Walt Disney World Swan

★ 4.9 (117K+ κριτικές) • 67K+ κλείστηκε
Επισκόπηση
Πράγματα που μπορείτε να κάνετε
Ξενοδοχεία

Walt Disney World Swan Εισιτήρια & Περιηγήσεις

Εισιτήριο Walt Disney World Resort
Καλοκαιρινή προσφορά
Θεματικά πάρκα • Bay Lake

Εισιτήριο Walt Disney World Resort

Άμεση επιβεβαίωση
★ 4.8 (1,005) • 70K+ κλείστηκε
Από ¥ 22,481
Εξοικονομήστε έως και 20
Εισιτήριο για την Παλιά Πόλη Kissimmee στο Ορλάντο
Θεματικά πάρκα • Lake Buena Vista

Εισιτήριο για την Παλιά Πόλη Kissimmee στο Ορλάντο

Κλείστε τώρα για αύριο
Δωρεάν ακύρωση
Άμεση επιβεβαίωση
¥ 2,602
Εισιτήριο για το Υδάτινο Πάρκο Island H2O
Υδάτινα πάρκα • Bay Lake

Εισιτήριο για το Υδάτινο Πάρκο Island H2O

Άμεση επιβεβαίωση
¥ 8,170

Πού να μείνετε στο Walt Disney World Swan

Walt Disney World Swan
Ξενοδοχεία • Bay Lake

Walt Disney World Swan

Άμεση επιβεβαίωση
★ 4.5 (1,683)
Από ¥ 34,961
Walt Disney World Swan Reserve
Ξενοδοχεία • Bay Lake

Walt Disney World Swan Reserve

Άμεση επιβεβαίωση
★ 4.7 (1,003)
Από ¥ 37,276
Disney's All-Star Music Resort
Ξενοδοχεία • Kissimmee

https://res.klook.com/image/upload/v1713240499/UED_new/PromoTag/StayPlus.png Disney's All-Star Music Resort

Άμεση επιβεβαίωση
★ 4.3 (1,001) • 50+ κλείστηκε
Από ¥ 24,446
Disney's All-Star Movies Resort
Ξενοδοχεία • Kissimmee

https://res.klook.com/image/upload/v1713240499/UED_new/PromoTag/StayPlus.png Disney's All-Star Movies Resort

Άμεση επιβεβαίωση
★ 4.4 (1,002)
Από ¥ 20,925
Disney's All-Star Sports Resort
Ξενοδοχεία • Kissimmee

https://res.klook.com/image/upload/v1713240499/UED_new/PromoTag/StayPlus.png Disney's All-Star Sports Resort

Άμεση επιβεβαίωση
★ 4.2 (995) • 50+ κλείστηκε
Από ¥ 23,282
Disney's Animal Kingdom Lodge
Ξενοδοχεία • Bay Lake

https://res.klook.com/image/upload/v1713240499/UED_new/PromoTag/StayPlus.png Disney's Animal Kingdom Lodge

Άμεση επιβεβαίωση
★ 4.5 (2,333)
Από ¥ 58,293
Disney's Port Orleans Resort - Riverside
Ξενοδοχεία • Lake Buena Vista

https://res.klook.com/image/upload/v1713240499/UED_new/PromoTag/StayPlus.png Disney's Port Orleans Resort - Riverside

Άμεση επιβεβαίωση
★ 4.3 (1,004)
Από ¥ 39,316
Kompose Boutique Resort at Theme Parks
Ξενοδοχεία • Kissimmee

Kompose Boutique Resort at Theme Parks

Άμεση επιβεβαίωση
★ 4.8 (68)
Από ¥ 15,736
¥ 16,759
Disney's Pop Century Resort
Ξενοδοχεία • Bay Lake

https://res.klook.com/image/upload/v1713240499/UED_new/PromoTag/StayPlus.png Disney's Pop Century Resort

Άμεση επιβεβαίωση
★ 4.5 (1,003) • 50+ κλείστηκε
Από ¥ 36,646
Drury Plaza Hotel Orlando - Disney Springs Area
Ξενοδοχεία • Lake Buena Vista

Drury Plaza Hotel Orlando - Disney Springs Area

Άμεση επιβεβαίωση
★ 4.8 (3,902)
Από ¥ 25,749
Disney's Contemporary Resort
Ξενοδοχεία • Bay Lake

https://res.klook.com/image/upload/v1713240499/UED_new/PromoTag/StayPlus.png Disney's Contemporary Resort

Άμεση επιβεβαίωση
★ 4.2 (1,002)
Από ¥ 73,123
Disney's Art of Animation Resort
Ξενοδοχεία • Bay Lake

https://res.klook.com/image/upload/v1713240499/UED_new/PromoTag/StayPlus.png Disney's Art of Animation Resort

Άμεση επιβεβαίωση
★ 4.4 (1,001) • 50+ κλείστηκε
Από ¥ 41,108

Περισσότερα για εξερεύνηση

Εισιτήριο Cirque du Soleil Drawn to Life Ορλάντο
Εκδηλώσεις & παραστάσεις • Lake Buena Vista

Εισιτήριο Cirque du Soleil Drawn to Life Ορλάντο

Κλείστε τώρα για αύριο
Άμεση επιβεβαίωση
Από ¥ 12,100

Walt Disney World Swan Κριτικές

4.9 /5
117K+ κριτικές
Διαβάστε όλες τις κριτικές
Klook User
22 Ιουν
ένα από τα αγαπημένα μας ξενοδοχεία. εξαιρετικό φαγητό και τοποθεσία
Chan ********
7 Ιουν
Αυτή τη φορά, επέλεξα το Klook για ημερήσια είσοδο σε ένα πάρκο, συνολικά 3 ημερήσια εισιτήρια. Η κράτηση 3 ημερήσιων εισιτηρίων για ένα πάρκο μέσω του Klook ήταν πολύ βολική. Μετά την παραγγελία, έλαβα γρήγορα το ηλεκτρονικό κουπόνι και μπορούσα να μπω στο πάρκο σαρώνοντας τον κωδικό επί τόπου, χωρίς να χρειαστεί να περιμένω στην ουρά για να αγοράσω εισιτήρια. Το τριήμερο πρόγραμμα για ένα πάρκο προσφέρει μεγάλη ευελιξία, επιτρέποντάς μου να επικεντρωθώ σε ένα πάρκο κάθε μέρα, χωρίς να χρειάζεται να τρέχω μπρος-πίσω, κάνοντας την εμπειρία πολύ πιο χαλαρή. Τα τέσσερα πάρκα έχουν το καθένα τα δικά του μοναδικά χαρακτηριστικά, με συναρπαστικές βόλτες, παραστάσεις και παρελάσεις γεμάτες χαρούμενη ατμόσφαιρα, και λεπτομερή σκηνικά που αποπνέουν μια παραμυθένια αίσθηση. Η χρήση των εισιτηρίων ήταν ομαλή, χωρίς επιπλέον χρεώσεις ή κρυφές αμοιβές, και το προσωπικό ήταν φιλικό. Τρεις ημέρες ήταν ακριβώς ό,τι χρειαζόταν για να απολαύσετε τα πάντα, ιδανικό τόσο για οικογενειακές εκδρομές όσο και για παρέες φίλων. Είναι σίγουρα μια αγορά που πρέπει να κάνετε όταν επισκέπτεστε το Ορλάντο, το συνιστώ ανεπιφύλακτα! Η επιλογή του τριήμερου εισιτηρίου για ένα πάρκο ήταν η καλύτερη απόφαση σε αυτό το ταξίδι! Η διαδικασία αγοράς εισιτηρίων στο Klook ήταν απλή, η επιβεβαίωση ήταν γρήγορη και η διαδικασία ελέγχου εισόδου στο πάρκο ήταν ομαλή και δεν απαιτούσε χρόνο. Επικεντρώνοντας σε ένα πάρκο κάθε μέρα, μπορούσα να απολαύσω αργά τις εγκαταστάσεις, να παρακολουθήσω παραστάσεις και να θαυμάσω τα νυχτερινά σόου πυροτεχνημάτων, χωρίς να βιάζομαι. Η ατμόσφαιρα του πάρκου ήταν ονειρική και χαρούμενη, με τις αλληλεπιδράσεις των χαρακτήρων και τα θεματικά σκηνικά να σε βυθίζουν πλήρως. Η ισχύς του εισιτηρίου ήταν σταθερή, η χρήση ήταν ομαλή καθ' όλη τη διάρκεια και η τιμή ήταν πολύ πιο οικονομική από την αγορά επί τόπου. Μετά από τρεις ημέρες παιχνιδιού, ήθελα κι άλλο, η συνολική εμπειρία ήταν άριστη και θα επέλεγα ξανά αυτό το εισιτήριο στο μέλλον!
2+
Klook User
1 Ιουν
Εξαιρετικά εύκολο στη χρήση, απλά προσθέστε το στην εφαρμογή μου Disney experience. Ομαλό, φθηνότερο από άλλες πλατφόρμες ή την επίσημη ιστοσελίδα.
Klook会員
27 Μαι
Ήταν μια ονειρεμένη χώρα γεμάτη διασκέδαση! Κατά την άφιξη, πήραμε ένα φέρι από το TTC, το οποίο είναι ουσιαστικά ένα πάρκινγκ (υπάρχει και μονόραιλ), για να φτάσουμε στο πάρκο! Ήδη από εκείνη τη στιγμή, ένιωθα ονειρεμένα και ενθουσιασμένα! Επειδή πήγαμε στις 26 Μαΐου, την επομένη μιας αργίας, πιθανότατα είχε περισσότερο κόσμο από το συνηθισμένο. Το πρωί κάναμε βόλτα στα κύρια αξιοθέατα, το Tron και την Tiana, και το απόγευμα φάγαμε και κάναμε βόλτα σε μικρότερα αξιοθέατα. Η ατμόσφαιρα που δημιουργούσαν οι υπάλληλοι ήταν επίσης υπέροχη, ήταν συνεχώς χαμογελαστοί και μας μιλούσαν με χαρά!   
MORIYA ***
24 Μαι
Επιλέξαμε το εισιτήριο Park Hopper 4 ημερών. Ήταν η δεύτερη φορά μας στο World, αλλά αυτή τη φορά ανυπομονούσαμε να συναντήσουμε τον Nick & Judy στο Animal Kingdom, που είχε δημιουργηθεί πρόσφατα. Η αλληλεπίδραση μαζί τους ήταν τόσο έντονη που μας έκανε να νιώσουμε ότι άξιζε τον κόπο να ταξιδέψουμε από την Ιαπωνία για τόσο πολύ! Το «Zootopia: Better Zoogether!», όπου μπορείτε να απολαύσετε τον κόσμο της Zootopia σε μια 4D παράσταση, ήταν γεμάτο με την αίσθηση του χάους της πρωτότυπης ιστορίας και ήταν εκπληκτικά μεγάλο σε διάρκεια. Τα εφέ και η μουσική που ενεργοποιούσαν τις πέντε αισθήσεις ήταν υπέροχα! Στο Epcot, διεξαγόταν το περιορισμένης διάρκειας «Garden Festival», όπου το Epcot ήταν διακοσμημένο με λουλούδια και φυτά, και υπήρχαν μνημεία χαρακτήρων φτιαγμένα επίσης από λουλούδια και φυτά, αποτελώντας σημεία για φωτογραφίες. Υπήρχαν επίσης ζωντανές μουσικές παραστάσεις, και περιηγηθήκαμε στα περίπτερα μέσα σε ένα πολύχρωμο και γραφικό τοπίο με μια ευχάριστη ατμόσφαιρα. Το World είναι πραγματικά μια τεράστια έκταση, αλλά η μετακίνηση είναι επίσης μέρος της διασκέδασης. Μου αρέσει ιδιαίτερα το Disney Skyliner. Η μετακίνηση μεταξύ των πάρκων είναι μια άνετη εναέρια διαδρομή, απολαμβάνοντας τα ξενοδοχεία και τη θέα από ψηλά, τον φυσικό αέρα και το σύστημα εξαερισμού. Στις 4/5, πήγαμε στα Hollywood Studios, αγοράσαμε αποκλειστικά προϊόντα για το «May the 4th» και καταφέραμε να συναντήσουμε τον Mando και τον Grogu. Παρόλο που έβρεξε καταρρακτωδώς, ο καιρός καθάρισε το βράδυ και μπορέσαμε να παρακολουθήσουμε το «Happily Ever After» στο Magic Kingdom και το «Fantasmic!» στα Hollywood Studios, κάτι που ήταν απίστευτα συγκινητικό. Για όσους έχουν συγκεκριμένα πράγματα που θέλουν οπωσδήποτε να κάνουν σε λίγες μέρες, το Park Hopper είναι απαραίτητο.
2+
Wang ******
21 Μαι
Κατάλληλο για όλες τις ηλικίες, εύκολο στην περιήγηση. Δεν είχε πολύ κόσμο, αλλά την Τρίτη έκλεινε στις 6 το απόγευμα. Ο Μάιος στο Ορλάντο είναι ήδη πολύ ζεστός, θυμηθείτε να ενυδατώνεστε.
JessaMaeAnipan *******
13 Μαι
εξαιρετικό και τόσα πολλά πράγματα να κάνετε! το φαγητό είναι νόστιμο και το πάρκο έχει τόσες πολλές βόλτες💖💖💖 Πέρασα υπέροχα με τον φίλο μου. Ελπίζω να το επισκεφτώ ξανά 💖
Michael ********************
28 Απρ
Περάσαμε υπέροχα στα Disney Hollywood Studios. Η χρήση του κουπονιού Klook ήταν εύκολη, αν το τηλέφωνό σας είναι συμβατό με NFC, συνιστάται να χρησιμοποιήσετε την εφαρμογή της Disney για να παραλάβετε τα εισιτήριά σας. Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή και ως χάρτη, για να παρακολουθείτε τον χρόνο αναμονής των αξιοθέατων, να παραγγείλετε φαγητό εκ των προτέρων και να ελέγξετε την ώρα των παραστάσεων. Η όλη εμπειρία ήταν υπέροχη τόσο για μένα όσο και για τα παιδιά μου, απολαύσαμε τις βόλτες στο Rise of Resistance, στο Slinky Dog και στο Tower of Terror. Πρέπει να δείτε τις παραστάσεις της Μικρής Γοργόνας και των Κακών. Συνολικά μια διαφορετική εμπειρία πάρκου.
2+

Δημοφιλή μέρη κοντά στο Walt Disney World Swan

67K+ επισκέπτες
67K+ επισκέπτες
72K+ επισκέπτες
72K+ επισκέπτες
72K+ επισκέπτες

Συχνές ερωτήσεις για το Walt Disney World Swan

Ποια είναι η καλύτερη στιγμή για να επισκεφθείτε το Walt Disney World Swan Lake Buena Vista;

Τι επιλογές μεταφοράς είναι διαθέσιμες στη Walt Disney World Swan lake buena vista;

Πώς μπορώ να προγραμματίσω εκ των προτέρων την επίσκεψή μου στο Walt Disney World Swan lake buena vista;

Τι πρέπει να γνωρίζετε για το Walt Disney World Swan

Φωλιασμένο στην καρδιά της περιοχής EPCOT Resort, το Walt Disney World Swan Hotel είναι ένας σαγηνευτικός συνδυασμός μοντέρνου σχεδιασμού και αναγεννησιακής κομψότητας. Αυτό το πολυτελές θέρετρο, με τα εμβληματικά σιντριβάνια σε σχήμα κοχυλιού και τους δίδυμους κύκνους, προσφέρει μια γαλήνια όαση που περιβάλλεται από φοίνικες που λικνίζονται και τις αστραφτερές ακτές της Crescent Lake. Το μοτίβο των κυμάτων του ξενοδοχείου και ο χρωματικός συνδυασμός κοραλλί και τιρκουάζ αποτυπώνουν την ουσία της υποτροπικής γοητείας της Φλόριντα, καθιστώντας το έναν απαραίτητο προορισμό για ταξιδιώτες που αναζητούν τόσο πολυτέλεια όσο και μια πινελιά ιδιοτροπίας. Μπείτε σε ένα βασίλειο μαγείας στο Walt Disney World Swan, Dolphin και στο νέο Swan Reserve, όπου η μαγεία της Disney συναντά την άνεση των βραβευμένων καταλυμάτων. Αυτά τα θέρετρα προσφέρουν έναν τέλειο συνδυασμό κομψότητας και ενθουσιασμού, καθιστώντας τα ένα ιδανικό καταφύγιο μετά από μια μέρα περιπέτειας στα πάρκα. Με τα εντυπωσιακά δίδυμα αγάλματα δελφινιών και τη ζωντανή τροπική παλέτα, το Walt Disney World Swan Hotel προσφέρει μια ειδυλλιακή απόδραση για ταξιδιώτες που αναζητούν τόσο πολυτέλεια όσο και περιπέτεια.
1200 Epcot Resort Blvd, Bay Lake, Ηνωμένες Πολιτείες

Αξιοσημείωτα Ορόσημα και Αξιοθέατα που Πρέπει να Επισκεφθείτε

EPCOT

Μπείτε σε έναν κόσμο καινοτομίας και φαντασίας στο Epcot, όπου το μέλλον συναντά το παρόν σε μια εκθαμβωτική επίδειξη τεχνολογίας και πολιτισμού. Σε μικρή απόσταση από το Walt Disney World Swan, το EPCOT σας προσκαλεί να εξερευνήσετε τα εμβληματικά του αξιοθέατα, από το συναρπαστικό Soarin' Around the World έως το συναρπαστικό World Showcase, όπου μπορείτε να γνωρίσετε τα αξιοθέατα, τους ήχους και τις γεύσεις 11 διαφορετικών χωρών. Είτε είστε λάτρης των φουτουριστικών διαδρομών είτε των πολιτιστικών εμπειριών, το EPCOT υπόσχεται μια ημέρα ανακάλυψης και απόλαυσης για επισκέπτες όλων των ηλικιών.

Walt Disney World Swan Resort

Αφεθείτε στον τέλειο συνδυασμό πολυτέλειας και μαγείας στο Walt Disney World Swan Resort. Φωλιασμένο στην καρδιά της δράσης, αυτό το θέρετρο προσφέρει ένα εκλεπτυσμένο καταφύγιο με τα εκπληκτικά λόμπι, τις εξαιρετικές επιλογές φαγητού και το αναζωογονητικό Mandara Spa. Είτε χαλαρώνετε μετά από μια μέρα στα πάρκα είτε απολαμβάνετε ένα γκουρμέ γεύμα, το Swan Resort παρέχει μια κομψή απόδραση με όλες τις ανέσεις και τις ευκολίες που επιθυμείτε. Είναι η ιδανική βάση για την περιπέτειά σας στη Disney, συνδυάζοντας στυλ και άνεση σε ένα αξέχαστο πακέτο.

Μεταφορά με Σκάφος

Αποπλεύστε σε ένα ταξίδι χαλάρωσης και άνεσης με την Μεταφορά με Σκάφος, την γραφική σας πύλη στα θαύματα του Walt Disney World. Προσφέροντας έναν μοναδικό και χαλαρό τρόπο μετακίνησης, αυτά τα γοητευτικά σκάφη σας συνδέουν με κοντινά αξιοθέατα και πάρκα, παρέχοντας ένα αναζωογονητικό διάλειμμα από τη φασαρία. Καθώς γλιστράτε στα γαλήνια νερά, απολαύστε τη γραφική θέα και απολαύστε το απαλό αεράκι, κάνοντας το ταξίδι σας τόσο αξέχαστο όσο και ο ίδιος ο προορισμός. Είναι ο τέλειος τρόπος για να προσθέσετε μια πινελιά ηρεμίας στην εμπειρία σας στη Disney.

Αναγεννησιακή Κομψότητα και Αρχιτεκτονική Χάρη

Το Walt Disney World Swan Hotel είναι ένα αριστούργημα αρχιτεκτονικής εμπνευσμένο από την Αναγέννηση, όπου χαριτωμένοι δίδυμοι κύκνοι και σιντριβάνια με κοχύλια προσθέτουν μια πινελιά κομψότητας στον μοντέρνο σχεδιασμό του. Τα εμβληματικά δίδυμα αγάλματα δελφινιών στην οροφή ενισχύουν περαιτέρω την αρχιτεκτονική γοητεία του ξενοδοχείου, καθιστώντας το μια οπτική απόλαυση για τους επισκέπτες.

Υποτροπικό Στυλ και Τροπική Ατμόσφαιρα

Ζήστε το ζωντανό υποτροπικό στυλ της Φλόριντα στο Walt Disney World Swan Hotel. Το μοναδικό μοτίβο κυμάτων και ο ζωηρός κοραλλί και γαλαζοπράσινος χρωματικός συνδυασμός δημιουργούν μια οπτικά εκπληκτική και φιλόξενη ατμόσφαιρα. Βυθιστείτε στην τροπική ατμόσφαιρα με περίτεχνα σιντριβάνια, πανύψηλους φοίνικες και καταπράσινες εκτάσεις που σας μεταφέρουν σε έναν γαλήνιο παράδεισο.

Αποκλειστικά Οφέλη για τους Επισκέπτες του Disney Resort

Ως επισκέπτης του Walt Disney World Swan Hotel, απολαύστε αποκλειστικά οφέλη του Disney resort που βελτιώνουν τη μαγική σας εμπειρία. Επωφεληθείτε από την έγκαιρη είσοδο στο θεματικό πάρκο, τις εκτεταμένες βραδινές ώρες και το νέο Lightning Lane Premier Pass για μια απρόσκοπτη και αξέχαστη περιπέτεια Disney.

23 Εστιατόρια & Σαλόνια

Αφεθείτε στους γευστικούς σας κάλυκες με ένα ποικίλο γαστρονομικό ταξίδι στο Walt Disney World Swan Hotel, το οποίο διαθέτει 23 εστιατόρια και σαλόνια. Από εξαιρετικές επιλογές για καλό φαγητό έως χαλαρούς χώρους δίπλα στην πισίνα, υπάρχει κάτι που θα ικανοποιήσει κάθε γούστο και προτίμηση για φαγητό.

Δωρεάν Μεταφορά

Εξερευνήστε όλα τα πάρκα και τα αξιοθέατα της Disney με ευκολία, χάρη στις δωρεάν επιλογές μεταφοράς που διατίθενται στο Walt Disney World Swan Hotel. Απολαύστε την άνεση των θαλάσσιων ταξί και των λεωφορείων που διευκολύνουν τη μετακίνηση, επιτρέποντάς σας να επικεντρωθείτε στη διασκέδαση και τον ενθουσιασμό της περιπέτειάς σας στη Disney.