North La Brea Avenue

★ 4.9 (67K+ ревюта) • 43K+ резервиран
Общ преглед
Неща за правене
Хотели

North La Brea Avenue Билети и Турове

Билети за Universal Studios Hollywood
Тематични паркове • West Hollywood

Билети за Universal Studios Hollywood

Прескочете опашката
Незабавно потвърждение
★ 4.8 (5,843) • 200K+ резервиран
От US$ 77.00
Най-доброто от Лос Анджелис: Полудневна обиколка с разглеждане на забележителности
Лятна оферта
Турове • Лос Анджелис

Най-доброто от Лос Анджелис: Полудневна обиколка с разглеждане на забележителности

Резервирайте сега за днес
Частна обиколка
Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
★ 4.8 (80) • 1K+ резервиран
От US$ 55.30
30 отстъпка
Продажба
Официалната експресна пешеходна обиколка на знака Холивуд в Лос Анджелис
Турове • Лос Анджелис

Официалната експресна пешеходна обиколка на знака Холивуд в Лос Анджелис

Резервирайте сега за днес
Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
★ 5.0 (9) • 300+ резервиран
US$ 29.00
Вътрешна обиколка на обсерваторията Грифит
Турове • Лос Анджелис

Вътрешна обиколка на обсерваторията Грифит

Отпътуване следобед
Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
★ 4.8 (21) • 1K+ резервиран
US$ 56.00
The Original 2-Hour Hollywood Open-Top Bus Tour
Турове • От Лос Анджелис

The Original 2-Hour Hollywood Open-Top Bus Tour

Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
US$ 45.00
Целодневна голяма автобусна обиколка на Лос Анджелис
Турове • От Лос Анджелис

Целодневна голяма автобусна обиколка на Лос Анджелис

Резервирайте сега за днес
Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
★ 4.6 (38) • 800+ резервиран
US$ 95.00
Нощна обиколка на Холивуд в Лос Анджелис с обсерватория Грифит
Турове • От Лос Анджелис

Нощна обиколка на Холивуд в Лос Анджелис с обсерватория Грифит

Вечерно заминаване
Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
★ 4.8 (6) • 200+ резервиран
US$ 49.00
Полудневен градски и плажен тур на Лос Анджелис с взимане от хотела
Турове • От Лос Анджелис

Полудневен градски и плажен тур на Лос Анджелис с взимане от хотела

Резервирайте сега за утре
Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
★ 4.2 (15) • 600+ резервиран
US$ 94.00
Автобусна обиколка на знаменитости в Лос Анджелис с TMZ
Турове • Лос Анджелис

Автобусна обиколка на знаменитости в Лос Анджелис с TMZ

Резервирайте сега за днес
Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
★ 4.5 (2) • 200+ резервиран
US$ 49.00
Обиколка на Холивуд, Бевърли Хилс и домовете на знаменитости на открито
Турове • Лос Анджелис

Обиколка на Холивуд, Бевърли Хилс и домовете на знаменитости на открито

Частна обиколка
Малка група
Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
★ 4.3 (9) • 400+ резервиран
От US$ 35.20
20 отстъпка
Продажба
Частна обиколка с екскурзовод на обсерватория Грифит
Турове • Лос Анджелис

Частна обиколка с екскурзовод на обсерватория Грифит

Частна обиколка
Малка група
Частна група
Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
От US$ 56.40
Екскурзия до Лос Анджелис и плажовете с възможност за трансфери
Турове • От Лос Анджелис

Екскурзия до Лос Анджелис и плажовете с възможност за трансфери

Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
★ 5.0 (6) • 100+ резервиран
От US$ 99.00

Къде да отседнете в North La Brea Avenue

Nite Inn - Walking Distance to Universal Studios Hollywood
Хотели • Лос Анджелис

Nite Inn - Walking Distance to Universal Studios Hollywood

Незабавно потвърждение
★ 4.2 (1,002)
От US$ 184.74
Hilton Garden Inn Los Angeles/Hollywood
Хотели • Лос Анджелис

Hilton Garden Inn Los Angeles/Hollywood

Незабавно потвърждение
★ 4.2 (1,003)
От US$ 206.42
Le Parc at Melrose
Хотели • West Hollywood

Le Parc at Melrose

Незабавно потвърждение
★ 4.4 (1,001)
От US$ 313.92
Rotex Western Inn
Хотели • Лос Анджелис

Rotex Western Inn

Незабавно потвърждение
★ 3.8 (1,001)
От US$ 133.38
The Hotel Hollywood
Хотели • Лос Анджелис

The Hotel Hollywood

Незабавно потвърждение
★ 4.2 (544)
От US$ 148.26
Whisky Hotel
Хотели • Лос Анджелис

Whisky Hotel

Незабавно потвърждение
★ 4.4 (495)
От US$ 215.53
Samesun Hollywood - Hostel
Хотели • Лос Анджелис

Samesun Hollywood - Hostel

Незабавно потвърждение
★ 4.1 (1,004)
От US$ 114.98
Best Western Plus Sunset Plaza Hotel
Хотели • West Hollywood

Best Western Plus Sunset Plaza Hotel

Незабавно потвърждение
★ 4.4 (1,364)
От US$ 296.57
Hollywood VIP Hotel
Хотели • Лос Анджелис

Hollywood VIP Hotel

Незабавно потвърждение
★ 3.3 (285)
От US$ 112.86
Boutique HomeStay
Хотели • Лос Анджелис

Boutique HomeStay

Незабавно потвърждение
★ 3.1 (71)
От US$ 34.47
Ramada by Wyndham Los Angeles/Koreatown West
Хотели • Лос Анджелис

Ramada by Wyndham Los Angeles/Koreatown West

Незабавно потвърждение
★ 4.0 (1,007)
От US$ 119.71
Budget Inn Hollywood
Хотели • Лос Анджелис

Budget Inn Hollywood

Незабавно потвърждение
★ 2.6 (402)
Разпродадено

North La Brea Avenue Отзиви

4.9 /5
67K+ отзива
Прочетете всички отзиви
Sumeer *****
Д мар
Екскурзоводът беше изключителен в обясненията си за различните места. Той направи обясненията за домовете на знаменитостите много интересни. Имам малко предложение. Тъй като туристите идват от различни части на света, може да имат затруднения с езика. Малка брошура с информация под формата на точки за различните забележителности, подредени в правилния ред на обиколката, би добавила стойност и би довела до по-добро възприемане на обясненията от екскурзовода. Като цяло, обиколката беше отлична и ние напълно ѝ се насладихме.
1+
Klook User
Д мар
Беше страхотно преживяване да си правя снимки с всички статуи.
Klook会員
Д мар
Беше страхотно, че успяхме да посетим известни места само за един ден с автобус! Сами никога нямаше да успеем. Можехме да слушаме обясненията на екскурзовода през слушалки, и въпреки че на места японският беше малко странен, все пак бяхме доволни, че имаше някакви указания. Обядвахме на място, което приличаше на пазар! Имахме един час, но целият час отиде за обяд, така че не успяхме да разгледаме пазара. Помислих си, че другите хора си купиха храна и я ядоха в автобуса, така че и това беше вариант!
Gerard ******
Д мар
Много забавен тур и преход! Крис беше наистина мил, забавен и интересен човек! Силно препоръчително!! Също така, ако обичате да правите снимки, той е вашият човек!
Inoue *****
Д мар
Мисля, че това е рентабилна обиколка, която ни отведе до основните места в Холивуд. Гидът беше забавен и прекарахме половин ден, без да скучаем по време на пътуването. Особено за обсерваторията Грифит, тъй като паркингът е пълен, мисля, че беше правилно решение да ни закарат там, вместо да отидем сами.
Klook会員
Д фев
Нашият екскурзовод ни разведе внимателно, докато ни разказваше интересни истории! Успяхме да разгледаме забележителностите на Лос Анджелис за половин ден, като времето беше идеално, и останахме много доволни!!! Екскурзоводът беше усмихнат и много любезен. Благодарим ви много!!
Klook用戶
Д фев
Музеят на восъчните фигури на мадам Тюсо е невероятен! Восъчните фигури са толкова реалистични, а детайлите са изумително изящни, сякаш сте лице в лице с идолите си. Интерактивните експонати в музея са забавни, а снимките стават страхотни. Това е чудесно място за създаване на красиви спомени и определено си заслужава да се посети!
Zhan ********
Д фев
Резервирах това един ден преди обиколката и всичко мина гладко – от потвърждението и комуникацията чрез WhatsApp до взимането от централно място в Холивуд. Препоръчвам да резервирате това, особено ако не шофирате, за да посетите популярни забележителности на Лос Анджелис за един ден.

Популярни места близо до North La Brea Avenue

300K+ посетители
43K+ посетители
43K+ посетители
20K+ посетители
278K+ посетители
278K+ посетители
278K+ посетители
278K+ посетители
278K+ посетители

Често задавани въпроси за North La Brea Avenue

Кога е най-доброто време да посетите North La Brea Avenue в Западен Холивуд?

Какви са възможностите за транспорт, за да стигнете до North La Brea Avenue в Западен Холивуд?

Какви важни съвети за пътуване трябва да знам, преди да посетя Северния булевард Ла Бреа в Западен Холивуд?

Как мога да направя резервации и какво трябва да донеса за вход на North La Brea Avenue?

Кога е най-подходящото време да се насладите на спокоен брънч на булевард North La Brea?

Какво трябва да знаете за North La Brea Avenue

Открийте жизнената привлекателност на North La Brea Avenue в Уест Холивуд, динамична дестинация, която безпроблемно съчетава модерно развитие с богата културна история. Този оживен булевард е уникално място, където кулинарните иновации се срещат с канабис културата, известен като дом на първия в света канабис ресторант. Тук можете да се насладите на несравнимо преживяване, което съчетава гурме кухня с релаксиращата атмосфера на среда, благоприятна за канабис. Докато се разхождате по булеварда, ще се натъкнете на еклектична комбинация от модерни офис пространства, културни забележителности и кулинарни изкушения, предлагащи уникална комбинация от възможности за работа и отдих. North La Brea Avenue също така е на път да се превърне в дом на най-високата сграда в града, обещаваща бъдеще на архитектурни чудеса и градска изтънченост. Независимо дали сте бизнес професионалист, търсещ творческо работно пространство, или пътешественик, нетърпелив да проучи местната сцена, North La Brea Avenue обещава незабравимо преживяване в сърцето на Уест Холивуд.
N La Brea Ave, Los Angeles, CA, USA

Забележителни забележителности и места, които трябва да посетите

Булевард Ла Бреа 1000

Пригответе се да бъдете изумени от бъдещето на силуета на Западен Холивуд на булевард Ла Бреа 1000. Тази планирана 34-етажна висока сграда е създадена, за да се превърне в архитектурна икона, предлагаща 514 луксозни апартамента и оживени търговски площи. Независимо дали сте жител или посетител, ще имате достъп до първокласни удобства като модерен фитнес център, спокоен библиотечен кът и освежаващ открит плувен басейн. Това не е просто сграда; това е дестинация за начин на живот, която чака да бъде изследвана.

Ресторант за канабис

Влезте в свят на кулинарни иновации в ресторанта за канабис, разположен на булевард Норт Ла Бреа 1201. Това уникално кулинарно изживяване съчетава изискана кухня с интригуващите вкусове на канабис, всичко това в красива обстановка на вътрешен двор. Отворен от 12:00 до 22:00 часа от вторник до петък и от 10:00 до 22:00 часа през почивните дни, това е идеалното място за приключенски настроени гастрономи, които искат да разширят вкуса си и да се насладят на наистина единствено по рода си ястие.

Офиси с изглед към Холивуд Хилс

Представете си, че работите в пространство, където вдъхновението тече толкова свободно, колкото и естествената светлина, която изпълва стаята. Офисите с изглед към Холивуд Хилс предлагат точно това, със спираща дъха гледка към емблематичните Холивуд Хилс. Тези офиси осигуряват спокойна и продуктивна среда, което ги прави идеален избор за тези, които ценят креативността и спокойствието в работната си обстановка. Това е нещо повече от офис; това е място, където идеите оживяват.

Културно и историческо значение

Булевард Норт Ла Бреа е очарователна смесица от минало и бъдеще. Някогашното място на циментовия завод Cemex Hollywood, сега стои като фар на градска трансформация, готов за нова ера на жилищен и търговски растеж. Този булевард е жив завет за динамичния дух на Западен Холивуд, предлагащ на посетителите поглед към неговата жизнена история и културна еволюция.

Местна кухня

Впуснете се в кулинарно приключение по булевард Норт Ла Бреа, където ви очаква разнообразна гама от възможности за хранене. От модерни кафенета до гурме ресторанти, заведенията за хранене на булеварда са известни със своите уникални вкусове и иновативни ястия. Независимо дали сте в настроение за бърза закуска или обилно хранене, има какво да задоволи всеки вкус.

Културно значение

Насладете се на прогресивния културен пейзаж на булевард Норт Ла Бреа, където интеграцията на канабиса в мейнстрийм културата е възприета. Този район предлага уникално културно изживяване, отразяващо промяна в обществените норми и предоставящо на посетителите нова перспектива за съвременната култура.