Barracuda Lake

★ 4.9 (7K+ vélemény) • 77K+ foglalt
Áttekintés
Teendők
Szállodák

Barracuda Lake Jegyek és túrák

Coron Szuper Végső Egynapos Túra
Túrák • Coron

Coron Szuper Végső Egynapos Túra

Foglaljon most a holnapra
Szállodai átvétel
Privát túra
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
★ 4.8 (2,455) • 40K+ foglalt
€ 23.45
5 kedvezmény
Akció
Coron B túra
Klook's choice
Vízi tevékenységek • Coron

Coron B túra

Foglaljon most a holnapra
Reggeli indulás
7+ óra
Privát csoport
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
★ 4.7 (458) • 7K+ foglalt
€ 26.39
5 kedvezmény
Akció
Coron Végső Sziget Nappali Túra
Vízi tevékenységek • Coron

Coron Végső Sziget Nappali Túra

Foglaljon most a holnapra
Reggeli indulás
7+ óra
Privát csoport
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
★ 4.7 (819) • 10K+ foglalt
€ 28.55
Coron Szuper Végső Vízi Kalandtúra Szabadmerülő Baráttal
Túrák • Coron

Coron Szuper Végső Vízi Kalandtúra Szabadmerülő Baráttal

Foglaljon most a holnapra
Privát túra
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
★ 4.0 (4)
€ 68.59
Coron-szigeti hajókirándulás motorcsónakkal
Túrák • Coron

Coron-szigeti hajókirándulás motorcsónakkal

Foglaljon most a holnapra
Szállodai átvétel
Privát túra
Privát csoport
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
★ 4.7 (36) • 1K+ foglalt
€ 37.05
Coron-szigeteki hajókirándulás jachton
Túrák • Coron

Coron-szigeteki hajókirándulás jachton

Foglaljon most a holnapra
Szállodai átvétel
Privát túra
Privát csoport
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
★ 4.1 (9) • 400+ foglalt
€ 73.49
6 nap 5 éjszaka Palawan Tri-City csatlakozós túra és transzferek
Túrák • Coron

6 nap 5 éjszaka Palawan Tri-City csatlakozós túra és transzferek

Foglaljon most a holnapra
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
€ 248.49
Coron Szuper Végső Egynapos Hajóroncsos Túra
Túrák • Coron

Coron Szuper Végső Egynapos Hajóroncsos Túra

Foglaljon most a holnapra
Szállodai átvétel
Privát túra
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
★ 4.9 (621) • 9K+ foglalt
€ 23.05
5 kedvezmény
Akció
Maquinit Hot Spring Coronban
Masszázsok • Coron

Maquinit Hot Spring Coronban

Foglaljon most a holnapra
3-5 óra
Privát csoport
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
★ 4.2 (13) • 400+ foglalt
€ 13.75
Pukaway barlang földalatti tó & Coron, Palawan félnapos privát & tengeri élővilág túra
Túrák • Coron

Pukaway barlang földalatti tó & Coron, Palawan félnapos privát & tengeri élővilág túra

Privát túra
Privát csoport
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
★ 4.4 (7) • 50+ foglalt
€ 84.90
Coron zátony és roncsok túra szabadtüdős búvár haverral
Túrák • Coron

Coron zátony és roncsok túra szabadtüdős búvár haverral

Foglaljon most a holnapra
Privát túra
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
50+ foglalt
€ 65.55
3 nap 2 éjszakás tiszta vizű expedíció Palawanon
Túrák • Coron

3 nap 2 éjszakás tiszta vizű expedíció Palawanon

Privát túra
Ingyenes lemondás
€ 219.15

Hol érdemes megszállni itt: Barracuda Lake

Paolyn Houseboats Coron Island
Szállodák • Coron

Paolyn Houseboats Coron Island

Azonnali visszaigazolás
★ 5.0 (41)
€ 250.64 ártól
Two Seasons Coron Bayside Hotel
Szállodák • Coron

Two Seasons Coron Bayside Hotel

Azonnali visszaigazolás
★ 4.8 (624)
€ 97.70 ártól
Zuri Resort
Szállodák • Coron

Zuri Resort

Azonnali visszaigazolás
★ 4.8 (516)
€ 89.49 ártól
The Funny Lion (Coron)
Szállodák • Coron

The Funny Lion (Coron)

Azonnali visszaigazolás
★ 5.0 (276)
€ 85.09 ártól
Bacau Bay Coron
Szállodák • Coron

Bacau Bay Coron

Azonnali visszaigazolás
★ 4.8 (273)
€ 83.07 ártól
Coron Bluewave Hotel
Szállodák • Coron

Coron Bluewave Hotel

Azonnali visszaigazolás
★ 4.6 (116)
€ 34.55 ártól
Coron Soleil Garden Resort
Szállodák • Coron

Coron Soleil Garden Resort

Azonnali visszaigazolás
★ 4.5 (172)
€ 81.78 ártól
Coron Soleil Express Hotel
Szállodák • Coron

Coron Soleil Express Hotel

Azonnali visszaigazolás
★ 4.2 (110)
€ 37.88 ártól
TAG RESORT
Szállodák • Coron

TAG RESORT

Azonnali visszaigazolás
★ 4.9 (121)
€ 71.92 ártól
Coron 180 Hotel
Szállodák • Coron

Coron 180 Hotel

Azonnali visszaigazolás
★ 4.8 (4)
€ 57.02 ártól
Sunlight Guest Hotel Coron
Szállodák • Coron

Sunlight Guest Hotel Coron

Azonnali visszaigazolás
★ 3.9 (96)
€ 49.26 ártól
€ 52.30
Vienna Hotel (Newly Renovated 2025)
Szállodák • Coron

Vienna Hotel (Newly Renovated 2025)

Azonnali visszaigazolás
★ 3.5 (119)
€ 55.14 ártól

További felfedeznivalók

Motorkerékpár/robogó bérlés Coronban
Robogók és kerékpárok • Coron

Motorkerékpár/robogó bérlés Coronban

Foglaljon most a holnapra
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
★ 5.0 (5) • 50+ foglalt
€ 6.40
Privát transzferek Coron városközpont és Coron tengeri kikötő között
Autókölcsönzés • Coron

Privát transzferek Coron városközpont és Coron tengeri kikötő között

Foglaljon most a holnapra
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
€ 13.85
Coron autóbérlés sofőrrel
Autókölcsönzés • Coron

Coron autóbérlés sofőrrel

Ingyenes lemondás
€ 60.25

Barracuda Lake Értékelések

4.9 /5
7K+ vélemény
Összes vélemény olvasása
Kathy *********
21 jún
A foglalás problémamentes volt. A személyzet előre, egy nappal a tervezett tevékenység előtt üzenetet is küldött. A felvétel időben történt. A biztosított szállítás sem volt zsúfolt. Az étel megfelelő és jó volt. Minden jól szervezett volt, és elegendő időt biztosítottak, így egyik tevékenység sem tűnt sietősnek. Sok csodálatos képet és videót készíthettem. Az idegenvezető anyagokat is biztosított számunkra, például búvárszemüveget és kajakot, elfogadható áron. Összességében ez a túra erősen ajánlott!
Sharon *******
17 jún
Megérte lefoglalni ezt a túrát. A Calamian Tours idegenvezetője nagyon segítőkész, informatív és figyelmes volt mindenkivel, aki részt vett a túrán. A felvételtől a leadásig minden biztonságos volt, és gondoskodtak rólunk.
2+
Klook User
17 jún
A Super Ultimate Tourt Coronban a Klookon keresztül foglaltuk le, és a privát túrát választottuk kettőnknek. Ez volt az utazásunk egyik fénypontja. Idegenvezetőnk, Kai, hihetetlenül kedves, segítőkész és figyelmes volt. Két negyvenes éveiben járó, molett hölgyként a Kayangan-tóhoz vezető mászás kihívást jelentett, de Kai türelmesen hagyta, hogy a saját tempónkban haladjunk. Az úti célok lenyűgözőek voltak, és bőven volt időnk élvezni a kilátást, fényképezni és úszni Coron kristálytiszta vizében. Az ebéd is finom és bőséges volt. Külön köszönet hajósainknak, Kuya Dannak és Clefnek, akik barátságosak, profik voltak, és biztonságban éreztük magunkat az egész túra során. Egy fejlesztési terület lehetne egy megfelelő létra vagy lépcső a hajón, mivel néha a hűtőládát kellett fellépőként használnunk a fel- és leszálláskor. Szerencsére ez csak kisebb kellemetlenséget okozott. Összességében csodálatos élményben volt részünk, és nagyon ajánljuk ezt a túrát mindenkinek, aki Coronba látogat.
Norbert ******
12 jún
Nagyon szórakoztató volt! Idegenvezetőnk, Sir Arjay segítőkész és humoros volt. Az ebéd nagyon finom volt! Felejthetetlen utazási élmény volt számunkra!
Mark *************
12 jún
Egyedül utazóként csatlakoztam a túrához, és soha nem éreztem magam kirekesztve. Az Ellen’s Travel and Tours idegenvezetői, Ravi és Regan figyelmesek, barátságosak voltak, és gondoskodtak arról, hogy mindenki jól érezze magát. Humoruk és segítségük szórakoztatóvá és élvezetessé tette a túrát. Különösen nagyra értékeltem türelmüket a Barracuda-tónál, ahol alapvető szabadtüdős merülési technikákat tanítottak nekünk, és segítettek nagyszerű videókat készíteni. A svédasztalos ebéd bőséges volt, és a grátisz turon, palackozott víz és kóla kellemes meglepetés volt. A szállítás zökkenőmentes és problémamentes volt a szállodai felvételtől a leadásig. Nagyon ajánlott!
Jayanne *****
12 jún
A szoba tiszta és szép volt! Az elhelyezkedése is kiváló volt, pont a város szívében.
Klook User
12 jún
Nagyon élveztük az ott-tartózkodásunkat – a hely szuper, csodálatos és tiszta. A személyzet barátságos és segítőkész volt. Ami az ételeket illeti, úgy gondolom, nem volt szervizdíj, ami kellemes bónusz volt. Az egyetlen hátrány az volt, hogy a Wi-Fi jel a szobánkban elég gyenge volt. A saját Netflix fiókomat használtam a tévén. Összességében mégis tökéletes hely volt a nászútunkhoz ❤️. Az összes kisebb hátrányt biztosan lehet javítani, és ezek nem rontották el a csodálatos tartózkodásunkat.
yen **********
11 jún
A Klook által szervezett B túrán vettünk részt. Reggel a kikötőben gyülekeztünk, ahol a személyzet világosan elmagyarázta a napi programot, és gondosan elvezetett minket az egyes helyszínekre, részletes információkat adva a környezetről. Így élvezhettük a szigeti nyaralás hangulatát. Nagyon elégedettek voltunk a hajósok gondoskodásával, különösen az idegenvezető lelkiismeretes munkájával. Ha lesz rá lehetőségünk, biztosan újra részt veszünk.

Népszerű helyek a Barracuda Lake közelében

86K+ látogató
86K+ látogató
86K+ látogató
77K+ látogató
77K+ látogató
75K+ látogató
104K+ látogató
19K+ látogató

GYIK a Barracuda Lake témában

Mikor a legjobb idő meglátogatni a Barracuda-tavat a Fülöp-szigeteken?

Hogyan juthatok el a Barracuda-tóhoz Coron-szigetről?

Mire kell figyelniük a búvároknak a Barracuda-tóban való búvárkodás során?

Mikor a legjobb idő búvárkodni a Barracuda-tóban az optimális látási viszonyok érdekében?

Mi a legjobb módja a Barracuda-tó elérésének Coron városából?

Milyen búvárfelszerelést érdemes hozni a Barracuda-tóhoz?

Hogyan juthatok el a Barracuda-tóhoz Coronból?

Mit kell előkészíteni a Barracuda-tóban való búvárkodáshoz?

Amit a következőről tudni kell: Barracuda Lake

Üdvözöljük a Barracuda-tónál, egy rejtett gyöngyszemnél, amely Coron szívében, Palawanban található, a lenyűgöző Calamian-szigetek csoportjában, a Fülöp-szigeteken. Helyi nevén Luluyuan-tóként ismert, ez a lenyűgöző úti cél a búvárok paradicsoma és egy természeti csoda, amely nyugodt menedéket kínál a kalandoroknak és a természet szerelmeseinek egyaránt. Csak egy rövid hajóútra Coron városától, a Barracuda-tó másvilági élményt ígér, mintha egy másik bolygóra lépnénk. Merüljön el egy világban, ahol az édes- és sós víz zökkenőmentesen keveredik, és élje át a drámai termoklinok izgalmát és a névadó barrakuda titokzatos vonzerejét. Kristálytiszta vizeivel és drámai mészkőszikláival a Barracuda-tó felejthetetlen érzéki kalandot kínál, így kötelező úti cél azok számára, akik páratlan búvárélményeket és lélegzetelállító víz alatti tájakat keresnek.
Barracuda Lake, Coron, Palawan, Philippines

Figyelemre méltó látványosságok és kötelező helyszínek

Barracuda-tó Búvárkodás

Merüljön el a Barracuda-tó varázslatos világában, ahol a termoklin búvárkodás izgalma vár. Ahogy leereszkedik, érezze, ahogy a víz hőmérséklete drámaian változik a frissítő 28°C-ról a kellemes 38°C-ra, létrehozva egy látható határt, amely egyszerre lenyűgöző és egyedi. Ez a természeti jelenség, a tó sós és édes vízének keveredésével együtt, páratlan búvárélményt kínál. Legyen Ön tapasztalt búvár vagy kíváncsi sznorkelező, a Barracuda-tó lenyűgöző víz alatti tája páratlan kalandot ígér.

Günter-barlang Felfedezés

Lépjen be a Günter-barlang, más néven Katedrális-barlang titokzatos vonzerejébe, ahol a természet művészete teljes pompájában megmutatkozik. A nap egy varázslatos időpontjában a napfény átszűrődik a barlang mennyezetén lévő lyukon, éteri fényt vetve, amely megvilágítja a barlang belsejét. Günther Bernert, a felfedezés úttörője után elnevezett helyszín kötelező úti cél a kalandot és csodát kereső búvárok számára. Fedezze fel ennek a víz alatti csodának a lenyűgöző szépségét, és hagyja, hogy a fény és árnyék játéka elállítsa a lélegzetét.

Mészkősziklák és Festői Séták

Élvezze a Barracuda-tó tornyosuló mészkőszikláinak nyugodt szépségét, amely tökéletes hátteret nyújt egy napos felfedezéshez és pihenéshez. Ahogy végigsétál a tóhoz vezető fa sétányon, élvezze a lélegzetelállító kilátást és a körülvevő nyugodt légkört. Ezek a fenséges sziklák nemcsak lenyűgöző látványt nyújtanak, hanem békét és a természettel való kapcsolatot is biztosítanak. Legyen Ön lelkes fotós vagy csak egy nyugodt pillanatra vágyó látogató, a Barracuda-tó mészkősziklái biztosan elbűvölik érzékeit.

Kulturális Jelentőség

Coron-sziget kulturális örökség kincsesbányája, ahol az őslakos Tagbanwa nép él. Mély kapcsolatuk a sziget természeti szépségével nyilvánvaló abban, ahogyan generációk óta megőrizték tájait. Ennek a területnek a felfedezése egyedülálló betekintést nyújt harmonikus életmódjukba.

Történelmi Hajóroncsok

Merüljön el a történelemben a második világháborúból származó japán hajóroncsokkal, amelyek Coron-sziget körüli vizek alatt nyugszanak. Ezek a víz alatti relikviák nemcsak a múlt történeteit mesélik el, hanem izgalmas búvárkalandokat is kínálnak a történelem szerelmeseinek és víz alatti felfedezőknek.

Egyedi Vízösszetétel

A Barracuda-tó egy természeti csoda, amely lenyűgöző édes- és sós víz keverékével rendelkezik, amelyet feltűnő termoklinok választanak el. Ez a jelenség a felszín alatti vulkáni tevékenységnek köszönhető, amely egyedi vízi környezetet teremt, amely kalandvágyó búvárokat vonz.

Mészkő Formációk

A Barracuda-tó körül fenséges, szaggatott mészkőfalak találhatók, amelyek lélegzetelállító hátteret nyújtanak a látogatóknak. Ezek a formációk, amelyeket egy karsztos beszakadás hozott létre, misztikus vonzerőt adnak a tónak, így kötelező látnivaló a természet szerelmeseinek és fotósoknak.

Termoklin és Helioklin

Tapasztalja meg a Barracuda-tó termoklin és helioklin lenyűgöző természeti jelenségeit. A vízhőmérséklet drámai változásai és az édes- és sós víz keveredése olyan búvárkörnyezetet teremt, amely egyszerre látványos és fizikailag is érdekes.

Egyedi Búvárélmény

A Barracuda-tóban való búvárkodás másvilági élmény, hasonló a holdon való sétához. A súlytalan környezet lehetővé teszi, hogy felfedezze a tó iszapos homokos alját és az elmerült faágakat, valóban egyedi kalandot kínálva a búvároknak.