilige lokale retter, tilbyr dette rekreasjonsområdet, som eies av det thailandske militæret, en perfekt ramme for en dag med utforskning og avslapning. Med sin rolige skjønnhet og varierte tilbud er Huay Teung Thao-reservoaret et must-besøk for alle som søker et snev av eventyr og ro uten behov for en strand.
Huay Teung Thao Reservoir, Mae Rim, Chiang Mai Province, Thailand

Bemerkelsesverdige landemerker og severdigheter du må besøke

Huay Teung Thao-reservoaret

Huay Teung Thao-reservoaret ligger midt i Chiang Mais frodige landskap, og er en pittoresk flukt for naturelskere og eventyrlystne. Enten du er i humør for en rolig spasertur langs vannkanten eller en spennende kajakkøkt, tilbyr dette fantastiske reservoaret en perfekt blanding av avslapning og spenning. Med enestående utsikt over de omkringliggende fjellene er det et ideelt sted for en piknik eller bare å nyte den rolige atmosfæren.

Bambushytter

Tenk deg å slappe av i en koselig bambushytte, med den milde brisen som suser gjennom bladene mens du ser ut over det rolige vannet i Huay Teung Thao. Disse tradisjonelle hyttene, spredt langs reservoarets kant, gir et unikt og fredelig tilfluktssted fra hverdagens kjas og mas. Enten du nyter en god bok, deler et måltid med venner, eller bare nyter den naturlige skjønnheten, tilbyr bambushyttene en perfekt ramme for en avslappende ettermiddag.

King Kong skulpturpark

Trå inn i en verden av lunefullhet og undring i King Kong skulpturpark, hvor gigantiske stråskulpturer gir et snev av det ekstraordinære til ditt Chiang Mai-eventyr. De imponerende 8 meter høye gorillaene og andre sære kreasjoner gir fantastiske fotomuligheter og en morsom dag ute. Det er et must å besøke for alle som ønsker å legge til en unik vri på reisebildene sine og oppleve noe virkelig utenom det vanlige.

Lokal mat

Unn deg de rike smakene av tradisjonell thailandsk mat på innsjørestaurantene ved Huay Teung Thao-reservoaret. Enten du er i humør for grillet fisk eller føler deg eventyrlysten nok til å prøve froskeretter, er det noe som tilfredsstiller enhver gane. Gå ikke glipp av delikatessene du må prøve, som som tam (papayasalat), grillet kylling og klebrig ris, alt nytes i de pittoreske omgivelsene ved reservoaret.

Kulturell betydning

Huay Teung Thao er mer enn bare et naturskjønt sted; det er et kulturelt knutepunkt hvor lokale festivaler og samlinger bringer samfunnet sammen. Besøkende kan fordype seg i de levende tradisjonene og samfunnsånden som definerer denne regionen. Reservoaret eies av det thailandske militæret, og fungerer også som et rekreasjonsområde og et naturlig habitat for ulike fuglearter, noe som gjør det til et kulturelt rikt reisemål beleilig plassert nær Chiang Mai by.