[Phinisi de luxe] 3D2N King Cirox Phinisi Liveaboard des de Labuan Bajo

3.0 / 5
2 ressenyes
50+ reservat
Labuan Bajo
Desa a la llista de desitjos
Traduït automàticament per a una lectura més fàcil.Mostra l'original
  • Descobreix paisatges impressionants i vistes de Labuan Bajo en aquest tour de 3 dies i 2 nits a bord d'un Phinisi!
  • Neda i fes snorkel a l'illa de Kanawa, Manta Point, Taka Makassar, Pulau Menjerite i molts altres llocs impressionants!
  • Visita l'illa de Komodo, l'illa de Kelor, l'illa de Kalong per observar els dragons de Komodo i els ratpenats volant a la posta de sol
  • Convida els teus éssers estimats a unir-se al viatge obert o a l'experiència privada a bord del King Cirox Phinisi!

Opcions de paquet

Selecciona les opcions Esborra-ho tot

Tipus de paquet

Cabina privada (amb bany privat)

Cabina Principal (Amb Bany Privat)

Cabina privada (amb bany privat)

Cabina compartida (amb bany privat)

Quantitat

kr 2,631

Completa tots els camps obligatoris per continuar

Què pots esperar

L’itinerari de l’experiència Phinisi liveaboard a Labuan Bajo

bajo_tour-route (1)
espai comú
La zona comuna on et pots relaxar i gaudir del teu temps a bord del Phinisi
zona de relax
Seu i relaxa't mentre gaudeixes de la vista completa de Labuan Bajo
llitera
La zona amb llitera que és adequada per a la relaxació
cabina principal
La cabina principal amb bany privat i balcó privat dins del King Cirox Phinisi
cabina privada bany privat
La cabina privada amb bany privat dins del King Cirox Phinisi
cabina privada bany compartit
cabina privada bany compartit
cabina privada bany compartit
cabina privada bany compartit
La cabina privada amb bany compartit dins del King Cirox Phinisi
cabana familiar bany privat
L'habitació Sahring Cabin amb bany privat dins del King Cirox Phinisi
komodo
Visiteu el Parc Nacional de Komodo, on podreu veure el famós drac de Komodo vivint en el seu hàbitat natural!
takka makasar
Visiteu la bonica Taka Makasar, coneguda com una duna de sorra al mig de l'oceà blau
illa kalong
Observar ratpenats sorprenents amb el teló de fons de la posta de sol o tornant a l'illa a l'alba és una experiència única i un punt culminant
parc de Komodo
Sorprèn-te amb el paisatge increïble mentre explores el Parc Nacional de Komodo
punt de manta
Fes una parada a Manta Point per veure les Mantes nedant!
illa de Padar
No et perdis la visita a la increïble illa de Padar amb els seus paisatges impressionants!
platja rosa
Pink Beach és un lloc famós a Labuan Bajo on es pot veure una bonica platja de sorra rosa!
illa de Kelor
Fes una parada a la bonica illa de Kelor en aquesta experiència de vida a bord.
King Cirox Phinisi Sailing Komodo Liveaboard Labuan Bajo

Ressenyes

3.0 / 5
Mitjana
2 ressenyes
Guia
3.0
Itinerari
3.0
Qualitat de la transferència
3.0
Relació qualitat-preu
3.0
Ordena per:
Filtra per:
Tot Amb fotos Només en anglès
Revisa per a: Cabina privada (amb bany privat)

Highly recommended . The entire crew wasvery friendly and will make you comfortable throughout the journey

Útil
Revisa per a: Cabina Principal (Amb Bany Privat)

Unfortunatelly can not review this tour as it was cancelled due to heavy rains the previous days and for safety.

Útil

Contacta'ns

Tens alguna pregunta sobre aquesta activitat? Pregunta'ns per xat en directe!

Potser també t'agradarà...

Labuan Bajo Excursions d'un dia

Excursió compartida de mig dia per fer snorkel a la cova i la platja de Rangko a Labuan Bajo

Reserva ara per avui
Recollida a l'hotel
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
4.6 (134) 2K+ reservat
kr 383
Labuan Bajo Excursions amb vaixell

Excursió privada de mig dia en llanxa ràpida des de Labuan Bajo

Reserva ara per a demà
Tour privat
Grup petit
Grup privat
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
5.0
kr 4,846
Labuan Bajo Excursions d'un dia

Excursió d'un dia a Cunca Wulang, Gua Cermin, Gua Rangko i Sylvia Hills

Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
5.0 100+ reservat
kr 1,246
Labuan Bajo Creuers turístics

Creuer amb Flying Fox a la posta de sol Lloguer de vaixell privat Komodo Labuan Bajo

Reserva ara per avui
Sortida a la tarda
Fins a 3 hores
Grup privat
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
4.3
kr 1,523
Labuan Bajo Spas

Experiència AYANA Spa a AYANA Komodo Waecicu Beach Labuan Bajo

Reserva ara per avui
Reserva des de l'aplicació
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
kr 1,675
Labuan Bajo Creuers turístics

Excursió de dia complet en llanxa ràpida amb documentació gratuïta des de Labuan Bajo

Reserva ara per a demà
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
100+ reservat
kr 748
Labuan Bajo Submarinisme

Meravelles Marines: Exploració Submarina de Dia Complet a Komodo amb Centre PADI 5*

Reserva ara per a demà
Sortida al matí
7+ hores
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
kr 1,600
Labuan Bajo Creuers turístics

Excursió privada de dia complet en llanxa ràpida a Komodo des de Labuan Bajo per RRI 01

Recollida a l'hotel
Tour privat
Grup petit
Grup privat
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
4.8 (42) 200+ reservat
kr 5,885
Labuan Bajo Creuers turístics

Excursió d'un dia complet en llanxa ràpida a Labuan Bajo amb East Cruise Komodo

Reserva ara per a demà
Recollida a l'hotel
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
4.5 (186) 3K+ reservat
kr 720

Quant a l'operador

Llocs d'interès populars