Flight Path Learning Center & Museum

★ 5.0 (131K+ ревюта) • 41K+ резервиран
Общ преглед
Неща за правене
Хотели

Flight Path Learning Center & Museum Билети и Турове

Полудневна обиколка с екскурзовод на малка група на Intuit Dome
Турове • От Лос Анджелис

Полудневна обиколка с екскурзовод на малка група на Intuit Dome

Резервирайте сега за утре
Незабавно потвърждение
Нова дейност
От ₹ 6,199
Луксозно круизно изживяване в Лос Анджелис с вино, сирене и морски лъвове
Круизи • Калифорния

Луксозно круизно изживяване в Лос Анджелис с вино, сирене и морски лъвове

Резервирайте сега за днес
До 3 часа
Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
₹ 10,782
Изживяване с каяк или падълборд с морски лъвове в Марина дел Рей
Водни дейности • Калифорния

Изживяване с каяк или падълборд с морски лъвове в Марина дел Рей

Резервирайте сега за днес
До 3 часа
Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
₹ 7,158
Разходка с лодка в Марина дел Рей с класическа ветроходна лодка в Лос Анджелис
Турове • Калифорния

Разходка с лодка в Марина дел Рей с класическа ветроходна лодка в Лос Анджелис

Резервирайте сега за утре
Безплатно анулиране
₹ 6,342

Къде да отседнете в Flight Path Learning Center & Museum

Holly Crest Hotel - Los Angeles, LAX Airport
Хотели • Ингълуд

Holly Crest Hotel - Los Angeles, LAX Airport

Незабавно потвърждение
★ 3.2 (1,003)
От ₹ 4,638.51
H3 Inn & Suites - LAX Airport - Los Angeles
Хотели • Ингълуд

H3 Inn & Suites - LAX Airport - Los Angeles

Незабавно потвърждение
★ 4.1 (1,914)
От ₹ 7,535.89
Travelodge by Wyndham LAX
Хотели • Ел Сегундо

Travelodge by Wyndham LAX

Незабавно потвърждение
★ 4.0 (2,791)
От ₹ 10,984.72
ITH Hermosa Beach Surf Hostel LAX
Хотели • Калифорния

ITH Hermosa Beach Surf Hostel LAX

Незабавно потвърждение
★ 4.4 (87)
От ₹ 12,278.46
Best Western Plus South Bay Hotel
Хотели • Калифорния

Best Western Plus South Bay Hotel

Незабавно потвърждение
★ 4.2 (1,156)
От ₹ 13,389.43
Crestridge Inn
Хотели • Ингълуд

Crestridge Inn

Незабавно потвърждение
★ 4.1 (1,005)
От ₹ 8,256.62
Hyatt House LAX/Century Blvd
Хотели • Лос Анджелис

Hyatt House LAX/Century Blvd

Незабавно потвърждение
★ 4.5 (3,082)
От ₹ 14,949.56
Motel 6 Los Angeles, CA - Los Angeles - LAX
Хотели • Ингълуд

Motel 6 Los Angeles, CA - Los Angeles - LAX

Незабавно потвърждение
★ 3.7 (8,893)
От ₹ 7,597.91
Sonesta Los Angeles Airport LAX
Хотели • Лос Анджелис

Sonesta Los Angeles Airport LAX

Незабавно потвърждение
★ 4.1 (4,483)
От ₹ 13,203.83
LAX guest house
Хотели • Ингълуд

LAX guest house

Незабавно потвърждение
★ 3.0 (611)
От ₹ 5,675.29
Hotel Hermosa
Хотели • Калифорния

Hotel Hermosa

Незабавно потвърждение
★ 4.1 (948)
От ₹ 17,780.31
Geneva Motel
Хотели • Ингълуд

Geneva Motel

Незабавно потвърждение
★ 4.0 (1,003)
От ₹ 10,084.47

Още за изследване

Лос Анджелис|Los Angeles International Airport Частен трансфер от летището
Частни летищни трансфери • Лос Анджелис

Лос Анджелис|Los Angeles International Airport Частен трансфер от летището

Бестселър
Незабавно потвърждение
★ 4.1 (952) • 7K+ резервиран
₹ 4,668
Коли под наем в Лос Анджелис | Наемете кола за Universal Studios, LA Disneyland, Warner Bros. Studio, Venice Beach, Melrose Avenue, летище Лос Анджелис
От ₹ 5,926
₹ 7,226
18 отстъпка
Хо̀торн|Jack Northrop Field Hawthorne Municipal Airport Частен трансфер от летището
Частни летищни трансфери • Хо̀торн

Хо̀торн|Jack Northrop Field Hawthorne Municipal Airport Частен трансфер от летището

Бестселър
Незабавно потвърждение
₹ 7,214

Популярни места близо до Flight Path Learning Center & Museum

303K+ посетители
305K+ посетители
305K+ посетители
305K+ посетители
305K+ посетители
305K+ посетители
304K+ посетители
305K+ посетители
305K+ посетители
346K+ посетители

Често задавани въпроси за Flight Path Learning Center & Museum

Какво е работното време на Учебния център и музей Flight Path в Лос Анджелис?

Как мога да стигна до Учебния център и музей „Път на полета“ и има ли паркинг на разположение?

Има ли входна такса за Учебния център и музей Flight Path?

Кога е най-доброто време да посетите Образователния център и музей „Flight Path“, за да избегнете тълпите?

Какви транспортни опции са налични за достигане до Flight Path Learning Center & Museum?

Какво трябва да знам, преди да посетя Учебния център и музей „Пътят на полета“?

Добър вариант ли е Flight Path Learning Center & Museum за пътници с престой на летище LAX?

Как мога да намеря Образователния център и музей „Път на полета“, ако пътувам от LAX?

Какви съоръжения са налични в Учебния център и музей „Път на полета“?

Какво трябва да знаете за Flight Path Learning Center & Museum

Открийте завладяващия свят на авиацията в Учебния център и музей „Път на полета“ в Лос Анджелис, скрит скъпоценен камък, сгушен в оживеното Международно летище на Лос Анджелис (LAX). Тази уникална дестинация предлага очарователно пътешествие през историята на полетите, което я прави задължителна за посещение за любителите на авиацията и любопитните пътешественици. Разположен само на един хвърлей място от летището, музеят предлага завладяващо изживяване, което се задълбочава в богатата история и еволюция на въздушните пътувания и космическите изследвания. Най-хубавото е, че е безплатно да се разглежда, предлагайки перфектна възможност да се потопите в чудесата на авиацията, без да се отдалечавате много от LAX.
6661 Imperial Hwy., Los Angeles, California, United States

Забележителни забележителности и забележителности, които трябва да посетите

Изложби за историята на авиацията

Влезте в свят, където небето разказва истории за иновации и приключения. Изложбите за историята на авиацията в Учебния център и музей Flight Path предлагат завладяващо пътешествие във времето, от новаторските полети на братята Райт до бляскавата ера на холивудски звезди като Джон Уейн и Одри Хепбърн, украсяващи небето. Потопете се във визуален празник от старинни снимки и артефакти, които празнуват еволюцията на въздушния транспорт.

Симулатори за полет

Мечтали ли сте някога да бъдете пилот? Симулаторите за полет в музея предоставят вълнуваща възможност да изпитате тръпката от летенето, без да напускате земята. Независимо дали сте амбициозен авиатор или просто сте любопитни за сложността на пилотирането на самолет, тези съвременни симулатори предлагат практическо приключение, което вдъхва живот на пилотската кабина. Това е задължително за всеки, който иска да провери уменията си и да придобие по-задълбочена оценка за изкуството на авиацията.

Изложбени галерии

Открийте завладяващия свят на авиацията чрез изложбените галерии на музея, където историята оживява с впечатляваща колекция от артефакти. От стари униформи и модели на самолети до исторически снимки, тези галерии предлагат богат поглед върху развитието на търговската авиация и ключовата роля на LAX в свързването на земното кълбо. Всяка експозиция разказва уникална история, приканваща посетителите да изследват забележителностите и чудесата на полета.

Културно и историческо значение

Учебният център и музей Flight Path е съкровищница за любителите на историята и авиацията. Отбелязвайки 75-годишнината на LAX и стогодишнината от първия полет със задвижване на братята Райт, този музей е посветен на запазването на богатия гоблен от историята на авиацията. Той подчертава ключовата роля, която LAX е играл в растежа на глобалния въздушен транспорт, и предлага носталгично пътешествие във времето, представяйки еволюцията на въздушния транспорт и културното значение на полета в Южна Калифорния.

Местно кулинарно изживяване

След като разгледате завладяващите експонати в музея, поглезете се с класическо калифорнийско кулинарно изживяване в близкия In-N-Out Burger. Насладете се на вкусен бургер и пържени картофи, докато се наслаждавате на уникалния спектакъл на кацащи самолети на LAX. Това е идеалният начин да завършите ден, посветен на авиацията, с вкус на местен вкус.

Рай за любителите на авиацията

За онези, които са запалени по авиацията, Учебният център и музей Flight Path е сбъдната мечта. Със своята богата колекция от авиационни сувенири и исторически артефакти, той предлага уникална възможност да се потопите в света на полета. Открийте историите зад пионерите на индустрията и се потопете в завладяващата история на авиацията.