Summarecon Mall Serpong

★ 5.0 (300+ κριτικές) • 1K+ κλείστηκε
Επισκόπηση
Πράγματα που μπορείτε να κάνετε
Ξενοδοχεία

Summarecon Mall Serpong Εισιτήρια & Περιηγήσεις

Timezone Summarecon Mall Serpong 2 στην Ταγγεράνγκ
Παιδικές χαρές • Tangerang Regency

Timezone Summarecon Mall Serpong 2 στην Ταγγεράνγκ

Κλείστε τώρα για σήμερα
Άμεση επιβεβαίωση
CZK 93.19
Sanje Wellness Gading Serpong στην Τζακάρτα
Μασάζ • Tangerang Regency

Sanje Wellness Gading Serpong στην Τζακάρτα

Δωρεάν ακύρωση
Άμεση επιβεβαίωση
Νέα δραστηριότητα
CZK 256.25
Berseri Spa (Υπηρεσία κατ' οίκον) στην Ταγγεράνγκ
Μασάζ • Tangerang

Berseri Spa (Υπηρεσία κατ' οίκον) στην Ταγγεράνγκ

Κλείστε τώρα για σήμερα
Άμεση επιβεβαίωση
CZK 227.15
Playlandia Mall Alam Sutera στην Tangerang
Παιδικές χαρές • Tangerang

Playlandia Mall Alam Sutera στην Tangerang

Κλείστε τώρα για σήμερα
Άμεση επιβεβαίωση
CZK 139.79
Κλινική Sozo Skincare Karawaci στην Ταγγεράνγκ
Πολιτιστικές εμπειρίες • Tangerang Regency

Κλινική Sozo Skincare Karawaci στην Ταγγεράνγκ

Κλείστε τώρα για σήμερα
Άμεση επιβεβαίωση
CZK 290.05
Υδάτινο Πάρκο Tropikana Cimone στην Ταγγεράνγκ
Πάσο αξιοθέατων • Tangerang

Υδάτινο Πάρκο Tropikana Cimone στην Ταγγεράνγκ

Άμεση επιβεβαίωση
400+ κλείστηκε
CZK 40.79
Timezone Supermal Karawaci στην Ταγγεράνγκ
Παιδικές χαρές • Tangerang Regency

Timezone Supermal Karawaci στην Ταγγεράνγκ

Κλείστε τώρα για σήμερα
Άμεση επιβεβαίωση
CZK 93.19

Πού να μείνετε στο Summarecon Mall Serpong

Studio Apartment Collins Boulevard Near Summarecon Mall Serpong
Ξενοδοχεία • Tangerang Regency

Studio Apartment Collins Boulevard Near Summarecon Mall Serpong

Άμεση επιβεβαίωση
CZK 702.75
1BR Apartment at M-Town Residence near Summarecon Mall Serpong
Ξενοδοχεία • Tangerang Regency

1BR Apartment at M-Town Residence near Summarecon Mall Serpong

Άμεση επιβεβαίωση
Από CZK 811.42
Contemporer Studio Apartment M-Town Residence near Summarecon Mall Serpong
Ξενοδοχεία • Tangerang Regency

Contemporer Studio Apartment M-Town Residence near Summarecon Mall Serpong

Άμεση επιβεβαίωση
Από CZK 568.04
Cozy Studio Room at M-Town Apartment near Summarecon Serpong Mall
Ξενοδοχεία • Tangerang Regency

Cozy Studio Room at M-Town Apartment near Summarecon Serpong Mall

Άμεση επιβεβαίωση
Από CZK 610.69
Studio Room Apartment at M-Town Residence near Summarecon Mall Serpong
Ξενοδοχεία • Tangerang Regency

Studio Room Apartment at M-Town Residence near Summarecon Mall Serpong

Άμεση επιβεβαίωση
Από CZK 633.82
Novotel Tangerang Bsd City
Ξενοδοχεία • Tangerang Regency

Novotel Tangerang Bsd City

Άμεση επιβεβαίωση
★ 2.5 (2)
Από CZK 1,335.60
Hotel Santika Premiere ICE - BSD City
Ξενοδοχεία • Tangerang Regency

Hotel Santika Premiere ICE - BSD City

Άμεση επιβεβαίωση
★ 3.9 (120)
Από CZK 1,169.60
Hotel Santika BSD City Serpong
Ξενοδοχεία • South Tangerang

Hotel Santika BSD City Serpong

Άμεση επιβεβαίωση
★ 3.7 (93)
Από CZK 703.84
Mercure Tangerang BSD City
Ξενοδοχεία • Tangerang Regency

Mercure Tangerang BSD City

Άμεση επιβεβαίωση
★ 4.3 (60)
Από CZK 995.18
Amaris Hotel Serpong - Tangerang
Ξενοδοχεία • South Tangerang

Amaris Hotel Serpong - Tangerang

Άμεση επιβεβαίωση
★ 4.0 (21)
Από CZK 454.31
Mercure Serpong Alam Sutera
Ξενοδοχεία • South Tangerang

Mercure Serpong Alam Sutera

Άμεση επιβεβαίωση
★ 4.3 (278)
Από CZK 1,153.26
All Nite & Day Hotel - Alam Sutera
Ξενοδοχεία • South Tangerang

All Nite & Day Hotel - Alam Sutera

Άμεση επιβεβαίωση
★ 4.0 (37)
Από CZK 766.23

Περισσότερα για εξερεύνηση

Ενοικίαση καροτσιού και παιδικού καθίσματος στην Τζακάρτα
Ταξιδιωτικές υπηρεσίες • Tangerang Regency

Ενοικίαση καροτσιού και παιδικού καθίσματος στην Τζακάρτα

Δωρεάν ακύρωση
Άμεση επιβεβαίωση
CZK 289.75

Δημοφιλή μέρη κοντά στο Summarecon Mall Serpong

29K+ επισκέπτες
30K+ επισκέπτες
7K+ επισκέπτες
45K+ επισκέπτες
18K+ επισκέπτες
42K+ επισκέπτες

Συχνές ερωτήσεις για το Summarecon Mall Serpong

Ποια είναι η καλύτερη εποχή για να επισκεφθείτε το Summarecon Mall Serpong;

Πώς μπορώ να φτάσω στο Summarecon Mall Serpong;

Τι συμβουλές αγορών έχετε για το Summarecon Mall Serpong;

Τι πρέπει να περιλάβω στην επίσκεψή μου στο Summarecon Mall Serpong;

Τι πρέπει να γνωρίζετε για το Summarecon Mall Serpong

Καλώς ήρθατε στο Summarecon Mall Serpong, έναν ζωντανό προορισμό για αγορές και ψυχαγωγία στην πολυσύχναστη πόλη Tangerang της Ινδονησίας. Αυτό το κορυφαίο εμπορικό κέντρο υπόσχεται μια αξέχαστη εμπειρία για όλους τους επισκέπτες, προσφέροντας έναν μοναδικό συνδυασμό σύγχρονων αγοραστικών εμπειριών και πολιτισμικής γοητείας. Με την εκλεκτική του ποικιλία από καταστήματα, ποικίλες επιλογές φαγητού και κορυφαίες εγκαταστάσεις ψυχαγωγίας, το Summarecon Mall Serpong είναι ένας απαραίτητος προορισμός για ταξιδιώτες που αναζητούν έναν δυναμικό συνδυασμό αγορών, γαστρονομίας και αναψυχής. Είτε θέλετε να απολαύσετε μια μέρα εξερεύνησης είτε απλά να απορροφήσετε την φιλόξενη ατμόσφαιρα, αυτός ο πολυσύχναστος κόμβος σίγουρα θα σας μαγέψει και θα σας ενθουσιάσει.
Summarecon Mall Serpong, Gading Serpong, Banten, Indonesia

Αξιοθέατα και μέρη που αξίζει να επισκεφτείτε

Αγοραστική Έκσταση

Εισέλθετε σε έναν παράδεισο για αγοραστές στο Summarecon Mall Serpong, όπου σας περιμένει η Αγοραστική Έκσταση. Με μια εντυπωσιακή ποικιλία από τοπικές και διεθνείς μάρκες, αυτός ο προορισμός καλύπτει κάθε λάτρη της μόδας, της τεχνολογίας και της διακόσμησης σπιτιού. Είτε αναζητάτε τις τελευταίες τάσεις στη μόδα είτε τα πιο σύγχρονα gadgets, οι ποικίλες αγοραστικές επιλογές εξασφαλίζουν ότι κάθε επισκέπτης θα βρει κάτι ξεχωριστό να πάρει μαζί του.

Γαστρονομικές Απολαύσεις

Ξεκινήστε μια γαστρονομική περιπέτεια στο Summarecon Mall Serpong με τις Γαστρονομικές Απολαύσεις. Αυτός ο γαστρονομικός παράδεισος προσφέρει μια πληθώρα επιλογών φαγητού που ικανοποιούν κάθε γούστο. Από την απόλαυση παραδοσιακών ινδονησιακών πιάτων μέχρι την εξερεύνηση διεθνών κουζινών, το food court και τα πολυάριθμα εστιατόρια υπόσχονται μια απολαυστική εμπειρία για τους λάτρεις του φαγητού. Είτε είστε σε διάθεση για ένα γρήγορο σνακ είτε για ένα χαλαρό γεύμα, υπάρχει κάτι για να ικανοποιήσει κάθε επιθυμία.

Κέντρο Ψυχαγωγίας

Ανακαλύψτε ατελείωτη διασκέδαση και χαλάρωση στο Κέντρο Ψυχαγωγίας του Summarecon Mall Serpong. Ιδανικό για οικογένειες και φίλους, αυτό το ζωντανό σημείο προσφέρει μια ποικιλία επιλογών ψυχαγωγίας, συμπεριλαμβανομένου ενός υπερσύγχρονου κινηματογράφου, συναρπαστικών παιχνιδιών arcade και μαγευτικών ζωντανών παραστάσεων. Είτε θέλετε να παρακολουθήσετε την τελευταία κινηματογραφική επιτυχία είτε να απολαύσετε μια ζωντανή παράσταση, το Κέντρο Ψυχαγωγίας είναι ο προορισμός σας για μια αξέχαστη μέρα.

Γαστρονομικές Απολαύσεις

Το Summarecon Mall Serpong είναι ένας γαστρονομικός παράδεισος με ποικίλες επιλογές φαγητού. Από το ζουμερό Ishigamaya Hamburg μέχρι τα αυθεντικά πιάτα Nusantara στο Remboelan, υπάρχει κάτι για να ικανοποιήσει κάθε γούστο.

Πολιτιστικές Εκδηλώσεις

Το εμπορικό κέντρο φιλοξενεί διάφορες πολιτιστικές εκδηλώσεις, όπως το Festival Kuliner Serpong, που γιορτάζει την πλούσια γαστρονομική κληρονομιά της Ινδονησίας με μια ευρεία γκάμα παραδοσιακών πιάτων.

Πολιτισμός και Ιστορία

Αν και κυρίως ένας σύγχρονος προορισμός αγορών, το Summarecon Mall Serpong αντικατοπτρίζει τον ζωντανό πολιτισμό της Ινδονησίας μέσω των εκδηλώσεων και των κοινοτικών δραστηριοτήτων του. Το εμπορικό κέντρο συχνά φιλοξενεί πολιτιστικές εκδηλώσεις και εκθέσεις που παρουσιάζουν την πλούσια κληρονομιά και τις παραδόσεις της περιοχής, προσφέροντας στους επισκέπτες μια ματιά στις τοπικές παραδόσεις και πρακτικές.

Αρχιτεκτονικό Θαύμα

Ο σύγχρονος σχεδιασμός και η ευρύχωρη διάταξη του εμπορικού κέντρου παρέχουν ένα άνετο και αισθητικά ευχάριστο περιβάλλον, ενισχύοντας τη συνολική εμπειρία αγορών και αναψυχής. Η μοντέρνα αρχιτεκτονική του το καθιστά ορόσημο στην Tangerang, προσφέροντας σύγχρονες εγκαταστάσεις για μια ευχάριστη επίσκεψη.