Iolani Palace

★ 4.3 (152K+ ревюта) • 9K+ резервиран
Общ преглед
Неща за правене
Хотели

Iolani Palace Билети и Турове

Пропуск за тролейбус Waikiki в Хавай
Турове • Honolulu

Пропуск за тролейбус Waikiki в Хавай

Резервирайте сега за днес
Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
★ 4.5 (80) • 7K+ резервиран
€ 19.29
Обиколка на Пърл Харбър, мемориала Аризона и забележителностите на Хонолулу
Турове • Honolulu

Обиколка на Пърл Харбър, мемориала Аризона и забележителностите на Хонолулу

Резервирайте сега за днес
Вземане от хотел
Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
★ 4.2 (26) • 1K+ резервиран
€ 53.35
Пърл Харбър, мемориал на USS Arizona и обиколка на град Хонолулу
Турове • Honolulu

Пърл Харбър, мемориал на USS Arizona и обиколка на град Хонолулу

Резервирайте сега за утре
Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
50+ резервиран
€ 66.65
Полудневна обиколка на Пърл Харбър в Хавай
Турове • Honolulu

Полудневна обиколка на Пърл Харбър в Хавай

Резервирайте сега за днес
Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
★ 3.6 (5) • 200+ резервиран
€ 63.35
Премиум обиколка на Пърл Харбър, USS Мисури и мемориала Аризона
Турове • Waipahu

Премиум обиколка на Пърл Харбър, USS Мисури и мемориала Аризона

Вземане от хотел
Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
€ 165.45
15 отстъпка
Продажба
Обиколка на Пърл Харбър и бойния кораб Мисури „Звезди и ивици“
Турове • North Brookfield

Обиколка на Пърл Харбър и бойния кораб Мисури „Звезди и ивици“

Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
€ 136.79
Обиколка на остров Пърл Харбър
Турове • Honolulu

Обиколка на остров Пърл Харбър

Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
€ 201.69
Круизи със залез, вечеря и шоу "Звездата на Хонолулу" в Оаху
Круизи • Honolulu

Круизи със залез, вечеря и шоу "Звездата на Хонолулу" в Оаху

Резервирайте сега за днес
Вечерно заминаване
До 3 часа
Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
★ 4.3 (67) • 4K+ резервиран
€ 109.70
10 отстъпка
Продажба
Изживяването Ka Moana Luau на кулата Aloha в Хонолулу
Есенна сделка
Турове • Honolulu

Изживяването Ka Moana Luau на кулата Aloha в Хонолулу

Резервирайте сега за днес
До 3 часа
Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
★ 4.5 (12) • 500+ резервиран
€ 93.99
15 отстъпка
Продажба
Круиз за фойерверки в петък вечер в Уайкики
Круизи • Honolulu

Круиз за фойерверки в петък вечер в Уайкики

Резервирайте сега за днес
Вечерно заминаване
Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
50+ резервиран
€ 55.09
Круиз по залез слънце в Уайкики
Круизи • Honolulu

Круиз по залез слънце в Уайкики

Резервирайте сега за днес
Вечерно заминаване
Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
50+ резервиран
€ 64.09
Изживяване с шнорхел и плаване с костенурки в Уайкики с опционален обяд
Водни дейности • Honolulu

Изживяване с шнорхел и плаване с костенурки в Уайкики с опционален обяд

Резервирайте сега за утре
Сутрешно заминаване
До 3 часа
Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
★ 5.0 (7) • 200+ резервиран
€ 100.55

Къде да отседнете в Iolani Palace

The Twin Fin Hotel
Хотели • Honolulu

The Twin Fin Hotel

Незабавно потвърждение
★ 4.2 (5,551)
От € 140.25
Queen Kapiolani Hotel
Хотели • Honolulu

Queen Kapiolani Hotel

Незабавно потвърждение
★ 4.4 (1,110)
От € 123.47
Hilton Hawaiian Village Waikiki Beach Resort
Хотели • Honolulu

Hilton Hawaiian Village Waikiki Beach Resort

Незабавно потвърждение
★ 4.2 (9,495)
От € 243.83
20 отстъпка
Hilton Garden Inn Waikiki Beach
Хотели • Honolulu

Hilton Garden Inn Waikiki Beach

Незабавно потвърждение
★ 4.4 (1,545)
От € 144.92
Waikiki Resort Hotel
Хотели • Honolulu

Waikiki Resort Hotel

Незабавно потвърждение
★ 4.2 (3,549)
€ 119.72
Sheraton Princess Kaiulani Waikiki Beach
Хотели • Honolulu

Sheraton Princess Kaiulani Waikiki Beach

Незабавно потвърждение
★ 4.3 (1,558)
От € 153.52
Holiday Inn Express Waikiki by IHG
Хотели • Honolulu

Holiday Inn Express Waikiki by IHG

Незабавно потвърждение
★ 4.3 (3,199)
От € 122.60
Courtyard by Marriott Waikiki Beach
Хотели • Honolulu

Courtyard by Marriott Waikiki Beach

Незабавно потвърждение
★ 3.7 (1,005)
От € 129.83
Waikiki Beach Marriott Resort & Spa
Хотели • Honolulu

Waikiki Beach Marriott Resort & Spa

Незабавно потвърждение
От € 255.18
Sheraton Waikiki Beach Resort
Хотели • Honolulu

Sheraton Waikiki Beach Resort

Незабавно потвърждение
★ 4.6 (3,319)
От € 253.35
Wayfinder Waikiki
Хотели • Honolulu

Wayfinder Waikiki

Незабавно потвърждение
★ 4.5 (2,231)
От € 153.52
Ewa Hotel Waikiki
Хотели • Honolulu

Ewa Hotel Waikiki

Незабавно потвърждение
★ 3.7 (1,049)
От € 87.39

Транспорт до и от Iolani Palace

Споделен трансфер от международно летище Хонолулу до хотел в Уайкики
Летищни влакове и автобуси • Honolulu

Споделен трансфер от международно летище Хонолулу до хотел в Уайкики

★ 4.5 (210) • 4K+ резервиран
€ 20.19
Honolulu|Daniel K. Inouye International Airport Частен трансфер от летището
Частни летищни трансфери • Honolulu

Honolulu|Daniel K. Inouye International Airport Частен трансфер от летището

Бестселър
Незабавно потвърждение
★ 4.3 (156) • 1K+ резервиран
€ 40.15
Коли под наем в Хаваи | Изберете от множество модели автомобили
Коли под наем • Honolulu

Коли под наем в Хаваи | Изберете от множество модели автомобили

Незабавно потвърждение
От € 33

Още за изследване

Луау на Уайкики с опции за вечеря и шоу Rock-A-Hula
Събития и представления • Honolulu

Луау на Уайкики с опции за вечеря и шоу Rock-A-Hula

Резервирайте сега за днес
Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
★ 4.5 (36) • 1K+ резервиран
€ 75.29
15 отстъпка
Продажба
Билет за магическото мистериозно шоу в Оаху
Есенна сделка
Събития и представления • Honolulu

Билет за магическото мистериозно шоу в Оаху

Резервирайте сега за днес
Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
★ 4.9 (14) • 200+ резервиран
€ 54.45
25 отстъпка
Продажба
25 отстъпка за избрани опции
Билет за шоуто Auana на Cirque du Soleil в Хонолулу
Събития и представления • Honolulu

Билет за шоуто Auana на Cirque du Soleil в Хонолулу

Резервирайте сега за утре
★ 4.7 (10) • 500+ резервиран
€ 112.25

Iolani Palace Отзиви

클룩 고객
2026-07-18 10:41:59
Фантастично 5.0
My parents and my father-in-law and I took the bus driven by Mr. Oli. They are quite elderly, and by that point in the trip, they were starting to feel tired. However, they were very satisfied with the trolley tour along the Hawaiian coast, enjoying the cool breeze. Throughout the ride, Mr. Oli provided many explanations and shared interesting stories about the main points of interest, making it a very enjoyable time.
Han ******
2026-06-22 06:35:02
Фантастично 5.0
струва си да разгледате историята, престоят в музея е кратък, тъй като той е на самия кораб, който е бил ударен по онова време
Klook 用戶
2026-07-27 23:27:35
Фантастично 5.0
I hadn't originally planned this trip, but I booked it last minute. Our guide was incredibly enthusiastic about sharing historical information throughout the journey, though it was all in English. While it was challenging to follow, I found it very meaningful. Our guide, Nani, was also very meticulous about explaining the meeting points and times. I recommend renting an audio guide to get more out of the experience and to exchange for a souvenir. It was an unforgettable trip.
Klook User
2026-04-14 06:05:01
Фантастично 5.0
Страхотно шоу, красиво пеене и страхотни изпълнения. Храната беше добра. Нямаше осигурен транспорт, въпреки че в билета беше посочено вземане от хотел, и се наложи сами да намеря пътя до Aloha Towers.
OKUBAYASHI ****
2026-07-22 09:06:45
Фантастично 5.0
Беше прекрасно преживяване! Корабът се движеше по-бързо, отколкото очаквах. Когато излязох на палубата, вятърът беше малко силен, но американското знаме се вееше и успях да направя много хубави снимки. За съжаление, имаше много облаци и не можахме да видим залеза, но все пак видяхме красив залез. След това успяхме да видим нощната гледка на Уайкики откъм морето, което е рядка възможност. Фойерверките също бяха красиви. Храната беше вкусна, а шоуто с хула танци беше много впечатляващо и добро. Определено опитайте, ако посетите Хавай.
Klook User
2026-05-25 05:15:13
Фантастично 5.0
Наистина си прекарахме невероятно на тази обиколка! Нашият гид, Джона, беше толкова знаещ, искрено страстен и невероятно приятелски настроен от началото до края. Тъй като не наехме кола за това пътуване, вземането ни направо от Hilton направи всичко лесно и релаксиращо. Разгледахме различни части на острова и посетихме толкова много любими местни места. По пътя опитахме вкусни местни храни като ориз със скариди с чесън, пресни плодове от крайпътни сергии и ананасов сладолед. Един от най-запомнящите се моменти беше забелязването на морски костенурки – такова специално преживяване! Насладихме се също на релакс на плажа, хранене на пилета и малки пиленца и попиване на цялата красива природа. Джона сподели много интересна местна история и разкази през целия ден, което направи преживяването още по-автентично и смислено. Тръгнахме си щастливи, сити и благодарни за такъв забавен ден. Силно препоръчваме тази обиколка, ако искате да изживеете острова без стреса от шофирането!
LEE ****
2026-08-19 18:55:42
Фантастично 5.0
Можете да си носите собствени напитки и закуски на борда, много е приятно да усещате морския бриз вечер и да гледате фойерверките. Пътуването е около един час, така че не е много дълго. Можете да си носите собствени напитки, беше много спокойно и релаксиращо, общото време на круиза е в рамките на един час.
Klook会員
2026-08-14 14:55:22
Фантастично 5.0
Initially, the bus arrived 15 minutes late to the meeting point, but that was my only moment of anxiety. The free malasadas, the magnificent nature and scenery, Dole Plantation, seeing sea turtles while snorkeling, the exquisite garlic shrimp, and the Jurassic Park filming locations—everything was so packed that 10 hours flew by in an instant. Our tour guide, Dirk, seemed to have been an English teacher in Tokyo, so he was fluent in Japanese. Since everyone else in our group was foreign, the tour was conducted entirely in English, but when he spoke to us, he used fluent Japanese. He was so proficient that he could even crack jokes in Japanese. This was my first time in Hawaii, and I'm already planning to go back soon.
Rahul ******
2026-05-28 06:38:36
Фантастично 5.0
The Twin Fin предлага жизнена, сърф-шик атмосфера и ненадминати, фронтални гледки към океана, точно срещу плажа Уайкики, въпреки че някои гости отбелязват, че имотът все още показва възрастта си зад модерното, подходящо за семейства обновяване.

Популярни места близо до Iolani Palace

43K+ посетители
40K+ посетители
44K+ посетители
11K+ посетители
1K+ посетители

Често задавани въпроси за Iolani Palace

Какво трябва да облека, когато посетя двореца Йолани в Хонолулу?

Мога ли да снимам вътре в двореца Йолани?

Има ли някакви специални правила за посещение на двореца Йолани с малки деца?

Какво трябва да направя с личните си вещи, когато посещавам двореца Йолани?

Мога ли да доведа служебното си животно в двореца Йолани?

Кога е най-доброто време да посетите двореца Йолани в Хонолулу?

Как мога да стигна до двореца Йолани в Хонолулу?

Какво трябва да знам, преди да посетя двореца Йолани?

Какво трябва да знаете за Iolani Palace

Открийте кралския чар и историческото величие на двореца Йолани, задължителна дестинация, сгушена в сърцето на центъра на Хонолулу. Като единствената официална кралска резиденция в Съединените щати, този архитектурен шедьовър предлага уникален поглед към кралското минало на Хавай и е свидетелство за богатото културно наследство и история на Хавайското кралство. Независимо дали сте любител на историята или просто търсите поглед към пищния начин на живот на хавайските кралски особи, дворецът Йолани ви кани да разгледате неговите пищни зали и буйни градини, предлагайки незабравимо пътешествие във времето. Влезте в свят на кралско великолепие и исторически интриги и изживейте уникалната комбинация от културни влияния, които правят двореца Йолани истинско съкровище в сърцето на Хонолулу.
364 S King St, Honolulu, HI 96813, United States

Забележителни забележителности и места, които трябва да посетите

Интериор на двореца "Иолани"

Влезте в величествения дворец "Иолани" и се пренесете във време на кралска елегантност и великолепие. Интериорът на двореца е съкровищница на историята, където всяка стая разказва история за кралското минало на Хаваите. От Тронната зала, където някога са заседавали монарси, до личните апартаменти на краля и кралицата, всеки ъгъл на двореца е украсен с изящни мебели и сложни детайли. Уловете същността на хавайската монархия, докато изследвате тези пищни пространства, и не забравяйте да вземете фотоапарата си, за да увековечите красотата на тази историческа забележителност.

Дворцови площи

Избягайте от шума и суетата на Хонолулу с небрежна разходка из очарователните площи на двореца "Иолани". Тези красиво поддържани градини предлагат спокоен оазис, идеален за тиха разходка или момент на размисъл. Докато се разхождате из буйната зеленина, се насладете на зашеметяващата архитектура на двореца отвън, шедьовър на американския флорентински дизайн. Дворцовите площи осигуряват живописна обстановка за запомнящи се снимки, което го прави задължително място за посещение за всеки пътешественик, търсещ спокойствие и красота.

Дворец „Иолани“

Открийте сърцето на кралското наследство на Хаваите в двореца „Иолани“, символ на богатата история и култура на острова. Този архитектурен скъпоценен камък, с уникалния си американски флорентински стил, ви кани да изследвате неговите големи зали и пищни стаи. Потопете се в историите на тронната зала, синята заседателна зала и кралските спални, където някога са заседавали хавайски монарси. Не пропускайте изложбите в мазето, които предлагат очарователен поглед към историята на двореца и щателните усилия за реставрация, които са запазили неговото наследство за бъдещите поколения.

Културно и историческо значение

Дворецът "Иолани" е символ на богатото културно наследство на Хаваите и уникалната история като бивше кралство. Като официална резиденция на хавайската монархия, той играе ключова роля в политическия и културния живот на островите. От Камехамеха III до кралица Лилиуокалани, дворецът е централен по време на свалянето на хавайското кралство и по-късно служи като сграда на Капитолия за различни правителства. Неговата архитектура и артефакти предлагат очарователен поглед към културните практики и политическите събития, които са оформили Хаваите.

Местна кухня

Докато посещавате двореца "Иолани", не пропускайте възможността да разгледате оживената местна кулинарна сцена в центъра на Хонолулу. Отдайте се на традиционни хавайски ястия като поке, лаулау и локо моко, които осигуряват вкусно усещане за уникалното кулинарно наследство на островите. Фюжън кухнята, предлагана наблизо, също обещава възхитително кулинарно приключение.

Уважително облекло

Посетителите на двореца "Иолани" се насърчават да се обличат с уважение, признавайки свещеното и историческото значение на двореца. Необходими са ризи и обувки, а за защита на дворцовите подове се осигуряват покривала за обувки. Плажно облекло и облекло с ругатни не са разрешени, което осигурява уважителна атмосфера за всички.