The Hague's Historic Museum

★ 5.0 (29K+ vélemény) • 9K+ foglalt
Áttekintés
Teendők
Szállodák

The Hague's Historic Museum Jegyek és túrák

A Mauritshuis Múzeum jegy Hollandiában
Múzeumok • Hága

A Mauritshuis Múzeum jegy Hollandiában

Azonnali visszaigazolás
★ 4.9 (187) • 5K+ foglalt
€ 21.00 ártól
Madurodam belépőjegy Hágában
Múzeumok • Hága

Madurodam belépőjegy Hágában

Foglaljon most a mai napra
Azonnali visszaigazolás
★ 4.9 (41) • 1K+ foglalt
€ 23.95
€ 26.00
Escher a Palotában jegy Hágában
Múzeumok • Hága

Escher a Palotában jegy Hágában

Foglaljon most a mai napra
Azonnali visszaigazolás
★ 4.8 (11) • 200+ foglalt
€ 13.79
€ 14.50
SkyView de Pier jegy Hágában
Kötélpályák • Hága

SkyView de Pier jegy Hágában

Foglaljon most a mai napra
Azonnali visszaigazolás
★ 4.5 (2) • 1K+ foglalt
€ 16.00
Nagy-Hollandia, Rotterdam és Hága vezetett egynapos túra
Nyári ajánlat
Túrák • Amszterdam városából

Nagy-Hollandia, Rotterdam és Hága vezetett egynapos túra

Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
★ 4.3 (191) • 3K+ foglalt
€ 45.60 ártól
20 kedvezmény
Akció
5 kedvezmény
Kombináció
Privát egynapos kirándulás Amszterdamból Hágába
Túrák • Amszterdam városából

Privát egynapos kirándulás Amszterdamból Hágába

Privát túra
Privát csoport
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
€ 666.69

Hol érdemes megszállni itt: The Hague's Historic Museum

The Social Hub The Hague
Szállodák • Hága

The Social Hub The Hague

Azonnali visszaigazolás
★ 4.1 (629)
€ 62.42 ártól
Kasteel de Wittenburg
Szállodák • Wassenaar

Kasteel de Wittenburg

Azonnali visszaigazolás
★ 4.8 (30)
€ 155.67 ártól
easyHotel The Hague City Centre
Szállodák • Hága

easyHotel The Hague City Centre

Azonnali visszaigazolás
★ 3.7 (795)
€ 76.68 ártól
Van der Valk Hotel Den Haag Wassenaar
Szállodák • Wassenaar

Van der Valk Hotel Den Haag Wassenaar

Azonnali visszaigazolás
★ 4.3 (505)
€ 130.79 ártól
The Hague Marriott Hotel
Szállodák • Hága

The Hague Marriott Hotel

Azonnali visszaigazolás
★ 4.2 (996)
€ 106.97 ártól
Nordseka hotel The Hague Voorburg
Szállodák • Leidschendam-Voorburg

Nordseka hotel The Hague Voorburg

Azonnali visszaigazolás
★ 4.2 (87)
€ 76.60 ártól
Grand Hotel Amrâth Kurhaus The Hague Scheveningen
Szállodák • Hága

Grand Hotel Amrâth Kurhaus The Hague Scheveningen

Azonnali visszaigazolás
★ 3.9 (1,001)
€ 138.05 ártól
The Hague Teleport Hotel
Szállodák • Hága

The Hague Teleport Hotel

Azonnali visszaigazolás
★ 4.0 (755)
€ 80.72 ártól
Novotel Den Haag City Centre
Szállodák • Hága

Novotel Den Haag City Centre

Azonnali visszaigazolás
★ 4.3 (281)
€ 87.64 ártól
Will & Tate City Stay
Szállodák • Hága

Will & Tate City Stay

Azonnali visszaigazolás
★ 4.1 (97)
€ 84.41 ártól
Townhouse Den Haag
Szállodák • Hága

Townhouse Den Haag

Azonnali visszaigazolás
★ 4.8 (6)
€ 78.69 ártól
Hotel Indigo The Hague - Palace Noordeinde by IHG
Szállodák • Hága

Hotel Indigo The Hague - Palace Noordeinde by IHG

Azonnali visszaigazolás
★ 4.6 (301)
€ 92.61 ártól

További felfedeznivalók

Hága és Rotterdam privát autóbérlés: Személyre szabott egynapos túrák Zaanse Schansba (Szélmalomfalu)/Volendamba/Edamba/Brüsszelbe (Belgium)/Giethoornba (kínai/kantoni/angolul beszélő sofőrrel)
Autókölcsönzés • Hága (Hága városából)

Hága és Rotterdam privát autóbérlés: Személyre szabott egynapos túrák Zaanse Schansba (Szélmalomfalu)/Volendamba/Edamba/Brüsszelbe (Belgium)/Giethoornba (kínai/kantoni/angolul beszélő sofőrrel)

Foglaljon most a holnapra
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
Új tevékenység
€ 333.35 ártól
€ 350.00

The Hague's Historic Museum Értékelések

5.0 /5
29K+ vélemény
Összes vélemény olvasása
SaiMounika ***********
8 jan
Gyönyörű hely... Hágában feltétlenül meg kell látogatni. Az ember láthatja Hollandia összes híres műemlékének mintapéldányát.
2+
Joyce ************
1 jan
Aranyos látni a holland épületek és városok mini változatát interaktív beltéri előadásokkal és látványosságokkal, játszótérrel.
2+
Klook User
30 dec 2025
Nagyszerű túra volt. Alaposan meg tudtuk nézni Rotterdamot, Hágát stb. Az idegenvezető fantasztikus munkát végzett. A kerámiagyár is nagyszerű volt.
2+
蘇 **
25 dec 2025
Nagyon szeretem ezt a helyet, minden épület gyönyörűen kidolgozott, pont olyan, mint az igazi. Kisgyerekekkel is ideális, van játszótér és Miffy nyuszi park a közelben, ahol levezethetik az energiájukat.
2+
Yeung ********
20 nov 2025
Csak be kell szkennelni a kódot, van QR-kód a festmények leírásának meghallgatásához, a Lány gyöngy fülbevalóval tényleg nagyon szép!
2+
Wu **
11 nov 2025
Ugyanannyiba kerül, mint a helyszíni jegyvásárlás, de Klookcash-t gyűjthet, és fizetési kedvezményeket is kaphat. Ráadásul aznap is megvásárolhatja a jegyet, és közvetlenül beolvashatja a belépéshez, ami nagyon kényelmes.
Shum **************
8 nov 2025
Rembrandtnak sok híres festménye van. A Lány gyöngy fülbevalóval című képet feltétlenül látni kell. Nem rossz. Nincs sok terem, és nincs sok ember. Nyugodtnak tűnik.
2+
蔡 **
16 okt 2025
Hága kihagyhatatlan látványossága, a múzeum nem túl nagy, és sok a látogató, ezért kissé zsúfoltnak tűnhet. Emellett aranyos Miffy nyuszik is vannak, amiket feltétlenül meg kell venni.

Népszerű helyek a The Hague's Historic Museum közelében

9K+ látogató
9K+ látogató
9K+ látogató
9K+ látogató
9K+ látogató
20K+ látogató
207K+ látogató
250K+ látogató
255K+ látogató

GYIK a The Hague's Historic Museum témában

Mikor a legjobb idő meglátogatni a hágai Történelmi Múzeumot?

Hogyan juthatok el a hágai Történeti Múzeumba tömegközlekedéssel?

Hogyan maradhatok naprakész a Hágai Történelmi Múzeum felújítási munkálatai alatt zajló tevékenységeiről?

Milyen helyi étkezési lehetőségek állnak rendelkezésre a hágai Történeti Múzeum közelében?

Amit a következőről tudni kell: The Hague's Historic Museum

Fedezze fel Hága gazdag történelmét a Hága Történeti Múzeumban, amely egy lenyűgöző úti cél Hollandia szívében. A Szent Sebestyén történelmi céhházában található múzeum egyedülálló betekintést nyújt a város gazdag múltjába, így kötelező látnivaló a történelem szerelmeseinek és a kíváncsi utazóknak egyaránt. Bár jelenleg zárva tart egy nagyobb felújítás és bővítés miatt, a Hága Történeti Múzeum továbbra is a kulturális felfedezés sarokköve, amely lebilincselő tevékenységekkel és kiállításokkal kelti életre a város történelmét. A látogatók elmerülhetnek a rugalmasság, a kulturális csere és a történelmi jelentőség történeteiben, beleértve a zsidó közösség hozzájárulását a tizenhetedik századtól napjainkig. Akár történelemrajongó, akár egyszerűen csak kíváncsi Hága vibráló múltjára, ez a múzeum egy olyan gazdagító élményt ígér, amely mélyebb elismerést kelt a város öröksége iránt.
Korte Vijverberg 7, 2513 AB Den Haag, Netherlands

Figyelemre méltó nevezetességek és kihagyhatatlan látnivalók

Hatalom – A Binnenhof 800 éve

Lépjen be Hága politikai és kulturális utazásának szívébe a „Hatalom – A Binnenhof 800 éve” című kiállítással. A múzeum fő emeletén található, lenyűgöző tárlat gazdag történelmi szövevény feltárására invitálja Önt a 16. és 21. század közötti tárgyakon és festményeken keresztül. Fedezze fel, hogy az ikonikus Binnenhof hogyan volt központi színtere a holland történelem sorsdöntő pillanatainak, alakítva a várost és a nemzetet. Akár történelemrajongó, akár kíváncsi utazó, ez a kiállítás mély betekintést nyújt Hága hatalmának és kultúrájának fejlődésébe.

Babaház gyűjtemény

Engedje szabadjára gyermeki énjét, és csodálja meg a múzeum második emeletén található elragadó Babaház gyűjteményt. A Lita de Ranitz által gondozott, aprólékos miniatűrök szeszélyes, mégis részletes ábrázolását nyújtják Hága történetének 1945 óta. Minden babaház egy miniatűr világ, aprólékosan megmunkálva, hogy tükrözze a város múltját, így minden korosztály számára örömteli élményt nyújt. Akár a történelem érdekli, akár egyszerűen szereti a miniatűrök varázsát, ez a gyűjtemény biztosan megragadja a képzeletét.

Zsidó történelmi kiállítások

Kezdje meg a megható utazást a Zsidó Történelmi Kiállításokon a hágai Történelmi Múzeumban. Ezek a kiállítások átfogó képet nyújtanak a zsidó közösség maradandó örökségéről a városban, a portugál zsidó diplomaták tizenhetedik századi érkezésétől a virágzó kulturális intézményekig, amelyek ezt követték. A felfedezés során mélyebb megértést nyerhet a közösség hozzájárulásairól és kihívásairól, amelyeket jelentős emlékművek és emlékhelyek emelnek ki. Ezt mindenkinek érdemes meglátogatnia, aki érdeklődik a kulturális történelem gazdag szövevénye iránt, amely Hágát formálta.

Kulturális és történelmi jelentőség

A hágai Történelmi Múzeum a város vibráló múltjának kincsesbányája, bepillantást engedve az eseményekbe és kulturális gyakorlatokba, amelyek ezt a figyelemre méltó várost formálták. A 7500 tárgyból álló gyűjteményével, köztük olyan művészek remekműveivel, mint Jan van Goyen és Jan Steen, a múzeum kihagyhatatlan a történelem szerelmeseinek. Még olyan egyedi műtárgyaknak is otthont ad, mint Cornelis de Witt ujja. Emellett a múzeum kiemeli a hágai zsidó közösség jelentős hozzájárulását, bemutatva befolyásos szerepüket a város fejlődésében különböző kiállításokon és programokon keresztül.

Építészeti örökség

Lépjen be a múltba, miközben felfedezi a Haags Historisch Museumot, amely Szent Sebestyén egykori céhházában található. Ez a lenyűgöző épület a 17. század építészeti nagyszerűségének bizonyítéka, amely lehetőséget kínál a látogatóknak, hogy megcsodálják történelmi szépségét, miközben elmélyednek a falai között rejlő gazdag történetekben.

Zsidó örökség és hagyaték

Fedezze fel Hága zsidó közösségének maradandó örökségét számos örökségi helyszínen keresztül, beleértve a zsinagógákat, temetőket és kulturális központokat. Ezek a nevezetességek nemcsak a közösség ellenálló képességét emelik ki, hanem jelentős hozzájárulásukat is a város kulturális és történelmi tájához. E helyszínek meglátogatása mély betekintést nyújt Hága sokszínű történelmének gazdag szövevényébe.