Inici
Hong Kong
Victoria Harbour
Coses a fer a Victoria Harbour
Tours de Victoria Harbour
Tours de Victoria Harbour
4M+ reservat
Visió general
Coses per fer
Hotels
Restaurants
T'agrada aquest lloc?
Comparteix-ho amb els teus amics!
Rutes
Massatges
Creuers
Salons de bellesa
Dates
Llenguatge guiat
Serveis
Durada
27 resultats trobats
Recomanat per Klook
Ordena per:
Recomanat per Klook
Més populars
Millor ressenya
Preu (de baix a alt)
Afegit recentment
We couldn't find any matches for that
Tours • Hong Kong
RP Victoria Harbour Tour Cruise Hong Kong | Begudes i aperitius gratuïts
Reserva ara per avui
Sortida a la tarda
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
★ 4.8
(277) • 6K+ reservat
Des de
₹ 1,070
Creuers • Hong Kong
Creuer al capvespre/nit pel port de Victoria - Creuer Skyline (Snacks i begudes il·limitats + Fotografia + Ambaixador turístic en directe)
Reserva ara per avui
Sortida a la tarda
Confirmació immediata
★ 4.5
(872) • 40K+ reservat
Des de
₹ 1,070
Oferta d'estiu
Oferta d'estiu
Tours • Hong Kong
Creuer de 3 hores per la badia de Victoria de Hong Kong amb posta de sol i dim sum
Reserva ara per a demà
Sortida a la tarda
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
★ 4.2
(5) • 100+ reservat
₹ 4,281
20
de descompte
Oferta
Tours • Des de Hong Kong
Excursió amb bicicleta de mig dia en grup petit al port de Victoria amb menjar
Reserva ara per a demà
Cancel·lació gratuïta
₹ 6,689
Creuers • Hong Kong
Dukling | Creuer en vaixell antic pel port de Victoria
Reserva ara per avui
Sortida a la tarda
Confirmació immediata
★ 4.3
(131) • 5K+ reservat
Des de
₹ 2,797
Oferta d'estiu
Oferta d'estiu
Tours • Hong Kong
Excursió de luxe d'un dia per Hong Kong: Tramvia Peak prioritari, passeig per la ciutat i Dim Sum
Reserva ara per avui
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
★ 4.7
(224) • 4K+ reservat
Des de
₹ 6,032
20
de descompte
Oferta
Tours • Hong Kong
(H1) Tour de mig dia per Hong Kong amb característiques especials: Central, tramvia Ding Ding, The Peak i Madame Tussauds
Sortida a la tarda
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
★ 4.8
(28) • 500+ reservat
₹ 8,209
Oferta d'estiu
Oferta d'estiu
Tours • Hong Kong
Excursió guiada de mig dia a Hong Kong: Victoria Peak i Star Ferry
Reserva ara per a demà
Sortida a la tarda
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
★ 3.1
(9) • 200+ reservat
Des de
₹ 4,476
20
de descompte
Oferta
Tours • Hong Kong
Bitllets combinats de via ràpida per al Peak Tram: Peak Tram, Sky Terrace 428, Madame Tussauds HK
Reserva ara per avui
Sortida a la tarda
Confirmació immediata
★ 4.5
(49,180) • 1M+ reservat
Des de
₹ 2,797
Tours • Hong Kong
Excursió privada d'un dia a Hong Kong | Diversió familiar, pares i fills, apta per a gent gran | Perfecta per a famílies, grups petits i convidats corporatius
Reserva ara per a demà
Tour privat
Grup privat
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
★ 4.9
(49) • 200+ reservat
Des de
₹ 20,067
Tours • Hong Kong
Aventura de dia complet a Ocean Park amb trasllats i entrades
Reserva ara per avui
Confirmació immediata
★ 3.6
(51) • 2K+ reservat
₹ 5,230
Tours • Hong Kong
TramOramic Tour (Tour en tram de Hong Kong) | Experiència Qipao (Vestit tradicional xinès)
Reserva ara per avui
Confirmació immediata
★ 4.5
(2,935) • 60K+ reservat
Des de
₹ 2,189
1
2
3
Explora més a Klook
Principals atraccions a Hong Kong
1
Hong Kong Disneyland
2
Tsim Sha Tsui
3
Victoria Peak
4
Ngong Ping 360
5
Tung Chung
6
Kai Tak
7
Mongkok
8
Lantau Island
9
Causeway Bay
10
Central
11
Ocean Park Hong Kong
12
Tian Tan Buddha
13
Wan Chai
14
Tsuen Wan
15
M+
16
Harbour City
17
sky100
18
K11 Musea
19
Man Mo Temple
Destinacions principals a Hong Kong & Macau
1
Hong Kong
2
Macau