Vizcaya Museum and Gardens

★ 4.3 (145K+ anmeldelser) • 1K+ bestilt
Oversikt
Ting å gjøre
Hoteller

Vizcaya Museum and Gardens Billetter og omvisninger

Inngang til Vizcaya Museum and Gardens i Miami
Museer • Miami

Inngang til Vizcaya Museum and Gardens i Miami

Bestill nå for i morgen
Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
100+ bestilt
₱ 6,972
Utsalgspris: ₱ 7,339
Privat flytur i Miami South Beach med drikke – 40 minutter
Turer • Miami

Privat flytur i Miami South Beach med drikke – 40 minutter

Opptil 3 timer
Privat gruppe
Gratis avbestilling
50+ bestilt
₱ 6,737
Privat flytur i Miami sentrum med brus
Turer • Palmetto Bay

Privat flytur i Miami sentrum med brus

Morgenavgang
Opptil 3 timer
Privat gruppe
₱ 5,451
Miami: Privat flytur ved solnedgang med champagne
Turer • Palmetto Bay

Miami: Privat flytur ved solnedgang med champagne

Avreise om kvelden
Opptil 3 timer
Privat gruppe
₱ 9,126
Miami: Nattlys privat flytur med champagne
Turer • Palmetto Bay

Miami: Nattlys privat flytur med champagne

Avreise om kvelden
Opptil 3 timer
Privat gruppe
₱ 7,288
Miami 5-i-1 bytur: 5 steder, 4 stopp, 3,5 timer med moro
Turer • Miami

Miami 5-i-1 bytur: 5 steder, 4 stopp, 3,5 timer med moro

Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
4.6 / 5
(7) • 100+ bestilt
Fra
₱ 2,047
Billett til Phillip & Patricia Frost Museum of Science i Miami
Museer • Miami

Billett til Phillip & Patricia Frost Museum of Science i Miami

Bestill nå for i dag
Umiddelbar bekreftelse
5.0 / 5
(4) • 700+ bestilt
Fra
₱ 1,905
Miami skyline sunset cruise tour with mojito bar
Cruise • Miami

Miami skyline sunset cruise tour with mojito bar

Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
5.0 / 5
(2) • 100+ bestilt
Fra
₱ 1,827
Miami Big Bus Hop-On Hop-Off-turer (åpen topp)
Turer • Miami

Miami Big Bus Hop-On Hop-Off-turer (åpen topp)

Bestill nå for i dag
Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
4.1 / 5
(20) • 800+ bestilt
Fra
₱ 2,861
Thriller Miami Speedboat Adventures Tour
Turer • Miami

Thriller Miami Speedboat Adventures Tour

Bestill nå for i dag
Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
4.9 / 5
(7) • 600+ bestilt
Fra
₱ 3,803
Miami bytur med valgfrie aktiviteter og hotelltransport
Turer • Miami

Miami bytur med valgfrie aktiviteter og hotelltransport

Bestill nå for i morgen
Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
3.3 / 5
(4) • 200+ bestilt
₱ 2,852
Billett til Museum of Ice Cream i Miami
Museer • Miami

Billett til Museum of Ice Cream i Miami

Umiddelbar bekreftelse
5.0 / 5
(2) • 50+ bestilt
Fra
₱ 2,477
Utsalgspris: ₱ 2,607

Hvor du kan bo i Vizcaya Museum and Gardens

Kampong Kampground
Hoteller • Miami

Kampong Kampground

Umiddelbar bekreftelse
Fra
₱ 2,280.3
citizenM Miami Worldcenter
Hoteller • Miami

citizenM Miami Worldcenter

Umiddelbar bekreftelse
4.6 / 5
(6.8K)
Fra
₱ 6,313
The Elser Hotel Miami
Hoteller • Miami

The Elser Hotel Miami

Umiddelbar bekreftelse
4.5 / 5
(4.3K)
Fra
₱ 9,651.5
Best Western Plus Miami Intl Airport Hotel & Suites Coral Gables
Hoteller • Miami

Best Western Plus Miami Intl Airport Hotel & Suites Coral Gables

Umiddelbar bekreftelse
4.2 / 5
(2.5K)
Fra
₱ 6,269.6
Fortune House Hotel Suites
Hoteller • Miami

Fortune House Hotel Suites

Umiddelbar bekreftelse
4.5 / 5
(1.1K)
Fra
₱ 10,080.3
Arlo Wynwood Miami
Hoteller • Miami

Arlo Wynwood Miami

Umiddelbar bekreftelse
4.5 / 5
(1.8K)
Fra
₱ 7,676.9
citizenM Miami Brickell
Hoteller • Miami

citizenM Miami Brickell

Umiddelbar bekreftelse
4.6 / 5
(3.4K)
Fra
₱ 9,504.6
Comfort Inn & Suites Downtown Brickell - Port of Miami
Hoteller • Miami

Comfort Inn & Suites Downtown Brickell - Port of Miami

Umiddelbar bekreftelse
4.1 / 5
(5.5K)
Fra
₱ 6,971.9
Tru by Hilton Miami West Brickell
Hoteller • Miami

Tru by Hilton Miami West Brickell

Umiddelbar bekreftelse
4.6 / 5
(2.4K)
Fra
₱ 6,688.3
YVE Hotel Miami
Hoteller • Miami

YVE Hotel Miami

Umiddelbar bekreftelse
3.5 / 5
(3.3K)
Fra
₱ 8,030
Miami Princess Hotel
Hoteller • Miami

Miami Princess Hotel

Umiddelbar bekreftelse
3.6 / 5
(1.1K)
Fra
₱ 4,767.8
Sonesta Miami Airport
Hoteller • Miami

Sonesta Miami Airport

Umiddelbar bekreftelse
4.4 / 5
(2.4K)
Fra
₱ 8,297.4

Mer å utforske

Miami bilutleie | Velg blant flere bilmodeller
Høsttilbud
Bilutleie • Virginia Gardens

Miami bilutleie | Velg blant flere bilmodeller

Umiddelbar bekreftelse
Gratis avbestilling
Hertz
2K+ bestilt
Fra
₱ 4,089
/dag
15% rabatt

Vizcaya Museum and Gardens Anmeldelser

Klook User
2026-05-22 19:13:09
Fantastisk 5.0
Turen var FANTASTISK!! Cito, turguiden, var veldig erfaren, tålmodig, kunnskapsrik og generelt vennlig. Min kone og jeg ble ikke skuffet. Vi håper å dra på tur dit igjen i fremtiden. 😁👍
Klook User
2026-06-05 00:32:05
Fantastisk 5.0
Super søt opplevelse! Du kan smake på all isen du vil. Personalet var oppmerksomme og vennlige.
Klook User
2026-05-13 20:28:43
Fantastisk 5.0
I just want to share that the front desk lad from the Philippines was the best. He helped me and my mom, get up from his chair and walked me and my mom to the elevator and showed us how to use it. Upgraded our hotel, personally offer his line if we need anything at all. Offered us shuttle service to go to the terminal to save money than using UBER. The hotel room he put us in was ocean view. It’s Mother’s Day weekend and that just made it super special for me and my mom. I asked his name but I forgot it now. He said he’s from Bicol, Philippines. Thank you so much for such above and Beyond Service. I highly recommend the hotel and the services were top notch. Elser Hotel-You have a long time customer now. I will recommend you to all of my friends.
CHANG ********
2026-05-11 04:28:30
Fantastisk 5.0
The shuttle bus from the hotel to the airport starts at 6:30 AM and runs once an hour. There are fast-food restaurants like Starbucks and IHOP near the hotel, and a direct bus to the city center, which is quite convenient. The room was very clean, and the facilities were new.
Tracy ****
2026-07-20 16:56:32
Fantastisk 5.0
Flott opplevelse! Guiden/sjåføren vår hadde mye kunnskap og en fantastisk personlighet! Turen var veldig informativ! Hadde en herlig tid!

Populære steder i nærheten av Vizcaya Museum and Gardens

1K+ besøkende
7K+ besøkende
10K+ besøkende
50+ besøkende

Vanlige spørsmål om Vizcaya Museum and Gardens

Hvorfor er Vizcaya Museum and Gardens berømt?

Hvilke filmer ble filmet på Vizcaya-herskapshuset?

Hvor lang tid tar det å gå gjennom Vizcaya?

Hvor mye er Vizcaya verdt i dag?

Ting du bør vite om Vizcaya Museum and Gardens

Vizcaya Museum and Gardens, som ligger i Miami Ave, er der historie, kunst og natur møtes i en vakker blanding! Dette spesielle stedet er ikke bare et museum med vakre hager – det er et kulturelt knutepunkt som folk fra hele verden elsker å besøke. Vizcaya, et nasjonalt historisk landemerke, har et storslått hovedhus med originale møbler i 34 rom, nydelige hager spredt over ti dekar, og den sjarmerende Vizcaya Village. Hvert år ønsker det over 317 000 besøkende velkommen, som nyter morsomme programmer som Contemporary Arts Program og kule samfunnsarrangementer i de formelle hagene og hagepaviljongene. James Deering, byggherren, skapte Vizcaya inspirert av europeisk stil, perfekt plassert i Miamis frodige og naturlige grøntområder. Gjør deg klar til å utforske dette fantastiske stedet og nyte sjarmen og historien!
Vizcaya Museum and Gardens, Brickell Hammock, Miami, Miami-Dade County, Florida, United States

Attraksjoner du må besøke ved Vizcaya Museum and Garden, Miami

Hagene

Vizcayas hager er der elegansen fra Frankrikes Versailles møter Miamis tropiske sjarm. Disse 10 mål store hagene, designet av den visjonære Diego Suarez, er en fryd for sansene, med sine geometriske gangveier, frodige labyrinter, hageganger, steinpram og klassiske statuer. Hver seksjon, fra Den hemmelige hagen til Labyrint-hagen, tilbyr sin egen unike tiltrekning. Gå ikke glipp av den fortryllende Fontenehagen, Gardens Vizcaya Museum og David A. Klein Orchidarium, hvor natur og kunst forenes i perfekt harmoni.

Hovedhuset

Hovedhuset i Vizcaya er en skattekiste av europeisk eleganse og kunstnerisk prakt. Med over 70 rom, hvert utsmykket med utsøkte antikviteter, forgylte paneler og freskomalerier i taket, er dette herskapshuset et bevis på tidløs skjønnhet og riktig bruk av kulturelle og miljømessige ressurser. Utforsk Tesalongens fantastiske glassmalerier, Frokostrommets unike blanding av kinesisk keramikk og napolitansk kunst, og det overdådig dekorerte Cathay-rommet. Hvert hjørne av hovedhuset forteller en historie om storhet og raffinement.

Italienske renessansehager

Ta en reise gjennom de italienske renessansehagene i Vizcaya, hvor historie og hagebruk flettes sammen. Disse omhyggelig designede hagene er et levende lerret av eksotiske planter, korallsteinskulpturer og antikke elementer. Utforsk distinkte seksjoner av formelle italienske hager som Den hemmelige hagen, Teaterhagen og Labyrint-hagen, hver med sin unike sjarm og ro. Det er et sted hvor fortid og nåtid sameksisterer i en fantastisk utstilling av naturens kunstnerskap.

Vizcaya Village

Like over South Miami Avenue ligger en mindre kjent, men like imponerende del av samfunnets historie – Vizcaya Village. Planer er underveis for å revitalisere den historiske landsbyen og introdusere spennende nye programmer som hele Miami-Dade County kan glede seg over. Det er en mulighet til å utforske denne fengslende delen av samfunnets fortid.

Vizcaya Museum and Gardens Fasiliteter

James Deering, en ivrig seiler, pleide å hilse gjester som ankom med båt eller bil. Rett i nærheten av Yacht Landing tilbød svømmebassenget en svalende pause etter en varm dag ved bukten. I tillegg til sin kjærlighet til havet, likte Deering å se filmer av Charlie Chaplin i friluftsgården. Vizcaya har til og med spilt i filmer som Ace Ventura: Pet Detective, Bad Boys II og Iron Man 3. Selv om du ikke kan svømme i bassenget, kan du delta på spennende arrangementer på museet og i hagene.

Tips for ditt besøk til Vizcaya Museum and Gardens

Når er den beste tiden å besøke Vizcaya Museum and Gardens?

Den ideelle tiden å utforske Vizcaya Museum and Gardens er fra november til april. I disse kjøligere månedene er været perfekt for å nyte de fantastiske hagene og den historiske eiendommen.

Hvordan komme seg til Vizcaya Museum and Gardens?

Du kan enkelt nå Vizcaya Museum and Gardens ved å bruke Miamis Metrorail, som praktisk stopper ved den nærliggende Vizcaya Station. Hvis du foretrekker å kjøre, er det rikelig med parkering tilgjengelig på stedet.