Turtle Village

★ 4.6 (57K+ ressenyes) • 347K+ reservat
Visió general
Coses per fer
Hotels

Entrades i visites guiades a Turtle Village

Massatge Treehouse a Phuket (a prop de l'aeroport de Phuket)
Massatges • Phuket

Massatge Treehouse a Phuket (a prop de l'aeroport de Phuket)

Reserva des de l'aplicació
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
★ 4.4 (136) • 4K+ reservat
Des de € 10.89
Experiència de massatge Sabai a la sucursal de l'Aeroport Internacional de Phuket
Klook's choice
Massatges • Phuket

Experiència de massatge Sabai a la sucursal de l'Aeroport Internacional de Phuket

Reserva des de l'aplicació
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
★ 4.6 (153) • 3K+ reservat
Des de € 10.59
Splash Jungle Waterpark
Parcs aquàtics • Phuket

Splash Jungle Waterpark

Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
★ 4.3 (467) • 10K+ reservat
€ 28.29

On allotjar-se a Turtle Village

Marriott’s Mai Khao Resort - Phuket
Hotels • Phuket

Marriott’s Mai Khao Resort - Phuket

Confirmació immediata
★ 4.7 (187)
Exhaurit
Anantara Mai Khao Phuket Villas
Hotels • Phuket

Anantara Mai Khao Phuket Villas

Confirmació immediata
★ 4.8 (508)
Des de € 188.24
Anantara Vacation Club Mai Khao Phuket
Hotels • Phuket

Anantara Vacation Club Mai Khao Phuket

Confirmació immediata
★ 4.7 (197)
Des de € 213.89
€ 228.45
JW Marriott Phuket Resort & Spa
Hotels • Phuket

https://res.klook.com/image/upload/v1713240499/UED_new/PromoTag/StayPlus.png JW Marriott Phuket Resort & Spa

Confirmació immediata
★ 4.6 (1,003)
Exhaurit
Maikhao Palm Beach Resort
Hotels • Phuket

https://res.klook.com/image/upload/v1713240499/UED_new/PromoTag/StayPlus.png Maikhao Palm Beach Resort

Confirmació immediata
★ 4.0 (305)
Des de € 38.40
€ 38.79
Splash Beach Resort Phuket
Hotels • Phuket

https://res.klook.com/image/upload/v1713240499/UED_new/PromoTag/StayPlus.png Splash Beach Resort Phuket

Confirmació immediata
★ 4.2 (926)
Des de € 48.14
€ 56.68
Melia Phuket Mai Khao
Hotels • Phuket

https://res.klook.com/image/upload/v1713240499/UED_new/PromoTag/StayPlus.png Melia Phuket Mai Khao

Confirmació immediata
★ 4.6 (91)
Des de € 117.37
SALA Phuket Mai Khao Beach Resort
Hotels • Phuket

https://res.klook.com/image/upload/v1713240499/UED_new/PromoTag/StayPlus.png SALA Phuket Mai Khao Beach Resort

Confirmació immediata
★ 4.6 (461)
Des de € 174.35
Renaissance Phuket Resort & Spa
Hotels • Phuket

Renaissance Phuket Resort & Spa

Confirmació immediata
★ 4.7 (743)
Des de € 135.14
Wayla Villa Maikhao Beach
Hotels • Phuket

Wayla Villa Maikhao Beach

Confirmació immediata
★ 4.8 (18)
Des de € 36.91
Tierra Utopia
Hotels • Phuket

Tierra Utopia

Confirmació immediata
Exhaurit
Radisson Blu Resort, Phuket Mai Khao Beach
Hotels • Phuket

Radisson Blu Resort, Phuket Mai Khao Beach

Confirmació immediata
Des de € 80.81

Més per explorar

The Coral Executive Lounge Aeroport Internacional de Phuket (HKT)
Serveis de viatges • Phuket

The Coral Executive Lounge Aeroport Internacional de Phuket (HKT)

Confirmació immediata
★ 3.2 (17) • 500+ reservat
Exhaurit
Accés a la sala VIP internacional a l'aeroport internacional de Phuket (HKT)
Serveis de viatges • Phuket

Accés a la sala VIP internacional a l'aeroport internacional de Phuket (HKT)

Reserva ara per a demà
Confirmació immediata
€ 46.65
€ 52.85

Ressenyes de Turtle Village

4.6 /5
57K+ ressenyes
Llegeix totes les ressenyes
Chad *******
8 Gen.
El Coral Lounge de l'aeroport de Phuket era un lloc còmode per relaxar-se abans del meu vol. La sala no estava massificada, els seients eren còmodes i l'aire condicionat va ser un descans benvingut de la terminal. Les opcions de menjar eren senzilles però fresques, amb una barreja d'aperitius tailandesos i occidentals, a més de refrescos, cafè i alcohol lleuger. El personal era amable i eficient, i l'espai es mantenia net. Una bona opció si voleu una mica de pau i un seient abans d'embarcar.
nakagawa ******
5 Gen.
Vaig utilitzar aquest servei com a últim massatge abans de tornar a casa, ja que és a prop de l'aeroport. Va ser un massatge molt bo i relaxant. Vaig quedar satisfet amb els 90 minuts. Les galetes després també estaven delicioses. Va ser fàcil reservar amb l'aplicació de Klook.
클룩 회원
3 Gen.
M'ha encantat! El vaig triar per les bones ressenyes, i ara que he provat el massatge, entenc per què és tan popular. La botiga és neta, el personal és amable i el massatge és fantàstic! Només vaig fer una hora, però em penedeixo de no haver-ne fet dues. Ho recomano.
Liang *******
2 Gen.
Botiga de massatges a prop de l'aeroport, l'última etapa del viatge, per relaxar-se abans de volar. Es pot triar l'aroma de l'oli essencial, i el massatge de 90 minuts va ser tan agradable que em vaig quedar adormit.
클룩 회원
30 Des. 2025
Està prou a prop per anar-hi a peu. És el millor hotel per a una estada de mitja nit.
HwaiBin ***
9 Des. 2025
Hi vaig ser una nit perquè volia un hotel a poca distància a peu de l'aeroport. L'habitació era gran i el llit còmode. El registre d'entrada va ser senzill i eficient, i el personal el va gestionar amb eficàcia. Hi havia una dutxa elèctrica instantània i la pressió de l'aigua era acceptable. Hi ha una piscina disponible per a aquells que vulguin refrescar-se. A prop hi havia una botiga de conveniència 7Eleven i alguns venedors de menjar de carrer.
클룩 회원
30 Nov. 2025
Vaig fer mitja nit a prop de l'aeroport i vaig rebre un massatge abans de traslladar-me al següent allotjament! Està a uns 3 minuts a peu de l'Atom Hotel, així que és convenient deixar l'equipatge a la recepció de l'hotel i anar-hi. El personal és amable i excel·lent. La sala de massatges està ben cuidada i el massatge és de primera qualitat! Recomanat per a aquells que s'allotgen a prop de l'aeroport.
CHUANG *******
21 Nov. 2025
Molt convenient, a prop de l'aeroport. Al matí, arrossegant l'equipatge, tot i que plovia, vam arribar de seguida. L'habitació estava molt neta, impecable. Al costat hi ha un 7-Eleven per comprar fàcilment, i girant la cantonada es pot canviar baht tailandès amb un molt bon tipus de canvi. Molt recomanable.
2+

Llocs populars a prop de Turtle Village

434K+ visitants
682K+ visitants
689K+ visitants
380K+ visitants
46K+ visitants

Preguntes freqüents sobre Turtle Village

Quin és el millor moment per visitar Turtle Village a Tailàndia?

Com puc arribar a Turtle Village a Tailàndia?

Quins consells de compra hauria de tenir en compte quan visiti Turtle Village?

Què cal saber sobre Turtle Village

Situat en l'entorn serè de la platja de Mai Khao, Turtle Village ofereix una escapada encantadora per als viatgers que busquen una combinació de relaxació i teràpia de compres. Aquest encantador centre comercial ha evolucionat des dels seus modestos començaments fins a convertir-se en un centre bulliciós, que atrau visitants que desitgen experimentar el costat tranquil de Phuket, lluny de les concorregudes platges del sud.
Turtle Village, Mai Khao, Phuket Province, Thailand

Llocs d'interès notables i llocs d'interès de visita obligada

Compres a Turtle Village

Benvinguts a les compres a Turtle Village, on la teràpia de compres es troba amb el paradís tropical! Submergeix-te en un món d'experiències de compra diverses, des de l'última equipació esportiva de Rip Curl fins als luxosos records de seda a Jim Thompson. Amb la seva disposició espaiosa i les encantadores parades a l'aire lliure, Turtle Village ofereix una aventura de compres tranquil·la que s'adapta a tots els gustos. Tant si estàs buscant marques internacionals com troballes locals úniques, aquesta vibrant destinació de compres promet un dia agradable per a tothom.

Sopar a Turtle Village

Embarca't en un viatge culinari a Turtle Village, on t'espera un món de sabors! Tant si desitges el sabor reconfortant de Pizza Company, la dolça indulgència de Swensen's o el cruixent plaer de Bonchon Korean Fried Chicken, Turtle Village ho té tot. Per a aquells que busquen un lloc acollidor per relaxar-se, el Bill Bentley Pub ofereix un ambient càlid perfecte per a la relaxació. I si necessites un aperitiu ràpid o articles de primera necessitat, el 7-Eleven, convenientment ubicat, t'ho cobreix. Vine amb gana i marxa satisfet en aquest paradís gastronòmic!

Compres i marisc a Mai Khao Plaza

A poca distància de Turtle Village, Mai Khao Plaza et crida amb el seu ambient vibrant i les seves aromes temptadores. Aquesta zona bulliciosa és un paradís per als amants del marisc, ja que ofereix una gran quantitat de restaurants que serveixen autèntica cuina tailandesa i les captures més fresques del mar. Tant si tens ganes d'un àpat tranquil com d'un mos ràpid, Mai Khao Plaza és el lloc perfecte per submergir-te en els sabors i la cultura locals. No et perdis aquesta joia culinària a la teva visita!

Importància cultural i històrica

Turtle Village, ubicat a l'entorn serè de Mai Khao Beach, ofereix als viatgers una oportunitat única per experimentar el costat tranquil i tradicional de Phuket. Aquesta zona contrasta amb els centres turístics més concorreguts de l'illa, i ofereix un refugi tranquil on els visitants poden submergir-se en la cultura i la història locals.

Cuina local

Per a aquells amb passió pel menjar, els voltants de Turtle Village són un paradís culinari. Aquí, pots gaudir d'una àmplia gamma d'opcions gastronòmiques, que van des de restaurants internacionals coneguts fins a encantadors restaurants locals de marisc tailandès. Aquesta barreja de sabors globals i locals garanteix que cada àpat sigui una aventura deliciosa per a les teves papil·les gustatives.