Cheow Lan Lake

★ 4.4 (300+ vélemény) • 200+ foglalt
Áttekintés
Teendők
Szállodák

Cheow Lan Lake Jegyek és túrák

Khao Sok: Privát hosszúfarkú hajókirándulás a Cheow Lan-tón
Klook's choice
Túrák

Khao Sok: Privát hosszúfarkú hajókirándulás a Cheow Lan-tón

Foglaljon most a mai napra
Privát túra
Privát csoport
4.8 / 5
(17) • 100+ foglalt
RM 736.25
Phuket Khao Sok és Cheow Lan-tó egész napos felfedezés
Túrák • Ban Ta Khun

Phuket Khao Sok és Cheow Lan-tó egész napos felfedezés

Foglaljon most a holnapra
Kis csoport
Ingyenes lemondás
RM 453.75
Krabi Cheow Lan-tó 2 napos vezetett szafari élmény
Túrák • Krabi tartomány városából

Krabi Cheow Lan-tó 2 napos vezetett szafari élmény

Szállodai átvétel
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
RM 1,392.25
Krabi Khao Sok Nemzeti Park 3 napos vezetett szafari
Túrák • Krabi tartomány városából

Krabi Khao Sok Nemzeti Park 3 napos vezetett szafari

Szállodai átvétel
Kis csoport
Ingyenes lemondás
4.5 / 5
(6) • 50+ foglalt
RM 1,703.39
Phang Nga Cheow Lan-tó és Khao Sam Kloe egynapos kaland hosszúfarkú hajóval
Túrák • Ban Ta Khun

Phang Nga Cheow Lan-tó és Khao Sam Kloe egynapos kaland hosszúfarkú hajóval

Foglaljon most a holnapra
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
Új tevékenység
RM 433.89
Phuket/Krabi/Khao Lak: Privát egynapos túra Khao Sokba tavi hajókirándulással
Túrák • Phuket, Krabi tartomány városából

Phuket/Krabi/Khao Lak: Privát egynapos túra Khao Sokba tavi hajókirándulással

Privát túra
Privát csoport
Ingyenes lemondás
2.5 / 5
(2)
RM 1,418.99
Krabi Cheow Lan-tó egész napos kaland hosszúfarkú csónakkal
Túrák • Krabi tartomány városából

Krabi Cheow Lan-tó egész napos kaland hosszúfarkú csónakkal

Ingyenes lemondás
700+ foglalt
RM 510.15
Cheow Lan-tó és Samet Nangshe Egész napos Nemzeti Park túra
Klook's choice
Túrák

Cheow Lan-tó és Samet Nangshe Egész napos Nemzeti Park túra

Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
5.0 / 5
(11) • 200+ foglalt
RM 449.39
Krabi Cheow Lan-tó Egész napos városnéző túra
Túrák • Krabi tartomány városából

Krabi Cheow Lan-tó Egész napos városnéző túra

Szállodai átvétel
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
4.4 / 5
(19) • 200+ foglalt
RM 404.45
Egynapos kaland a Krabi Cheow Lan-tavon hosszúfarkú hajóval
Túrák • Ban Ta Khun

Egynapos kaland a Krabi Cheow Lan-tavon hosszúfarkú hajóval

Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
Új tevékenység
RM 422.85

Hol érdemes megszállni itt: Cheow Lan Lake

Bansuanphutarn
Szállodák • Ban Ta Khun

Bansuanphutarn

Azonnali visszaigazolás
4.5 / 5
(67)
RM 99.41
ártól
RM 100.64
Belong Jin The Dam Hotel & Resort
Szállodák • Ban Ta Khun

Belong Jin The Dam Hotel & Resort

Azonnali visszaigazolás
4.5 / 5
(118)
RM 229.86
ártól
Baan Suan Hill Resort
Szállodák • Ban Ta Khun

Baan Suan Hill Resort

Azonnali visszaigazolás
4.3 / 5
(36)
RM 180.53
ártól
Khum ka la hua Farmstay
Szállodák • Ban Ta Khun

Khum ka la hua Farmstay

Azonnali visszaigazolás
RM 144.11
ártól
River View Resort at Chaewlan
Szállodák • Ban Ta Khun

River View Resort at Chaewlan

Azonnali visszaigazolás
RM 246.11
ártól
Baandin Chiewlarn Resort
Szállodák • Ban Ta Khun

Baandin Chiewlarn Resort

Azonnali visszaigazolás
3.7 / 5
(21)
RM 165.55
ártól
Go cheowlan
Szállodák • Ban Ta Khun

Go cheowlan

Azonnali visszaigazolás
Új tevékenység
RM 182.17
ártól
Baan Pak Rim Kuen Resort
Szállodák • Ban Ta Khun

Baan Pak Rim Kuen Resort

Azonnali visszaigazolás
RM 242.27
Baan Pak Rim Kuaen Resort
Szállodák • Ban Ta Khun

Baan Pak Rim Kuaen Resort

Azonnali visszaigazolás
4.3 / 5
(4)
RM 213.63
ártól
Saichol Grandview
Szállodák • Ban Ta Khun

Saichol Grandview

Azonnali visszaigazolás
RM 229.53
ártól
Saichon Grand View Resort
Szállodák • Ban Ta Khun

Saichon Grand View Resort

Azonnali visszaigazolás
3.4 / 5
(15)
RM 202.33
Caligo Resort
Szállodák • Ban Ta Khun

Caligo Resort

Azonnali visszaigazolás
4.5 / 5
(19)
RM 892.75
ártól

Cheow Lan Lake Értékelések

Adam *****
2026-06-27 13:39:48
Fantasztikus 5.0
az elejétől a végéig fantasztikus élmény volt. Amint lefoglaltuk, kaptunk egy e-mailt, amely leírta, mire számíthatunk, és milyen egyértelmű követelmények vannak. A turistamólónál találkoztunk velük, miután egy kis zavar támadt a részünkről. A szárazföldi idegenvezető minden lépésben segített nekünk, amíg fel nem szálltunk a hajóra. A hajóskapitány egy nagyszerű fiatalember volt, aki fantasztikus idegenvezető volt a tavon. Alapfokon beszélt angolul, de a telefon fordító funkciója sokat segített. Elvitt minket különböző fotóhelyekre az út során. Megérte, hogy nem egy nagy csoportos túra részei voltunk. Nem akartunk úszni, ezért megkérdeztük, van-e olyan hely, ahol csak evezhetnénk egy kicsit, és ő elvitt minket egy nagyszerű helyre a visszaúton. Minden elköltött dollárt megért.
Thomas ***
2026-09-02 07:46:03
Fantasztikus 5.0
A Cheow Lan-tó és a Samet Nangshe kilátóhoz tett túránk abszolút álomszerű volt. A Khao Sok smaragdzöld vize és tornyosuló mészkősziklái lélegzetelállítóak voltak, amit a Samet Nangshe-nél a leglátványosabb, panorámás napfelkelte követett. Hatalmas, szívből jövő köszönet hihetetlen idegenvezetőnknek, Lilynek, akinek mély tudása, meleg energiája és ragyogó mosolya minden pillanatot különlegessé tett. Mélyen hálásak vagyunk sofőrünknek is, aki gondoskodott arról, hogy egész nap biztonságos, zökkenőmentes és teljesen stresszmentes utazásunk legyen. Ez a kifogástalanul szervezett utazás kihagyhatatlan. Nagyon ajánljuk mindenkinek, aki Dél-Thaiföldre látogat!

Népszerű helyek a Cheow Lan Lake közelében

1K+ látogató
100+ látogató

GYIK a Cheow Lan Lake témában

Mikor a legjobb meglátogatni a Cseov Lan tavat Surat Thani tartományban?

Hogyan juthatok el a Cheow Lan tóhoz?

Mit kell tudnom a Cseoh Lan-tavon lévő úszó üdülőhelyeken való tartózkodásról?

Mit kell pakolnom egy Cheow Lan-tóhoz tett utazáshoz?

Milyen közlekedési lehetőségek állnak rendelkezésre a Cseó Lan-tó felfedezéséhez?

Van valami tipped a Cheow Lan-tónál való vadonélő állatok megfigyeléséhez?

Amit a következőről tudni kell: Cheow Lan Lake

A Thaiföld Surat Thani tartományában található Khao Sok Nemzeti Park buja ölelésében megbúvó Cheow Lan-tó egy lenyűgöző célpont, amely lenyűgözi az utazókat lenyűgöző mészkőszikláival, smaragdzöld vizével és gazdag biodiverzitásával. Ez a rejtett gyöngyszem, más néven Ratchaprapha-gát, egy ember alkotta csoda, amelyet a Rajjaprabha-gát hozott létre. Nyugodt menekülést kínál a természet érintetlen szépségébe, ahol a kaland és a nyugalom harmonikusan megfér egymás mellett. A lélegzetelállító tájairól és a Thaiföld érintetlen vadonjába való magával ragadó élményéről híres Cheow Lan-tó ideális célpont a természet szerelmeseinek, a kalandvágyóknak és a békés kikapcsolódásra vágyóknak. Akár a tornyosuló mészkősziklák, akár a nyugodt smaragdzöld víz vonzza, ez a lenyűgöző tó kihagyhatatlan mindazok számára, akik szeretnék felfedezni Thaiföld természeti pompáját.
Cheow Lan Lake, Khao Phang, Ban Ta Khun District, Surat Thani 84230, Thailand

Figyelemre méltó nevezetességek és kihagyhatatlan látnivalók

Khao Sam Kler (Három Nővér) mészkősziklák

Készüljön fel, hogy elvarázsolja a legendás Khao Sam Kler, más néven a Három Nővér mészkősziklák. Ezek a fenséges képződmények büszkén állnak a Cheow Lan-tó geológiai csodáinak bizonyítékaként. A sziklák tökéletes hátteret biztosítanak a fotózás szerelmeseinek, amely megragadja a természet művészetének lényegét. Akár egy hajókiránduláson hajókázik, akár a partról készíti el a tökéletes felvételt, a Három Nővér felejthetetlen vizuális élményt ígér.

Lebegő üdülőhelyek

Képzelje el, hogy a víz lágy ringására és a buja hegyekre nyíló panorámás kilátásra ébred – ez a Cheow Lan-tó egyik lebegő üdülőhelyén való tartózkodás varázsa. Ezek az öko-barát szálláshelyek a kényelem és a természet egyedi keverékét nyújtják, lehetővé téve, hogy elszakadjon a mindennapi élet nyüzsgésétől. Élvezze a tevékenységeket, mint például a kajakozás és az úszás közvetlenül a küszöbénél, vagy egyszerűen csak pihenjen, és élvezze a környező derűs szépséget. Ez egy olyan élmény, amely nyugalmat és mély kapcsolatot ígér a természettel.

Cheow Lan-tó hosszúfarkú csónakkal

Szálljon fel egy hosszúfarkú csónakra, és induljon útnak a Cheow Lan-tó varázslatos vizein. Ahogy átsiklik a tavon, magas mészkősziklák és vibráló zöld növényzet veszi körül, lélegzetelállító panorámát teremtve. A víz színei a mélykék és a világos türkiz között váltakoznak, lenyűgöző hátteret kínálva kalandjához. Akár rejtett öblöket fedez fel, akár egyszerűen csak élvezi az utazást, egy hosszúfarkú csónaktúra tökéletes módja a tó természeti szépségének megtapasztalására.

Kulturális és történelmi jelentőség

A Cheow Lan-tó, amely az 1987-es Rajjaprabha-gát építéséből született, az emberi találékonyság és a természet szépségének harmonikus ötvözetének bizonyítéka. Ez az ember alkotta csoda nemcsak Dél-Thaiföldet látja el energiával, hanem a vadon élő állatok menedékhelyeként is szolgál, így kötelező látogatás azok számára, akik értékelik a történelmet és a természetet.

Helyi konyha

Merüljön el Dél-Thai konyha vibráló ízeiben a Cheow Lan-tónál. Kóstolja meg az olyan ételeket, mint a Gaeng Som, egy fűszeres és savanyú hal curry, és a Khao Yam, egy frissítő rizssaláta. Ne hagyja ki a lehetőséget, hogy hagyományos thai kávét kóstoljon bambuszlevelekben főzve, amely egyedi és aromás élményt nyújt, amely elragadja ízlelőbimbóit.

Kulturális jelentőség

A Cheow Lan-tó több, mint egy festői úti cél; ez egy kulturális sarokkő, amely öko-turizmus révén támogatja a helyi közösségeket. A tó létrehozása az 1980-as években a Ratchaprapha-gát projekt részeként kiemeli történelmi jelentőségét és folyamatos szerepét a régió fenntartásában.

Gazdag biodiverzitás

A világ egyik legrégebbi esőerdője által körülvett Cheow Lan-tó egy biodiverzitási hotspot. Ez a buja trópusi paradicsom, amelynek eredete több mint 160 millió évre nyúlik vissza, hihetetlenül sokféle vadon élő állat- és növényfajnak ad otthont, így a természet szerelmeseinek álom úti célja.

Lenyűgöző táj

Készüljön fel, hogy elvarázsolja a Cheow Lan-tó lélegzetelállító tája. Smaragdzöld vize, amelyet fenséges mészkőhegyek kereteznek, és apró szigetek tarkítanak, derűs és lenyűgöző tájat hoz létre, amely a világ minden tájáról vonzza a látogatókat.