Haqqy Life Nacpan Avontuur El Nido

4.8 / 5
39 beoordelingen
400+ geboekt
El Nido
Opslaan in wensenlijst
Automatisch vertaald voor gemakkelijker lezen.Origineel weergeven

Stap in een jeepney – Rijd als een local en voel de goede vibes! Lio Beach – zwem, of doe mee aan een leuk volleybalwedstrijd met de groep. Trek naar de Bulalacao-watervallen – een schilderachtige 45 minuten durende wandeling om dit verborgen juweeltje te bereiken. Koel af met een verfrissende duik onder de watervallen! Geniet van een boodle fight lunch op de boerderij – Filipijnse stijl met een authentiek, hands-on feestmaal. Ervaar de Filipijnse cultuur op een lokale boerderij – Ontmoet locals, zie het plattelandsleven van El Nido. Sluit de dag af in een prachtige strandclub – Zwem, nip aan een cocktail en maak ongelooflijke zonsondergangfoto’s voordat je terugkeert. Jeepney Karaoke – De ultieme Filipijnse roadtrip-ervaring! Frendz Rooftop Pool Party & Event – Houd het plezier gaande met geweldige muziek en drankjes aan het zwembad!

Pakketopties

Opties selecteren Alles wissen

Pakkettype

doe mee aan de El Nido Nacpan Beach Dagtour per Jeepney

Hoeveelheid

U kunt maximaal 20 selecteren voor dit pakket
€ 28.10€ 36.05

Vul alle verplichte velden in om verder te gaan

Wat je kunt verwachten

El Nido's Ultieme Sociale Dagtocht: Avontuur. Cultuur. Nieuwe Vrienden.

Moe van alleen eilandhoppen? Dit middagavontuur neemt je mee voorbij de gebruikelijke stranden naar het platteland, de cultuur en de beste chillplekken van El Nido — terwijl je vrienden maakt, spelletjes speelt en onderweg geweldige foto's maakt!

Waarom meedoen? ✅ Leuk & sociaal — ontmoet medereizigers, maak echte connecties ✅ Spelletjes & activiteiten — geen ongemakkelijke stiltes, direct plezier ✅ Instagram-waardige foto’s — hosts leggen je beste momenten vast ✅ Lokale cultuur — authentiek Filipijns leven voorbij de stranden ✅ Nul stress — wij plannen het, jij komt opdagen en geniet

NIET inbegrepen: ❌ Ophalen/afzetten bij hotel ❌ ₱300 toegangsprijs Bulalacao Watervallen (te betalen op kantoor) ❌ Contant geld voor persoonlijke uitgaven

Beyond El Nido Adventure door Haqqy Life
Ontmoet nieuwe vrienden van over de hele wereld en creëer samen leuke herinneringen
Beyond El Nido Adventure door Haqqy Life
Boodle Fight Lunch (late lunch) – een uniek, praktische Filipijns feestmaal na de wandeling
Beyond El Nido Adventure Tour door Haqqy Life
Bezoek aan de Bulalacao-watervallen – wandel, zwem en ervaar een van de verborgen natuurlijke schatten van El Nido
Bezoek aan de Bulalacao-watervallen – wandel, zwem en ervaar een van de verborgen natuurlijke schatten van El Nido
Bezoek aan de Bulalacao-watervallen – wandel, zwem en ervaar een van de verborgen natuurlijke schatten van El Nido
Bezoek aan de Bulalacao-watervallen – wandel, zwem en ervaar een van de verborgen natuurlijke schatten van El Nido
Beyond El Nido Adventure door Haqqy Life
Bezoek aan Lio Beach & Nacpan Beach – zon, zand en plezier
Beyond El Nido Adventure door Haqqy Life
Sluit de dag af door deel te nemen aan een levendige karaoke-sessie met je nieuwe vrienden.

Beoordelingen

4.8 / 5
Fantastisch
39 beoordelingen
Handleiding
4.9
Reisplan
4.8
Overdrachtskwaliteit
4.8
Waar voor je geld
4.7
Sorteren op:
Filteren op:
Alle Met foto's Alleen Engels
Beoordelen voor: doe mee aan de El Nido Nacpan Beach Dagtour per Jeepney

We hebben een leuke tijd gehad op Lio en Nacpan beach, ik heb nieuwe vrienden ontmoet en de mensen waren zo aardig! Een geweldige El Nido ervaring! De boerderij is niet echt een boerderij-omgeving, dit om de verwachtingen te managen van degenen die meedoen, maar het eten is heerlijk. Bedankt!

Origineel weergeven (Vertaalde review)
Behulpzaam
Beoordelen voor: doe mee aan de El Nido Nacpan Beach Dagtour per Jeepney

Als solo-reiziger die het land wilde verkennen, ben ik blij dat ik me heb aangesloten bij de inlandse tour met Haqqy Life. Ik heb echt aardige mensen ontmoet tijdens de tour. Hoewel ik de korte wandeling naar de watervallen heb overgeslagen, was het rijden op de driewieler in plaats daarvan leuk (nog steeds een paar minuten naar de daadwerkelijke watervallen gelopen, maar alles goed). We bezochten Lio Beach, de watervallen, lunchten op een boerderij en eindigden de dag bij Twin Beach in Nacpan. Eten en drinken waren inbegrepen. Ik raad deze tour ten zeerste aan als je een voorproefje wilt van het lokale leven en een pauze van het gebruikelijke eilandhoppen. Jade, onze gastheer, was ook erg leuk! Uiteindelijk werden we vrienden met hem. ☺️

Origineel weergeven (Vertaalde review)
Behulpzaam
Beoordelen voor: doe mee aan de El Nido Nacpan Beach Dagtour per Jeepney

Ben net terug van de landtour in El Nido en ik sta nog steeds van oor tot oor te grijnzen! De tour was een absolute knaller en onze gids was GEWELDIG! Hun kennis, enthousiasme en warme gastvrijheid maakten de ervaring echt onvergetelijk. Het eten was ook van topklasse - heerlijk en bevredigend. Maar wat de tour echt speciaal maakte, was de verbluffende schoonheid van de eilanden van El Nido. Het adembenemende landschap, het kristalheldere water en de pittoreske stranden lieten me vol ontzag achter. Ik beveel deze tour ten zeerste aan aan alle toeristen, vooral buitenlanders! Als je het beste van de natuurlijke schoonheid van El Nido wilt ervaren, is deze tour een MUST-DO. De expertise en passie van de gids voor het gebied zorgen ervoor dat je het gevoel hebt dat je de primeur krijgt. Vijf sterren is niet genoeg - ik zou het een dikke 10/10 geven! Aarzel niet om deze tour te boeken als je een reis naar El Nido plant. Je zult er geen spijt van krijgen!

Origineel weergeven (Vertaalde review)
Behulpzaam
Beoordelen voor: doe mee aan de El Nido Nacpan Beach Dagtour per Jeepney

Deze tour heeft de lat erg hoog gelegd voor mijn reis. De gidsen, Jade en Ken, waren erg leuk en maakten het erg comfortabel. Dit is een geweldige keuze als je een individuele reiziger bent. Ik heb een aantal geweldige mensen ontmoet tijdens mijn tour. Ik kan Haqqy Life niet genoeg aanbevelen voor al uw tours. Bedankt

Origineel weergeven (Vertaalde review)
Behulpzaam
Beoordelen voor: doe mee aan de El Nido Nacpan Beach Dagtour per Jeepney

Goed gedaan Haqqy Life, wat een ervaring inderdaad. 👍 De gastheer overtrof echt mijn verwachtingen, een shout-out naar de slay queen MC & Ellie.. 🤙 Als je wilt feesten terwijl je in de jeepney rijdt en naar de prachtige stranden gaat & lekker eten wilt ervaren, dan is deze tour wat je zoekt.👍

Origineel weergeven (Vertaalde review)
Behulpzaam
Beoordelen voor: doe mee aan de El Nido Nacpan Beach Dagtour per Jeepney

it was fun, the only thing I didn't like was the bulalacao falls because we paid for 300 without water falling , it was small waters but everything was good. guides are nice and friendly.

Behulpzaam
Beoordelen voor: doe mee aan de El Nido Nacpan Beach Dagtour per Jeepney

Ik ben net terug van een ongelooflijke eilandhoptocht en ik kan het eerlijk gezegd niet genoeg aanbevelen! Van begin tot eind was alles zo goed georganiseerd en stressvrij.

Origineel weergeven (Vertaalde review)
Behulpzaam
Beoordelen voor: doe mee aan de El Nido Nacpan Beach Dagtour per Jeepney

we hebben echt plezier gehad tijdens deze tour en hebben dit aan onze vrienden aanbevolen. we hebben ook nieuwe mensen ontmoet! de gidsen zijn ook vriendelijk en leuk!

Origineel weergeven (Vertaalde review)
Behulpzaam
Beoordelen voor: doe mee aan de El Nido Nacpan Beach Dagtour per Jeepney

Had an amazing experience on this tour! The places we visited were absolutely beautiful, and everything was well-organized from start to finish. The staff was friendly and helpful.

Behulpzaam
Beoordelen voor: doe mee aan de El Nido Nacpan Beach Dagtour per Jeepney

Leuk leuk leuk!!!! Absoluut een reis die ik nooit zal vergeten!!! 🫶🏻gelukkig om veel geweldige mensen van hen te ontmoeten

Origineel weergeven (Vertaalde review)
Behulpzaam

Neem contact met ons op

Heb je een vraag over deze activiteit? Stel je vraag via live chat!

Misschien vind je dit ook leuk...

El Nido Meerdaagse tours

3D2N Palawan Groepsreis en Transfers

Boek nu voor morgen
Gratis annuleren
Directe bevestiging
200+ geboekt
€ 95.10
El Nido Dagtrips

El Nido off-road motorfietstour voor ervaren motorrijders

Boek nu voor morgen
Privérondleiding
Gratis annuleren
€ 168.09
El Nido Duiken

Verken de beste duiklocaties van El Nido met het PADI 5* Center

Ochtendvertrek
7+ uur
Gratis annuleren
Directe bevestiging
5.0 50+ geboekt
€ 78.15
El Nido Snorkelen

El Nido Introductieduik in Palawan

Ochtendvertrek
5-7 uur
Gratis annuleren
Directe bevestiging
5.0 100+ geboekt
€ 82.95
El Nido Boot charters

El Nido Tour D Lagunes & Stranden

Boek nu voor morgen
Ochtendvertrek
7+ uur
Gratis annuleren
Directe bevestiging
4.1 (97) 3K+ geboekt
€ 17.19
El Nido Boottochten

El Nido Deluxe Island Hopping Tour met kajakken

Boek nu voor morgen
Gratis annuleren
Directe bevestiging
4.3 100+ geboekt
€ 28.60
El Nido Boottochten

El Nido Dagexcursie Eilandhoppen met Snorkelen

Boek nu voor morgen
Privérondleiding
Gratis annuleren
Directe bevestiging
4.5 (237) 5K+ geboekt
€ 18.15
El Nido Parken en tuinen

El Nido Via Ferrata Ticket (Canopy Walk Viewdeck en Dreamcatcher)

Gratis annuleren
Directe bevestiging
4.8 (943) 20K+ geboekt
€ 6.25 € 6.45
El Nido Dagtrips

Exclusieve El Nido Land Tour door Happiness Philippines

Boek nu voor morgen
Privérondleiding
Gratis annuleren
Directe bevestiging
4.5
€ 51.85

Over de operator

Populaire bezienswaardigheden

Veelgestelde vragen