Two Stars 4047

Rejser med Two Stars 4047-toget

Opdag, hvor let rejser kan være, når du booker dine Two Stars 4047 tog-billetter på Klook! Fra Takeo-Onsen til Nagasaki tilbyder Two Stars 4047 tog en problemfri rejse gennem naturskønne landskaber. Dette tog kører typisk omkring 28 minutter mellem stoppene, hvor den korteste rejse kun tager 11 minutter. Uanset om du rejser fra Nagasaki til Takeo-Onsen eller rejser mellem Isahaya og Takeo-Onsen, sikrer Two Stars 4047 tog en behagelig tur. Nyd gennemsnitlige rejsetider på 28 minutter og 18 minutter, hvor de hurtigste ruter er gennemført på kun 11 minutter og 14 minutter. Afhængigt af din destination, og hvilken bil du booker, kan en Two Stars 4047-billet koste så lidt som $ 12.39. Så hvad venter du på? Bestil dine Two Stars 4047-billetter i dag!

Takeo-Onsen
Nagasaki
Direkte
Ja
Laveste pris
$ 12.39
Korteste varighed
11 minutter
Nagasaki
Takeo-Onsen
Direkte
Ja
Laveste pris
$ 12.39
Korteste varighed
11 minutter
Isahaya
Takeo-Onsen
Direkte
Ja
Laveste pris
$ 19.75
Korteste varighed
14 minutter
Bemærk, at de endelige priser kan variere afhængigt af tilgængelighed, valgte tidsrum og andre faktorer. Se venligst kassen for endelige priser.

Two Stars 4047 køreplan og tidsplan

De mest populære ruter for Two Stars 4047 tog inkluderer Takeo-Onsen til Nagasaki, Nagasaki til Takeo-Onsen og Isahaya til Takeo-Onsen. Prisen starter fra $ 12.39, og det hurtigste tog tager 11 minutter.

Dato: 2026-07-07
Tidligste afgang: 07:03Seneste afgang: 23:17
Ændringsbillet
07:03
07:18
Takeo-Onsen
15 minutter
Nagasaki
Ændringsbillet
07:03
07:24
Takeo-Onsen
21 minutter
Nagasaki
Ændringsbillet
07:03
07:33
Takeo-Onsen
30 minutter
Nagasaki
Bemærk, at de endelige priser kan variere afhængigt af tilgængelighed, valgte tidsrum og andre faktorer. Se venligst kassen for endelige priser.

Two Stars 4047 billetpris

Priser for Two Stars 4047 tog-billetter starter fra $ 12.39 to $ 33.35. Priser kan variere afhængigt af togtype, togvogn eller endda tidspunkt. I gennemsnit kan billetter koste omkring $ 22.85, hvis du tager et almindeligt tog, der tager omkring 28 minutter for at komme til din destination. Hvis du tager det hurtigste tog, som tager omkring 11 minutter, vil det koste dig omkring $ 33.35. Hvis det er det langsommere tog, der tager omkring 46 minutter, vil en billet koste omkring $ 12.39.

Dato: 2026-07-07

Hvis du har et begrænset budget, men stadig gerne vil tage Two Stars 4047, så fortvivl ikke! Klook har dig dækket. Den billigste pris for en Two Stars 4047 tog-billet er omkring $ 12.39, hvilket giver dig mulighed for at rejse uden at sprænge budgettet.

Ændringsbillet
09:40
10:07
Takeo-Onsen
27 minutter
Nagasaki

Hvis du vælger en anden Two Stars 4047-billet, vil den dyrere mulighed koste omkring $ 33.35, ofte drevet af høj efterspørgsel, hyppigheden af transitter eller yderligere faciliteter. Sørg for at tjekke billetdetaljerne omhyggeligt, når du bestiller din Two Stars 4047 billet!

Ændringsbillet
16:58
17:22
Takeo-Onsen
24 minutter
Nagasaki
Bemærk, at de endelige priser kan variere afhængigt af tilgængelighed, valgte tidsrum og andre faktorer. Se venligst kassen for endelige priser.

Two Stars 4047 togs varighed og tider

Hurtigste Two Stars 4047 tog fra Takeo-Onsen til Nagasaki

Hvis du rejser fra Takeo-Onsen til Nagasaki, kan du tage Kamome 33 for at komme dertil med 28 minutter. Kamome 33 kræver 0 skift for at ankomme til . Omtrent koster en Kamome 33-billet omkring $ 17.70. At vælge denne mulighed kan koste dig lidt mere, men du kommer hurtigere frem til din destination.

Ændringsbillet
14:57
15:08
Takeo-Onsen
11 minutter
Nagasaki
Bemærk, at de endelige priser kan variere afhængigt af tilgængelighed, valgte tidsrum og andre faktorer. Se venligst kassen for endelige priser.

Anmeldelser

5/5

Stærkt anbefalet

Booking and claiming the physical tickets at the station was so easy! I haven't tried scanning the qr code through the gates, though, since I read that you can opt to not print the tickets and just scan the qr code to go through the gates.

Det var så nemt at booke og hente de fysiske billetter på stationen! Jeg har dog ikke prøvet at scanne QR-koden ved portene, da jeg læste, at man kan vælge ikke at printe billetterne og bare scanne QR-koden for at komme igennem portene.

Vis original (Oversat anmeldelse)

Læs alle anmeldelser

Two Stars 4047 billettyper

Udforsk vores mangfoldige udvalg af togbillettyper på Two Stars 4047, hvilket giver fleksibilitet i rejseplanen og komfort for enhver rejsende. Prisen, funktionerne, inkluderingerne og faciliteterne kan variere afhængigt af, hvad du booker. Hvis du rejser fra Takeo-Onsen til Nagasaki, er Ikke-reserveret plads - Almindelig vogn,Reserveret plads - Almindelig vogn,Ikke-reserveret plads - Almindelig vogn,Reserveret plads - Almindelig vogn,Reserveret plads - Grøn vogn billetter tilgængelige. For rejser der starter ved Nagasaki og går til Takeo-Onsen, kan du booke Ikke-reserveret plads - Almindelig vogn,Reserveret plads - Almindelig vogn,Ikke-reserveret plads - Almindelig vogn,Reserveret plads - Almindelig vogn,Reserveret plads - Grøn vogn klasser på Klook. Endelig, for ruten fra Isahaya til Takeo-Onsen, kan du vælge at booke enten Ikke-reserveret plads - Almindelig vogn,Reserveret plads - Almindelig vogn billetmuligheder. Uanset din destination eller præference, har vi en billettype, der er skræddersyet til at opfylde dine behov.

Takeo-Onsen
Nagasaki
Ikke-reserveret plads - Almindelig vogn

$ 17.70

Reserveret plads - Almindelig vogn

$ 22.35

Ikke-reserveret plads - Almindelig vogn

$ 12.39

Reserveret plads - Almindelig vogn

$ 17.00

Reserveret plads - Grøn vogn

$ 23.75

Nagasaki
Takeo-Onsen
Ikke-reserveret plads - Almindelig vogn

$ 17.70

Reserveret plads - Almindelig vogn

$ 22.35

Ikke-reserveret plads - Almindelig vogn

$ 12.39

Reserveret plads - Almindelig vogn

$ 17.00

Reserveret plads - Grøn vogn

$ 23.75

Isahaya
Takeo-Onsen
Ikke-reserveret plads - Almindelig vogn

$ 19.75

Reserveret plads - Almindelig vogn

$ 24.39

Bemærk, at de endelige priser kan variere afhængigt af tilgængelighed, valgte tidsrum og andre faktorer. Se venligst kassen for endelige priser.

Hvorfor booke Two Stars 4047 med Klook?

Bestil Two Stars 4047-billetter på Klook

Klook er uden tvivl den nemmeste og mest bekvemme måde at få dine Two Stars 4047-billetter på, netop fordi:

Officiel Japan Railway-partner
Tillid fra millioner af internationale rejsende med mere end 70.000 anmeldelser
Spring køen over. Scan og gå ombord med det samme
Ingen kø ved maskinerne – din QR-kode er din billet for de fleste ruter
Rejs med reserveret bagageplads
Sikr dig pladser med ekstra stor bagageplads og rejs komfortabelt
Skift eller annuller nemt
Forsinket eller for tidligt på den? Skift dit tog tidspunkt øjeblikkeligt på appen
Flere betalingsmuligheder
Betal i din egen valuta, før du rejser! Du behøver ikke længere at bekymre dig om kreditkortproblemer på stationen.

Sådan booker du Two Stars 4047-billetter

Hvor man kan booke Two Stars 4047 billetter

Ved du ikke, hvor du skal booke dine Two Stars 4047 tog-billetter? Bare rolig. Klook har dig dækket. Med blot 3 nemme trin er du godt på vej til dit næste eventyr. Trin 1: Udfyld den type tog, du ønsker at booke, afgangsstation, destinationsstation og den planlagte dato for at tage tog. Trin 2: Vælg dit foretrukne tidspunkt, sæde eller billettype, og klik derefter på Book nu. Trin 3: Vælg en betalingsmetode, og klik derefter på Gennemfør betaling.

Søg efter din rejse
Indtast dit afgangs- og ankomststed, og vælg datoer
Vælg den rigtige rute for dig
Sammenlign tider og priser
Hurtig og nem booking
Hent dine billetter, og du er klar!