Ovation Hollywood

★ 4.3 (145K+ ревюта) • 34K+ резервиран
Общ преглед
Неща за правене
Хотели

Ovation Hollywood Билети и Турове

Билети за Universal Studios Hollywood
Есенна сделка
Тематични паркове • Лос Анджелис

Билети за Universal Studios Hollywood

Резервирайте сега за днес
Безплатно анулиране
Прескочете опашката
4.8 / 5
(6.0K) • 300K+ резервиран
От
€ 77.49
Билет за студиото на Warner Bros. в Холивуд
Тематични паркове • Burbank

Билет за студиото на Warner Bros. в Холивуд

Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
4.7 / 5
(438) • 20K+ резервиран
От
€ 70.75
6% отстъпка изберете опции
Билети за Хелоуински нощи на ужасите в Universal Studios Холивуд
Тематични паркове • Лос Анджелис

Билети за Хелоуински нощи на ужасите в Universal Studios Холивуд

Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
4.6 / 5
(66) • 4K+ резервиран
От
€ 77.49
Обиколки с голям автобус в Лос Анджелис с възможност за слизане и качване (открит)
Есенна сделка
Турове • Лос Анджелис

Обиколки с голям автобус в Лос Анджелис с възможност за слизане и качване (открит)

Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
4.3 / 5
(140) • 8K+ резервиран
От
€ 42.05
€ 52.55
Спестете € 10.50
Билет за Музея на филмовите изкуства в Лос Анджелис
Музеи • Лос Анджелис

Билет за Музея на филмовите изкуства в Лос Анджелис

Незабавно потвърждение
4.9 / 5
(19) • 1K+ резервиран
€ 22.25
На дребно: € 22.29
Билет за Музей на Мадам Тюсо Холивуд
Есенна сделка
Музеи • Лос Анджелис

Билет за Музей на Мадам Тюсо Холивуд

Резервирайте сега за днес
Незабавно потвърждение
4.7 / 5
(128) • 5K+ резервиран
€ 22.75
€ 30.29
Спестете € 7.54
Екскурзия до Лос Анджелис и плажовете с възможност за трансфери
Есенна сделка
Турове • От Лос Анджелис

Екскурзия до Лос Анджелис и плажовете с възможност за трансфери

Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
4.8 / 5
(9) • 300+ резервиран
От
€ 50.75
Спестете € 50.70
Най-доброто от Лос Анджелис: Полудневна обиколка с разглеждане на забележителности
Турове • Лос Анджелис

Най-доброто от Лос Анджелис: Полудневна обиколка с разглеждане на забележителности

Частна обиколка
Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
4.8 / 5
(100) • 2K+ резервиран
От
€ 80.95
20% отстъпка изберете опции
Целодневна голяма автобусна обиколка на Лос Анджелис
Турове • Лос Анджелис

Целодневна голяма автобусна обиколка на Лос Анджелис

Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
4.6 / 5
(42) • 1K+ резервиран
От
€ 97.35
Официалната експресна пешеходна обиколка на знака Холивуд в Лос Анджелис
Турове • Лос Анджелис

Официалната експресна пешеходна обиколка на знака Холивуд в Лос Анджелис

Резервирайте сега за днес
Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
4.6 / 5
(11) • 300+ резервиран
От
€ 29.70
Вземете своя собствена звезда с изживяването „Алея на славата“ в Лос Анджелис
Културни преживявания • Лос Анджелис

Вземете своя собствена звезда с изживяването „Алея на славата“ в Лос Анджелис

Резервирайте сега за утре
Сутрешно заминаване
До 3 часа
5.0 / 5
(4) • 50+ резервиран
От
€ 32.19
Билет за Universal Studios с опционален тур с автобус „хоп-он, хоп-оф“ или тур до домовете на знаменитости
Атракционни карти • Лос Анджелис

Билет за Universal Studios с опционален тур с автобус „хоп-он, хоп-оф“ или тур до домовете на знаменитости

Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
От
€ 188.85

Къде да отседнете в Ovation Hollywood

Loews Hollywood Hotel
Хотели • Лос Анджелис

Loews Hollywood Hotel

Незабавно потвърждение
4.6 / 5
(5.6K)
От
€ 212.16
The LINE Hotel LA
Хотели • Лос Анджелис

The LINE Hotel LA

Незабавно потвърждение
4.2 / 5
(2.4K)
От
€ 130.99
Sheraton Universal Hotel
Хотели • Лос Анджелис

Sheraton Universal Hotel

Незабавно потвърждение
4.4 / 5
(4.3K)
От
€ 199.14
Hilton Los Angeles/Universal City
Хотели • Лос Анджелис

Hilton Los Angeles/Universal City

Незабавно потвърждение
4.5 / 5
(3.4K)
От
€ 186.1
The Hotel Hollywood
Хотели • Лос Анджелис

The Hotel Hollywood

Незабавно потвърждение
4.2 / 5
(590)
От
€ 131.92
HOLLYWOOD VOLUME, a Tribute Portfolio Hotel
Хотели • Лос Анджелис

HOLLYWOOD VOLUME, a Tribute Portfolio Hotel

Незабавно потвърждение
4.3 / 5
(1.0K)
От
€ 148.93
The Hollywood Roosevelt
Хотели • Лос Анджелис

The Hollywood Roosevelt

Незабавно потвърждение
4.5 / 5
(2.2K)
От
€ 178.43
Hilton Garden Inn Los Angeles/Hollywood
Хотели • Лос Анджелис

Hilton Garden Inn Los Angeles/Hollywood

Незабавно потвърждение
4.2 / 5
(1.0K)
От
€ 174.93
Hollywood City Inn
Хотели • Лос Анджелис

Hollywood City Inn

Незабавно потвърждение
4.1 / 5
(1.3K)
От
€ 104
Kins Hotel
Хотели • Лос Анджелис

Kins Hotel

Незабавно потвърждение
4.5 / 5
(315)
От
€ 168.26
Aventura Hotel
Хотели • Лос Анджелис

Aventura Hotel

Незабавно потвърждение
4.6 / 5
(1.5K)
От
€ 145.11
Rotex Western Inn
Хотели • Лос Анджелис

Rotex Western Inn

Незабавно потвърждение
3.9 / 5
(1.1K)
От
€ 89.12

Ovation Hollywood Отзиви

Albert *************
2026-09-01 05:53:34
Фантастично 5.0
i wasnt expecting a lot, but i finally enjoyed it so much, absolutely astonishing.. unforgettable experience. I recommend it 100%!! You will enjoy everything, if you go with friends, family, whatever.. I absolutely had best experience in long time. Don't doubt, pay and enjoy, you are not going to regret.
CHEN ********
2026-09-13 22:42:16
Фантастично 5.0
The Halloween event had a fantastic atmosphere, it felt really special at night! The 2 PM entry ticket was very convenient; we could explore the park first before starting the Halloween activities. The overall arrangement was smooth. I highly recommend it to anyone who enjoys haunted houses and Halloween events!
Joe **
2026-07-29 23:06:11
Фантастично 5.0
They say the tour takes an hour and a half, I stayed longer. I took the classic tour and had a fascinating experience, taken through the backlots of WB. I also maxed out my camera’s battery taking so many photos. Thankful I brought a power bank. The historical tour was engaging, the Friends, Big Bang Theory, Harry Potter and DC experiences were next level cool. The well curated Friends gift shop and the Warner Brothets studio stores are dangerously tempting.
Klook User
2026-04-12 06:23:55
Фантастично 5.0
Силно препоръчвам тази обиколка, ако искате да разгледате района безпроблемно! Аз съм от Филипините и посетихме толкова много места. Нашият екскурзовод Сами направи обиколката толкова забавна :) Той беше много смешен и дори пускаше песни, които са идеални за Калифорния! Страхотна атмосфера.
漢忠 *
2026-05-01 07:16:35
Фантастично 5.0
Много добре планиран музей, тъй като е свързан с Оскарите, първият сет представя новодобавената категория за кастинг тази година, разбира се, има и представяне на други категории като монтаж и звукови ефекти. Има много различни специални изложби, като тази година специалната изложба е посветена на „Челюсти“, като казват, че това е първият път, когато се фокусират върху един филм. Много е интересно да научиш малки истории зад кулисите. Главният дизайнер на сцените за „Барби“ е много талантлив, а моделите на много от творбите вътре са изключително детайлни.
漢忠 *
2026-05-01 07:24:23
Фантастично 5.0
Самият музей на восъчните фигури е по-голям, отколкото си представях, а съдържанието му е интересно, особено за киноманите. От класически до съвременни филми, от ужаси до екшън звезди – всичко е представено, за да си припомним. Може да се разхождате два часа без проблем, това е интересно място.
ผู้ใช้ Klook
2026-06-10 18:38:16
Фантастично 5.0
Отлично, ако искате да посетите много места, но нямате време или кола. Пътуването е много по-удобно, отколкото да отидете сами.
Yagie ********
2026-07-13 00:02:33
Фантастично 5.0
Прекарах си страхотно с нашата обиколка. Челси беше нашият шофьор/екскурзовод. Не знам как може да изпълнява толкова много задачи едновременно. Тя беше общителна, забавна и надеждна. Имахме достатъчно време да видим това, което трябваше да видим. Като самостоятелен пътешественик, много ми хареса. Благодаря много!
Rahul ******
2026-05-26 00:45:49
Фантастично 5.0
Забавен круиз на открито покрай осветени с неон забележителности, който кулминира със зашеметяващи гледки към залеза и силуета на града от обсерваторията Грифит – само не забравяйте да си вземете яке.

Популярни места близо до Ovation Hollywood

303K+ посетители
305K+ посетители
304K+ посетители
500+ посетители
43K+ посетители
326K+ посетители
304K+ посетители
305K+ посетители
305K+ посетители
42K+ посетители
305K+ посетители
200+ посетители
41K+ посетители
41K+ посетители
41K+ посетители
304K+ посетители
41K+ посетители
305K+ посетители
800+ посетители
61K+ посетители

Често задавани въпроси за Ovation Hollywood

Кога е най-доброто време да посетите Ovation Hollywood в Лос Анджелис?

Как мога да стигна до Ovation Hollywood с обществен транспорт?

Какво трябва да знам, преди да посетя Ovation Hollywood?

Какви са някои от възможностите за транспорт за посещение на Ovation Hollywood?

Какви съвети за пътуване имате за посещение на Ovation Hollywood?

Ovation Hollywood достъпен ли е за семейства и домашни любимци?

Какво трябва да знаете за Ovation Hollywood

Добре дошли в Ovation Hollywood, най-добрата дестинация за пазаруване, хранене и развлечения, сгушена в сърцето на Холивуд. Преди известен като Hollywood & Highland, този оживен комплекс улавя същността на емблематичния блясък на Лос Анджелис, предлагайки уникална комбинация от търговски обекти, заведения за хранене и културни преживявания. Само на няколко крачки от емблематичните звезди, Ovation Hollywood е оживен център, който ви кани да се отдадете на любимите си занимания и да разгледате най-доброто, което Холивуд може да предложи. Независимо дали сте пътешественик, търсещ типичното холивудско изживяване, или местен жител, който иска да се наслади на магията на Холивуд, Ovation Hollywood е дестинация, която трябва да посетите и която перфектно съчетава холивудския блясък със съвременните атракции.
6801 Hollywood Blvd, Hollywood, CA 90028, United States

Забележителни забележителности и места, които трябва да посетите

Dolby Theatre

Влезте в светлината на прожекторите в Dolby Theatre, емблематичното място, което е дом на наградите на Академията от 2002 г. насам. Тази световноизвестна аудитория ви кани да вървите по стъпките на най-големите холивудски звезди. Независимо дали сте филмов ентусиаст или просто сте любопитни за блясъка и очарованието на Оскарите, Dolby Theatre предлага обиколки с екскурзовод, които разкриват неговата богата история и зашеметяваща архитектура. Това е задължителна дестинация за всеки, който иска да изпита магията на Холивуд.

TCL Chinese Theatre

Открийте очарованието на TCL Chinese Theatre, исторически киносалон, който е свидетелство за златната ера на Холивуд. Известен с емблематичния си преден двор на звездите, тази забележителност е мястото, където отпечатъците от ръцете и краката на легендарни холивудски фигури са обезсмъртени. Със своята уникална архитектура и богата история, TCL Chinese Theatre предлага поглед към блясъка и историята на филмовата индустрия, което го прави основна спирка за всеки посетител на Холивуд.

Холивудска алея на славата

Разходете се по Холивудската алея на славата, осеяна със звезди пешеходна алея, която възхвалява постиженията на най-влиятелните личности в развлекателната индустрия. Разположена по протежение на оживения булевард Холивуд, тази емблематична атракция е почит към звездите, оставили незаличима следа в света на развлеченията. Независимо дали търсите звездата на любимата си знаменитост или просто се наслаждавате на жизнената атмосфера, Холивудската алея на славата е типично холивудско преживяване.

Културно и историческо значение

Разположен в сърцето на Холивуд, Ovation Hollywood е оживен център, където блясъкът на развлекателната столица се среща с ежедневието. Това емблематично място се намира на историческото място на бившия хотел Hollywood, забележителност, която някога е била домакин на много знаменитости в ранните дни на Холивуд. Дизайнът на комплекса отдава почит на холивудската филмова история, предлагайки на посетителите поглед към блясъка и наследството на този световноизвестен развлекателен център.

Местна кухня

Ovation Hollywood е кулинарен рай с над 25 ресторанта, предлагащи разнообразна гама от вкусове. Независимо дали сте в настроение за обикновена вечеря или луксозно изживяване, има по нещо за всеки вкус. Насладете се на ястия, приготвени от известния готвач Волфганг Пак, насладете се на емблематичното Hard Rock Cafe, отдайте се на автентична италианска кухня в Trastevere Ristorante Italiano или разгледайте живите вкусове на Cabo Wabo Cantina. Това е сбъдната мечта за любителите на храната!