Giant Raintree (Monkey Pod Tree)

★ 5.0 (500+ vélemény) • 50+ foglalt
Áttekintés
Szállodák

Giant Raintree (Monkey Pod Tree) Jegyek és túrák

Kanchanaburi Skywalk, Kwai folyó hídja egész napos túra a MEENA kávézóval
Túrák • Bangkok városából

Kanchanaburi Skywalk, Kwai folyó hídja egész napos túra a MEENA kávézóval

Foglaljon most a holnapra
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
Új tevékenység
€ 189.49
Kanchanaburi: Naplemente túra történelemmel és házi vacsorával
Túrák • Ratchaburi Province

Kanchanaburi: Naplemente túra történelemmel és házi vacsorával

Délutáni indulás
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
€ 39.49

Hol érdemes megszállni itt: Giant Raintree (Monkey Pod Tree)

X River Kwai
Szállodák • Kanchanaburi Province

X River Kwai

Azonnali visszaigazolás
★ 4.7 (173)
€ 78.15 ártól
€ 120.24
Plakan Resort
Szállodák • Kanchanaburi Province

Plakan Resort

Azonnali visszaigazolás
★ 4.7 (14)
€ 66.36 ártól
River Kwai Kiri Resort
Szállodák • Kanchanaburi Province

River Kwai Kiri Resort

Azonnali visszaigazolás
★ 4.0 (4)
€ 35.31 ártól
The Campster Kanchanaburi
Szállodák • Kanchanaburi Province

The Campster Kanchanaburi

Azonnali visszaigazolás
★ 4.4 (17)
€ 47.88 ártól
Eurotel Hotel
Szállodák • Kanchanaburi Province

Eurotel Hotel

Azonnali visszaigazolás
Elfogyott
R2 Bed and Pool Kanchanaburi
Szállodák • Kanchanaburi Province

R2 Bed and Pool Kanchanaburi

Azonnali visszaigazolás
★ 5.0 (2)
€ 26.48 ártól
PK Resort
Szállodák • Kanchanaburi Province

PK Resort

Azonnali visszaigazolás
★ 3.6 (8)
€ 20.02 ártól
Tubtim Siam River Kwai Resort
Szállodák • Kanchanaburi Province

Tubtim Siam River Kwai Resort

Azonnali visszaigazolás
★ 4.3 (3)
Elfogyott
Blue Sky Raft at Kanchanaburi
Szállodák • Kanchanaburi Province

Blue Sky Raft at Kanchanaburi

Azonnali visszaigazolás
★ 3.7 (10)
Elfogyott
Fallingwater Pool Villa, Kanchanaburi
Szállodák • Kanchanaburi Province

Fallingwater Pool Villa, Kanchanaburi

Azonnali visszaigazolás
Elfogyott
Manee Mantra Hotel Kanchanaburi
Szállodák • Kanchanaburi Province

Manee Mantra Hotel Kanchanaburi

Azonnali visszaigazolás
€ 25.56 ártól
Baanmafeung
Szállodák • Kanchanaburi Province

Baanmafeung

Azonnali visszaigazolás
★ 4.3 (15)
€ 20.28 ártól

Népszerű helyek a Giant Raintree (Monkey Pod Tree) közelében

105K+ látogató
1K+ látogató
1K+ látogató
20K+ látogató
7K+ látogató

GYIK a Giant Raintree (Monkey Pod Tree) témában

Mikor a legjobb meglátogatni az Óriás Esőfát Kanchanaburiban?

Hogyan juthatok el az Óriás Esőfához Kanchanaburiban?

Mit vigyak, amikor meglátogatom az Óriás Esőfát?

Vannak-e tippek a Kanchanaburi óriás esőfájának meglátogatásához?

Van belépődíj az Óriás Esőfához?

Amit a következőről tudni kell: Giant Raintree (Monkey Pod Tree)

Fedezze fel a lenyűgöző Óriás Esőfát, más néven Majomkenyérfát, Thaiföldön, Kanchanaburi szívében. Ez a több mint 150 éves természeti csoda fenségesen magasodik hatalmas lombkoronájával, amely egy óriási esernyőre emlékeztet, és hatalmas méretével és nagyszerűségével rabul ejti a látogatókat. Thaiföld egyik legcsodálatosabb természeti látványosságaként az Óriás Esőfa békés és nyugodt menedéket kínál, így kihagyhatatlan látnivaló a természet szerelmeseinek és a békére vágyóknak. Kanchanaburi buja tájain elhelyezkedve ez a varázslatos szépség menedékként szolgál azok számára, akik szeretnék megtapasztalni a természet alkotásainak magával ragadó vonzerejét.
XG4G+3RV, Ko Samrong, Mueang Kanchanaburi District, Kanchanaburi 71000, Thailand

Figyelemre Méltó Nevezetességek és Kihagyhatatlan Látnivalók

Óriás Esőfa (Majomkenyérfa)

Üdvözöljük a lenyűgöző Óriás Esőfánál Kanchanaburiban, egy természeti csodánál, amely garantáltan szóhoz sem juttatja. Ez a fenséges fa, hatalmas lombkoronájával és 20 méteres magasságával, békés menedéket kínál a mindennapi élet nyüzsgésétől. Ahogy sétálgat a gyönyörűen parkosított környezetben, a hűvös árnyékában találja magát, amely lenyűgöző, 0,0016 négyzetkilométeres területen terül el. Akár a természet szerelmese, akár csak egy csendes kikapcsolódásra vágyik, az Óriás Esőfa egy kihagyhatatlan célpont, amely megragadja a természet nagyszerűségének lényegét.

Óriás Esőfa (Majomkenyérfa)

Fedezze fel a varázslatos Óriás Esőfát, Kanchanaburi szeretett szimbólumát, amely több mint egy évszázadon át kiállta az idő próbáját. Ez a monumentális fa széles lombkoronájával hűvös menedéket kínál azoknak, akik el szeretnének menekülni a trópusi nap elől. Ahogy sétál az üde zöld növényzeten átvezető ösvényeken, elragadja a fa fenséges jelenléte és a nyugodt hangulat, amelyet teremt. A belépés ingyenes és bőséges a parkolási lehetőség, így tökéletes hely egy kellemes sétához vagy egy csendes elmélkedéshez a természet szépségei között.

Óriás Esőfa

Készüljön fel arra, hogy lenyűgözi Önt az Óriás Esőfa, egy természeti csoda, amely a világ minden tájáról vonzza a látogatókat Kanchanaburiba. Ez a fa, amely 25,87 méteres lombkorona-sugárral és 51,75 méteres átmérővel magasodik, lélegzetelállító látvány. Hatalmas törzsét akár 10 ember is körbeérheti, így egyedülálló és emlékezetes élményt nyújt minden látogató számára. A lombos ágai által nyújtott nyugodt és árnyékos menedék tökéletes menekülést kínál a természetbe, invitálva Önt, hogy pihenjen és élvezze ennek a rendkívüli látványosságnak a szépségét.

Kulturális és Történelmi Jelentőség

Kanchanaburi a történelem és a kultúra kincsesbányája, olyan nevezetességekkel, mint a Kwai folyó hídja és a Halál Vasútvonala, amelyek megrázó bepillantást nyújtanak a múltba. Maga az Óriás Esőfa egy természeti csoda, amely élőhelyet biztosít a változatos vadon élő állatok számára, és lenyűgöző hátteret a természetfotózáshoz. Ez a fenséges fa, amely az Állategészségügyi és Mezőgazdasági Osztály 1. számú Állategészségügyi és Remount Osztályán található, a régió gazdag természeti örökségének szimbóluma, és gondosan megőrzik a jövő generációi számára.

Helyi Konyha

Kanchanaburi kulináris élvezeteket kínál, lehetőséget adva a látogatóknak, hogy elmerüljenek a hagyományos thai ételekben, amelyek ízekben és hitelességben gazdagok. A helyi étkezési lehetőségek az Óriás Esőfa közelében kihagyhatatlanok, ahol a régió egyedi ízei kelnek életre minden falatban.

Helyi Ajándéktárgyak és Termékek

Az Óriás Esőfán tett látogatás nem teljes anélkül, hogy felfedezné a közeli helyi ajándéktárgyakat és termékeket. Ezek a tárgyak csodálatos lehetőséget kínálnak arra, hogy hazavigyenek egy darabot Kanchanaburi varázsából, miközben támogatják a helyi kézműveseket és alkotásaikat.