Srinagarind Dam

★ 4.4 (200+ recenzí) • 100+ rezervováno
Přehled
Co dělat
Hotely

Srinagarind Dam Vstupenky a prohlídky

ATV Kanchanaburi Adventure od Ingfarphuphafarm
Outdoorové a sportovní aktivity • Kanchanaburi Province

ATV Kanchanaburi Adventure od Ingfarphuphafarm

Rezervujte si ještě dnes
Až 3 hodiny
Bezplatné zrušení
¥ 5,650
Celodenní soukromá prohlídka vodopádů Erawan v Kanchanaburi s řekou Kwai
Zájezdy • Z města Bangkok

Celodenní soukromá prohlídka vodopádů Erawan v Kanchanaburi s řekou Kwai

Bezplatné zrušení
Okamžité potvrzení
Nová aktivita
¥ 19,538

Kde se ubytovat v Srinagarind Dam

Leaf Lake Kan Resort
Hotely • Kanchanaburi Province

Leaf Lake Kan Resort

Okamžité potvrzení
4.0 / 5
(3)
Od
¥ 26,679
¥ 27,242
Raya Buri Resort
Hotely • Kanchanaburi Province

Raya Buri Resort

Okamžité potvrzení
3.9 / 5
(51)
Od
¥ 5,964
The Hub Erawan Resort
Hotely • Kanchanaburi Province

The Hub Erawan Resort

Okamžité potvrzení
Od
¥ 29,542
Hilltop Erawan Camp
Hotely • Kanchanaburi Province

Hilltop Erawan Camp

Okamžité potvrzení
Od
¥ 11,058
Erawan Lakeview
Hotely • Kanchanaburi Province

Erawan Lakeview

Okamžité potvrzení
Od
¥ 3,533
Phupai Lake Resort
Hotely • Kanchanaburi Province

Phupai Lake Resort

Okamžité potvrzení
Od
¥ 17,179
Shanti Organic FArm
Hotely • Kanchanaburi Province

Shanti Organic FArm

Okamžité potvrzení
Od
¥ 2,071
Phakphing Erawan Homestay
Hotely • Kanchanaburi Province

Phakphing Erawan Homestay

Okamžité potvrzení
Od
¥ 7,911
Ruknam Resort
Hotely • Kanchanaburi Province

Ruknam Resort

Okamžité potvrzení
4.4 / 5
(3)
Od
¥ 30,247
River view Resort
Hotely • Kanchanaburi Province

River view Resort

Okamžité potvrzení
Od
¥ 6,784
Suriyan Villa
Hotely • Kanchanaburi Province

Suriyan Villa

Okamžité potvrzení
Od
¥ 7,504
Taakradan Valley Resort
Hotely • Kanchanaburi Province

Taakradan Valley Resort

Okamžité potvrzení
Od
¥ 15,499

Oblíbená místa poblíž Srinagarind Dam

5K+ návštěvníků
200+ návštěvníků

Časté dotazy ohledně Srinagarind Dam

Kdy je nejlepší doba k návštěvě přehrady Srinakharin?

Jaké možnosti dopravy jsou k dispozici pro návštěvu přehrady Srinagarind?

Jaké důležité cestovní rady bych si měl/a vzít k srdci při návštěvě přehrady Srinagarind?

Co je dobré vědět o Srinagarind Dam

Vítejte u majestátní přehrady Srinagarind v Kanchanaburi v Thajsku, známé také jako přehrada Srinakarin. Toto místo, zasazené do malebné krajiny, nabízí jedinečnou kombinaci přírodních krás, kulturních zážitků a inženýrských zázraků, které okouzlí vaše smysly. Vydejte se na fascinující cestu k této impozantní hrázi na řece Khwae Yai, kde na vás čeká krása a klid přírody.
Srinagarind Dam, Erawan, Kanchanaburi Province, Thailand

Pozoruhodné památky a místa, která musíte navštívit

Přehrada Srinagarind

Prozkoumejte majestátní přehradu Srinagarind, zázrak inženýrství zasazený do pozadí klidné řeky Kwai. Staňte se svědky krásy přehrady a okolí, které návštěvníkům nabízí klidné útočiště.

Vodopád Maekamin

Objevte okouzlující vodopád Maekamin, kaskádu křišťálově čisté vody obklopenou bujnou zelení. Ponořte se do přírodní krásy tohoto úžasného vodopádu a užijte si osvěžující koupel v jeho nedotčených vodách.

Most přes řeku Kwai

Vzdejte hold historii u ikonického mostu přes řeku Kwai, který byl zvěčněn ve filmu Davida Leana. Seznamte se s dojemnou minulostí válečných zajatců, kteří postavili železnici smrti, a obdivujte inženýrský počin tohoto historického mostu.

Místní kuchyně

Dopřejte si thajské chutě s oblíbenými místními jídly, jako je Pad Thai, Tom Yum Goong a Mango Sticky Rice. Zažijte živou kulinářskou scénu a vychutnejte si jedinečnou směs koření a ingrediencí, které definují thajskou kuchyni.

Kultura a historie

Ponořte se do bohaté kulturní tapisérie Kanchanaburi s jejími historickými památkami a kulturními praktikami. Prozkoumejte význam přehrady Srinagarind, mostu přes řeku Kwai a vodopádů Erawan a získejte vhled do dědictví a tradic regionu.