Dagpas voor Malagos Garden Resort

4.8 / 5
104 beoordelingen
4K+ geboekt
Malagos Garden Resort
Opslaan in wensenlijst
Automatisch vertaald voor gemakkelijker lezen.Origineel weergeven
  • Maak opnieuw contact met de natuur in Malagos Garden Resort en ervaar de vele kenmerkende attracties, zoals de kinderboerderij, de vlinderkoepel, het chocolademuseum en meer!
  • Mis de spannende interactieve vogelshow, de roofvogelvoedershow en de neerstrijkende papegaaien voor het voederen niet om de kans te krijgen om met dieren in contact te komen
  • Begin uw dagtour met een heerlijk lunchbuffet wanneer u een lunchbuffet in het weekend boekt

Pakketopties

Opties selecteren Alles wissen

Pakkettype

Dagtour met hapjes

Dagtrip met een verzorgde lunch

Dagexcursie met lunchbuffet en vogelshow

Dagtrip met ontbijt

Hoeveelheid

R$ 47.65R$ 58.95

Vul alle verplichte velden in om verder te gaan

Wat je kunt verwachten

Malagos Garden Resort eenden- en kippenparade
Krijg de kans om eenden en kippen te voeren door de Duck & Chicken Parade te vangen
Interactieve vogelshow in het Malagos Garden Resort
Mis de interactieve vogelshow niet, elke zaterdag en zondag, om alles te leren over de inheemse vogels van het tuinresort.
Malagos Garden Resort dagweekend lunchbuffet
Geniet van een heerlijke lunch wanneer u een weekend lunchbuffet boekt
Malagos Garden Resort kinderboerderij
Kom langs bij de kinderboerderij en ga van dichtbij om met zachte dieren

Goed om te weten

Resortbeleid en huisregels

  • De openingstijden van het resort voor dagtochten zijn van 08:00 tot 17:00 uur.
  • Het meebrengen van eten en/of drinken is niet toegestaan, met uitzondering van flessen drinkwater. Het resort heeft een restaurant waar eten en drinken besteld kunnen worden.
  • Huisdieren zijn niet toegestaan in het resort.
  • Het plukken van bloemen of het oogsten van producten binnen het resort is niet toegestaan.
  • Dit is een rookvrije faciliteit. Roken is ten strengste verboden in alle openbare ruimtes van het resort, in overeenstemming met de gemeentelijke verordening van Davao City. Het niet naleven hiervan kan leiden tot aanhouding door de dichtstbijzijnde rookvrije taskforce van de stad of gemeente en is onderworpen aan sancties van de overheid en een schoonmaakkosten van maximaal Php 10.000.

Disclaimers

  • De show kan niet worden uitgesteld vanwege de timing van het voedingsschema voor de vogels en landbouwhuisdieren.
  • Het missen van de show als gevolg van een late aankomst op de locatie, zal niet leiden tot een terugbetaling van enig bedrag.
  • Show is afhankelijk van het weer.

Beoordelingen

4.8 / 5
Fantastisch
104 beoordelingen
Aangeboden diensten
4.8
Waar voor je geld
4.8
Kwaliteit van de faciliteit
4.8
Veiligheidsmaatregelen
4.8
Sorteren op:
Filteren op:
Alle Met foto's Alleen Engels
Beoordelen voor: Dagtrip met een verzorgde lunch

Complimenten aan Rica voor de snelle reactie - we hadden een tour en een lunch met bediening gekocht, maar omdat het een feestdag is, was er alleen een buffet. Mevrouw Rica heeft dit omgezet naar een tegoedbon. Vister chocolademuseum, uitkijkplatform voor de lunch.

Origineel weergeven (Vertaalde review)
Behulpzaam
Beoordelen voor: Dagexcursie met lunchbuffet en vogelshow

Ik vond het geweldig. We hebben echt genoten van de hele ervaring van begin tot eind. Het voeren van de vogels, geiten, paarden en koi was zo'n plezier - gezond, ontspannend en leuk. Wat echt opviel, is hoe goed de dieren worden behandeld. Ze zien er helemaal niet gestrest uit. De vogels hebben grote kooien en koepels waar ze daadwerkelijk kunnen vliegen, wat veel zegt. Respectvolle zorg is altijd te zien. Het buffet was heerlijk met zoveel voedselkeuzes - voor ieder wat wils. Betalen is ook gemakkelijk, want ze accepteren creditcards, QR-betalingen en contant geld. Bovendien zijn de tarieven zeer betaalbaar. Er is zoveel te doen: biljarten of badmintonnen, schilderen proberen, paardrijden, calesa of carabao, en natuurlijk naar de vogelshows kijken. Nooit een saai moment. Over het algemeen een leuke, ethische en waardevolle ervaring. Zou het zeker aanbevelen en weer terugkomen.

Origineel weergeven (Vertaalde review)
Behulpzaam
Beoordelen voor: Dagexcursie met lunchbuffet en vogelshow

Het was een vlotte, naadloze en leuke ervaring. Ik vond de vogelshow geweldig. Het was een eye-opener. De vogels en dieren waren erg schattig. Ik hoop dat de valkeniershow langer duurt dan slechts 10 minuten, maar over het algemeen was het een leuke dagtocht. Dank u.

Origineel weergeven (Vertaalde review)
Behulpzaam
Beoordelen voor: Dagexcursie met lunchbuffet en vogelshow

Ik beveel Malagos Garden Resort ten zeerste aan. Het is een fijne plek om te ontspannen, tot rust te komen en te genieten van de schoonheid van de natuur en Davao City. Het heeft ook veel plaatsen om te bezoeken en te genieten met familie en vrienden. Geen wonder dat veel mensen deze plek bezoeken, want het spreekt echt voor zich!

Origineel weergeven (Vertaalde review)
Behulpzaam
Beoordelen voor: Dagtrip met ontbijt

hebben een geweldige tijd gehad! De plek is erg ontspannend en er waren veel activiteiten die je kunt doen. We gingen op een maandag zodat het niet zo druk zou zijn en inderdaad, het was alsof we het voor onszelf hadden. Het eten is echt goed, de interacties met de dieren waren ook leuk, HUN WARME CHOCOLADE IS DE BESTE, en natuurlijk is hun chocolademuseum ook een aanrader.

Origineel weergeven (Vertaalde review)
Behulpzaam
Beoordelen voor: Dagtrip met een verzorgde lunch

We hebben echt genoten van onze dag in het resort. Zeker geholpen door het heerlijke weer. We kwamen vroeg aan, dus de tuinen waren nog stiller en vrediger. Later kwamen er meer mensen, maar het was gemakkelijk om rustigere plekken te vinden als je gewoon wilde ontspannen. Genoten van de Vogel- en Vlinderkoepel. De lunch werd opgediend, maar je had een paar leuke keuzes. Ik had de tonijn die heerlijk was, er zit ook een soep en dessert bij. Het chocolademuseum rook zo lekker toen je binnenkwam. Genoten van een warme chocolademelk en een rijstsnack in het café daar. Ze hebben een paar dieren in een knuffelhoek, wat duidelijk populair is bij zowel kinderen als volwassenen. Ze hebben een zeldzame albino-carabao, wat natuurlijk het Filipijnse Nationale Dier is, en ook een paar paarden. Er kan zowel op paard gereden worden als met een kar getrokken door de carabao. Er is een souvenirwinkel en het personeel is vriendelijk en beleefd. Er is ook goede beveiliging, waardoor je je zelfs in de rustige omgevingen ontspannen en veilig voelt. Ik denk dat er ook accommodatie beschikbaar is.

Origineel weergeven (Vertaalde review)
Behulpzaam
Beoordelen voor: Dagtrip met een verzorgde lunch

Het personeel was erg meegaand, zelfs toen we later aankwamen dan verwacht. De lunch bestond uit een compleet bord met soep, voorgerecht en dessert. We hebben ook een bestelling van hun warme chocolademelk toegevoegd, die rijk en zacht was. Het chocolademuseum was best interessant (zelfs voor kinderen en jong van hart). We hebben direct na het museum het café geprobeerd, dat geweldige chocoladesnacks had. Ik kon chocolaatjes rechtstreeks in hun winkel kopen, wat eerlijk gezegd mijn belangrijkste doel was. Over het algemeen een leuk dagje uit dicht bij de natuur en chocolade!

Origineel weergeven (Vertaalde review)
Behulpzaam
Beoordelen voor: Dagexcursie met lunchbuffet en vogelshow

U kunt een Grab boeken of een taxi nemen om naar het resort te gaan. Eten van buitenaf is niet toegestaan, maar water is wel toegestaan. We hebben genoten van de vogelkoepel, de vogels waren gastvrij en hielden van mensen, de kinderboerderij had weinig dieren, maar het kan nog steeds leuk zijn. Het hoogtepunt is de vogelshow. Kom iets eerder dan 10:15 uur om de beste plaatsen te bemachtigen, want er kunnen schoolreisjes zijn. Ik wil niets verklappen, maar de vogelshow was vakmanschap op zijn best. Het buffet had een grote selectie van takoyaki, hamburgers, crêpes, kalderera, verse salade, lasagne en durianijs en manyore. De obers waren ook zeer behulpzaam. Er zijn toiletten beschikbaar in het resort. Het chocolademuseum en het chocolade vormen waren oké, we waren er met een schoolreisje, dus we werden niet zo erg vermaakt. Neem ook een driewieler en bezoek het Philippine Eagle Center om het meeste uit uw reis te halen.

Origineel weergeven (Vertaalde review)
Behulpzaam
Beoordelen voor: Dagexcursie met lunchbuffet en vogelshow

Ik had een geweldige ervaring in Malagos Garden Resort. Mijn verjaardagsuitstapje was fantastisch. We hadden een geweldige gids, Jelly Balbuena. Ik kreeg de kans om chocolade te maken, maar ik hoop dat ik het leven tot een echte chocolade kan maken en de juiste procedure voor het maken ervan kan leren kennen. Dat lunchbuffet was WOW. Je kunt echt zeggen dat wat je betaald hebt het allemaal waard was. Zoveel leuke activiteiten. Ik vond het leuk om de geiten en eenden te voeren en foto's te maken met hun getalenteerde vogels. Ik raad aan dat degenen die gaan hun eigen waterfles meenemen, want hun water is nogal prijzig daar.

Origineel weergeven (Vertaalde review)
Behulpzaam
Beoordelen voor: Dagexcursie met lunchbuffet en vogelshow

Het was een leuke en leerzame dagtour! Hun lunchbuffet heeft veel opties, waaronder desserts en ijs. U zult zich ontspannen voelen terwijl u rondwandelt in het resort. Jammer dat we de spa niet hebben geprobeerd, we komen de volgende keer terug!

Origineel weergeven (Vertaalde review)
Behulpzaam

Neem contact met ons op

Heb je een vraag over deze activiteit? Stel je vraag via live chat!

Misschien vind je dit ook leuk...

Davao Dagtrips

Hooglandtour in Davao

Boek nu voor morgen
Ophalen bij hotel
Privérondleiding
Privégroep
Directe bevestiging
4.9 100+ geboekt
R$ 172.89
Davao Dagtrips

Hoogtepunten van Davao City: Privétour van een hele dag

Boek nu voor morgen
Ophalen bij hotel
Privérondleiding
Directe bevestiging
4.7 (57) 1K+ geboekt
R$ 109.65
Davao Dagtrips

Natuurtocht in Davao

Boek nu voor morgen
Ophalen bij hotel
Privérondleiding
Directe bevestiging
4.9 (28) 600+ geboekt
R$ 215.05
Davao Raften

Davao River Rafting Avontuur

5-7 uur
Gratis annuleren
Directe bevestiging
5.0 200+ geboekt
R$ 185.55
Davao Eten & dineren

Vikings Luxury Buffet in SM Lanang Premier

Boek nu voor morgen
Directe bevestiging
4.8 (26) 900+ geboekt
R$ 82.35 R$ 86.69
Davao Eten & dineren

Tong Yang Grill & Shabu-Shabu in SM City Davao

Directe bevestiging
5.0 100+ geboekt
R$ 58.35 R$ 61.39
Samal Island Dagtrips

Samal Island Privétour van een hele dag met Hagimit Falls

Boek nu voor morgen
Ophalen bij hotel
Privérondleiding
Directe bevestiging
4.7 (42) 900+ geboekt
R$ 206.65
Manilla Veerboten

Cruise van/naar Davao vanuit Manila met 2GO

Nieuwe activiteit
R$ 338.29
Digos Dagtrips

Davao Countryside Tour in Kapatagan

Boek nu voor morgen
Ophalen bij hotel
Privérondleiding
Privégroep
Directe bevestiging
5.0 50+ geboekt
R$ 156.05

Over de operator

Populaire bezienswaardigheden

Veelgestelde vragen