Acasă
Statele Unite ale Americii
New York
Tururi Big Bus Hop-On Hop-Off New York (cu acoperiș deschis)





113
Tradus automat pentru o citire mai ușoară.Afișează originalul
Afișați conținutul în limba originală
Tururi Big Bus Hop-On Hop-Off New York (cu acoperiș deschis)
4.2 / 5
52 recenzii
2K+ rezervat
Salvează în lista de dorințe
Program de lucru
Durată sugerată4-8 oră(e)
New York, Statele Unite ale Americii
Pachete
Astăzi
Mâine
2 Iul.
Toate
Tur de degustare (dată fixă de 3 ore)
Detalii despre pachet
€ 39.39
Tur de descoperire (dată fixă de 24 de ore)
Detalii despre pachet
De la € 54.29
Tur Esențial (Dată Flexibilă de 48 de Ore)
Detalii despre pachet
De la € 72.69
Tur de explorare (dată flexibilă de 72 de ore)
Detalii despre pachet
De la € 86.69
Big Bus New York Discover Tour + Harry Potter Pachetul Butterbeer
Economisește 7
Combo
Detalii despre pachet
€ 112.80
€ 121.69
Recenzii
4.2 / 5
Minunat
52 recenzii
Saptarshi ***********
2026/04/15
Fantastic 5.0
Experiența a fost pur și simplu minunată... cea mai bună parte a acestui BigBus HOHO este că practic acoperi toate locurile de vizitat din oraș și asta într-un mod cât se poate de flexibil, conform propriei dorințe... am parcurs atât linia roșie, cât și pe cea albastră și aș recomanda să faceți la fel.
Daryl ********
2026/01/03
Fantastic 5.0
It was an amazing experience. I was able to see all the historical landmarks and felt truly educated by the guided audio tour. The audio also has options for different languages, which is very good. It was comfortable as well because the ride had a clear roof, allowing for photos and an unobstructed view of the entire place. Additionally, it wasn't super cold due to the glass roof, which was nice. I definitely recommend it.
Anna ************
2026/06/25
Fantastic 5.0
Smooth transaction. Had no problem finding the bus. Staff courteous & friendly. Great way to explore NYC’s top tourist spots. Economical way to go around the city too! Great!
Utilizator Klook
2025/11/28
Fantastic 5.0
very easy and good price they provide headphones and learn everything about new york city!!!!!!!!!!!!!
Amy ******
2025/10/13
Fantastic 5.0
Am călătorit cu multe autobuze hop-on-hop-off în toată lumea, iar această companie și acest traseu de autobuz sunt cele mai bune dintre toate! Recomand cu căldură experiența pentru a vedea tot ce are de oferit New York-ul.
李 **
2026/02/09
Fantastic 5.0
沿途會經過許多著名的地標,跟著大巴士一起暢遊紐約下城區
Utilizator Klook
2025/12/01
Minunat 4.0
nice experience to witness and see new york city for about 3 hrs. this is useful for those whose schedule are hectic.
Utilizator Klook
2025/12/30
Fantastic 5.0
Be prepared for the wind tunnel (and chill) experience on 5th Avenue while on the red downtown loop - great view of Manhanttan-edge when it happens though!
Ghid
- Călătoriți cu un autobuz supraetajat care vă va duce prin locații iconice din Marele Măr
- Urcați și coborâți oricând în perioada de valabilitate a permisului de autobuz
- Aflați despre orașul New York printr-un ghid vorbitor de limba engleză entuziast și bine informat
- Accesați Empire State Building și admirați priveliștea New York-ului de la cel mai înalt vârf al său
Pregătește-te să explorezi New York City într-un autobuz supraetajat care te duce din centrul orașului până în zona de nord, acoperind toate reperele majore. Urcă și coboară cu un voucher mobil sau tipărit, cu excepția rutei autobuzului Night Tour și a activităților suplimentare specifice. Alege un permis de 3 ore, sau de 1 sau 2 zile, sau bucură-te de un Tur de Noapte dacă ești în oraș doar pentru o perioadă scurtă de timp. Cu peste 40 de stații, vei vizita locații iconice precum Madison Square Garden, Central Park, The Metropolitan Museum of Art și Little Italy. Optarea pentru permisul de 2 zile include și o croazieră turistică lângă Statuia Libertății și sub Podul Brooklyn. Perfect pentru vizitatorii care doresc să vadă totul!
Lucruri de reținut
- Pentru rutele și orele autobuzelor în timp real, vă rugăm să descărcați aplicația gratuită Big Bus Tours Mobile, disponibilă pe App Store și Google Play
S-ar putea să vă placă și...
Explorează mai multe pe Klook
Principalele atracții din New York
- 1 Statue of Liberty
- 2 Summit One Vanderbilt
- 3 The Metropolitan Museum of Art
- 4 Empire State Building
- 5 Edge
- 6 Top Of The Rock New York
- 7 Broadway
- 8 Times Square NYC
- 9 Central Park
- 10 Madison Square Garden
- 11 Brooklyn Bridge
- 12 Museum of Sex
- 13 9/11 Memorial & Museum
- 14 Yankee Stadium
- 15 DreamWorks Water Park
- 16 Wall Street
- 17 Friends Apartment Building
- 18 Chrysler Building
- 19 Dumbo
- 20 Japan Society Manhattan
Tot ce ai nevoie pentru vizita ta în New York
Destinații de top în United States
- 1 Los Angeles
- 2 Orlando
- 3 New York
- 4 Las Vegas
- 5 San Diego
- 6 San Francisco
- 7 Page
- 8 Guam
- 9 Seattle
- 10 Chicago
- 11 Dallas
- 12 Phoenix
- 13 Boston
- 14 Houston
- 15 Miami
- 16 Kaneohe
- 17 Atlanta
- 18 Washington DC
- 19 Portland
- 20 New Orleans
€ 39.39
Oferte pentru tine
7 reducere
Combo