Aranabi Zipline

★ 4.3 (12K+ vélemény) • 500+ foglalt
Áttekintés
Teendők
Szállodák

Aranabi Zipline Jegyek és túrák

Running Man Tematikus Élményközpont Jegy Gangneungban
Játszóterek • Kangvon

Running Man Tematikus Élményközpont Jegy Gangneungban

Foglaljon most a mai napra
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
★ 4.8 (77) • 3K+ foglalt
₱ 366
₱ 458
Gangneung Arte Múzeum K-Pop Buszmegálló Privát Egész napos túra
Túrák • Szöul városából

Gangneung Arte Múzeum K-Pop Buszmegálló Privát Egész napos túra

Privát túra
Privát csoport
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
₱ 916
Egy napos túra a Ragyogó Gangneungban
Túrák • Szöul városából

Egy napos túra a Ragyogó Gangneungban

Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
★ 5.0 (7) • 50+ foglalt
₱ 6,108
3 napos 2 éjszakás Gangneung túra Szöulból
Túrák • Szöul városából

3 napos 2 éjszakás Gangneung túra Szöulból

Privát túra
Privát csoport
₱ 38,936

Hol érdemes megszállni itt: Aranabi Zipline

Skybay Hotel Gyeongpo
Szállodák • Kangvon

Skybay Hotel Gyeongpo

Azonnali visszaigazolás
★ 4.4 (1,401)
₱ 3,593.0 ártól
Shillamonogram Gangneung Residence
Szállodák • Kangvon

Shillamonogram Gangneung Residence

Azonnali visszaigazolás
₱ 6,807.3 ártól
Gangneung Gyeongpodae Hotel Juno
Szállodák • Kangvon

Gangneung Gyeongpodae Hotel Juno

Azonnali visszaigazolás
★ 4.6 (5)
₱ 1,984.9 ártól
St. John's Hotel
Szállodák • Kangvon

St. John's Hotel

Azonnali visszaigazolás
★ 4.3 (1,621)
₱ 4,299.1 ártól
Shillamonogram Gangneung Hotel
Szállodák • Kangvon

Shillamonogram Gangneung Hotel

Azonnali visszaigazolás
₱ 6,820.9 ártól
Gangneung Four Season Hotel and Pension
Szállodák • Kangvon

Gangneung Four Season Hotel and Pension

Azonnali visszaigazolás
₱ 2,217.6 ártól
Gangneung City Hotel
Szállodák • Kangvon

Gangneung City Hotel

Azonnali visszaigazolás
★ 4.5 (412)
₱ 3,449.0 ártól
Gangneung Gangmun Stay
Szállodák • Kangvon

Gangneung Gangmun Stay

Azonnali visszaigazolás
★ 5.0 (2)
₱ 2,650.5 ártól
Capsule in Gangneung - Hostel
Szállodák • Kangvon

Capsule in Gangneung - Hostel

Azonnali visszaigazolás
★ 4.1 (41)
₱ 2,027.6 ártól
A.J HOTEL&PENSION
Szállodák • Kangvon

A.J HOTEL&PENSION

Azonnali visszaigazolás
₱ 2,020.7 ártól
Gangneung Gyeongpodae Daedeokosutel
Szállodák • Kangvon

Gangneung Gyeongpodae Daedeokosutel

Azonnali visszaigazolás
★ 4.3 (14)
₱ 2,259.4 ártól
Hotel Yeogiuhtte Gyeongpo
Szállodák • Kangvon

Hotel Yeogiuhtte Gyeongpo

Azonnali visszaigazolás
★ 4.3 (333)
₱ 2,438.3 ártól

Szállítás a(z) Aranabi Zipline helyre és onnan

Szöulból Gangneungba - Korail KTX vonatjegy
Vasúti bérletek • Kangvon (Szöul városából)

Szöulból Gangneungba - Korail KTX vonatjegy

Azonnali visszaigazolás
★ 4.5 (11) • 1K+ foglalt
₱ 1,264
Gangneung 3 órás taxitúra
Autókölcsönzés • Kangvon (Kangvon városából)

Gangneung 3 órás taxitúra

Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
★ 4.7 (147) • 1K+ foglalt
₱ 1,890
Gangwon-do Turista Taxi | 3 órás privát charter szolgáltatás Gangneungban, Chuncheonban és Sokchóban (ingyenes szöuli oda-vissza transzfer elérhető Sokchóban)
₱ 2,004
Gangneung privát taxitúra
Autókölcsönzés • Kangvon

Gangneung privát taxitúra

Ingyenes lemondás
★ 5.0 (2)
₱ 6,659
Gangneung privát transzfer
Autókölcsönzés • Kangvon

Gangneung privát transzfer

Foglaljon most a holnapra
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
₱ 9,161
Szöul – Gangneung prémium privát transzfer sofőrrel
Autókölcsönzés • Kangvon (Szöul városából)

Szöul – Gangneung prémium privát transzfer sofőrrel

Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
₱ 28,126

További felfedeznivalók

GANGWON RED FRYS 2026 Kangnungban
Kangvon

GANGWON RED FRYS 2026 Kangnungban

Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
Új tevékenység
₱ 5,909

Aranabi Zipline Értékelések

MaraJean *******
2026-06-19 23:35:19
Fantasztikus 5.0
Hosszú út Szöulból, de megérte az időt. Koreanguide Sam nagyon türelmes és segítőkész volt. Mivel hobbi fotós, nagyon szép képeket készített rólunk. Biztonságosan vezetett. Türelmesen elegendő időt adott nekünk, hogy élvezzük az egyes megállókat, és nem siettetett minket.
Klook User
2026-05-04 02:22:34
Fantasztikus 5.0
the game really challenging and so fun to play it! experience: so challenging
Klook User
2026-05-29 06:37:31
Fantasztikus 5.0
Csodálatos napot töltöttünk Gangneungban! Tökéletes a BTS rajongóknak és azoknak, akik szeretnék meglátogatni Gangneung néhány leghíresebb helyét, mint például két piacot és a kávézó utcát. A sofőrünk nagyon jó volt, és az idegenvezetőnk, Tony, nagyszerűen elmagyarázott mindent és körbevezetett minket. Azoknak, akiknek van idejük a szöuli útjukból, és szeretnék egy nap alatt kipipálni Gangneungot a bakancslistájukról, ez egy ideális túra lenne!
Michelle ****
2026-04-25 07:12:47
Fantasztikus 5.0
Nagyszerű szálloda Gangneungban. A kilátás csodálatos volt, és kényelmesen közel található a tóhoz és a strandhoz. Fontos megjegyezni, hogy alapvető piperecikkek nincsenek biztosítva, és tavasszal nem elérhető a légkondicionálás.
Wai ********
2026-04-26 08:34:17
Fantasztikus 5.0
A szobát sokkal olcsóbban sikerült lefoglalni klook utalvánnyal, így nagyon megérte, mivel a szoba szuper nagy és szép volt. Nincs tóra néző kilátás, de közvetlenül a tó mellett található. A személyzet is nagyon barátságos, és van egy pihenőhely, ahol ingyenes dobozos italok állnak rendelkezésre. Élveztem a tartózkodásomat, és mindenképpen ajánlom ezt a helyet👍 Közlekedés: 202-es busz a Gangneung állomásról
Rachel *******
2026-08-16 12:26:02
Fantasztikus 5.0
I really loved this hotel! the room is nice and has a real fridge and freezer! the room also has a washer and the bathroom is nice too. the best part is the rooftop! the view is amazing and you can eat and drink until midnight 😊

Népszerű helyek a Aranabi Zipline közelében

41K+ látogató
39K+ látogató
39K+ látogató
39K+ látogató
39K+ látogató
39K+ látogató

GYIK a Aranabi Zipline témában

Mikor a legjobb idő meglátogatni az Aranabi Zipline-t Gangwon-do-ban?

Melyek az Aranabi Zipline nyitvatartási órái?

Milyen biztonsági követelményeknek kell megfelelni az Aranabi Zipline-on való részvételhez?

Hogyan foglalhatok jegyeket az Aranabi Zipline-hoz, és mi a lemondási feltétel?

Milyen közlekedési lehetőségek állnak rendelkezésre ahhoz, hogy eljussunk az Aranabi Zipline-hoz Gangwon-do-ban?

Milyen utazási tanácsokat érdemes figyelembe vennem, amikor Aranabi Zipline-ba tervezek utat?

Amit a következőről tudni kell: Aranabi Zipline

Fedezze fel a lélegzetelállító Aranabi Zipline-t Gangneungban, Gangwon-doban, ahol a kaland a lenyűgöző természeti szépséggel találkozik. Dél-Korea lenyűgöző keleti partján fekvő kihagyhatatlan látnivaló egyedülálló élményt nyújt az izgalomra vágyóknak és a természet szerelmeseinek egyaránt, hogy a Keleti-tenger fölött szárnyaljanak. Korea első tengeri és égi kerékpáros élményeként az Aranabi Zipline a ziplining izgalmát páratlan kilátással ötvözi az óceánra, felejthetetlen kalandot ígérve. Akár kezdő, akár tapasztalt kalandor, Gangneung part menti varázsának panorámás látványa ámulatba ejti Önt. Élje át egy életre szóló izgalmat, és szerezzen maradandó emlékeket az Aranabi Zipline-nál, ahol az adrenalin és a természet tökéletes harmóniában egyesül.
35-7 Gonghang-gil 127beon-gil, Namhangjin-dong, Gangneung-si, Gangwon-do, South Korea

Figyelemre méltó nevezetességek és kihagyhatatlan látnivalók

Aranabi Zipline

Készüljön fel arra, hogy szabadjára engedje belső kalandorát az Aranabi Zipline-nal! Ez a 600 méter hosszú, izgalmas túra páratlan kilátást nyújt a Keleti-tengerre, lehetővé téve, hogy pillangóként szárnyaljon Gangneung lenyűgöző partvidéke felett. Tökéletes azok számára, akik adrenalinszintjüket szeretnék növelni, ez a zipline nemcsak izgalmat ígér, hanem lélegzetelállító perspektívát is az óceán hatalmas szépségéről. A magasröptű kaland után miért ne sétálna el a közeli Anmok strandra, és élvezne egy kávét a híres kávézóinak egyikében?

Sea Sky Bicycle

Tekerd át magad az égen Korea első és egyetlen Sea Sky Bicycle-jével! Ez az öko-barát látványosság lehetővé teszi, hogy a tenger felett kerékpározzon, egyedi és izgalmas élményt nyújtva. A drótkötelekkel biztonságosan rögzítve élvezheti az óceánra nyíló panorámás kilátást, miközben a levegőben siklik. Ez a kaland és a városnézés tökéletes kombinációja, így kihagyhatatlan azok számára, akik szeretnek innovatív módon felfedezni.

A Keleti-tenger négy évszaka

Tapasztalja meg a Keleti-tenger lenyűgöző szépségét, ahogy az évszakokkal változik. Akár a tavaszi virágzásban, a nyári melegben, az őszi élénk színekben vagy a téli nyugodt fehérben szárnyal, az égről nyíló kilátás egyszerűen látványos.

Kulturális és történelmi jelentőség

Gangneung a kulturális örökség kincsesbányája, amely gazdag történelmi és hagyományos szövevényt kínál. Fedezze fel a történelmi helyszíneket, mint például az Ojukheon-házat, a nagyra becsült tudós, Yulgok Yi-i szülőhelyét, és merüljön el a város vibráló kávézói kultúrájában. A fenyővel borított dombok és az érintetlen strandok fokozzák a nyugodt hangulatot, így a történelem és a természet tökéletes keveréke.

Helyi konyha

Kényeztesse ízlelőbimbóit Gangneung kulináris csodáival, amely friss tenger gyümölcseiről és dinamikus ételkínálatáról híres. A nyüzsgő Jungang Hagyományos Piac látogatása kihagyhatatlan, ahol helyi ízeket kóstolhat, és egyedi emlékeket találhat. A régió hagyományos koreai ételei kellemes étkezési élményt nyújtanak, amely tökéletesen kiegészíti kalandos napját.