Handara Iconic Gate

★ 4.8 (16K+ recenzí) • 12K+ rezervováno
Přehled
Co dělat
Hotely

Handara Iconic Gate Vstupenky a prohlídky

Jízda na čtyřkolkách v Ubudu, rafting a džunglová houpačka
Podzimní nabídka
Outdoorové a sportovní aktivity • Bali

Jízda na čtyřkolkách v Ubudu, rafting a džunglová houpačka

Rezervujte si ještě dnes
Ranní odjezd
Soukromá skupina
4.9 / 5
(2.1K) • 20K+ rezervováno
RON 101.89
Ušetřete RON 11.30
Celodenní soukromá prohlídka Bali na míru
Klook's choice
Zájezdy • Bali

Celodenní soukromá prohlídka Bali na míru

Rezervujte si na zítra hned.
Vyzvednutí v hotelu
Soukromá prohlídka
5.0 / 5
(3.0K) • 10K+ rezervováno
RON 56.89
Bali Highlights Přizpůsobitelný soukromý celodenní výlet All-Inclusive
Klook's choice
Zájezdy • Bali

Bali Highlights Přizpůsobitelný soukromý celodenní výlet All-Inclusive

Rezervujte si na zítra hned.
Vyzvednutí v hotelu
Soukromá prohlídka
5.0 / 5
(1.4K) • 6K+ rezervováno
RON 71.35
Ušetřete RON 7.90
Soukromý výlet k vodopádu Sekumpul a Bráně nebes na Bali s obědem
Zájezdy • Bali

Soukromý výlet k vodopádu Sekumpul a Bráně nebes na Bali s obědem

Rezervujte si na zítra hned.
Bezplatné zrušení
Okamžité potvrzení
4.9 / 5
(57) • 600+ rezervováno
Od
RON 137.85
Pozorování delfínů v Lovině a jednodenní výlet na sever Bali
Zájezdy • Bali

Pozorování delfínů v Lovině a jednodenní výlet na sever Bali

Rezervujte si na zítra hned.
Vyzvednutí v hotelu
Soukromá prohlídka
4.2 / 5
(74) • 2K+ rezervováno
RON 49.55
Instagramová prohlídka Bali
Klook's choice
Zájezdy • Bali

Instagramová prohlídka Bali

Rezervujte si na zítra hned.
Vyzvednutí v hotelu
Soukromá prohlídka
4.8 / 5
(4.4K) • 40K+ rezervováno
Od
RON 137.85
Instagram prohlídka s fotografem na Bali
Klook's choice
Zájezdy • Bali

Instagram prohlídka s fotografem na Bali

Rezervujte si na zítra hned.
Vyzvednutí v hotelu
Soukromá prohlídka
4.8 / 5
(3.2K) • 30K+ rezervováno
RON 165.05
Celodenní soukromá prohlídka Tanah Lot Sunset a Ulun Danu Beratan
Klook's choice
Zájezdy • Bali

Celodenní soukromá prohlídka Tanah Lot Sunset a Ulun Danu Beratan

Rezervujte si na zítra hned.
Bezplatné zrušení
Okamžité potvrzení
5.0 / 5
(29) • 100+ rezervováno
RON 193.85
Celodenní výlet na Bali s fotografem s fotoaparátem a dronem
Zájezdy • Bali

Celodenní výlet na Bali s fotografem s fotoaparátem a dronem

Rezervujte si na zítra hned.
Vyzvednutí v hotelu
Soukromá prohlídka
5.0 / 5
(29) • 300+ rezervováno
RON 170.05
Celodenní kulturní prohlídka chrámů Tanah Lot a Ulun Danu
Klook's choice
Zájezdy • Bali

Celodenní kulturní prohlídka chrámů Tanah Lot a Ulun Danu

Rezervujte si na zítra hned.
Vyzvednutí v hotelu
Soukromá prohlídka
4.7 / 5
(404) • 4K+ rezervováno
RON 145.25
Celodenní soukromá prohlídka chrámů a přírody v centrální části Bali
Zájezdy • Bali

Celodenní soukromá prohlídka chrámů a přírody v centrální části Bali

Soukromá prohlídka
Soukromá skupina
Bezplatné zrušení
4.7 / 5
(24) • 300+ rezervováno
RON 167.45
Pozorování delfínů a šnorchlování v Lovině na Bali
Zájezdy • Bali

Pozorování delfínů a šnorchlování v Lovině na Bali

Rezervujte si na zítra hned.
Vyzvednutí v hotelu
Soukromá prohlídka
4.6 / 5
(1.1K) • 10K+ rezervováno
RON 28.09

Kde se ubytovat v Handara Iconic Gate

Handara Golf & Resort Bali
Hotely • Bali

Handara Golf & Resort Bali

Okamžité potvrzení
4.1 / 5
(57)
Od
RON 430.75
Sai Wana Cabin Bedugul
Hotely • Bali

Sai Wana Cabin Bedugul

Okamžité potvrzení
Od
RON 153.42
Sanctua Resort Bedugul
Hotely • Bali

Sanctua Resort Bedugul

Okamžité potvrzení
Od
RON 553.09
Dusun Bedugul Asri
Hotely • Bali

Dusun Bedugul Asri

Okamžité potvrzení
4.7 / 5
(10)
Od
RON 257.49
The Dewi Bedugul
Hotely • Bali

The Dewi Bedugul

Okamžité potvrzení
Od
RON 123.15
Handara Golf & Resort Bali
Hotely • Bali

Handara Golf & Resort Bali

Okamžité potvrzení
Od
RON 333.68
Querencia Farm & Cabin
Hotely • Bali

Querencia Farm & Cabin

Okamžité potvrzení
Od
RON 707.51
Pondanu Cabins By The Lake
Hotely • Bali

Pondanu Cabins By The Lake

Okamžité potvrzení
4.3 / 5
(7)
Od
RON 200.49
Villa Kayu Amertha
Hotely • Bali

Villa Kayu Amertha

Okamžité potvrzení
Od
RON 239.39
Sai Wana Cabin Bedugul
Hotely • Bali

Sai Wana Cabin Bedugul

Okamžité potvrzení
Od
RON 115.37
Munduk Luwih Ecolodge Bedugul by AGATA
Hotely • Bali

Munduk Luwih Ecolodge Bedugul by AGATA

Okamžité potvrzení
Od
RON 103.34
Warung Rekreasi Bedugul
Hotely • Bali

Warung Rekreasi Bedugul

Okamžité potvrzení
Od
RON 507.94

Handara Iconic Gate Recenze

Charissa ********************
2026-10-11 07:05:44
Fantastické 5.0
We had an amazing experience with Galon, our guide and driver for the ATV adventure package booked through Klook. He made our day smooth, organised, and stress-free, with convenient pick-up and drop-off. We enjoyed ATV riding, water rafting, a coffee plantation visit & tasting, and the swing with beautiful rice terraces view. Galon was polite, cheerful, punctual, professional, and always smiling. Every destination of our wholeday tour package, he explained every activities and places clearly of what to expect and what to do. He made sure we felt comfortable throughout the day and always remind us of our personal belongings to make sure its intact. He is also an excellent and safe driver, making our Bali trip even more enjoyable. We highly recommend Galon to anyone booking adventure activities in Bali. Thank you, Galon, for taking such good care of us and making our experience special! 🙏❤️ Five stars without hesitation! ⭐⭐⭐⭐⭐
Klook User
2026-10-15 16:57:16
Fantastické 5.0
We had an amazing time with De Batur! We made 4 stops plus 3 side quests. He took us to Baturiti Luwak Coffee where we received a class on a local coffee plantation and drank so many samples. We also made a quick stop to see the monkeys on the side of the road. I highly recommend this trip!
Axl ****************
2026-09-20 14:03:34
Fantastické 5.0
I’m a solo traveler and my driver Gus Alit and my guide Adi did an amazing job. smooth driver and on time pickup. Adi (Local Guide) is the best. he took good photos for me and video and chose the right angle in everything he make sure that all photos will be worthy. He didn’t rush me and showed everything in the place. He also brought me to the famous hanging restaurant which is not part of my itinerary, i just paid a little amount to go there. the hanging restaurant is a must see if you are in sekumpul. i will recommend them to everyone!!!
Lynsel ***********
2026-10-06 08:11:03
Fantastické 5.0
Můj průvodce Dewa odvedl během celého mého výletu úžasnou práci. Fotografie, které pořídil, byly velkolepé, dokonce mě instruoval, jaké mám zaujmout pózy. Dewa byl velmi laskavý a po celou dobu výletu se o mě skvěle staral. Dokonce znal i mnoho filipínských slov. Dewu vřele doporučuji. Děkuji vám za skvělý zážitek!
Jeannette *****
2026-09-18 05:38:47
Fantastické 5.0
Měl jsem se skvěle. Potkal jsem různé krále z celého světa. Náš průvodce Kadek byl tak laskavý, dával nám tipy a opravdu se o nás staral. Dokonce nám pomohl s focením. Měli jsme dostatek času na prozkoumání a zároveň jsme se dozvěděli o kultuře. Určitě si to zarezervuji znovu.
ElysseJane ********
2026-10-01 11:00:15
Fantastické 5.0
S průvodcem Gede jsme měli skvělý zážitek. Během celé prohlídky byl velmi přístupný, vstřícný a příjemně se s ním povídalo. Když jsme navštívili chrámy, věnoval nám čas, aby nám vysvětlil jejich historii, význam a tradice balijské kultury, což pro nás udělalo zážitek mnohem smysluplnějším. Také nám navrhl další místa, která bychom mohli navštívit kromě těch, která již byla v našem itineráři, čehož jsme si opravdu vážili. Díky němu jsme se toho o Bali, jeho kultuře a chrámech tolik dozvěděli. Děkujeme, Gede, že jsi náš výlet udělal příjemným a nezapomenutelným!
Dora ****
2026-07-07 11:36:13
Fantastické 5.0
Toto je fantastický zájezd. Zarezervovali jsme si soukromou prohlídku, takže jsme se nemuseli dělit o auto s ostatními. Řidič, Hendra, je velmi trpělivý a dává mnoho dobrých rad. Všechny aktivity zařídil včas a je vynikající fotograf! Nejdůležitější je bezpečnost. Má dobrý přístup k řízení.
cherry ******
2026-07-01 13:28:42
Fantastické 5.0
Kadek byl naprosto úžasný jako náš fotograf a kameraman s dronem. Je neuvěřitelně talentovaný, profesionální a skutečný expert ve svém oboru. Přesně věděl, jak nás vést, abychom vypadali co nejlépe před kamerou, a měl tolik kreativních nápadů přímo na místě, díky nimž každý záběr působil přirozeně a jedinečně. Pořídil úžasné fotografie a dechberoucí záběry z dronu, které předčily všechna naše očekávání. Každý okamžik byl nádherně zachován a konečné výsledky jsou něco, čeho si budeme vážit navždy. Tento zážitek byl obzvláště smysluplný, protože jsme slavili naše výročí svatby, a Kadek ho učinil skutečně nezapomenutelným. Děkujeme, že jste nám dali vzpomínky, které vydrží po celý život. Vřele doporučujeme Kadeka každému, kdo hledá výjimečného fotografa a kameramana s dronem! Vřele doporučujeme, hledejte Kadeka.
Klook User
2026-07-28 03:47:38
Fantastické 5.0
Všechno bylo vynikající, prohlídka, načasování, delfíni vypadali velmi dobře a plavali velmi blízko nás.

Oblíbená místa poblíž Handara Iconic Gate

396K+ návštěvníků
31K+ návštěvníků
20K+ návštěvníků
96K+ návštěvníků
127K+ návštěvníků
16K+ návštěvníků
124K+ návštěvníků
113K+ návštěvníků
33K+ návštěvníků
104K+ návštěvníků
11K+ návštěvníků
8K+ návštěvníků
27K+ návštěvníků
26K+ návštěvníků
333K+ návštěvníků
31K+ návštěvníků
26K+ návštěvníků
25K+ návštěvníků
8K+ návštěvníků
7K+ návštěvníků

Časté dotazy ohledně Handara Iconic Gate

Jaká je nejlepší doba pro návštěvu Handara Iconic Gate v Indonésii?

Jak se dostanu k ikonické bráně Handara v Indonésii?

Co bych měl vědět před návštěvou Handara Iconic Gate v Indonésii?

Jaké jsou některé z nedalekých atrakcí u Handara Iconic Gate v Indonésii?

Co je dobré vědět o Handara Iconic Gate

Objevte okouzlující půvab Handara Iconic Gate, fascinujícího architektonického zázraku Bali, který se nachází v klidné vesnici Pancasari, Sukasada, Buleleng, Bali. Tato pamětihodnost, kterou musíte navštívit, zasazená do severní vysočiny Bali, je proslulá svou ohromující architekturou a dechberoucím okolím. Tyčící se kamenná brána, orámovaná bujnou zelení a mlžnými horami, nabízí dokonalou kombinaci přírodní krásy a kulturního kouzla. Ať už jste fotograf, který hledá dokonalý záběr, nebo cestovatel, který se chce nasát do klidné atmosféry, Handara Gate slibuje nezapomenutelný zážitek. Toto malebné pozadí, ideální pro zachycení momentů hodných Instagramu, slibuje vzpomínky, které vydrží celý život. Ať už cestujete sami, jako pár nebo s rodinou a přáteli, Handara Iconic Gate vás jistě okouzlí a poskytne jedinečnou kombinaci starobylého kouzla a přírodní krásy, což z ní činí destinaci, kterou musí navštívit cestovatelé, kteří hledají klid a úžasné příležitosti k fotografování.
Jl. Bali Handara Kosaido Golf Course, Pancasari, Kec. Sukasada, Kabupaten Buleleng, Bali 82191, Indonesia

Pozoruhodné památky a místa, která musíte navštívit

Ikonická brána Handara

Vstupte do světa, kde se příroda a architektura hladce prolínají, u ikonické brány Handara. Tato úžasná památka s majestátní dělenou bránou nabízí dokonalé pozadí, které uchvátilo fotografy a cestovatele z celého světa. Brána se nachází uprostřed bujné zeleně a mlhavých kopců Bedugulu a její složité řezby a tyčící se struktura poskytují klidnou atmosféru, takže je ideálním místem k odpočinku a opětovnému spojení s přírodou. Ať už hledáte dokonalý okamžik pro Instagram, nebo si jen chcete vychutnat chladný horský vzduch, ikonická brána Handara slibuje nezapomenutelný zážitek.

Jezero Beratan

Objevte klidnou krásu jezera Beratan, klidné oázy uhnízděné v srdci balijské vysočiny. Toto malebné jezero je obklopeno svěží krajinou a je domovem ikonického chrámu Ulun Danu Beratan, který se zdá plavat na jeho klidných vodách. Návštěvníci si mohou užít klidnou projížďku lodí, prozkoumat pulzující zahrady nebo se jednoduše pokochat úchvatným výhledem na okolní hory. Jezero Beratan nabízí dokonalou kombinaci přírodních krás a kulturního dědictví, což z něj činí destinaci, kterou musí navštívit ti, kteří objevují krásy Bali.

Rýžové terasy Jatiluwih

Ponořte se do bujné krásy rýžových teras Jatiluwih, které jsou zapsány na seznamu světového dědictví UNESCO a které představují bohatou zemědělskou tradici Bali. Tyto rozlehlé terasy se rozprostírají po krajině a nabízejí ohromující pohled na zářivé zelené lány, které jako by kaskádovitě stékaly po svazích kopců. Návštěvníci se mohou procházet po dobře udržovaných cestách, dozvědět se o tradičních technikách pěstování rýže a užívat si panoramatické výhledy, které činí tuto oblast tak výjimečnou. Rýžové terasy Jatiluwih poskytují jedinečnou příležitost spojit se s balijskou přírodou a kulturním dědictvím, což z nich činí nezapomenutelnou zastávku na vaší cestě.

Kulturní a historický význam

Brána Handara je ohromující odraz bohatého kulturního dědictví Bali, ztělesňuje tradiční architekturu a duchovní symboliku. Design brány „candi bentar“ představuje rozdělení mezi fyzickým světem a duchovní říší a nabízí návštěvníkům hlubší spojení s balijskými tradicemi. Tato ikonická struktura není jen vizuální zázrak, ale také brána k pochopení místních tradic a historie, která představuje architektonický styl ostrova a slouží jako svědectví o balijském uměleckém dědictví a duchovním klidu.

Místní kuchyně

Při návštěvě ikonické brány Handara dopřejte svým chuťovým buňkám celou řadu tradičních balijských jídel v nedalekých restauracích, jako jsou Warung Classic a Bali Strawberry Farm & Restaurant. Tyto restaurace nabízejí autentické chutě a nádherný kulinářský zážitek, který vám umožní vychutnat si tradiční pokrmy, které zdůrazňují jedinečné chutě ostrova. Tato kulinářská cesta dokonale doplňuje vaši návštěvu tohoto ikonického místa.

Místo pro Instagram

Brána Handara si získala celosvětové uznání jako hotspot pro Instagram, který přitahuje návštěvníky dychtivé zachytit její ikonickou krásu. Starobylý vzhled brány a ohromující přírodní pozadí z ní činí oblíbené místo mezi nadšenci do sociálních médií a poskytuje dokonalé prostředí pro nezapomenutelné fotografie.