Yongin Agriculture Theme Park

★ 5.0 (1K+ recenzí) • 10K+ rezervováno
Přehled
Co dělat
Hotely

Yongin Agriculture Theme Park Vstupenky a prohlídky

Celodenní prohlídka pevnosti Hwaseong v Soulu a Suwonu
Letní nabídka
Zájezdy • Z města Soul

Celodenní prohlídka pevnosti Hwaseong v Soulu a Suwonu

Bezplatné zrušení
Okamžité potvrzení
★ 5.0 (151) • 800+ rezervováno
€ 42.45
30 sleva
Výprodej
Prohlídka parku Yongin Dae Jang Geum ze Soulu
Letní nabídka
Zájezdy • Z města Soul

Prohlídka parku Yongin Dae Jang Geum ze Soulu

Bezplatné zrušení
Okamžité potvrzení
★ 5.0 (652) • 3K+ rezervováno
Od € 48.29
30 sleva
Výprodej
Lyžařský zájezd do Koreje ze Soulu - Jisan Resort s Isaac Toast
Outdoorové a sportovní aktivity • Z města Soul

Lyžařský zájezd do Koreje ze Soulu - Jisan Resort s Isaac Toast

Bezplatné zrušení
Okamžité potvrzení
★ 5.0 (489) • 2K+ rezervováno
Od € 87.39
Celodenní lyžařský zájezd do lyžařského střediska Jisan Forest v Soulu s transfery
Outdoorové a sportovní aktivity • Z města Soul

Celodenní lyžařský zájezd do lyžařského střediska Jisan Forest v Soulu s transfery

Bezplatné zrušení
Okamžité potvrzení
★ 4.8 (206) • 3K+ rezervováno
€ 9.05
Celodenní zimní zážitek Jisan Ski & Everland
Klook's choice
Outdoorové a sportovní aktivity • Z města Soul

Celodenní zimní zážitek Jisan Ski & Everland

Bezplatné zrušení
Okamžité potvrzení
★ 4.9 (26) • 200+ rezervováno
Od € 56.59

Kde se ubytovat v Yongin Agriculture Theme Park

Yangji Pine Resort
Hotely • Kjonggi

Yangji Pine Resort

Okamžité potvrzení
★ 3.6 (183)
Vyprodáno
Yongin Yangji Banner Hotel
Hotely • Kjonggi

Yongin Yangji Banner Hotel

Okamžité potvrzení
Vyprodáno
Yongin Eco Green Town Pension
Hotely • Kjonggi

Yongin Eco Green Town Pension

Okamžité potvrzení
Vyprodáno
龙仁Neutinamu度假屋
Hotely • Kjonggi

龙仁Neutinamu度假屋

Okamžité potvrzení
Vyprodáno
Yongin Deep in Mountain Pension
Hotely • Kjonggi

Yongin Deep in Mountain Pension

Okamžité potvrzení
Vyprodáno
Yongin Hanok Pension Sujindang
Hotely • Kjonggi

Yongin Hanok Pension Sujindang

Okamžité potvrzení
Vyprodáno
Yongin El Pension
Hotely • Kjonggi

Yongin El Pension

Okamžité potvrzení
Vyprodáno
Yongin Daom Pension
Hotely • Kjonggi

Yongin Daom Pension

Okamžité potvrzení
Vyprodáno
Yongin Byeolbaragi Pension
Hotely • Kjonggi

Yongin Byeolbaragi Pension

Okamžité potvrzení
Vyprodáno
Yongin Full House Pension
Hotely • Kjonggi

Yongin Full House Pension

Okamžité potvrzení
Vyprodáno
Yongin Road 47 Pension
Hotely • Kjonggi

Yongin Road 47 Pension

Okamžité potvrzení
Vyprodáno
Yong Yejik Hanok Pension
Hotely • Kjonggi

Yong Yejik Hanok Pension

Okamžité potvrzení
Vyprodáno

Yongin Agriculture Theme Park Recenze

5.0 /5
1K+ hodnocení
Přečíst všechny recenze
永田 **
8 bře
Průvodkyně Yoon, děkuji za všechny dnešní zajímavé informace, byly to zábavné a rychle ubíhající dvě hodiny. Už jsem tu jednou byla bez průvodce, ale tentokrát jsem se toho mnohem víc naučila a prohlídka byla efektivnější. Příště si budu sledování dramat užívat ještě víc. Jsem opravdu ráda, že jsem si tento zájezd objednala!
Klook User
8 bře
Náš průvodce Patrick je velmi přátelský a poskytl nám podrobné historické vysvětlení. Cítili jsme se, jako bychom cestovali s místním přítelem, spíše než s průvodcem. ❤️❤️❤️
2+
Dave *******
6 bře
Upřímně děkujeme Rachel Gor za tak úžasnou prohlídku. Byla laskavá, přátelská a neuvěřitelně znalá, díky čemuž byl celý zážitek příjemný a nezapomenutelný. Díky její vášni a vedení se prohlídka pro nás skutečně stala splněným snem. Je jednou z nejlepších průvodkyň, jaké jsme kdy měli. Vřele doporučujeme!
2+
Klook User
3 bře
Naše průvodkyně Anna byla velmi poutavá a prohlídka s ní byla příjemná. Anna nám poskytla spoustu historických informací a ukázala místa natáčení. Park Dae Jang Geum je celkově skvělý, zvláště pokud jste fanouškem KDramat. Nedávné seriály jako Bon Appetit, Your Majesty se zde natáčely na některých místech.
Klook User
3 bře
Jaký zážitek s Annou... opravdu jsme si to skvěle užili, zvláště já jako milovník historických korejských dramat... Anna je tak přátelská, vstřícná a... krásná!
2+
周 **
27 úno
Po tolika letech sledování korejských historických dramat z období Čoson je úžasné konečně zažít tu atmosféru naživo. Rozhodně to stálo za to!
2+
lui ***
27 úno
Instruktor vás bude kontaktovat den předem, aby potvrdil místo vyzvednutí. Instruktor je zároveň řidič, pohledný a svalnatý oppa! Mluví čínsky, takže komunikace není problém.
2+
ANGELEEN *******
26 úno
Prohlídka byla zábavná. Rachel byla velmi vstřícná a nápomocná. Jediné, čeho lituji, bylo, že na pokrytí celé oblasti bylo vyhrazeno tak málo času.

Oblíbená místa poblíž Yongin Agriculture Theme Park

1M+ návštěvníků
5K+ návštěvníků
3K+ návštěvníků
7K+ návštěvníků
7K+ návštěvníků
125K+ návštěvníků
7K+ návštěvníků
32K+ návštěvníků

Časté dotazy ohledně Yongin Agriculture Theme Park

Kdy je nejlepší doba k návštěvě Zemědělského tematického parku Jongin v provincii Kjonggi?

Jak se dostanu do zemědělského zábavního parku Yongin ze Soulu?

Na co bych měl/a pamatovat při návštěvě Zemědělského tematického parku Yongin?

Konají se na jaře v Zemědělském zábavním parku Yongin nějaké speciální akce?

Je k dispozici parkování v Zemědělském zábavním parku Yongin?

Co bych si měl/a obléct, když navštívím Zemědělský tematický park Yongin?

Jsou v Zemědělském zábavním parku Yongin nějaké sezónní aktivity?

Jaké možnosti dopravy jsou k dispozici pro dosažení Zemědělského tematického parku Jongin?

Mám si zarezervovat vstupenky do Yongin Agriculture Theme Park předem?

Co je dobré vědět o Yongin Agriculture Theme Park

Vítejte v Zemědělském tematickém parku Jongin, okouzlující a podmanivé destinaci uhnízděné v srdci Jonginu, provincie Kjonggi, jižně od Soulu. Tento okouzlující park, původně známý jako Farma Jongin, se vyvinul v pulzující centrum, které hladce spojuje zázraky přírody s napínavými atrakcemi. Zemědělský tematický park Jongin, ideální pro rodiny, milovníky dobrodružství a nadšence do přírody, nabízí jedinečnou kombinaci interaktivních zemědělských zážitků a vzdělávacích exponátů. Návštěvníci si mohou užít praktický přístup k pochopení zemědělství a udržitelnosti v zábavném a poutavém prostředí. Díky své bohaté historii a rozmanitým atrakcím slibuje tento park nezapomenutelný zážitek pro cestovatele všech věkových kategorií, a proto je nutností pro každého, kdo chce prozkoumat okouzlující svět největšího tematického parku Jižní Koreje.
80-1 Nongchon park-ro, Wonsam-myeon, Yongin-si, Gyeonggi-do, South Korea

Pozoruhodné památky a místa, která musíte navštívit

Zootopie

Vstupte do okouzlujícího světa Zootopie, kde si milovníci zvířat mohou vychutnat rozmanité zážitky. Od jemného doteku v zoo s možností hlazení zvířat až po vzrušující jízdy safari autobusem, tato zóna se zvířecí tématikou nabízí blízké setkání s divy přírody. Nenechte si ujít příležitost setkat se se slavnými obřími pandami Aibao a Lebao a prozkoumat expozice s exotickými zvířaty, jako jsou lvi a medvědi. Je to ráj pro ty, kteří milují divokou přírodu a dobrodružství.

Global Fair (Světový trh)

Začněte svou cestu po Everlandu na živém Světovém trhu, rušném centru vzrušení a kultury. Zde si můžete vychutnat lahodné mezinárodní kuchyně, nakoupit jedinečné suvenýry a pořídit úžasné fotografie, abyste si zapamatovali svou návštěvu. Ať už do parku vstupujete nebo jej opouštíte, Světový trh nabízí živou atmosféru, která udává dokonalý tón pro vaše dobrodružství.

T Express

Pro ty, kteří hledají adrenalinový zážitek, je T Express ta pravá jízda, kterou musíte zdolat. Jako první dřevěná horská dráha v Jižní Koreji slibuje prudké pády a vzrušující rychlosti, po kterých budou milovníci adrenalinu toužit víc a víc. Tato ikonická atrakce, která se nachází v zóně European Adventure, kombinuje kouzlo Evropy s vzrušením horské dráhy světové úrovně.

Kulturní a historický význam

Everland, který začal svou cestu jako Yongin Farmland v roce 1976, je svědectvím bohaté historie a transformace této oblasti. Byl to první park ve východní Asii, který nabídl safari zážitek s volně žijícími lvy, a nadále hostí živé kulturní festivaly, jako je slavný Festival růží. Park nejenže poskytuje zábavu, ale slouží také jako kulturní centrum, které zdůrazňuje historický význam zemědělství v Koreji. Návštěvníci mohou prozkoumat tradiční zemědělské techniky a být svědky vývoje zemědělských postupů v průběhu času.

Místní kuchyně

V Everlandu se vydejte na kulinářské dobrodružství, kde na vás čeká řada možností stravování. Od tradičních korejských jídel po mezinárodní chutě, pro každého labužníka se tu něco najde. Dopřejte si restaurace v evropském stylu nebo si vychutnejte místní pochoutky z čerstvých, na farmě vypěstovaných surovin. Mezi oblíbená jídla patří vydatné dušené pokrmy a sezónní produkty, které prezentují jedinečné chutě regionu a nabízejí skutečnou chuť bohatého korejského kulinářského dědictví.