Seogwipo Forest of Healing

★ 4.4 (26K+ recenzí) • 3K+ rezervováno
Přehled
Co dělat
Hotely

Seogwipo Forest of Healing Vstupenky a prohlídky

Vstupenka do digitálního zábavního parku Waterworld na Jeju
Muzea • Sogüpcho

Vstupenka do digitálního zábavního parku Waterworld na Jeju

Bezplatné zrušení
Okamžité potvrzení
★ 4.6 (81) • 4K+ rezervováno
CZK 454.29
Jeju South Euphoria: Celodenní prohlídka památek UNESCO
Podzimní nabídka
Klook's choice
Zájezdy • Z města Čedžu

Jeju South Euphoria: Celodenní prohlídka památek UNESCO

Rezervujte si na zítra hned.
Bezplatné zrušení
Okamžité potvrzení
★ 4.9 (1,652) • 5K+ rezervováno
CZK 1,134.89
30 sleva
Výprodej
Půldenní prohlídka Seogwipo Cheonjiyeon Waterfall Sunset & Olle Market
Klook's choice
Zájezdy • Sogüpcho

Půldenní prohlídka Seogwipo Cheonjiyeon Waterfall Sunset & Olle Market

Rezervujte si ještě dnes
Večerní odjezd
Bezplatné zrušení
Okamžité potvrzení
★ 5.0 (5)
CZK 1,044.29
Dvoudenní prohlídka Seongsan Ilchulbong a Haenyeo Show
Klook's choice
Zájezdy • Z města Čedžu

Dvoudenní prohlídka Seongsan Ilchulbong a Haenyeo Show

Rezervujte si na zítra hned.
Bezplatné zrušení
Okamžité potvrzení
★ 5.0 (6) • Nová aktivita
CZK 2,036.35
Celodenní výlet po jihozápadních/západních zajímavostech ostrova Čedžu – pohodlné vyzvednutí v Sogüipcho
Podzimní nabídka
Zájezdy • Z města Čedžu

Celodenní výlet po jihozápadních/západních zajímavostech ostrova Čedžu – pohodlné vyzvednutí v Sogüipcho

Rezervujte si na zítra hned.
Bezplatné zrušení
Okamžité potvrzení
★ 5.0 (4)
CZK 1,024.45
40 sleva
Výprodej
WE Hotel Jeju: Sopečná vodní zklidňující a zkrášlující detoxikační terapie
Masáže • Sogüpcho

WE Hotel Jeju: Sopečná vodní zklidňující a zkrášlující detoxikační terapie

Rezervujte si na zítra hned.
Bezplatné zrušení
Okamžité potvrzení
CZK 783.20
Půldenní procházka přírodou po stezce Olle na ostrově Jeju a Oedolgae
Klook's choice
Zájezdy • Sogüpcho

Půldenní procházka přírodou po stezce Olle na ostrově Jeju a Oedolgae

Rezervujte si na zítra hned.
Bezplatné zrušení
Okamžité potvrzení
CZK 3,132.85
Luxusní korejský lázeňský zážitek v The Siena Resort na ostrově Jeju
Masáže • Sogüpcho

Luxusní korejský lázeňský zážitek v The Siena Resort na ostrově Jeju

Rezervujte si na zítra hned.
Bezplatné zrušení
Okamžité potvrzení
CZK 5,090.85
Celodenní skupinová prohlídka památek UNESCO na ostrově Jeju
Podzimní nabídka
Klook's choice
Zájezdy • Z města Čedžu

Celodenní skupinová prohlídka památek UNESCO na ostrově Jeju

Rezervujte si na zítra hned.
Bezplatné zrušení
Okamžité potvrzení
★ 5.0 (954) • 3K+ rezervováno
CZK 526.35
40 sleva
Výprodej
Hallasan National Park Half-day National Park & Winter Tour
Zájezdy • Z města Čedžu

Hallasan National Park Half-day National Park & Winter Tour

Bezplatné zrušení
★ 5.0 (6) • 50+ rezervováno
CZK 1,775.29

Kde se ubytovat v Seogwipo Forest of Healing

Hotel Golden Daisy Seogwipo Ocean
Hotely • Sogüpcho

Hotel Golden Daisy Seogwipo Ocean

Okamžité potvrzení
★ 4.1 (384)
Od CZK 756.78
20 sleva
WE Hotel Jeju
Hotely • Sogüpcho

WE Hotel Jeju

Okamžité potvrzení
★ 4.6 (650)
Od CZK 2,020.49
20 sleva
The First70 Hotel
Hotely • Sogüpcho

The First70 Hotel

Okamžité potvrzení
★ 4.3 (1,023)
Od CZK 899.06
CZK 907.97
20 sleva
Run Hotel
Hotely • Sogüpcho

Run Hotel

Okamžité potvrzení
★ 4.5 (221)
Od CZK 855.56
Hotel Yeon
Hotely • Sogüpcho

Hotel Yeon

Okamžité potvrzení
★ 4.5 (211)
Od CZK 1,783.26
20 sleva
Hotel Bridge Seogwipo
Hotely • Sogüpcho

Hotel Bridge Seogwipo

Okamžité potvrzení
★ 4.9 (322)
Od CZK 894.44
20 sleva
Jeju Hotel the M
Hotely • Sogüpcho

Jeju Hotel the M

Okamžité potvrzení
★ 4.2 (762)
Od CZK 544.91
The Grand Sumorum
Hotely • Sogüpcho

The Grand Sumorum

Okamžité potvrzení
★ 4.6 (1,002)
Od CZK 2,084.50
20 sleva
Casaloma Hotel
Hotely • Sogüpcho

Casaloma Hotel

Okamžité potvrzení
★ 4.5 (319)
Od CZK 1,911.21
20 sleva
ShinShin Hotel Jeju Ocean
Hotely • Sogüpcho

ShinShin Hotel Jeju Ocean

Okamžité potvrzení
★ 3.9 (1,000)
Od CZK 1,023.27
20 sleva
Shin Shin Hotel Cheonjiyeon
Hotely • Sogüpcho

Shin Shin Hotel Cheonjiyeon

Okamžité potvrzení
★ 4.1 (122)
Od CZK 588.62
CZK 594.56
Kensington Resort Seogwipo
Hotely • Sogüpcho

Kensington Resort Seogwipo

Okamžité potvrzení
★ 4.5 (80)
Od CZK 1,772.48
20 sleva

Další možnosti k prozkoumání

Soukromý pronájem auta na Jeju do Muzea čaje Osulloc/Snoopy Garden/Aqua Planet/pláže Woljeongri/lidové vesnice Seongeup
Pronájmy aut • Sogüpcho (Z města Čedžu)

Soukromý pronájem auta na Jeju do Muzea čaje Osulloc/Snoopy Garden/Aqua Planet/pláže Woljeongri/lidové vesnice Seongeup

Rezervujte si na zítra hned.
Přizpůsobený itinerář
Bezplatné zrušení
★ 4.7 (190) • 2K+ rezervováno
CZK 5,272.75
13 sleva
Výprodej

Seogwipo Forest of Healing Recenze

Michelle ****
2026-04-11 12:52:34
Fantastické 5.0
Potřeboval jsem něco dělat v deštivém dni a jsem moc rád, že jsem to udělal. Zpočátku mi „digitální“ aspekt nezněl moc dobře, ale nakonec to bylo opravdu pohlcující a zábavné. Oblast s mraky je nejlepší. Musíte si vzít kraťasy, protože většinu času brodíte vodou, která je asi po kolena. Můžete si koupit pláštěnku. Poskytují boty do vody a úložnou skříňku. Na konci, nahoře, je malá kavárna.
Siti **********************
2026-04-18 09:01:10
Fantastické 5.0
Před touto prohlídkou jsem napsal průvodci Stevenovi, že bydlím v oblasti Seogwipo, ale vyzvednutí je ve východní oblasti. Nečekal jsem, že bude tak vstřícný. Řekl nám, abychom počkali na první zastávce, kterou byl vodopád Cheonjiyeon. Výhledy na této prohlídce byly prostě dechberoucí 😍😍. Měli jsme příjemný oběd a hora Hallasan je prostě nádherná. Nepodařilo se nám jít na túru, protože jsme na to nebyli připraveni, ale zvládli jsme snazší trasu. Jelikož Steven věděl, že bydlíme v této oblasti, šel nad rámec svých povinností a pomohl nám zarezervovat taxi domů. Jeho služby jsou skvělé. Naprosto doporučuji.
Klook User
2026-08-12 08:29:29
Fantastické 5.0
An incredible tour! The pick-up and drop of was really convenient, because we were moving from Seogwipo to Jeju City - we could even store our suitcases on the minivan! We had a small group (4 people), so it felt luxurious! The sights were amazing, from a waterfall cascading to the sea to the heights of Hallasan - it felt like a great highlights tour of the beauty of Jeju Island. Our guide was really friendly and helpful, answering our questions and helping us take good photos. Can't recommend the your enough!
Klook User
2026-09-19 23:13:16
Fantastické 5.0
The tour was very good. Our guide Jina was very helpful with the suggestions and always kept on storytelling us about the places, people and their culture. She never let the vibe go down in the whole trip.
Klook User
2026-07-03 05:31:47
Fantastické 5.0
Li was amazing. she made me feel so comfortable and she threw me around like a rag doll but very gently. I've never been pulled and push like that before. such an amazing experience highly recommended!
Klook-gebruiker
2026-08-10 14:38:12
Fantastické 5.0
We had such a great time on Chanie’s sunset tour! Even though the weather was very grey and we didn’t get to see an actual sunset, Chanie still made the evening so much fun and absolutely worth it. He knows so much about Jeju and was able to answer every question we had along the way. He also takes really great and fun photos, and at the end of the tour he even surprised us by making a lovely Instagram reel of our evening! 😊 After the tour, we followed his recommendations for what to eat at the Olle Market, and everything we tried was delicious. We had a wonderful evening and would definitely recommend Chanie’s tour to anyone staying in Seogwipo!
Klook User
2026-09-23 08:14:40
Fantastické 5.0
Our family had a great time on the East Jeju Tour! We got to see many beautiful spots around Jeju. The itinerary was well organized and a great way to see multiple highlights in one day. Our guide was friendly, helpful, and made the experience enjoyable.
mak ******
2026-03-25 04:07:09
Fantastické 5.0
I booked two rooms. The view from the partial ocean view room was pretty much the same as the full ocean view room. My partial ocean view room even had a balcony, which was great! Also, on the map, Seogwipo Maeil Olle Market looks close, but just an FYI, you have to walk uphill to get to the market.
Tsang *******
2026-04-10 09:58:07
Fantastické 5.0
I recommend Tenpercent Speciality Coffee, a cafe near the hotel. It's affordable and delicious, with about 10 seats available, and it opens very early. I really liked the hotel's Sky Park and self-service laundry facilities. The Sky Park is very spacious, offering ocean and mountain views, and Hallasan Mountain looks incredibly close from there. The restaurant looked beautiful, but I didn't get a chance to dine there. The hotel has many rooms spread across multiple floors. The parking lot also has two levels, though the spaces are a bit cramped. The hotel's location is very convenient for finding places to eat and for visiting the Olle Market, and I didn't worry about it being too quiet when returning at night.

Oblíbená místa poblíž Seogwipo Forest of Healing

89K+ návštěvníků
27K+ návštěvníků
27K+ návštěvníků
24K+ návštěvníků
12K+ návštěvníků
12K+ návštěvníků
12K+ návštěvníků
16K+ návštěvníků
16K+ návštěvníků

Časté dotazy ohledně Seogwipo Forest of Healing

Kdy je nejlepší doba k návštěvě léčivého lesa Sogwipo?

Musím si udělat rezervaci, abych mohl navštívit Seogwipoským léčivý les?

Kolik stojí vstup do Seogwipoského léčivého lesa?

Jsou v Seogwipoském léčivém lese k dispozici prohlídky s průvodcem?

Jak se dostanu do Seogwipoského léčebného lesa ze Seogwipoského autobusového nádraží?

Co bych měl vědět před návštěvou Seogwipského léčivého lesa?

Co je dobré vědět o Seogwipo Forest of Healing

Objevte klidné kouzlo Seogwipského léčivého lesa, klidného útočiště uhnízděného v srdci ostrova Jeju. Tento okouzlující les, který se nachází v Seogwipo-si, nabízí jedinečnou příležitost k odpočinku a omlazení uprostřed přírody, což z něj činí destinaci, kterou musíte navštívit, pokud hledáte klid a pohodu. Seogwipský léčivý les, který se nachází v klidné krajině ostrova Jeju, poskytuje klidný únik pro ty, kteří hledají útěchu uprostřed přírody. Díky husté koruně cypřišů a cedrů nabízí les ideální prostředí pro klidné procházky a chvíle rozjímání. Jeho jedinečná poloha, vyvýšená mezi 320–760 metry nad mořem, umožňuje návštěvníkům zažít rozmanitou flóru a faunu mírných i subtropických lesů. Tento svěží les, navržený pro relaxaci a omlazení, zve návštěvníky, aby se ponořili do náruče přírody a poskytuje útočiště pro tělo i mysl. Ať už hledáte únik před shonem každodenního života, nebo se jen chcete spojit s přírodou, Seogwipský léčivý les je ideální destinací.
2271 Sallongnam-ro, 특별자치도, Seogwipo, Jeju-do, South Korea

Pozoruhodné památky a místa, která musíte navštívit

Lesní stezky

Vstupte do světa klidu a pohody při prozkoumávání 11 km dlouhé lesní stezky v léčivém lese Seogwipo. Tato okouzlující stezka se vine bujnou krajinou tyčících se cypřišů a cedrů a nabízí deset různých tras, ze kterých si můžete vybrat. Ať už se vydáte na 1,9 km dlouhou stezku Gameongomeong nebo na jinou malebnou trasu, každý krok vás ponoří do přírodní krásy a klidu lesa. Je to ideální únik pro milovníky přírody a ty, kteří hledají klidné útočiště.

Programy lesní terapie

Objevte omlazující sílu přírody s programy lesní terapie v léčivém lese Seogwipo. Tyto charakteristické programy jsou promyšleně navrženy pro rodiny, pracovníky a dospělé a poskytují jedinečnou příležitost znovu se spojit s přírodou. Pod vedením kvalifikovaných instruktorů si účastníci mohou užít vzdělávací procházky, meditační sezení a čajové obřady, které uklidňují mysl i tělo. Je to ideální způsob, jak si odpočinout a načerpat nové síly uprostřed uklidňujícího objetí lesa.

Lesní terapie s průvodcem

Vydejte se na smyslovou cestu jako žádná jiná s lesní terapií s průvodcem v léčivém lese Seogwipo. V doprovodu profesionálního lesního terapeuta prozkoumáte rozmanité zvuky, textury a vůně lesa. Tento pohlcující zážitek zahrnuje řízenou meditaci a smyslové aktivity, které zdůrazňují léčivou sílu přírody. Je to příležitost prohloubit své spojení s přírodním světem a zažít hlubokou relaxaci a pohodu.

Kulturní význam

Léčivý les Seogwipo je živým svědectvím jedinečného ekosystému ostrova Jeju, uchovává přírodní dědictví ostrova a nabízí pohled do jeho bohaté biologické rozmanitosti. Odráží korejský kulturní důraz na wellness a relaxaci a poskytuje klidný únik z rychlé kultury „ppalli ppalli“. Jako součást bohaté kulturní tapisérie ostrova Jeju les ukazuje odhodlání ostrova chránit svou přírodní krajinu pro místní obyvatele i turisty.

Oceněná krása

Dechberoucí krajina lesa mu vynesla prestižní cenu Life Award na 17. ročníku Forest for Life, což je důkazem jeho výjimečné přírodní krásy. Návštěvníci se mohou ponořit do ohromující scenérie, která uchvátila mnoho milovníků přírody.

Místní kuchyně

Vychutnejte si „Charong Healing Lunchbox“, lahodné jídlo s ingrediencemi z ostrova Jeju, jako jsou smažené houby shiitake a pohankové palačinky plněné ředkvičkami ve stylu Jeju, ideální pro piknik v lese. Dopřejte si kulinářské speciality ostrova Jeju, jako jsou krémové Gogi Guksu a bohaté chutě Gomtangu. Nenechte si ujít jedinečné pouliční jídlo na trhu Olle Market, včetně mochi s pomerančem Jeju a červenými fazolemi, které musíte vyzkoušet.

Cypřiše Hinoki

Les je domovem cypřišů hinoki, které jsou známé svými uklidňujícími emisemi fytoncidů. Tyto přírodní sloučeniny pomáhají snižovat stres a podporují dobrou náladu, takže procházka lesem je omlazujícím zážitkem pro tělo i mysl.